Convess sp. z o.o.

Opinie o Convess sp. z o.o.

Ooo Nowy wpis

Może ktoś uzgadniał indywidualnie te zarobki i poda jakiś przykład? O montera rurociągów w Gdańsku mi chodzi, nie o zagraniczne fuchy. Wiadomo, że są jakieś granice oczekiwań i możliwości firmy, bo co mi z tego, że podam 100 koła miesięcznie, jak ich nie dostanę :)

Nowy wpis

@Ooo

Dzień dobry, Proszę przesłać CV lub skontaktować się z nami bezpośrednio.

Spawacz Nowy wpis

Jedno wielkie nieporozumienie. Stawiam sprawę jasno i mówię, co potrafię, a czego nie i na pewno w pewnym zakresie będę potrzebował praktyki i wyćwiczenia ręki. W odpowiedzi, podczas rozmowy telefonicznej, dostaję informację, że nie ma problemu, my chętnie przyuczamy do pracy, proszę przyjechać i zrobić próbkę. Przyjeżdżam, a gość daje cienką rurkę do pospawania w przymusie i wymaga idealnego przetopu, gdzie jasno się wcześniej wyraziłem, że dopiero co zacząłem się uczyć spawać rury. Miał być odzew, kontakt telefoniczny, ale to tylko kolejna ściema. Marnowanie czasu i mojego, i ich. Ja nie mogę zostawić niczego innego, jak tylko negatywnej opinii. To nie jest poważne traktowanie ludzi.

Administrator Nowy wpis

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko Brygadzista prowadzona przez firmę Convess sp. z o.o.. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

Tomasz

Witam serdecznie ????????️ poszukuje pracy jako spawacz mag metody,135,136,138.

@Tomasz

dzień dobry, Proszę przesłać CV lub skontaktować się z nami bezpośrednio.

@Convess sp. z o.o.

A to macie teraz jakieś aktualne rekrutacje? Na jakie stanowiska? Bo pilnie poszukuję pracy, a w internecie niestety nie mogę niczego znaleźć. ;c Dajcie znać, jeśli to nie problem!

Rekrutujemy na następujące stanowiska: Monter rurociągów Brygadzista Spawacz MIstrz Monter kadłubów.

@Convess sp. z o.o.

Znalazłem właśnie ofertę pracy na stanowisko montera kadłubów. Czy jest to praca zmianowa? W jakich godzinach się tu pracuje? Widzę, że wymagacie doświadczenia stoczniowego jako samodzielny monter. Ile lat trzeba mieć przepracowanych, aby była szansa dostać tę pracę? ;-)

Dzień dobry, Proszę przesłać CV lub skontaktować się z nami bezpośrednio.

Spawacz

Przychodzisz do szałasu w którym mieści się conves po czym będziesz gadał z pacanowskim albo prostakiem (to są ich nazwiska :P) będą opowiadać bajki przez 20 min ale o kasie ani słowa a jak ty śmiesz zapytać pierwszy to już minus na starcie.

Pytanie dla spawaczy są bardzo proste mianowicie: Czy spawa pan wszystkim doskonale na lusterko pod przymusem w ciężkich warunkach za pół-darmo. Mówisz wtedy że nie i pokazujesz środkowy palec jak słyszysz 20 zł :D

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Bardzo chciałbym, żeby ta obiecana stabilność w ogłoszeniu na montera nie była pustą obietnicą bo zależy mi na takiej pracy. Na ile jest umowa, zdradzi ktoś? Pierwsza i ew kolejne, z góry bardzo dziękuję za informację

Zależy nam na stabilności zatrudnienia. W naszej historii wielu pracowników było z nami aż do momentu przejścia na emeryturę. Zapraszam do kontaktu. Szczegóły ustalimy podczas spotkania.

Kamil

Pojechaliśmy w kilku na rozmowę ale oczekiwania finansowe słabe tragiczne bym powiedział. Tym bardziej ze chcieliśmy wyjechać za granice a słyszymy o brutto od12 do 16 co daje nam może 10 tys zł zależy ile h. Tyle wcześniej w Polsce zarabialiśmy wiec nie ma sensu wyjeżdżać. Stawki w Pl tez podawał nam gorsze za 30 zł No max 35. Jednym słowem wyłudzacz. Nie polecamy tam się nie dorobi niczego.

@Kamil

Stawki są adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

Korzystał ktoś z opcji wyjazdu na kontrakt zagraniczny? Tak dojrzałem, że w ogłoszeniu na montera rurociągów oferują taką opcję, chętnie bym skorzystał, gdyby się pojawiła. Gdzie byliście i jakie warunki, co z kwaterą? Proszę o więcej informacji.

Amelia

Na jakich zasadach monter może przystąpić do ubezpieczenia medycznego i grupowego ubezpieczenia na życie? To to nie jest po prostu opieka medyczna i ubezpieczenie finansowane przez firmę? Chciałabym się też dowiedzieć o zarobki w przypadku, gdy mąż ma już uprawnienia na suwnicę.

