Polimex.net

Opinie o Polimex.net

To jest mega śmieszne , bo nigdzie indziej nie ma tak jak (usunięte przez administratora)Polimex,net. Każda (usunięte przez administratora) wypowiedź jest (usunięte przez administratora)

tfu

co tam ciekawego na wysyłce się dzieje?

(usunięte przez administratora) ludzie mają dowiedzieć się (usunięte przez administratora)

Ktoś

Dziś odwiedziłem stare śmieci porozmawiałem sobie z kolegą . Jestem ciekaw co tym razem będzie (usunięte przez administratora) nie było moich ulubionych kierowników. (usunięte przez administratora) Ogólnie nic się nie działo (usunięte przez administratora) Przeszedłem się przez mój stary dział łezka w oku się zakręciła (usunięte przez administratora) Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Copywriter

Wysłałam CV i po kilku dniach odebrałam telefon z Polimexu. Pani z miłym głosem przeprowadzała wstępną rozmowę; były pytania o to, jakie mam doświadczenie, jakie są moje oczekiwania finansowe, dlaczego to ja powinnam dostać tę pracę oraz od kiedy mogę zacząć. Udzieliłam odpowiedzi, rozmowa została zakończona. Po kilku dniach dostałam kolejny telefon z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. Rozmowa była prowadzona przez zastępce kierownika działu, kierownika działu oraz specjalistę ds. marketingu. Ludzie, którzy przeprowadzali ze mną rozmowę zrobili na mnie zdecydowanie dobre wrażenie. Byli profesjonalni, zadawali konkretne pytania. Co ważne, ja też miałam możliwość zadawania pytań dotyczących stanowiska, pracy i firmy. Oprócz rozmowy miałam do wypełnienia krótki test i na tym rozmowa kwalifikacyjna się zakończyła. Po 2 lub 3 dniach dostałam z Polimexu odpowiedź zwrotną, dotyczącą mojego zatrudnienia.

Konkretne, dość szczegółowe i dotyczące stanowiska, na które rekrutowałam. Pytania o doświadczenie, dlaczego chce akurat to robić a nie coś innego, czy wolę pracować samodzielnie czy w grupie, czego oczekuję od pracodawcy, jakie są moje oczekiwania finansowe, co jest dla mnie ważne w pracy.

Kierownik Sprzedaży , Anna

Wpisy większości osób są (usunięte przez administratora) coś się tu dowiecie obiektywnego. (usunięte przez administratora)

Ktoś

Hehe wczoraj wyraziłem opinie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nawet nie używałem brzydkich słów. Jestem ciekaw co dziś będzie (usunięte przez administratora)? Pozdrawiam Wszystkich z hali . Reszta bez komentarza. Fajni ludzie można było się pośmiać. Można(usunięte przez administratora) zarabiać (usunięte przez administratora) atmosfera była fajna. Ale w moim przypadku (usunięte przez administratora)

@Ktoś

(usunięte przez administratora).zsic?eimaz ein jatut ogezciN

poniewierany

To coś ,(usunięte przez administratora)pomysł (usunięte przez administratora) na szczęście zamknięty. Marzenie, (usunięte przez administratora) to była (usunięte przez administratora)inicjatywa j(usunięte przez administratora) wielu osób, (usunięte przez administratora)Najbardziej (usunięte przez administratora)firma jaką można sobie wyobrazić. Sa tacy na tym świecie którzy powinni do końca życia leżeć(usunięte przez administratora) Życie nie jest sprawiedliwe !

@poniewierany

I ta ciągła (usunięte przez administratora). Człowiek (usunięte przez administratora) się(usunięte przez administratora) dowie. Proponuje dodawać komentarze w google

Ktoś

Kierownictwo (usunięte przez administratora)ogarnia. (usunięte przez administratora) nadaje się na to stanowisko i jest to opinia ludzi którzy tam nadal pracują. Odszedłem szkoda(usunięte przez administratora)z hali fajna ekipa reszta bez komentarza.

Klient

Dlaczego kierownicy chodzą (usunięte przez administratora)?

