F.H. JEST

Zabrze

Opinie o F.H. JEST

qwerty 2014-06-07 16:21:04
Jeździsz po Polsce gruchotem (iveco daily)z zainstalowaną na pace pseudo maszyną do "dezynfekcji wózków sklepowych", bądź jeszcze większym gruchotem (ford transit) ciągnąc za sobą przyczepę wielkości transita (cały zestaw ok. 10-11m) i odwiedzasz tym oto nowoczesnym sprzętem markety typu dino i biedronka, po czym wkładasz do (skonstruowanej w garażu przez szefostwo) supermaszyny wózki i kosze sklepowe (na raz mieści się w niej 6-7) włączasz maszynę i o ile jakimś cudem się uruchomi i z obrotowych dysz poleci woda (siła wody "dezynfekująca" wózki mniejsza niż podczas letniego deszczyku :) wózki wyciągasz w takim samym stanie jak w jakim je włożyłeś, wiec pozostaje wziąć do reki szmate i szczotke i czyścic recznie + oczywiscie wyrywanie włosów z kółek (pasjonująca praca). No i jak Panie z marketu skontrolują twoją pseudo pracę to leżysz bo nie podpiszą Ci odbioru i nie dostajesz pieniążków za ten market.
Idąc dalej śpisz w aucie z kolegą na brawurowo zaprojektowanej przez szefów płycie pilśniowej i gdy jest zimno z sufitu kapie Ci na czoło skraplana para wodna powstała podczas oddychania (super sprawa!). I tak 5 dni w tygodniu, bo 2 dni masz wolne (w których zawarty jest powrót, wiec gdy jesteś nad morzem to przyjeżdzasz całujesz żonę w czoło i jedziesz z powrotem).
Reasumując! Jeśli chcesz się pośmiać z pomysłów owych mistrzów i ze swojej bezsensownej całodniowej (wstajesz o 6-7, konczysz o 22)pracy, to gorąco polecam!
A jeśli nie jesteś takim debilem jak ja, który tam pracował to STANOWCZO ODRADZAM :) Typowa firma kogucik (nawet do kwadratu)!

Przepraszam że tak się rozpisałem, ale TAKICH PRACODAWCÓW TRZEBA PO PROSTU TĘPIĆ !!!!
bambo 2016-07-28 17:57:07
Firma niestety trochę za uszami ma. Kiedys jak Właściciel jeszcze trzymal na niej ręke to działało wszystko duzo lepiej. Odkąd synusie wzieli sie za rządzenie to jest tragedia. Zaczeli sprowadzac szroty z Niemiec, zabrali diety nawet wody zalują dla pracowników i kazą pic z kranu, na stacji. To spanie po autach jest najgroszse. czlowiek czuje sie jak pies. Atmosfera rzeczywiscie jest fajna, fajne panie tez pracują w firmie. Szczegolnie Panie B.i A. Oprócz jednej! Ta zdziczała baba ma cos z glową ma. Po kazdym pracowniku sie drze, wiecznie wszystko z pretensją i ludzi ma za nic. jest nieprzyjemna a najgrosze jest to ze nikt z szefostwa uwagi jakos jej nie zwraca. Wstyd bo na punktach tez o niej mowia.
Zostaw swoją opinię o F.H. JEST - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H. JEST