Opinie o CEVA Logistics Poland w Ołtarzew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie CEVA Logistics Poland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie CEVA Logistics Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA Logistics Poland w Ołtarzew

Arek

Czy firma rekrutuje aktualnie pracowników? Jestem zainteresowany tym bardziej że słyszałem sporo dobrego.

anna
@Arek

próbuj swoich sił

Anonim M.

Czym zajmuje się tam osobą na stanowisku specjalisty ds transportu i administracji ?? Czy ktoś może przybliżyć trochę inf.

an

miła atmosfera , praca dobra dla kobiet

Nieznajomy

Jaka stawka obowiązuje teraz w Ceva? Będą podwyżki ?

Ktosktosktosktosktosktosktos
@Nieznajomy

Bardzo niska ????

anna
@Nieznajomy

średnia krajowa

Pracownik Biurowy

Rekrutacja to porażka. Miałem 6 rozmów z różnymi osobami dosłownie na ten sam temat. Najpierw dwie z rekruterką z agencji pracy, a później z różnymi menadżerami, każdy pytał dosłownie o to samo. Nie rozumiem dlaczego nie mogą sobie przekazać informacji, tylko marnują czas kandydata. Po stracie wielu godzin i tak nie otrzymałem oferty.

logo firmy 24/48 Kwalifikowany Pracownik Ochrony- Ołtarzew
Ołtarzew
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Маляр
Ołtarzew
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
logo firmy Lakiernik samochodów osobowych
Ołtarzew
EWT Automotive Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Maszyn Produkcyjnych (m/k)
Ołtarzew
Imar Service Group Sp. z o.o.
młoda

Idą podwyżki antresola się podobno zebrała i podwyżki wymusiła na szefie magazynu. Czy to prawda coś ktoś wie ?

OdNoWa
@młoda

Ta antresola dostała podwyżke, hahaha w Cevie?, chyba dołożyli im kolejne stopnie do schodów :)

nick

pewnie - najlepiej byłoby z 8 godzin 7,5 przesiedziec na fajku. pracownik miesiąca się odezwał. nie pasuje - odejdź i nie psuj powietrza...

rsk

Witam. Wybieram się końcem tego tygodnia do Holandii do pracy w CEVA w Eindhoven przez agencję Eurojob . Chciałbym dowiedzieć się jak aktualnie wygląda tam sytuacja

Janek

Praca jak praca,czego wymagać od zwykłej sortowni.Faktem jest,że wszyscy zarządzjący ze starej ekipy,która uruchomiła ten magazyn już odeszli i to mówi wiele.Obecnie zwłaszcza na Wydaniach widać to jaskrawie.Aktualni kierownicy pochodzący z desantu pt.Odnowa to wstyd i żenada,"poganiacze " taki powinni mieć angaż.Jedyne co potrafią,to szukać mitycznej produktywności, jak były koordynator W. szukający w koszach na śmieci dowodów "zbrodni"Nic innego nie potrafią!Brak wózków dla pickerów,gany bez rączek i baterii,zbieranie drogiego asortymentu do uwaga!!! kartonów na smyczy to ich codzienność.Wiadomo obcokrajowcy "załatwili" nas bez przysłowiołego wystrzału,przyjdą zawsze na każde zawołanie i za inna stawke.Tzw. koordynatorzy mają jeden rozkaz, linijki!! jak nie dopilnują,brama tak samo ich czeka jak szeregowych pracowników.Resumując fiirma kiedyś jako taka,dzisiaj bez perspektyw,nastawiona tak jak w latach 80-tych Europa na tzw."gastarbaiterów" obecnie ze wschodu .

Kika
@Janek

Masz racje nieda sie tego lepiej ujac brygadzisci siedzą i udaja ze pracuja wiem co pisze po 18 biorą sie za pracę.

Ceva

Randstad karty sportowe ma a ceva jak zwykle 100lat za murzynami. Porazka.

zapytanie
@Ceva

Cześć, Mój Tato myśli złożyć do waszej firmy cv. nie jest już najmłodszy ma 62 lata. Jak myślicie czy podoła fizycznie? jak u was wygląda praca? 8 godzin na pełnych obrotach czy można gdzieś posiedzieć odpocząć? zastanawiamy się czy jest sens się porywać na taką prace. Podpowiecie coś?

Zalezy
@zapytanie

Tak naprawdę zależy na jaki dział się trafi i w jakiej kondycji fizycznej jest tata:)

...

Tragedią jest to że swoje opinie wypisują osoby które zostały ich zdaniem "potraktowane nie tak jak trzeba" prośba aby coś zrobić, spikować, iść na inny dział. Każdy traktowany jest tak samo, z pełną kulturą... A praca to praca, "wesoły autobus się kończy" kiedy jesteśmy na terenie firmy. Jedynymi osobami które trzymają na barkach wydania to Magda i Justyna, dzięki takim osobom chce się jeszcze jeszcze przychodzić do pracy !

