Candellux Lighting Sp. z o.o.

Opinie o Candellux Lighting Sp. z o.o.

Iza

@Ja, @Pracownik, polecacie firmę Candellux Lighting jednak czy możecie napisać tu dlaczego? Będę bardzo wdzięczna jeżeli rozwiniecie swoją wypowiedź na temat pracy w tej firmie o parę merytorycznych faktów.

Grzegorz

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

@Grzegorz

Tak, jesteśmy pewni.

@ELO.2018

A ja pracuję i polecam.

ELO.2018

Ile pracujesz? Dwa trzy miesiące? (usunięte przez administratora)

Ja też polecam- normalna robota. Bez przesady!

ELO.2018

Zdecydowanie odradzam - w dzisiejszych czasach lepiej próbować sił gdzie indziej.(usunięte przez administratora)

Henry

Czy firma normalnie działa?

lala

piszę krótko nie polecam tej firmy jako źródła dochodu KATEGORYCZNIE ODRADZAM tyle powinno wystarczyć bo dużo by pisać jeszcze raz odradzam!!!!!!!

bolo
@lala

bzdety. pracuje juz dłuższy czas w tej firmie. znajdzcie mi firmę gdzie zimą na magazynie jest włączone ogrzewanie, pracujemy na krótki rękawek, gdzie w okolicach świąt jest dużo wolnego ( to że z urlopu to już inna sprawa, ale nie pracuje w wigilie do 16 ), ogólnie nie jest źle, szefostwo O.K. Prawda jest taka że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, wszędzie są jakieś układy. Tu w Candellux też są, ja mam swoją zasadę nie wnikasz nie znikasz, a kilka osób juz z pracą sie tu pożegnało pośrednio z powodu wnikania w interesy pana sklepowego i jego kliki. Ogólnie zapraszam do pracy - przekonacie się sami, przecież nikt paktu na całe życie nie podpisuje.

Artiom
@bolo

Pracowałem i OD RA DZ AM!

Radek

Hej,pojawiają się ostatnio ogłoszenia ,że poszukują pracowników na magazyn. Jest tu ktoś kto tam pracuje albo pracował?Jaka jest tam praca? Warto składać CV?Czy coś się zmieniło, bo tak czytam te wcześniejsze wpisy i się zastanawiam.

Normek
@Radek

Dla przyszłych czytających. NIE NIE WARTO! Szkoda nerwów i zdrowia!

Iza

@Tomek, nikt nie zdecydował się na zareagowanie na Twoje pytanie. Zakładam, że do tego czasu zdobyłeś niezbędne dla siebie informacje w innym źródle. Czy mimo wszystko mógłbyś napisać krótko, jak potoczyła się Twoja przygoda z tym pracodawcą? Jesteś może już zatrudniony w Candellux Lighting?

Czy na przedstawiciela z terenu małopolska i śląsk szukacie kogoś na stałe?

Iza

@Kamil, rozumiem, że brałeś udział w rekrutacji na to stanowisko. Mógłbyś wszystkim zainteresowanym Candellux Lighting Sp. z o.o. jako pracodawcą opisać proces rekrutacyjny? Z ilu etapów się składał? Jakie pytania usłyszałeś na rozmowie kwalifikacyjnej?

@Iza

Brałem udział w procesie rekrutacji niestety nie otrssymaoem żadnej informacji zwrotnej w związku z czym nie wiem co dalej. Na różnych portalach ogłoszenia są jeszcze aktywne natomiast w niektórych znajdują się już w archiwum .

@Kamil

Witam Szanowny Panie Kamilu, Informujemy, że proces rekrutacji na stanowisko Asystent Działu Zakupów trwa. Kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, których zapraszamy na rozmowy rekrutacyjne. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do udziału w procesach rekrutacji. Zespół Candellux Lighting Sp. z o.o.

Kamil
@Candellux Lighting Sp. z o.o.

Dziękuje bardzo za informacje . W takim razie oczekuje na kontakt. Pozdrawiam

Kamil

Witam serdecznie , Czy są jakieś informacje odnosnie wyników na stanowisko asystenta działu zakupów ? Pozdrawiam

Jarek

Możecie podpowiedzieć jakie wyposażenie otrzymuje w firmie przedstawiciel handlowy? Warto aplikować?

K
@Jarek

Standardowo. Auto, telefon, tablet.

Witam Informujemy, że w drodze rekrutacji został wybrany kandydat na stanowisko Kierownika Operacyjnego. Wszystkie ogłoszenia zamieszczone przez nas na portalach zostały usunięte i istnieją wyłącznie w archiwach portalów z którymi współpracujemy. Pozdrawiamy Zespół Candellux Lighting Sp. z o.o.

