Polimex.net

Opinie o Polimex.net

Janusz Hawrot

To był vacat, ale pracownik został właśnie zatrudniony. Może Pan jednak przysłać swoje zgłoszenie. W razie potrzeby skontaktujemy się z Panem. A może dostrzeżemy inne Pana talenty.

Janusz Hawrot

Szanowni Kandydaci, Przy podejmowaniu decyzji o podjęciu zatrudnienia w naszej Firmie nie należy kierować się wpisami powyżej. Wiele z nich nie jest zgodne z prawdą, a te prawdziwe mówią raczej o przypadkach, nie o regule. Internet, gdzie wpisów dokonuje się anonimowo, nie jest miejscem na polemikę z każdym osobnym wpisem, dlatego odpowiem ogólnie: Jesteśmy firmą nowoczesną, stabilną, krocząca ścieżką rozwoju. Wypłata nigdy się nie opóźnia ani o dzień. Dajemy umowy o pracę. Pracownicy, którzy będą chcieli się związać z Firmą, znajdą w niej stabilne zatrudnienie. Świadczy o tym fakt, że wśród obecnych pracowników kilkanaście osób ma ponad dziesięcioletni a kilka nawet ponad dwudziestoletni staż pracy w naszej Firmie. Są to osoby na wszystkich szczeblach organizacji i we wszystkich oddziałach (z wyjątkiem Pszczyny, która została otwarta niedawno). W firmie jest wielu pracowników, którzy uzyskali awanse stanowiskowe i zajmują obecnie kierownicze stanowiska. Zachęcam do podjęcia zatrudnienia u nas. Pozdrawiam serdecznie Janusz Hawrot Dyrektor Polimex.net

oman

Wiem czytałam:-) a wciągu jakiego czasookresu się az tylu ich przewinęło?Fajnie ze jesteś on line. Jakos nie spinam się przed rozmową. Zawsze ktoś z kogos może zrezygnować.

oman

Mam rozmowe o to dstanowisko. W ciągu jakiego okresu przewinęło się az 3 asystentów i dlaczego? kazda podpowiedz bardzo mile widziana

Copywriter

Wysłałam CV i po kilku dniach odebrałam telefon z Polimexu. Pani z miłym głosem przeprowadzała wstępną rozmowę; były pytania o to, jakie mam doświadczenie, jakie są moje oczekiwania finansowe, dlaczego to ja powinnam dostać tę pracę oraz od kiedy mogę zacząć. Udzieliłam odpowiedzi, rozmowa została zakończona. Po kilku dniach dostałam kolejny telefon z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. Rozmowa była prowadzona przez zastępce kierownika działu, kierownika działu oraz specjalistę ds. marketingu. Ludzie, którzy przeprowadzali ze mną rozmowę zrobili na mnie zdecydowanie dobre wrażenie. Byli profesjonalni, zadawali konkretne pytania. Co ważne, ja też miałam możliwość zadawania pytań dotyczących stanowiska, pracy i firmy. Oprócz rozmowy miałam do wypełnienia krótki test i na tym rozmowa kwalifikacyjna się zakończyła. Po 2 lub 3 dniach dostałam z Polimexu odpowiedź zwrotną, dotyczącą mojego zatrudnienia.

Konkretne, dość szczegółowe i dotyczące stanowiska, na które rekrutowałam. Pytania o doświadczenie, dlaczego chce akurat to robić a nie coś innego, czy wolę pracować samodzielnie czy w grupie, czego oczekuję od pracodawcy, jakie są moje oczekiwania finansowe, co jest dla mnie ważne w pracy.

Były

No i wymagania i to co oferują mieści się w standardzie . Szału nie ma ani socjalu ani realnej ścieżki rozwoju a co za tym idzie awansu.

xxx

wszystko się zgadza,w każdej innej normalnej firmie dawno by już nie pracowała

Rudy

I zapewne ty byłeś tym SPECJALISTĄ.......

Azurro

Raczej i na pewno.Tu trzeba mieć pojęcie mniej więcej na temat szycia,podkreślam MNIEJ WIĘCEJ-i to po poznaniu asortymentu firmy w zupełności wystarczy.Należy wiedzieć w którym miejscu jest dany produkt i to głównie jest ważne-jak w supermarkecie-bo klienci zazwyczaj wiedzą czego potrzebują.Nie trzeba być żadnym "Specjalistą" a pseudo "Specjalistą" radzę znaleźć sobie prace w zakresie projektowania odzieży lub na krojowni.Tam potrzebują Specjalistów.

Zaq

Prezenty? Zabawne... jak sobie kupisz ...

Maria L

Czy w Polimexie są jakieś drobne prezenty świąteczne?

polimpex

Gdzie są kalendarze!

zambian

A jak chcesz konflikty rozwiazywac?

obserwator_debili

Gdzie ten proces???? Rok już minął?? Zapomniałaś pozew złożyć, czy sąd cię wyśmiał????

oko

co taki spokój ?

ten

a jak w Pszczynie ?

Chwdp

W rzgowie jest bardzo fajnie i nie ma kto narzekać chyba że pracownicy którzy zostali wyrzuceni, oni zawsze będą pisać pierdoły mimo iż ich to już nie dotyczy... Dziewczyny dacie radę, wszystko w rzgowie będzie dobrze ;)

stary pracownik

PREZESIE WRACAJ, BO NIE JESTEŚMY W STANIE TAM JUŻ ŻYĆ

...

Ludzie czy wy naprawdę nie macie zajęcia? Nie macie co robić izawaracacie sobie głowę jakimś polimexeeem? To was naprawdę podnpieca? Kręci? Jest tyle tajnych kanałów w tv, jest kino, może zacznijcie biegać? Adrenaliny naprawdę można czerpać na wiele sposobów...a nie siedzicię i marnuje czas przed komputer em, dajcie sobie spokój, kto tam jeszcze pr niech mu pr lekką będzie a kto nie pr to niech nie zabiera głosu bo to już go nie dotyczy amen

OLa

Kamil jest ok

byly
@OLa

hihi kamil slim zwany dalej boczkiem rzecz jasna jest oki i mega kumaty haha

klient

firma Swietna, ochrona bardzo dba o mienie firmy , zapomina o tym że klienci też potrafią kraść . Pracownicy dbają o mienie firmy nie trzeba sprawdzać ich na każdym kraść

Zostaw merytoryczną opinię o Polimex.net - Łódź

• Jak się pracuje w Polimex.net?

Zobacz opinie na temat firmy Polimex.net tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polimex.net?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polimex.net?

Kandydaci do pracy w Polimex.net napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polimex.net