EMPOL S.A.

Opinie o EMPOL S.A.

Smutno się czyta narzekania byłych pracowników, przecież nie ma obowiązku pracy, i można sobie poszukać roboty lepszej, jak ta nie odpowiada. Ja przepracowałem wiele lat i zawsze się kasa zgadzała, szefowie zawsze znaleźli czas na rozmowę, co do atmosfery to jak w każdej firmie. Jak się dużo dzieje to i ludzie poddenerwowani chodzą, a jak nerwówka się kończy to wszystkim nerwy odpuszczają :) Ale na miłość boską, to jest praca a nie kółko zainteresowań...

rererere

@Anka super ze wlasnie oferowana jest tutaj taka umowa o prace bo akurat w dzisijesyzch czasach to nie jest takie oczywse tak na prawde wiecie o co mi chodiz

kamT

Z tego co wiem to na stanowisku technologa oprócz tej umowo o pracę można się nieźle podszkolić bo firma gwarantuje różne szkolenia

Anka

Zatrudniają na umowę o pracę.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy EMPOL S.A.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Pracownik Produkcji? Podziel się swoimi doświadczeniami.
dawid

A czy wymagają założenia wlasnej zdziałanosci gospodarczej czy zatrudniają cie na umowe o pracę? Jak to wygląda.

Pl

2500 zł netto jest możliwe do osiągnięcia w tej firmie jako doradca handlowy mający własne biuro ale. Poza tym regulamin pracy nie jest już taki fajny. Targety sprzedażowe jakie trzeba osiągnąć są beznadziejne. Mam nadzieję, że zniknął już zapis w regulaminie że trzeba tyle a tyle napraw serwisowych sprzedać. Mimo wszystko firma ta to dobry początek dla ludzi szukających wrażeń w sprzedaży BB.

Jack

Czy chodzi o kasę, daną na program, którego nie wdrożyli? Już wcześniej ktoś o tym wspominał. Jeśli za to został wybudowany dom i kupione np. auto to byłoby niefajnie. Kto im tak doradził, sami to wymyślili?

Miruś

Kierownik jest spoko, chłopaki też. Wiadomo na początku każdy nowy jest traktowany inaczej. Tak jak wszędzie, ale Ci pomogą, jakby co. Nie idź na plastik do Źródeł, bo tam kierownik jest spoko, ale jest tam jeszcze taki jeden czopek i on bardzo miesza.

amelinium

niech żyje nam Rezerwa...!!!

marcin

Dzięki miruś. A wiesz jaka atmosfera na aluminium panuje? Współpracownicy są ok? Jak kierownik? Da się z nim żyć?

miruś w.

Idź na aluminium, będziesz dalej od głównego syfu, bo Komornikach. W Żródłach źle się dzieje Panie Dobrodzieju...

marcin

Jest ogłoszenie na pracownika produkcji. Gdzie lepiej próbować: do pcv czy aluminium?

typcio

To jest ktoś normalny w tej firmie? Czytam te opinie i dochodzę do wniosku że chyba nie.

ukulele

szkoda, że w Schweiker lepiej płaci... muszę tam przejść, tak jak moi koledzy z produkcji.

zaasu

Dobra firma

kulfon

Praca tutaj jest super. W dowód uznania najlepsi mieli okazję pojechać na targi do Niemiec pod koniec marca. Dziękujemy - zadowoleni z pracy i siebie :)

kółko różańcowe

towarzystwo wzajemnej adoracji biurowej!

jarząbek wacław

"Empol to największy producent okien PCV na Dolnym Śląsku, oferuja najlepsze okna i drzwi z PCW, stolarkę aluminiową, rolety zewnętrzne i ogrody zimowe a także fasady aluminiowe. Dokładnie oferują okna PCW (PCV) w oparciu o system profili niemieckiej firmy Schüco, cenionej na rynkach całego świata za technicznie zaawansowane produkty, dostosowane do wymogów współczesnego, wymagającego rynku." To pisałem ja Jarząbek Wacław, trener drugiej kategorii buhahaha

miejscowy

rotacja pracowników jak na karuzeli, znowu szukają na te same 5 stanowisk, na które szukali pół roku temu, ludzie masowo wieją do sąsiedniej niemieckiej firmy BASF, która lepiej płaci

ciekawy janek

a gdzie jest słynny kolega Kryspin aa?

Zostaw merytoryczną opinię o EMPOL S.A. - Miękinia

• Jak się pracuje w EMPOL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy EMPOL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EMPOL S.A.?

EMPOL S.A.