Gość 123

Dzień dobry Czy został juz wybrany kierownik operacyjny? Dziwne ze podobne ogłoszenie do tych sprzed kilku miesięcy pojawia się na innych portalach. Co jest nie tak?

Iza

Miś , każdy może wypowiedzieć swoje zdanie na forum. Temu ono służy. Pamiętajcie jednak,że przyczyniacie się w pewnym stopniu do pomocy w podjęciu decyzji o pracy potencjalnych kandydatów zaglądajacych na forum. Zamieszczajcie tym samym cenne informacje dotyczące zatrudnia.

Miś

Proponuję zadbać o pracowników,wtedy nie będą negatywnych opinii pisać

guess who

Witam i ja. Powiem prosto i na temat....ta firma to żenada. "Śffiatowa" firma, jak sami o sobie mniemają, a wykładają się na sprawach absolutnie podstawowych i oczywistych. Brak priorytetowych rzeczy, nie ma w co pakowac towaru, pracownicy muszą być "kreatywni" żeby codzienna wysyłka mogła mieć miejsce...wkładanie, można tak naprawdę powiedzieć, śmieci do opakowań, żeby towar dojechał w jednym kawałku... bardziej zalezało na tym żeby handlowiec miał wypraną tamicerke w samochodzie niż ludzie mieli czym i z czym pracowac...poza tym z 15 ludzi pracujacych na magazynie, sześciu to kadra "zarządzająca", niezła statystyka ...chyba nie trzeba dodawać, że wynagrodzenie to śmiech, najniższa krajowa...a oczekiwania w stosunku do pracy jak co najmniej za średnią krajową...ponadto zerowa komunikacja na linii pracownik kierownik...który to zresztą w momencie objęcia tego stanowiska sukcesywnie eliminował pracowników którzy byli dla niego niewygodni i potrafili się odezwać w słusznej sprawie. Wprowadzona przez niego atmosfera spowodowała, że twój dotychczasowy kolega z pracy za plecami wbijał ci przysłowiowy nóż w plecy......jeśli myslicie, ze pisze to frustrat, który miał jakieś roszcenia...to radze spojrzeć na ocene na górze strony.... 2/6....mizernie...a ponad 100 osób chyba nie może sie mylić......żeby nie było...pamietajcie.....przestrzegałem !!!!

Krzysztof
@guess who

Proponuję zainteresować się ile Firm na tym portalu ma ocenę powyżej 2, będzie łatwiej w ocenie wartości zamieszczanych tutaj komentarzy. :-)

Dzień dobry, ponieważ jestem byłym pracownikiem, przeczytałam powyższe opinie i postanowiłam napisać swoje zdanie na ten temat. "PUNKT WIDZENIA ZALEŻY OD PUNKTU SIEDZENIA". Dla wszystkich, którzy tu się wypowiadają mam propozycję - zamieńcie się miejscami z szefem, lub załóżcie własną działalność, spotkajmy się po roku i wtedy napiszcie - tylko szczerze - swoje zdanie. Nie jestem kimś kto był pupilkiem szefostwa i kochał wszystkich współpracowników. Wiem o czym piszecie i wiem, że to wszystko nie jest łatwe ale nie jest też czarno-białe. A co co pracowników - Ci, którzy blisko współpracują z odpowiednimi osobami niech sami zostaną ze swoim sumieniem. Ja już im wybaczyłam ale nie zapomniałam :) a Ci, którzy byli bratnimi duszami zostaną w mojej pamięci na zawsze. Cieszę się, że Was spotkałam. Jeśli czyta to ktoś kto pracował lub nadal pracuje w firmie to pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę wszystkiego dobrego. Jestem już ponad to!

ktosiek

proszę o informację jak nastroje w firmie. Ile można zarobić na stanowisku PH na rynku tradycyjnym oraz DIY. mam doświadczenie handlowe a jest to firma, do której z pewnością chciałbym się dostać. Pozdrawiam.

~I

pracowałam w tej firmie. nie było źle ani też jakoś mega super, fakt. proponuję niezadowolonym poszukać innej pracy... nigdzie nie jest idealnie, owszem. Ale to jest miejsce pracy. jak każdy pracownik - dostajemy określone wynagrodzenie za określoną pracę. ale nie jest rolą pracownika oceniać siebie, to przełożeni nas oceniają - takie mają prawo i obowiązek (z racji stanowiska) tak było, jest i będzie w każdej firmie. zatem proszę tu personalnych wywodów nie robić, tylko zastanowić sie samemu nad sobą, na zasadzie : jestem idealnym pracownikiem?

Zostaw merytoryczną opinię o Candellux Lighting Sp. z o.o. - Wołomin

• Jak się pracuje w Candellux Lighting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Candellux Lighting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Candellux Lighting Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Candellux Lighting Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Candellux Lighting Sp. z o.o.