John

Witam, czy ktoś mi odpowie tutaj jak wygląda praca poprzez agencje randstad? Czym się człowiek zajmuje na magazynie, jakie są obowiązki, i jaka jest płaca dla początkujących?

kandydatka

czytam, czytam i widzę TRAGEDIA!!! tam u was!!!! Rezygnuję !!!!! Nie dam się omamić ogłoszeniem: Oferujemy: Zatrudnienie bezpośrednio na umowę o pracę z CEVA, Bardzo dobre warunki płacy i pracy - płacimy lepiej niż konkurencja, Możliwość wypracowania dodatkowych premii, Pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: prywatna opieka medyczna, ZFŚS,

90p
@kandydatka

To napewno nie w cevie

Piękny

witam szukam pracy. Warto złożyć CV do waszej firmy? Dużo słyszałem że podobno u was są wysokie zarobki, miła atmosfera i że prawie się nic nie robi. Potwierdzacie? Proszę o szczerą odpowiedz ponieważ nie lubię pracować, lubię poleżeć.

Kwiatuszek
@Piękny

Hej Powiem szczeze to praca nie jest dla Ciebie zarobki fatalne atmosfera też do kitu nie polecam jak trafisz na B2C bądź Wydania szybko zrezygnujesz.

Ming
@Piękny

HAHAHAHAH, dział HR sie ładnie musi napocić, dalej dziewczyny!

Nowy : Social hahahaha premią bony. Nie w tej firmie . karta multisportu miała być pod warunkiem że zabiorą nam z pieniędzy za wczasy pod gruszą. W innych firmach są karty i płaci się gdzieś około 50 zł i tyle. Tylko w cevie tak zalujæ na wszystko. Na szczęście już tam nie pracuje :) :)

W cevie to za przeproszeniem zarabia się gow... Nowi pracownicy mają tyle samo co osoby z długim stażem. Dlatego ta pracę powinno się traktować adekwatnie do zarobkow. To jest śmiech na sali żeby zarabiać 1600 zł. Z tego na mieszkanie (jak ktoś mieszka sam), jedzenie, dzieci, a na potrzeby typu ubrania to trzeba pożyczać. O głupia podwyżkę nie można się doprosić. Niech kierownictwo sobie przezyje za te marne pieniądze ciekawe do którego by im starczyło. To jest śmieszne po prostu i jak tu człowiek ma normalnie żyć, coś planować jak nawet te umowy dawane są na miesiąc dwa trzy a przez firmę na trzy lata. Porażka jednym słowem!

nowy

Witam jaka stawka (podstawa) na dzień dobry na magazynie ? Jaka po okresie próbny ? I czy jest jakiś socjal premia bony itp. ?

Cicha

A co to za fala odejsc z Ceva ? Gdzie postawili nowe hale ze biuro rezygnuje Ludzie z magazynu tez uciekaja ? Firma upada? W zeszlym miesiacu chyba z tego co wiem 5 osob zrezygnowalo dlugoletnim stażem . Ale gratuluję decyji . Powodzenia.

Abc

Była oferta na specjalistę ds administracji w ołtarzewie. Czy ktoś wie czy jest nadal aktualna?

aabb
@Abc

nie aktualne

Abc
@aabb

Dzięki, czyli zatrudnili już kogoś?

normalności chcę

A ja nie mam ochoty w trakcie posiłku spożywanego na stołówce wdychać czyjegoś śmierdzącego dymu. Palarnia jest stanowczo za blisko budynku, dym przenika do środka. Wyjście na zewnątrz oznacza już stałe wdychanie tego świństwa, pomijając syf jaki panuje "pod daszkiem". Do poruszenia jest temat, aby palarnię zorganizować za bramą wjazdową - niech palacze kopcą sobie poza terenem.

Ona4751
@normalności chcę

Popieram, niektórzy kopcą szlugi jeden za drugim i aż strach okno otworzyć na stołówce. Jestem kobietą niepalącą i taką chce pozostać- a nie biernie się zaciągać i wąchać smród. Zdecydowanie palarnia powinna być dalej od okien stołówki.

dymek

Zadymiarzu, głupie pytania zadajesz. Pomyśl troszeczkę - to nie boli...

Ktoś
@dymek

Boli Ciebie chyba, nie rozumiesz chyba sensu wypowiedzi Zadymiarza. To, że ktoś rzucił palenie, nie musi do tego namawiać w aki sposób. Okay, gratulujemy, ale te obrazki nic nie wniosą, jesteśmy ludźmi dorosłymi i wiemy, z czym się wiąże palenie papierosów. Chyba, że niektórzy do tego nie dorośli ;) Takie obrazki nie spowodują tego, że ktoś rzuci fajki, bez przesady!

Zadymiarz
@dymek

Racja również polecam ten sport. Jak powiedziałeś " myślenie nie boli". Nie każdy ma ochotę na to patrzeć. Nie wszystkie osoby wychodzą na zewnątrz budynku żeby zapalić, a i tak muszą na to patrzeć.

Prawda czy fałsz
@Zadymiarz

To jest palarnia i do tego służy żeby tam palić. Dziwnie byłoby gdybyś korzystał/ła z toalety po to żeby umyć nogi. Są rzeczy i miejsca, które są przeznaczone na konkretne cele, rzeby takim osobą jak ty np. nie przeszkadzał dym. Ale niestety są osoby takie jak ty, ktorym wiecznie nie dogodzisz. Musisz pogodzić się ze swoim losem, skoro chcesz siedzieć w palarni nie wdychając dymu.

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA Logistics Poland - Ołtarzew

• Jak się pracuje w CEVA Logistics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA Logistics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEVA Logistics Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CEVA Logistics Poland?

Kandydaci do pracy w CEVA Logistics Poland napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CEVA Logistics Poland