DJB DORADZTWO

Opinie o DJB DORADZTWO

Aktualność
Dzień dobry!
Cieszymy się, że jesteście Państwo zainteresowani naszą firmą.
Chcemy stworzyć tu miejsce, dzięki któremu będziemy mogli się lepiej poznać. Zachęcamy naszych Klientów oraz Współpracowników do dzielenia się merytorycznymi uwagami na temat naszej firmy. Zrobimy wszystko, aby żadna uwaga nie pozostała bez odpowiedzi z naszej strony. Wierzymy, że Państwa opinie pozwolą na ciągłe doskonalenie naszej organizacji.
Działamy na rynku już od 23 lat i mamy nadzieję, że dzięki naszym Klientom i Współpracownikom cały czas będziemy mogli się rozwijać.
Prosimy o utrzymanie merytorycznego poziomu na forum. Komentarze zawierające treści naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.
Celina Nowy wpis

Od czego będzie zależna forma umowy? Teraz niedawno ktoś stwierdził, że przypada zlecenie, jednak w jednej z oferty w internecie było napisane, że przysługuje zarówno ona jak i ta o pracę. możliwe ze chodzi też o okres próbny? kto szkoli konsultantów?

skaanet

Dzień dobry, moja firma jest zainteresowana ofertą DJB DORADZTWO z wprowadzeniem systemu ISO, może jakieś opinie czy wywiązują się z umowy i jak z dotrzymaniem terminu.

Pełnomocnik
@skaanet

Jestem Pełnomocnikiem ds. ISO w firmie produkcyjnej. DJB pomagało nam wdrożyć ISO 9001. Poszło gładko i sprawnie. Polecam

Zadowolona
@skaanet

Wdrożyli u nas ISO 9001 i 14001. Zgodnie z umową i bardzo szybko. Myślę, że warto skorzystać.

Jan Nowy wpis

Poszło nadspodziewanie gładko i szybko. Bez zbędnej biurokracji. Polecam

JACK Nowy wpis
@skaanet

Wdrożenie standardu ISO 9001 przez firmę DJB Doradztwo w naszej firmie to dobry krok do osiągnięcia doskonałości operacyjnej. Dzięki wdrożeniu efektywnie zorganizowaliśmy swoje procesy, skróciliśmy czas realizacji usług i podnieśliśmy jakość obsługi klienta. Szybkość, systematyczna analiza procesów i zaangażowanie w ciągłe doskonalenie świadczą o profesjonalizmie DJB. Polecam.

Hej, czy praktyki są stale prowadzone? Widzę ze jedna Pani o nie pytała z parę miesięcy temu, a na stronie właśnie są oferty dla dwóch obszarów. Nie wiem na który z nich się zdecydować, wiec czy jest tu ktoś kto pracuje już dłuższy czas i mógłby polecić? Najlepiej wraz z uzasadnieniem? :)

Czy zdarzają się nadgodziny w DJB DORADZTWO?

CC1989

Nie ma. 8 do 16 lub 9 do 17.

@CC1989

Wiec nadgodzinami sobie nie dorobisz? Są na to jakieś inne formy w takim razie? I ogólnie czy występuje taka potrzeba? Co składa się na aktualną kwotę wynagrodzenia?

Koordynator

Przeszedłem dwa etapy rozmowy - pierwszy telefoniczny, podczas którego Kobieta, z którą rozmawiałem nie miała pojęcia kim jestem, o jakim stanowisku rozmawiamy, ani jakie mam kompetencje. Od moich umiejętności, doświadczeń i wiedzy, bardziej interesowało ją moje życie osobiste i poglądy. Rozmowa bardzo nieprofesjonalna i zahaczająca o absurdy HR. Na drugim etapie spotkanie z Szefem, sprawdzenie czy znam ofertę szkoleń i wdrożeń tej firmy. Traktowanie z góry kandydata, zniechęcanie do pracy i chłodna atmosfera w trakcie procesu rekrutacji oraz pytania, które nigdy nie powinny się pojawić. W życiu nie brałem udziału w tak nieprofesjonalnym procesie rekrutacji. Polecam nie tracić czasu. Warunki oczywiście po najprostszej linii oporu, pracy jest dla kilku osób, a proponowane wynagrodzenie 2500 zł.

Pytania o ofertę ISO i wdrożeń. Czy palę papierosy? Czy mieszkam sam? Co myślę o aktualnej sytuacji w kraju?

Szukamy firmy do wdrożenia ISO 13485. Czy ktoś miał w tym zakresie doświadczenia z DJB?

Corgi
@Zainteresowany

Polecam. Oprócz dokumentacji systemowej ISO 13485 zrobili nam również dokumentację techniczną naszych wyrobów medycznych i pomogli zarejestrować w Urpl. Pan Jacek, który był naszym konsultantem to dobry specjalista.

Jak się pracuje w djb?

