EMPOL S.A.

Opinie o EMPOL S.A.

JT`

Dina - przeczytaj post wyżej - jeśli jesteś tak małosprytny, że tego nie potrafisz - to długo nie zagrzejesz miejsca w Empolu. To firma bardzo wymagająca i niesprawiedliwość kierownictwa aż bije po oczach - no ale gdzie tego nie ma :

kapeć

ciekawe kto pisze teraz te posty, po tym jak zwolnili tego, kto je wcześniej dla nich produkował :) Dlaczego tam macie ciągle takie rotacje? Czy prawdą jest, że nowa fabryka bliżej Środy Śląskiej spowoduje kolejne odejścia, a może rosnący w siłę konkurent z Leszna? Hmmm, ale tam się fajnie u was dzieje, wasi chlebodawcy są ślepi chyba. Szkoda, ale cóż nie martwcie się pracy nie brakuje w innych firmach.

JT
@kapeć

Praca Handlowca - owszem jest ciekawa tylko jest parę minusów: - Partnerstwo i koleżeństwo kończy się w momencie jak zauważysz, że ktoś robi totalnie pod siebie i podkrada Tobie klientów (wtedy zaczyna się podkładanie świń itp) - Bogaty pakiet szkoleń: jak się doprosisz i pomizdrzysz - to owszem będzie przeprowadzone przez pracownika firmy Empol - na palcach jednej ręki można policzyć szkolenia PROFESJONALNE przeprowadzane przez zewnętrzne firmy partnerskie, szkoleń które odbyły się w ostatnich dwóch trzech latach - żeby zarobić więcej niż 3kzł na rękę trzeba na prawdę dostać "niezłe biuro" - a to konkretne ogłoszenie na handlowca = pewnie tyczy się handlowca "na zastępstwo" - czyli dostaniesz podstawę + marną prowizję od ZAINSTALOWANEGO OKNA I ROLETY (lub roletki) - jeśli sobie przypilnujesz rozliczenia - jeśli nie - pójdzie ono na konto "rezydenta" biura Kapeć - a kto odszedł? Przecież posty pisały dwie może osoby. "Fotograf" i Nie PowiemKto - wątpie żeby te osoby zostały zwolnione :/ REasumując - firma na prawdę świetna jeśli chodzi o atmosfere - jeśli ma się mentalność chomika laboratoryjnego i nie obce jest Ci rzucanie pochwalnych pamfletów w kierunku wiadomo kogo :] W firmie można owszem bardzo dużo się nauczyć - przede wszystkim praca z klientem. Klientów bardzo dużo i różnych. Dzięki Empolowi nie mam już fobii społecznej, a komunikacja z klientem jest dla mnie przyjemnością. Bardzo Ważne - jeśli chcecie być handlowcem, albo pomiarowcem - między bajki możecie włożyć zapewnienia regularnych zarobkach rzędu średniej krajowej netto (lub więcej) - zdarza się owszem - ale bardzo rzadko. W firmie istnieje nienormowany czas pracy - nie da się pracować od 9 do 17 - że o 17 kończysz pracę i nic Cię nie obchodzi - nie nie nie - często pracę kończy się o 19 zaczynając ją o 8 (szczególnie w sezonie letnim) - na pytanie - ok - a czy dostanę za to dodatkowe wynagrodzenie przewidziane jako nadgodziny - otóż nie! Nadgodziny w firmie Empol rozumiane są jako czas na poszukiwanie klienta i to właśnie prowizja z tego klienta jest twoją zapłatą za nadgodziny. Mimo wszystko polecam - jeśli ktoś chce nauczyć się etosu pracy. Nie polecam komuś kto chce się w firmie rozwijać - szansa na awans zawodowy w firmie Empol jest prawie żadna.

