Polimex.net

Opinie o Polimex.net

Obserwator

Męskość - a co ty możesz o tym powiedzieć....? Szkoda słów na dyskusje z kimś takim...Masz problem...napisz list do jakiegoś psychologa...ten bardzo chętnie pogada o twoich problemach.

Obserwator

Każdy ocenia ludzi podług siebie...gratuluję więc...

Obserwator

Jeśli nie zrozumiałem to znaczy, że niewyraźnie mówisz...Mów dużymi literami...:))) A jeśli masz problem z sobą to napisz do "przyjaciółki" tam Cię wysłuchają....kolego

łysy

Ha, ładny wysyp stanowisk. Młodszy księgowy, zastępca głównego księgowego, zastępca kierownika sprzedaży, koordynator działu IT oraz spec. IT. Tak w ogóle od kiedy w Polimexie potrzebny jest Koordynator IT? Przecież outsourcing miał być taki super świetny i co, i jednak IT zostaje? Zmiany, zmiany, nigdy się nie poddamy!

Copywriter

Wysłałam CV i po kilku dniach odebrałam telefon z Polimexu. Pani z miłym głosem przeprowadzała wstępną rozmowę; były pytania o to, jakie mam doświadczenie, jakie są moje oczekiwania finansowe, dlaczego to ja powinnam dostać tę pracę oraz od kiedy mogę zacząć. Udzieliłam odpowiedzi, rozmowa została zakończona. Po kilku dniach dostałam kolejny telefon z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. Rozmowa była prowadzona przez zastępce kierownika działu, kierownika działu oraz specjalistę ds. marketingu. Ludzie, którzy przeprowadzali ze mną rozmowę zrobili na mnie zdecydowanie dobre wrażenie. Byli profesjonalni, zadawali konkretne pytania. Co ważne, ja też miałam możliwość zadawania pytań dotyczących stanowiska, pracy i firmy. Oprócz rozmowy miałam do wypełnienia krótki test i na tym rozmowa kwalifikacyjna się zakończyła. Po 2 lub 3 dniach dostałam z Polimexu odpowiedź zwrotną, dotyczącą mojego zatrudnienia.

Konkretne, dość szczegółowe i dotyczące stanowiska, na które rekrutowałam. Pytania o doświadczenie, dlaczego chce akurat to robić a nie coś innego, czy wolę pracować samodzielnie czy w grupie, czego oczekuję od pracodawcy, jakie są moje oczekiwania finansowe, co jest dla mnie ważne w pracy.

info

Szukają obecnie informatyków w Łodzi. Co się stało z poprzednimi? Jakie zarobki informatyka, jaki czas pracy? Piszą "praca przeciętnie 40 godzin w tygodniu," co jest zgodne z prawem, ale pachnie mi cwaniakiem co się okaże, że codziennie będzie 12 godzin i siedź cicho. Może błędnie dlatego pytam.

just

Pan Obserwator chyba tak średnio zorientowany jest w przepisach Kodeksu pracy. Chociaż może jest to problem z czytaniem ze zrozumieniem. Po zamieszczonych postach widać natomiast, że zdecydowanie brakuje Panu kultury osobistej. Nazywanie robolem osoby wykonującej prace fizyczne jest co najmniej nie na miejscu. Panie Obserwator, a tak z ciekawości, to jakie ma Pan wykształcenie? Sądząc po postach, to raczej ledwo podstawowe. Tak dla Pana informacji poniżej załączam "definicję", której rzekomo jest Pan znawcą: "Zgodnie z art. 94 § 2 Kodeksu pracy mobbing oznacza wszelkie działania i zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko niemu, polegające na systematycznym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu, które wywołują zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, poniżaj lub ośmieszają, izolują lub wykluczają go z zespołu współpracowników."

...

wow"obserwatorka" to pojechalas niektorym "po rajtuzach" no ale coz w jednym przyznam CI racje ze atmosfere tworza ludzie,ale trzeba by bylo chwile popracowac z tymi ludzmi i w tej atmosferze aby wyciagac takie wnioski...

obserwatorka

to co wy tutaj piszecie przekracza wszelkie normy. Czy nie podpisaliście umowy że będziecie pracować a ktoś wam za to zapłaci (czy może pracodawca wspomniał coś w umowie że macie knuć a nie zajmować się pracą)? Narzekacie na atmosferę a przecież atmosferę tworzą ludzie czyli wy sami, tak więc o czym to świadczy? Dajecie świadectwo sami o sobie, swoim słownictwem i tematami jakie poruszacie na forum publicznym. Poziom waszych wypowiedzi utwierdza każdego czytającego o tym że czas jaki inni poświęcili na wykształcenie i zdobywanie doświadczenia wy przepuściliście na piwo i krytykę innych ludzi konstruktywnie myślących. Wszystko to łącznie wskazuje-analogicznie na stanowiska które zajmujecie. Dlaczego jeśli wam tak źle nie zwolnicie się i nie zaczniecie pracy w innej firmie gdzie docenią waszą kreatywność. Odnoszę również wrażenie że żadne z was nie ma pojęcia o tym że w internecie nie jesteście anonimowi.Na miejscu waszego pracodawcy poświęciła bym czas i pieniądze aby wyłowić tych najbardziej niezadowolonych i zwrócić ich do wolnego bezrobotnego świata, bo szargacie swoimi osobami dobre imię firmy która karmi was i wasze rodziny. Podsumowując nigdy nie chciała bym pracować w tej firmie ale nie ze względu na ludzi zarządzających wami ale ze względu na WAS tych którzy zrobili z tej strony pralnie swoich brudów które na dodatek sami produkują. Tak to jest trzeba było się uczyć wtedy byście patrzyli innym na ręce a teraz "nieuki" pozostaje jedno zabrać się rzetelnie do roboty bo to wam patrzą na ręce i mają do tego pełne prawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

karierowicz

Wietrze swoja szanse. Jakie stanowiska sa wolne ktos wie?

karowiec

moze jak z winem - im starsze tym lepsze :)

ta jasne :)

łysy

Zmiany, zmiany w polimex, nieustanne, aby było lepiej!

tytan

a ty kadrowiec to co adwokat. kiedys moglem a teraz juz nie ale mozesz sie tym sam zainteresowac jak interesuje cie ta firma

kadrowiec

Ty Tytan - jak tak Cię to przeszkadza to czemu nie zgłosisz gdzie trzeba? A może to kolejna legęda.

chyba bendem :)

piotrek

Zapraszam wszystkich byłych i obecnych pracowników na festiwal piosenki sowieckiej do Zielonej góry Będę występował.

pewnie Ty :)

chill out

to został jeszcze ktoś ze starej kadry?

Janusz

Ryba psuje się od głowy.

palma

Ja tylko robiłem co najlepiej potrafiłem. No nic, jakoś to będzie. Ale co ja teraz powiem dzieciom, dlaczego już nie stać mnie na lizaki do pukania w lodówkę?

Zostaw merytoryczną opinię o Polimex.net - Łódź

• Jak się pracuje w Polimex.net?

Zobacz opinie na temat firmy Polimex.net tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polimex.net?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polimex.net?

Kandydaci do pracy w Polimex.net napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polimex.net