Też mnie to ciekawi, zastanawiam się czy w DJB DORADZTWO istnieje szansa na ciekawą ścieżkę kariery. Jeśli ktoś z pracowników odwiedzi wątek, to bardzo proszę o odpowiedź.

stanowisko
@Adam

jakim stanowiskiem jestes zainteresowany?o

Bartek

Współpracowałem z DJB wiele lat i było spoko.

Mira
@Bartek

Wiele lat? i jak taka współpraca wygląda w czasie? Cos konkretnego po drodze się zmieniało? I zastanawia mnie czemu jest to napisane w czasie przeszłym? Czemu została ona zakończona? Jakie są najczęstsze powody?

Bartek
@Mira

Pracowało się bardzo dobrze. A w czasie przeszłym ponieważ nasza współpraca się zakończyła z powodu mojego wyjazdu za granicę. Pozdrawiam.

Gosia

Zarobki konsultantów nie zostały jeszcze określone? Widzę, że jedna Pani jakiś czas temu o nie pytała. Z samej oferty na stronie widać przypis o tym, że firma jest stabilna, ile zatem średni staż pracy na tym stanowisku wynosi? I czy wynikają z niego jakieś podwyżki?

@Gosia

Szanowna Pani/Panie. Jeśli jest Pani/Pan zainteresowana podjęciem współpracy z naszą firmą jako konsultant zachęcamy do kontaktu bezpośredniego poprzez kontakt na mail: rekrutacja@djb-doradztwo.pl. Jeśli chodzi o zarobki to zależą one od umiejętności, oraz doświadczenia danego konsultanta i są one zawsze określane indywidualnie. Pozdrawiamy. DJB Doradztwo

Tom

Chciałem skorzystać ze szklenia dla audytów wewnętrznych ISO 9001. Ktoś był? Warto?

Jola
@Tom

Byłam na tym szkoleniu kilka miesięcy temu. Było ok. Dużo praktycznej wiedzy. Prowadzone przez praktyków z doświadczeniem.

Janek1989
@Tom

Spoko podejście. Wykorzystuje wiedzę w obecnej pracy w UK. Nacisk na praktykę. Polecam.

Aktualność
Dzień dobry!
Cieszymy się, że jesteście Państwo zainteresowani naszą firmą.
Sara

Jest spoko dla tych, którzy chcą pracować? A co z ewentualną motywacją? Mnie jak na razie chodziłoby o praktyki, widzę, że dwie oferty są dostępne dla konsultantów od wdrożeń. Jaka macie ocenę odnośnie ich przeprowadzenia? I co potem, czy po przyjęciu się już na standardowe stanowisko otrzymuje się może wyższe stawki?

Jaki jest wkład kierownictwa DJB DORADZTWO w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Mick

Jest spoko dla tych co chcą pracować

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Zainteresowany praca

Witam, Czy praca konsultanta jest na innym poziomie niż opisywana tu praca biurowa? Polecacie?

Annuwa

Dzień dobry, chciałam zapytać o pracę w biurze tej firmy, jak wygląda i jaka panuje atmosfera? Jestem kandydatem do pracy ale podczas rozmowy z jedną z pracownic odebrałam, że nie jest zbyt uprzejma.

Kostek

A wystarczy być dobrym pracownikiem i opinia o firmie byłaby diametralnie inna bo firma jest ok.

@czarek a na jakim dziale pracujesz i czym się zajmujesz dokładnie ?

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie DJB DORADZTWO?

Czarek

Widzę, że najwięcej do powiedzenia mają osoby nie pracujące już w firmie! Ja nie narzekam, jest dobrze!!

ULIK

Od jakiegoś czasu nikt nie zagląda na forum, czy jest jakiś powód?

Pracowałam jako konsultantka w DJB przez kilka miesięcy. Była to moja pierwsza praca, jeszcze w trakcie studiów. Mogę powiedzieć, że pracowała mi się tam całkiem dobrze. Nie byłam zasypana zleceniami, ze wszystkim wyrabiałam. Początkowo moim głównym zajęciem była nauka, dostałam dużo materiałów i normy do przeczytania. Pan Marcin Chorąży poświęcał mi naprawdę sporo czasu, przepytywał mnie z tego czego się nauczyłam, ale też dużo rzeczy tłumaczył. Pensja na poziomie minimalnej krajowej i umowa zlecenie, ale jak na pierwszą pracę w zawodzie mi to nie przeszkadzało. Była to praca zdalna, więc kontakt z pracownikami miałam tylko telefoniczny lub mailowy, ale wszyscy byli dla mnie bardzo mili, więc trochę nie rozumiem skąd ten cały hejt

Zostaw merytoryczną opinię o DJB DORADZTWO - Łódź

• Jak się pracuje w DJB DORADZTWO?

Zobacz opinie na temat firmy DJB DORADZTWO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DJB DORADZTWO?

Kandydaci do pracy w DJB DORADZTWO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DJB DORADZTWO