Renomont Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Renomont Sp. z o.o.

mechanik 2011-02-11 22:01
Bardzo przyzwoita firma - prezes stara się jak może aby nie zrobić krzywdy. Wiadomo jak wszędzie - zarobki przeciętne
henryk123 2011-03-07 13:22
firma, która powstała w zamian Montrex - na garbie niezapłaconych należności poprzedniej spółki... uwaga! nie płacą!
Focus 2015-01-12 11:10
dokładnie jak napisał Henryk !! NIE PŁACĄ ! stary Montrex który ogłosił upadłość a towar brali do ostatniej chwili - nie współpracujcie z nimi
Olek 2016-04-22 14:42
Dzień dobry, dawno nikt nie dodawał wpisów. Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie Renomont Sp. z o.o.? Czy warunki się zmieniły/ poprawiły? Dajcie znać :)
Michał Michałowski 2017-08-01 12:37
Witam
Reprezentuje firmę Renomont i pragnę wszystkich zapewnić że w naszej firmie nie ma żadnych nieprawidłowości.
Opinie nieprzychylne, które się pojawiły w tym miejscu są wystawione bez żadnych dowodów.
Jeśli chodzi o płatności, rozliczenia z podwykonawcami oraz pracownikami przestrzegamy obowiązującego nas prawa. Potwierdza to przebyta w naszej firmie kontrola ZUS w 2013 roku oraz Audyt "SMETA 4 Pillars" w zakresie: BHP, Ochrona Środowiska, prawo pracy i integracja biznesowa wykonany przez SGS Polska na zlecenie naszego kontrahenta. Kilkudniowy audyt został zakończony opinią w której nie stwierdzono żadnych uchybień - jeżeli są osoby zainteresowane mogę udostępnić "Letter of Conformity".
W przypadku pytań proszę pisać na: biuro@renomont.pl
Zostaw swoją opinię o Renomont Sp. z o.o. - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Renomont Sp. z o.o.