nick
@JT

Ale podkładanie świń to już robota ludzi a nie firmy

@JT

Jak porównać do firm z okolicy, to EMPOL OPINIE ma i tak jedne z najlepszych. Nie jest korporacją i może to też duża zaleta dla pracownika. Te wszystkie niemieckie firmy traktują człowieka "inaczej" a w polskiej firmie jest jednak lepiej

tomek

ile zarabia sie na starcie(pracownik produkcji)

nos

Hm..Przeczytałem z ciekawości i prawdą jest że można wylecieć z dnia na dzień. Prawdą jest że można się sporo nauczyć lecz wiedza ta nie jest nikomu potrzebna jeśli nie będzie pracował w tej branży. Jeśli chodzi o kierownictwo też prawda jeden całkowicie oddany mamonie bez zasad wobedz pracownika produkcji, jesteś parą dwóch rąk. Drugi zaś to fascynat spokoju ale za to mściwy mający wysokie mniemanie o sobie bardzo nie lubi sprzeciwu, szuja. No cóż trzeba poczekać na niemiecką firmę i się tam przenieść jeśli da się zarobić bez nadgodzin 2200 zł to nie ma się co zastanawiać. To jeśli chodzi o zarobki. No i produkcja ogólnie da się wytrzymać jak wszędzie. Ludzie są różni jedni lepsi inni gorsi. Pozytywem jest brak kamer i możliwość rozmów miedzy pracownikami.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy EMPOL S.A.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Pracownik Produkcji? Podziel się swoimi doświadczeniami.
fotograf

1.Dla przyszłych pracowników młodych i niedoświadczonych: można dużo się nauczyć, posługiwania się narzędziami pneumatycznymi, okuwania okien, zgrzewania, cięcia, praca na maszynach sterowanych komputerowo, wdrożenia się w proces produkcyjny-przydatne w przyszłości.Zarobki dla młodych jak gdzie indziej-nie ma rewelacji-bo i dlaczego. Słabszych fizycznie przestrzegam przed pracą na szkleniu okien-tam można uszkodzić sobie kręgosłup-szacunek dla tych którzy tam już długo pracują-jeśli ktoś wie ile waży szyba 2-komorowa i jakie ma rozmiary do dużej witryny to zrozumie o czym mówię.Jeśli ktoś miał do czynienia ze stolarką okien nawet drewnianych, ślusarstwem,wstępne doświadczenie na produkcji, cięcie stali,wkrętarki to się nadaje lub jeśli ma do tego predyspozycje, to szybko się nauczy. Koledzy są pomocni, tutaj na tym poziomie atmosfera jest dobra-po prosu inni pomogą. Jeśli chodzi o logistyków to naprawdę trzeba znać j.niemiecki, a nie jakieś bąkanie, bo trzeba codziennie z kimś z "tamtąd" porozmawiać.Praca stresująca, ale w logistyce taka jest zawsze.Jeśli chodzi o handlowców to wiadomo, że tutaj trzeba pracować na wynik- a to nie każdy potrafi-jeśli jesteś miernym handlowcem to nie szukaj tutaj pracy. Empol nie byłby dzisiaj taką firmą gdyby miał miernych handlowców.Prawda jest taka,że produkować to potrafią prawie wszyscy, ale tylko najlepsi to potrafią sprzedać. 2.Atmosfera:mówiąc o atmosferze w pracy trzeba powiedzieć o tych co dłużej pracują, włącznie z „górą” . Przykładowo na listwach p.1jest dobry, szklarzy pilnuje i statystyki w zeszycie-ma swoje zdanie o atmosferze, ale jest mądry i opinie zachowuje dla najbliższych. Podobnie p.2 od drzwi-zresztą doskonały fachowiec. Podobnie inni mniej lub bardziej fachowi. Są zdystansowani względem kierownika pr.,który jest kompletnie poddany szefowi, oraz paru innych, którzy już gdzie indziej próbowali pracować, ale im nie wyszło. Czy to żle-„życie to walka”, a każdy chce mieć co do garnka włożyć. Takie jest po prostu życie, i rzadko kiedy spotyka nas coś lepszego. A spotykało wielu coś lepszego w tym zakładzie wcześniej: i to pod względem atmosfery i finansów. Ale później p.10 zauważył, że można płacić mniej, a w nowoczesnym procesie produkcji, można szybko nauczyć nowego pracownika obsługi maszyn, więc go można szybko zwolnić jak nie pasuje i zastąpić nowym, tańszym i na wstępie b. podporządkowanym. Ale to po prostu wybór szefa,że robi jak robi. Więc tu dopatruję się fundamentu atmosfery i finansów. P.E-szacunek, to czym jest dzisiaj Empol jako przedsiębiorstwo na rynku to moim zdaniem tej Pani zasługa, naprawdę olbrzymi sukces przy olbrzymiej pracy. To jest prawdziwa „lokomotywa” tej firmy. Jeśli p.10 włożyłby podobny wysiłek w zmianę podejścia do pracowników to firma byłaby prawie idealna. Zawsze jest to możliwe…proszę się zastanowić, bo warto- nic Pan nie straci, wręcz zyska. A okazja zawsze jest dobra na imprezie firmowej:uważam je za duży plus, kiedy produkcja,pracownicy z biura (z piętra) i pracownicy z biur handlowych mogą razem bez skrępowania pobiesiadować. Olbrzymi plus za dowóz na imprezę i z powrotem autobusem. Nikt nie musi "po spożyciu" kierować. Ponieważ wystawiłem oceny 4 i 2:średnia wyszła 3.