@Amelia

W celu przystąpienia do ubezpieczeń należy wypełnić stosowne deklaracje. Kwestie finansowania zależą od wybranego pakietu. W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu bezpośredniego.

Kadet

Nie usuwamy komentarzy negatywnych !

Bruno

Opcje wyjazdów zagranicznych są dla mnie atrakcyjne. Stawki się poprawiły, ale chciałoby się więcej.

Ruda
@Bruno

Ale piszesz jakoś ogólnie. Masz na myśli stawki w tej konkretnie firmie? Jak się poprawiły, tj. z ilu na ile?

Sergiusz

Bardzo dobra firma, wypłata na czas bez rządnych problemów, pracowałem tam przez ostanie dwa lata, dobra atmosfera w pracy. Pan Piotr bardzo porządny gość. Podsumowując polecam każdemu zainteresowanemu tego pracodawcę.

Milan

Pojawiła się oferta pracy na stanowisko monter rurociągów-brygadzista. Koniecznie trzeb mieć doświadczenie w pracy stoczniowej czy wystarczy znajomość branży i odpowiednie uprawnienia? Jakie jest tu do tego podejście?

@Milan

zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością wyjaśnimy wszelkie wątpliwości

@Convess sp. z o.o.

Chodzi o kontakt telefoniczny czy mailowy? Czy jeśli zadzwonię to udzielicie Państwo wszystkich informacji łącznie z wysokością wynagrodzenia? Jaka jest szansa, że po złożeniu cv odezwiecie się Państwo?

Grzegorz

jest kilak aktualnych ofert pracy. Ja chciałem podpytać o spawacza. Widziałem że jest możliwość przyuczenia oraz uzyskania dodatkowych uprawnień. Taki szkolenia są na koszt firmy czy tylko je współfinansują?

krzysztof
@Grzegorz

Finansują uprawnienia- ale odpuść sobie pracę w tej "firmie" szkoda nerwów i czasu :)

Ile jest zmian w Convess sp. z o.o.?

Monter

Ogólnie przez 70% czasu jest normalnie czyli 8 lub 10 godzin. Ale zdarzają się smaczki takie jak: Raz pracujesz 10 h, następnego dnia rano dowiadujesz się, że idziesz dziś do domu. Namawiają zeby pracować 12 godzin, a potem masz wolne. Nocki wychodzą z minuty na minutę, jak już przestawisz sobie dzień to je odwołują. W dużym skrócie- zarządzanie, planowanie i traktowanie ludzi jest tragiczne.

Aktualność
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu ambitnych i zaangażowanych osób, które chcą z nami rozwijać Convess i wspólnie dążyć do osiągnięcia sukcesów na rynku lokalnym i międzynarodowym.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie ConVess sp. z.o.o?

Tak zwana umowa podpisz a ja ci nie boj sie heheh Zapomnij gosciu szukaj innej firmy bo jest ich troche bo tu kariery nie zrobisz heheh a co do stawek na kontrakcie Niemcy 16Euro na dzialalnosci swojej(usunięte przez administratora) czy te prostaki i pacany naprawde maja ludzi za nic mysle ze tak dzieki bogu za ten rzad chociaz jesli chodzi o najnizsza krajowa bo tak ludzie w convesie dalej by pracowali za 7,50

MARTIN

Preferowana działalność gospodarcza

Grzegorz

Bardzo porządna firma. Super mi się tam pracowało, szefowie bardzo porządni a szczególnie Pan Piotr. Nie mam do nich żadnych zastrzeżeń polecam wszystkim tą firme.

Krzysztof

Pracowałem jako spawacz. Godne wynagrodzenie, dobre warunki pracy, wysokiej jakości sprzęt spawalniczy. Wyrozumiali szefowie. Z żalem opuściłem miejsce pracy, ze względu na przeprowadzkę.

Były Pracownik

ha ha ! Pan Pr to rzeczywiście Prostack :) zdala od tej firmy. Pracowałem tam 2 lata. Całe szczęście, że się zwolniłem. Na kontrakcie w niemczech mam 22 euro na godzinę.

Joanna
@Były Pracownik

Jesteś byłym pracownikiem ConVess. Piszesz, że się zwolniłeś po dwóch latach. A dlaczego postanowiłeś odejść?

Były Pracownik
@Joanna

Bo pracuje się tam za śmieszne pieniądze, a przy podwyżce słyszy się róźne bajeczki.

Spawacz Tig

Witam. Czy firma obecnie zatrudnia Spawaczy 141? Jest szansa na umowe o prace? Albo chociaż zlecenie?

Zostaw merytoryczną opinię o Convess sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Convess sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Convess sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Convess sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Convess sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Convess sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Convess sp. z o.o.