Opinie o Jk-System Logistyka Polska Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Jk-System Logistyka Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Jk-System Logistyka Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jk-System Logistyka Polska Sp. z o.o. w Łódź

Artur.G Nowy wpis

Byłem w tym tygodniu na rozmowie bo wszędzie powystawiali ogłoszenia .Facebook'i, Olx'y dosłownie wszędzie jak to fenomenalni nie są...... jak usłyszałem warunki pracy oraz zarobki bez dwóch sekund zastanowienia podziękowałem. A rozmowa z szefem który jest w dresie nie wydaję się ani poważna ani profesionalna.

Adrianor

Fatalna firma nie potrafią w 1% docenić pracownika. Szef, jak zarówno kierownik pracoholicy wykorzystujący pracowników

Grażyna
@Adrianor

Czyli z tego co piszesz to szef i kierownicy bardzo dużo od siebie dają firmie, skoro tacy pracoholicy, czy źle interpretuję Twoje stwierdzenie?

Adrianor Nowy wpis
@Grażyna

Szef oraz kierownik wymagają jak najbardziej dużo od pracowników od siebie dając 0. Szemrane interesy to ich motto

Adrianor Nowy wpis
@Grażyna

Ale tak jak piszesz źle interpretujesz :D

Bartosz Nowy wpis
@Adrianor

Miałem mieć romozowę w tym tygodniu i poważnie się zastanowię.

Wiktor

Dla mnie jak najbardziej dobre miejsce do pracy, choć firma wymagająca to potrafią docenić dobrego pracownika.

til
@Wiktor

poczekaj trochę . naopowiadali ci głupot i dałeś się nabrać. ta firma to zaprzeczenie firmy i biznesu

Adrianor
@til

Zdecydowanie tak

Grażyna
@Adrianor

Poważnie też dałeś sobie naopowiadać głupot, że tak przytakujesz? Z tego co widzę, pracowałeś tu? Co oni właściwie mówią, żeby przyciągać ludzi do siebie?

Xd

Ogólnie omijajcie szerokim łukiem. Rozmowa kwalifikacyjna jakiś dramat, brak umiejętności prowadzenia takich rozmów. Nie na miejscu pytania, które odbiegały od stanowiska na które aplikowałam oraz dziwne komentarze w stosunku do kandydata. Uważajcie - i to w szerokim znaczeniu na właściciela tej szemranej firmy i pracownika, który uważa się za nie wiem co a interesowały go informacje dość prywatne jak na pierwsza rozmowę. Także nie ryzykujcie , bo panowie raczej liczyli nie na to co trzeba. Nie dziwię się że nikt nie chce tam pracować, bo w pewnym momencie "rozmowy" było nieprzyjemnie.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Jk-System Logistyka Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Menadżer Menadżerka ds. Sprzedaży (KAM)
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Kierownik operacyjny
Gremi Personal Sp. z o.o.

W kwestii wyzwań to rzeczywiście dobry adres, wytrzymać tam choć dzień to wyzwanie!! Omijajcie szerokim łukiem.

Julia
@Piotr

Dlaczego, Twoim zdaniem, tak ciężko wytrzymać w Jk-System? Opisz proszę konkretnie. Co w tym miejscu jest nie tak?

Były Pracownik

Pracowałam krótko w tej firmie (zrezygnowałam dość szybko). Samo biuro zwłaszcza pomieszczenie gdzie pracują pracownicy oraz kuchnia i łazienka (nie sala spotkań i recepcja ) są w bardzo zaniedbanym stanie. Wszędzie kurz, jakieś rzeczy i pudła porozwalane na każdym kroku ogólnie straszny bałagan jak w jakimś garażu. Można było znaleźć pod nogami dosłownie wszystko. W toalecie odpada klamka, nieraz miałam problem, że się zaklinowałam. Kuchnia-metr kwadratowy. Ogólnie mocno w klimacie PRL. Atmosfera wydaje się być fajna( prócz może właściciela). Natomiast na nową osobę zwalają tyle pracy, że pierwszego dnia nawet nie było zabardzo czasu by skorzystać z łazienki. Jak kierownik wezwał mnie na rozmowę na ok 8 min do innego pokoju to szef już wydzwanial do sekretarki gdzie jestem, bo z gabinetu widział, że nie ma mnie przy miejscu pracy. Jakby to była zbrodnia, przecież każdemu pracownikowi przysługuje te 15 min przerwy. Taki nawał pracy, że pracownicy jedną ręką rozmawiali przez tel, a drugą jedli kanapkę. Sama jak jadłam obiad miałam wręcz poczucie winy przez taką atmosferę jakbym robiła coś złego robiąc sobie przerwę. Na drugi dzień już chcieli bym przejęła połowę czyichś obowiązków, dopilnowała bieżących spraw i klientów bez solidnego szkolenia. Już w pierwszym dniu miałam na liście ze 20 punktów, których nie udało się zrobić 1 dnia (w sumie miałam ich ze 40) i musiałam dopilnować tego na następny dzień. Między innymi posegregowanie sterty dokumentów, bo ktoś miesiącami (może nawet latami) kładł je bez ładu i składu, a osoba 1 dnia pracy dostaje takie zadanie "w wolnej chwili" której po prostu brak. Więc jak widać brakuje firmie rąk do pracy, bo oszczędza na personelu. Umowę oczywiście zaproponowano na min. krajową, reszta - tak jakby pracownik był w delegacji (tańsze opodatkowanie). oczywiście żadnych delegacji nie miało być. Krętacze...

IM
@Były Pracownik

Doceniam że każdy może mieć swoje zdanie natomiast ja się nie zgadzam. Owszem, trzeba pracować - jak wszędzie, ale można to miejsce polubić. Polecam ambitnym!

Krzysztof

@Były Pracownik czy przy całej swojej antypatii do pracodawcy Jk-System Logistyka Polska, jesteś w stanie znaleźć jakieś plusy pracy w tej firmie? Takie jak np. możliwość rozwoju zawodowego, czy też otrzymywanie dodatkowych benefitów? Czy ktoś z forumowiczów ma wiedzę na ten temat i mógłby się podzielić? Pamiętajcie o przestrzeganiu zasad regulaminu forum gowork.pl.

poszukuje nowej pracy i nowych wyzwań czy jest to u was możliwe

Prezes
@anonymous

Wyślij aplikację! Powodzenia

admin

Oceń swoją współpracę z firmą JK-System Logistyka Polska Sp. z o.o.? Twój komentarz może wiele zmienić.

Zostaw merytoryczną opinię o Jk-System Logistyka Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Jk-System Logistyka Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jk-System Logistyka Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Jk-System Logistyka Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Żeligowskiego 32/34
    90-643 Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Jk-System Logistyka Polska Sp. z o.o.