Opinie o U -TEC POLAND Sp.zo.o w Ostaszewo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy U -TEC POLAND Sp.zo.o. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie U -TEC POLAND Sp.zo.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o U -TEC POLAND Sp.zo.o w Ostaszewo

Karol Nowy wpis

Zastanawiam się czy warto starać się tam o posadę ?

q Nowy wpis

Firma wyjatkowo nieprofesjonalna. Konsultant ztej firmy nie orientowal sie sie w prawnych aspektach spedycji. Zwodzil, przedluzal, wysylal nieodpowiednia dokumentacje, zmianial zdanie po czym oskarzal i naliczal dodatkowe koszty. Firma nie poczuwala sie do zadnej ospowiedzialnosci za swoje bledy. Przestrzegam ze moze przedluzac i naciagac na dodatkowe koszty.

do @q Nowy wpis
@q

Komentarz dotyczy innej firmy: U-TEC Europe nie zajmuje się spedycją. Opisane zdarzenie w ogóle nie miało miejsca. Na drugi raz proszę baczniej sprawdzać pod profilem jakiej firmy wpisywane są komentarze.

Alfred N. Nowy wpis

Witam. Firma zakończyła swoją działalność w tej postaci, którą prowadziła w Ostaszewie. Zmieniona została nazwa na U-TEC Europe i Spółka została przeniesiona do Warszawy. Obecny profil działalności to handel i dystrybucja materiałów używanych w pomieszczeniach o najwyższym standardzie czystości („clean room”), oraz urządzeń do domowej uprawy warzyw i ziół. Nieruchomość w Ostaszewie została sprzedana firmie z Torunia. Szkoda, że nieodpowiedzialność i głupota jednej osoby doprowadziła do takiego rozwoju sytuacji. Firma miała potencjał i możliwości. Zostało to zaprzepaszczone. Dobrze, że chociaż Prezes tej Spółki próbuje utrzymać i rozwijać tę firmę. Trzymam kciuki Panie H.A.

pracownica

Nie wiem co za dureń napisał takie rzeczy o kierowniku [usunięte przez moderatora]..co kogo interesuje życie prywatne ludzi, to że jest kierownikiem nie znaczy ze nie może mieć życia prywtanego to tylko człowiek taki sam jak my wszyscy i nie rozumiem takiego podejścia!Jeśli ktoś nie szanuje pracy zawsze znjadzie jakiś problem..firma jak firma, tzreba robić to co nam każą bo za to nam płacąa nie za siedzenie, a to że zostały zwolnione niektóre osoby możliwe nawet ze dobrzy pracownicy to widocznie mkusiało tak być albo czymś podpadli..Naprawdę zanim coś napiszecie to zastanówcie się kilka razy nad tym bo komus można ogromna przykrośc sprawić..tymbardziej ze piszecie GŁUPOTY z których nie wiadomo czy sie smaic czy płakac.Pozdrawiam pana [usunięte przez moderatora])

Firma U -TEC POLAND Sp.zo.o poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pracownik konfekcji - wsparcie produkcji
Ostaszewo
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy specjalista ds. księgowo-finansowych
B.A.U.S. At Sp. z o.o.
logo firmy Zastępca Głównego Księgowego
TIOMAN Sp. z o.o. Sp.k.
gosc

nierozumiem wogule co kogo moze interesowac zycie prywatne wyzej wymienionego lidera i co on robi po pracy kazdy ma swoje zycie i niech pilnuje swojej (usunięte przez administratora) i zajmnie sie swoim zyciem ten co to napisal jest beznadziejnym czlowiekiem ten lider ma swoje zycie i po pracy moze robic co chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ta Firma nie powinna wcale zaistnieć w naszym kraju.Traktują Ludzi jak bydło. Liderzy wykorzystują swe stanowisko dla swoich prywatnych korzyści .Dla nich ludzie uczciwi i pracowici nie zasługują na szacunek ,traktują tych ludzi jak chorych i ułomnych których trzeba się jak najszybciej pozbyć z pracy . Zostawiają tylko takich którzy mają nie usprawiedliwione nieobecności w pracy ,wypisując im bez wiedzy dyrekcji urlopy bezpłatne i takich z którymi często spożywają alkohol na różnych imprezach . Nie jednokrotnie przychodzą oni i pracownicy z którymi spożywali ów alkohol w stanie upojenia alkoholowego do pracy. Oczywiście bez żadnej konsekwencji ze strony dyrekcji. Ale jak poczuli od jakiegoś innego pracownika który nie był ich kumplem ,od razu go wyrzucali z pracy.A jeden z tych Liderów jest najbardziej w ten sposób postrzegany przez uczciwych pracowników ma na imię [usunięte przez moderatora] zmiany "A" To po prostu jest żenadą że taki ktoś jest Liderem!!!!!!.

Zostaw merytoryczną opinię o U -TEC POLAND Sp.zo.o - Ostaszewo

U -TEC POLAND Sp.zo.o