OMIDA S.A.

Opinie o OMIDA S.A.

Daria

Ja pracuję w Omidzie od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Pracy jest sporo, ale w końcu na tym polega praca.

Łukasz

Polecam Omidę! Trafiłem do fantastycznego zespołu pod przywództwem świetnego mentora, który chętnie dzieli się swoją wiedzą. Przychodzę do pracy z uśmiechem na twarzy i mam nadzieję, że to się nie zmieni wraz ze stażem pracy!

Maja

Firma godna polecenia, z wysokimi zarobkami. Pracuje tutaj od kilku lat. Podjęłam tę pracę zachęcona reklamą w Internecie i pozytywnymi opiniami. Jak na razie praca jest bez zastrzeżeń.

Jacek

Niechętnie zmieniam pracę z powodu przeprowadzki, inaczej z przyjemnością zostałbym tu na stałe. Fantastyczny, zgrany zespół sprawia, że do pracy chce się przychodzić. Finansowo też byłem zadowolony.

Milena
@Jacek

Atmosfera w biurze jest bardzo na plus, od samego początku czułam się zaopiekowana i doinformowana o każdym etapie zarówno rekrutacji, jak i później wdrożenia oraz rozpoczęcia pracy. Przy okazji pozdrawiam dział HR :D Tego oczekiwałam od dużej, rozpoznawalnej firmy.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Młodszy specjalista w dziale prawnym w firmie OMIDA S.A.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Mirosław

Bardzo dobre warunki pracy! Duże zarobki i świetna atmosfera. Polecam każdej niezdecydowanej osobie podjęcie współpracy z tą firmą. Wszystkie informacje do kontaktu dostępne są na ich stronie.

Hania

Stanowisko: młodszy spedytor Jak zarobki, godziny pracy? Polecacie? ☺️

Roman

Milena

Odpowiada mi to miejsce. Na duży plus zasługują koledzy z pracy, którzy chętnie pomagają rozwiązywać problemy. Polecam wszystkim, którzy szukają sprawdzonego miejsca pracy.

Alina

Firma jest w porządku. Wypłata na czas i przyjemna atmosfera pracy. Dużo lokali gastronomicznych dookoła oraz duży parking to duże udogodnienia.

Firma godna zaufania! Miałem obawy, idąc do pracy, bo nie znałem współpracowników. Nie zawiodłem się i pracuję już tam długi czas. Wynagrodzenie płacone w terminie. Polecam!

Daniel

Jako obecny pracownik mogę śmiało polecić tę firmę. Godna zaufania — wynagrodzenie wypłacane na czas. Atmosfera w pracy bardzo przyjemna. Z chęcią przychodzę do pracy.

Kandydatka

Jakie są szanse różowej w tej firmie na stanowisku młodszy spedytor? Jakie warunki wynagrodzenia? Polecacie? :)

Magda

Jestem bardzo zadowolona z pracy tutaj. Bardzo wyrozumiali współpracownicy, którzy pomagają w rozwoju osobistym. Pensja wypłacana na czas. Polecam każdemu, kto szuka pracy.

Mariusz

Firma godna zaufania! Miałem obawy idąc do pracy bo nie znałem współpracowników. Nie zawiodłem się i pracuję już tam długi czas. Wynagrodzenie płacone w terminie. Polecam!

Katarzyna

Bardzo polecam współpracę z firmą OMIDA. Od momentu nawiązania współpracy wszystkie procesy przebiegają bardzo profesjonalnie. Informacje związane z transportem przedstawione w prosty sposób. W zakresie logistyki są bardzo sumienną i świetnie zorganizowaną firmą.

Zainteresowana

Witam, czy możecie coś wiecej opowiedzieć o pracy w dziale administracji? Widziałam, że szukają pracownika.

Sona

Czy możecie wypowiedziec się nt. Pracy w dziale administracji? Jakie wymagania obowiązki i na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Procesy logistyczne na najwyższym poziomie!

Paulina

Dobre miejsce do rozwoju osobistego.

Paulina

Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o OMIDA S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w OMIDA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy OMIDA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 163.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OMIDA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 149, z czego 128 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OMIDA S.A.