EMPOL S.A.

Opinie o EMPOL S.A.

abc

No to jak to - co piątek urlop przymusowy? Przecież w takim razie pod koniec roku nie ma prawa wtedy do urlopu wypoczynkowego!!??

banita

Za nadgodziny płacą. Ostatnio nie ma nadgodzin ponieważ jest mało roboty i większość idzie co piatek na przymusowy urlop płatny, zabierany z wypoczynkowego co nie jest zgodne z prawem. Jeśli jednak ktoś odważy się zaprotestować to jakby go już nie było...No cóż nikt nie lubi podrzegaczy i oportunistów. Poza tym normy, normy, i stado posłusznych bezmyślnych bawołów którzy w głowach maja tylko piłke nożna, dziwki i wódę. Ale za to są to nieliczni fachowcy dzięki którym o czym zapomina prezes ten zakład sie kręci. Co się tyczy jakości to pozwolę sobie zaprotestować, zapraszam na dół tak na jeden dzień, prosze włożyć ubranko robocze i popracować chodzby po godzince na każdym stanowisku i wtedy pogadamy o jakości.

ciekawy

a gdzie to teraz bawi Wasz ostatni dyrektor cooo???

rozczarowany

Rotacja to mało powiedziane, przyjmują się i odchodzą, na początku jest pięknie, obiecanki , perspektywy, uśmiechnięta p. prezes , w tak naprawdę, oszczędności , oszczędności , dojdzie jeszcze do tego, ze sekretarka będzie nam wyliczać , papier toaletowy, szkoda gadać, jak się nie ma nic na oku innego , to pracować trzeba. Produkcja bubli idzie na całego, a nas klient opiernicza dość często i aż wstyd się przyznać ma rację. Normalni ludzie już odeszli , zostali Ci co chętnie śpiewają do szafy w pokoju p. prezesów, albo Ci co nie mają wyjścia ...... Bardzo przykre, żadnych bonusów o przepraszam paczka na święta za jakieś 80 zł. Pozdrawiam i serdecznie nie zapraszam .

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy EMPOL S.A.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Pracownik Produkcji? Podziel się swoimi doświadczeniami.
obserwator

chyba sporą tam macie rotację bo cały czas pojawiają się nowe ogłoszenia z pracą w tej firmie

abc

A czy nadgodziny są płatne? Czy "wypłacane" w ramach dni wolnych?

buba

A ja ciągle pracuję... Paliwo poszło kilkakrotnie do góry wypłata zaś stoi w miejscu. Zarabia się słabo czyli powiedzmy fachowiec może liczyć na 2000 z premią na rękę. Młodszy pracownik od 1400 do 1700 i nie ma raczej szans na podwyżkę. Sporo nauki, duża odpowiedzialność i raczej nie polecam. Jeśli ktoś ma możliwość iść do pracy gdzie będzie naciskał guziczki i do tego zarobi 2000 na rękę to nie ma co się zastanawiać. W EM-Pol-u możesz liczyć na to co napisałem wyżej plus przymus jeśli chodzi o nadgodziny, żadnych dodatkowych premii swiatecznych, żadnych wczasów pod gruszą ewentualnie dwie imprezy w roku na otarcie łez.

ktoś

nie polecam

Włodek

a - 2011-04-27 21:22:26 zabłysnoł idiota Napiszcie jak tam się naprawdę traktuje ludzi,bo jest ogłoszenie ,że szukają doradcy tech-handl. na wielkopolskie i nie wiem czy się zgłosić

rza

jest takie powiedzenie "wszedzie jest dobrze tam gdzie nas nie ma" Jeśli ktoś nie chce być niech idzie i tyle w temacie.