HaHa

Kolego! Coś lejesz wodę - bardzo nieskładnie to napisane! Opinie pisane o firmie Empol - to sama prawda - kto tam pracuje, lub pracował - może śmiało to zweryfikować, pozatym jeśli jest tych komentarze trochę - to znaczy, że jest coś na rzeczy prawda? Przecież nie ma tutaj rozbierzności opinii?!

kenzol

Czy w Epolu zatrudniają też konstruktorów CAD? Jakie warunki oferują?

sebastian

A to Ci nic nie podpowiem - z doświadczenia wiem - że obaj kierownicy produkcji zarówno Alu jak i PCV - to bardzo w porządku goście - o ile nie nabroisz i masz się na baczności

sebastian

W jakim charakterze chcesz pracować

sebastian

Czy ktos wie jak obecnie pracuje sie w empolu, bo szukam od jakiegoś czasu informacji o firmie, ale za wyjątkiem tego forum nic nie znalazłem. Kasa na czas, szefostwo ok?

sebastian

Co to za pytanie w ogóle, przecież masz napisane, obok tematu Empol miasto Wrocław, także mam nadzieje, że odpowiedziałem Ci na pytanie.

jaka atmosfera?

ale to jakiego miasta dotyczy w końcu ten wątek? :) bo jak ten właściwy Empol to póście parę z ust na temat zarobków, atmosfery itd.

rat

Empol szuka na 4 stanowiska pracy, mnie zainteresowała ta oferta pracownika produkcji, wymagania chyba spełniam, myslicie, że warto?

rokko

chodzi o zwykły empol z końcówką .pl. zauważ, że mają przypisane miasto Wrocław - a tak właśnie jest z tym empolem od okien

DHA

Nie wiecie czy w najbliższych miesiącach będą przeprowadzać jakieś rekrutacje? Z chęcią bym się załapał, a nie wiem czy czekać czy nie..

zagadka

o który empol chodzi http://www.pphempol.com.pl/ http://empol.pl/index.php/pl/firma/newsy http://www.empol.waw.pl/ hmmmm...

cezar

Witam. Jakość pracy w empol zależy tylko i wyłącznie od rodzaju wykonywanej pracy ( zajmowanego stanowiska) Jakości relacji z szefostwem Czy potrafimy mieć na pewne aspekty pracy wyrabane To zależy od tego czy potrafimy pracować w stresie i być asertywni.

qpa

nie licz na to, że ktoś Ci tutaj to oficjalnie napisze

Jak masz własny samochód to tak.

Kiciu

Nie polecam.W żaden sposób nie docenia się pracownika i nie ma znaczenia czy przynosi zyski czy nie, liczą się osoby które meldują do "szafy", jak już ktoś wspominał.To nie firma która bazuje na rentowności tylko rodzinny grajdołek, której daleko do profesjonalizmu.Rozliczanie ,wypłaty tu nie ma co pisać,mrzonki, a realia wyglądają zgoła inaczej.Nie wiem czemu obwinia się ostatniego dyrektora skoro wszyscy dobrze wiedzą , którzy pracują, że mógł mieć do powiedzenia tyle co każdy,czyli nic.Jeszcze raz nie polecam ani ze względu na kasę ani atmosferę idącą z góry.

Zostaw merytoryczną opinię o EMPOL S.A. - Miękinia

• Jak się pracuje w EMPOL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy EMPOL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EMPOL S.A.?

EMPOL S.A.