Art-Construction

Kruszwica

Opinie o Art-Construction

anonim 2011-02-05 17:26:30
Świetna firma, dobre zarobki, co najważniejsze na czas. Polecam Tomek K.
anonimo 2011-02-17 09:42:39
nie polecem tej firmy zmuszaja ludzi do pracy po 12-16h dziennie przy temp. -20 stopni. strasza ze nie wyplaca pieniedzy. naprawde nie polecam tej firmy maja ludzi za nic traktuja ich jak smieci ....
Pracownik 2011-02-23 16:42:31
Fajna atmosfera. Kierownicto takie sobie. i trzeba zasuwać. Placą na czas ale nieraz trzeba zostać po godzinach bez dodatków. Cóż ...Polska
jacek 2011-02-23 16:44:28
Warszawskie ceny tak spadły, ale w Świnoujściu płacili lepiej... I tak jak na polskie realia jest ok.
jurek 2011-02-23 16:47:40
Ja tam się nie czepiam. Robię co mówią i nie narzekam. Zaliczki mogłyby być trochę większe.
anonimek 2011-03-03 09:39:41
firma KRZAK krzak sie wyrwie i po firmie nie chca kasy placic w [usunięte przez moderatora] ... wala po calosci nie polecam .. to samo co henpol
lok 2016-04-22 19:01:26
anonim, z tego co wiem to w firmie pracuje się na akordzie. Im więcej zrobisz tym więcej zarobisz. Minus tego taki, że jak nie ma zleceń to i guzik zarobisz. Dlatego dobrze jak się jakiś dodatkowy kontrakcik trafi.
Zostaw swoją opinię o Art-Construction - Kruszwica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art-Construction