Leon

Głupoty piszecie, wiadomo że wszędzie jest parcie na wydajność/solidność. Jeśli uważasz, że znalazłeś pracę gdzie co 15min znikasz do ubikacji na 10min czy na fajkę to się mylisz. Empol szanuje swoich pracowników, zapewnia dogodne miejsce pracy i odpowiednie warunki. Ale nie bądźmy śmieszni, to jest praca a nie wczasy. Jeśli jesteś typem "wygodnisia" który cały dzień woli spędzić siedząc i dłubiąc w nosie to nie masz czego tutaj szukać. Wykaż jednak nieco inicjatywy i dobrych chęci a zostanie to zauważone (nie po 2ch dniach). Czasy są tak naprawdę coraz gorsze i ciężko znaleźć solidną - wypłacalną firmę, więc "nie róbcie pod siebie".

.1.2.3

..Przykro mi czytać wypociny gościa który cierpi na jakieś malforacje związane ze swoim ego.Piszesz tutaj o powszechnym prawie do pracy ,proponuję lekture o nazwie kodeks pracy a następnie komentarze dotyczące postów.Nawiązując do emocji wole być prostym człowiekiem jak zdążyłeś zauważyć i posiadać emocie niż ich nie mieć co prowadzi do schizoidalnych zaburzeń osobowościowych.Kończąc nasuwa się jeden komentarz,jeżeli firmami zarządzają ludzie bez kręgosłupa moralnego którzy karzą sie nam leczyć to cóż można powiedzieć o firmie którą reprezentują

D24

Tak delikatnie chciałem zauważyć, że nie ma w naszym kraju obowiązku pracy, jak się w jednej firmie nie podoba, to należy zmienić pracę, a nie uzewnętrzniać się w internecie. Widzę że negatywne opinie powstały raczej pod wpływem emocji, pewnie wywołanych zwolnieniem, zawsze to jakieś pociesznie dla zwolnionej osoby i złudna satysfakcja dokonanej zemsty. Śmieszne to trochę i naturalne zarazem, szczególnie w przypadku prostych ludzi, którzy nie do końca są świadomi tego, dlaczego to robią. Jeśli jednak daje im to jakąś satysfakcję, to nie powinni przestawać, taki rodzaj terapii :) A o opinię to najlepiej spytać osobiście pracownika, a nie opierać się na wylewanych żalach.

Słuchaj ONY ,powiedz mi co robisz przed kompem w godzinach pracy,chyba powinni(usunięte przez administratora). I jak nie zgodzić się z opinią że wszystkie pozytywne wpisy ,powstają w biurze empolu GRATULACJE

ony

Pracuję kilka już lat i jakoś nie zauważyłem zjawisk opisanych przez poprzedników. Ale to zwykle tak jest, jak się kogoś wywali z pracy za [usunięte przez administratora], lub inne wyskoki. Potem żal i złość najlepiej się leczy poprzez takie wpisy, a wystarczyło uczciwie pracować. Na rynku jest ciężko z pracą, więc tym bardziej żal mi tych wszystkich zwolnionych. Zaznaczyć warto że ludzie się sami z firmy nie zwalniają, tylko są zwalniani za wykroczenia, lub [usunięte przez administratora]. Kilka osób co sami odeszli z firmy, wróciło po kilku miesiącach i pracują dalej.

aga

W pełni zgadzam się z moim przedmówcą,to co się wyprawia w tej firmie zasłóguje na kpine i tu przykłady: (usunięte przez administratora) ODRADZAM ODRADZAM ODRADZAM

mały

Stary co bierzesz że wypisujesz takie brednie,ta firma to jeden(usunięte przez administratora)

jest nieźle

A. F.

Firma Empol ma doskonałą, zasłużoną opinię, jako producent i pracodawca. Mają świetną pozycję na rynku, są nowocześni i dobrze zarządzani, dlatego praca jest stabilna i dobrze płatna. Trzeba tylko ją szanować i starać się ze wszystkich sił. W poprzednich firmach gdzie pracowałam, panował chaos i zniszczenie, ludzie traktowani strasznie a produktów trzeba się było wstydzić.

Zapotrzebowanie na pracowników jest często, bo firma się stale rozwija, a na pokładzie zostają tylko najlepsi.

Zostaw merytoryczną opinię o EMPOL S.A. - Miękinia

• Jak się pracuje w EMPOL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy EMPOL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EMPOL S.A.?

EMPOL S.A.