Agata

rekrutacja trwała 4 miesiące. Były mi zadawane (usunięte przez administratora) pytania (usunięte przez administratora). Kiedy odmówiłam odpowiedzi i zaznaczyłam, że nie życzę sobie takich pytań kontakt się urwał. Państwo nie raczyli mnie po 4 miesiącach zawracania glowy poinformować, że zostałam odrzucona, co uważam zwyczajnie za brak kultury.

@Agata

(usunięte przez administratora). Nie rozumiem (usunięte przez administratora) sens i (usunięte przez administratora)się dowiedzieć.

Maybe baby
@Agata

Во-первых, (usunięte przez administratora)Портал должен помочь в выборе работы. Это не значит, что мы должны верить каждому слову, (usunięte przez administratora)

Radek
@Agata

Во-первых, (usunięte przez administratora) Портал должен помочь в выборе работы. Это не значит, что мы должны верить каждому слову, (usunięte przez administratora)

@Radek

Jak(usunięte przez administratora)nawet rosyjski, to (usunięte przez administratora) jest. Cieszę się(usunięte przez administratora) tam pracować.

---

przysługuje przerwa 15 min., krzywo patrzą jeśli w miedzy czasie idzie się na np. na kawę; na każdym stanowisku zarabia się inaczej, to samo z premiamii; nawet u osób na tym samym stanowisku pensje mogą się różnić;

Radek
@---

Во-первых,(usunięte przez administratora)Портал должен помочь в выборе работы. Это не значит, что мы должны верить каждому слову(usunięte przez administratora)

Chciałbym zostawić rzetelną opinie na temat pracy, którą wykonywałem oraz firmy. Jak mam to zrobić(usunięte przez administratora)?

Agata

'Zostałam poinstruowana, żeby napisać o firmie a nie osobach. Zatem : rekrutacja trwała 4 miesiące. Byłam wypytywana o sprawy(usunięte przez administratora) Kiedy odmówiłam odpowiedzi i zaznaczyłam, że nie życzę sobie takich pytań kontakt się urwał. Państwo nie raczyli mnie po 4 miesiącach zawracania glowy poinformować, że zostałam odrzucona, co uważam zwyczajnie za brak kultury. '(usunięte przez administratora)

Agata

Uwaga, będzie długo. Nie wypowiem się na temat pracy, ale rekrutacji i rozmów kwalifikacyjnych. Rekrutacja na Asystentkę Zarządu trwa (usunięte przez administratora)

Dobre
@Agata

Hahaha toż to bardzo ciekawa historia jest ;) Mam nadzieje, że znalazła już Pani prace!

Agata

Czy Polimex.net ma ściśle ustalone godziny pracy?

Maciek

Tak, wszystkie informacje są na stronie. (usunięte przez administratora)

zko

brak profesjalizmu

Do niedawna
@zko

(usunięte przez administratora) dyrektor (usunięte przez administratora)profesjonalizm. (usunięte przez administratora)jego (usunięte przez administratora)

Były
@Do niedawna

Zgadza się. Człowiek który (usunięte przez administratora)powinien nimi kierować. To (usunięte przez administratora) tu trzeba mieć wiedzę. A konsekwencje wymiany pracowników(usunięte przez administratora) będzie widać (usunięte przez administratora)

Klient

Co się u was dzieje?? Nie można się dodzwonić, braki w asortymencie, długie oczekiwanie na dostawę.

ola
@Klient

no jak to co....telefony się wyłącza lub nie odbiera - siedzi się z kierownikiem i klepie sie o dup...Maryny - (usunięte przez administratora)ca

Klient już były

Niestety z przykrością rozstaję się z firmą. (usunięte przez administratora)W łódzkiej filli ma naprawdę dobrych pracowników. Szczególnie panie mają ogromną wiedzę. (usunięte przez administratora) Dobry pracownik z ogromną wiedzą to skarb.

Ola

Dzień dobry, czy to prawda, że nie oferujecie Państwo umowy (usunięte przez administratora) zlecenie?

Zostaw merytoryczną opinię o Polimex.net - Łódź

• Jak się pracuje w Polimex.net?

Zobacz opinie na temat firmy Polimex.net tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polimex.net?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polimex.net?

Kandydaci do pracy w Polimex.net napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polimex.net