Good Food Products Sp. z o.o.

Opinie o Good Food Products Sp. z o.o.

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować?

Paulina

Czy zostanie zorganizowany transport z okolic Opalenicy do Tarnowa Podgórnego? Jestem zainteresowana pracą,ale niema jak dojeżdżać.Z nasz okolic wycofuję autobusy może na próbę można zorganizować taki dojazd tak jak zrobiła to firma Milano z Wysogotowa.Na pewno znajdą się chętni ponieważ w naszych rejonach bardzo kiepsko z pracą.Są tylko cztery zakłady :Amazon,Pass,Milano i Px Nowy Tomyśl.

@Paulina

Dzień dobry, na chwilę obecną zapewniamy transport zakładowy z Poznania. Dopuszczamy możliwość uruchomienia dodatkowego transportu z innych lokalizacji, jeżeli zbierze się minimalna grupa ok 10 pracowników na jedną zmianę. Pozdrawiamy, Dział Personalny

Wercia
@Good Food Products Sp. z o.o.

5 lat pracuję na stanowisku operator produkcji również w Poznanskiej firmie. Moim marzeniem jest zmienić pracę. Moje pytanie czy firma gwarantuje transport Kościan i okolice? Pozdrawiam.

mela
@Wercia

My dojrzewamy z kościana i okolic do Tarnowa Podgórnego z pracy jesteśmy zadowolone pozdrawiam.

Wercia
@mela

Ale chyba w swoim zakresie? Chodzi mi o transport filmowy Good Food. Pozdrawiam

Jak

Tamara

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację i na jakie stanowiska?

@Tamara

Dzień dobry, aktualne ogłoszenia rekrutacyjne znajdują się na stronie www.goodfood.pl w zakładce kariera oraz na stronie Facebook https://www.facebook.com/pracawgoodfood/. Pozdrawiamy. Dział Personalny.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Good Food Products Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. Business Intelligence i analizy danych (obszar Operacji - produkcja/magazyn/ dział techniczny) powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Kok

Witam. Była bym zainteresowana praca w t.podgornym. tylko napiszcie prawdę na ile zmian ? Jaki zarobek pracownik produkcyjny lub operator ma? Czy dojazd w własnym zakresie ? Proszę o odpowiedź

@Kok

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Zapraszamy do kontaktu z Działem Personalnym: praca@goodfood.pl lub tel. 61 663 67 28 lub 29. Pozdrawiamy Dział Personalny

Eve
@Good Food Products Sp. z o.o.

Od kiedy firma przenosi się do Tarnowa Podgórnego?czy istnieje możliwość pracy na dwie zmiany?pytam bo mam małe dziecko pozdrawiam

@Eve

Dzień dobry, firma posiada obecnie 2 zakłady produkcyjne - Skórzewo oraz Tarnowo Podgórne. Praca w dziale produkcyjnym odbywa się na 3 zmiany. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Działem Personalnym: praca@goodfood.pl lub tel. 61 663 67 28 lub 29. Pozdrawiamy Dział Personalny

Luk...

Witam czy w zakładzie na produkcji pracują osoby z okolic Buku? Czy jest przewidziany autobus pracownicy dowożący pracowników z tych okolic?

@Luk...

Dzień dobry, obecnie firma Good Food Products zapewnia transport pracowników z Poznania do zakładu w Plewiskach. Dopuszczamy możliwość uruchomienia dodatkowego transportu z innych lokalizacji, jeżeli zbierze się minimalna grupa ok 10 pracowników z jednego rejonu zainteresowana transportem zakładowym. Pozdrawiamy, Dział Personalny

Jaas

Witam. Chciała bym zacząć pracę w Tarnowie Podgornym tylko niewiem czy są już oferty pracy? Na wszystkich pisze Skórzewo lub Plewiska. Dajcie odpowiedz .

@Jaas

Norka

Good Food Products dla mnie to dobre miejsce do pracy, zaczęłam z myślą, że na krótko ale nie mam zamiaru zmieniać!!!

Jaas

Paulina

@Majka aktualnie firma Good Food Products Sp. z o.o. poszukuje na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Logistyki. Z oferty pracy wynika, że zapewniają umowę o pracę, stabilne zatrudnienie, pakiet socjalny (karta Multisport, ubezpieczenie PZU, ZFŚS), dofinansowanie do nauki języków obcych, możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Majka

Czyżby firma nie miała nowych ofert czy tylko ja nie mogę nic znaleźć? Podpowiedzcie jak się pracuje ? Czy praca jest na zmiany? Słyszałam, że jest ok?

Alwaro

Ładnie pachnie jak sie wchodzi na teren firmy. Dziewczyny chodza w obcislych.... . Zarobki nie są złe. Dobry socjal. Warto. Polecam

Alwaro

Ładnie pachnie jak sie wchodzi na teren firmy. (usunięte przez administratora)Zarobki nie są złe. Dobry socjal. Warto. Polecam

Norka

Słyszałam, że to fajna firma a w lecie można dorobić na d morzem?

Paulina

@Danusia, to bardzo dobrze, że byłaś zadowolona. A co najbardziej podobało Ci się w pracy w Good Food Products Sp. z o.o.? Podziel się z nami swoimi wrażeniami. Na jakim stanowisku byłaś zatrudniona?

Danusia

Mam pytanie czy Good Food będzie miało w tym roku pracę nad morzem dla uczących się ? Bardzo spodobała mi się taka praca w ubiegłym roku, wszystko było zapewnione i zarobiłam sobie. Nie rozumiem ludzi pracujących w firmie i tak narzekających, zmieńcie pracę.

Paulina

@kotek, dziękuję za komentarz! Dla zainteresowanych pracą w Good Food Products Sp. z o.o. - zachęcam do odwiedzenia strony internetowej firmy, gdzie znajdziecie aktualne oferty! http://www.goodfood.pl/pl/kariera/Oferty%20pracy

Abc
@Paulina

Czy oferta na stronie goodfood sa aktualizowane?

informator99999
@Abc

GOOD FOOD przenosi się do Tarnowa Podgórnego - Szumin !!!!!

Ja1
@informator99999

Ale Skorzewo pozostaje :)

kotek

To jest nie tak że Kierownik wodę z mózgu robi liderom i przy każdym zwolnieniu mają jego poparcie ale mam nadzieje że przyjdzie kryska na matyska :)

Paulina

@kotek, a co jest nie tak?

kotek

Praca fajna oprócz kierownika

Zostaw merytoryczną opinię o Good Food Products Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Good Food Products Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Good Food Products Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Good Food Products Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Good Food Products Sp. z o.o.