Lifters Łukasz Rakoczy

Opinie o Lifters Łukasz Rakoczy

Jakby ktoś się wypowiedział na temat pracy na stanowisku kierowca C . Pracuje ktoś w Lublinie? Szukają kierowcy.

@Paweł

Dziękujemy za zainteresowanie. Na chwilę obecną nie planujemy już zatrudniania dodatkowych kierowców.

123 Nowy wpis
@Lifters Łukasz Rakoczy

A czy jest szansa, że w tym roku jeszcze będzie nabór, czy nie bardzo? Kierowca u Państwa dostaje umowę o pracę?

@123

Tak, umowa o pracę. Firma wciąż się rozwija, więc nie jesteśmy wstanie określić co będzie za pół roku.

Krzysztof

Trwa rekrutacja na mechanika-konserwatora podestów ruchomych. Napisali ze jak ktoś nie ma uprawnień konserwatorskich UDT to firma zapewnia (usunięte przez administratora) takich szkoleń w kierunku uzyskania uprawnień. Trzeba za to podpisywać umowę lojalnościową? Czy nie ma takich obostrzeń? Ktoś wie?

@Krzysztof

Witam, oferujemy dla chętnych szkolenia finansowane przez firmę. Niektóre z nich takie jak związane z uprawnieniami UDT wymagają podpisania umowy lojalnościowej w przypadku, gdy pracownik zdecyduje się, aby szkolenie zostało opłacone przez firmę.

Krzysztof

Az tak? Nawet jak koś ma ambicje i odpowiednie kwalifikacje to też nie da rady zmienić stanowiska na wyższe? Ty próbowałeś?

Czy w Lifters Łukasz Rakoczy zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Dzień dobry, przeważnie jest to umowa o pracę, czasami umowa zlecenie odnośnie niektórych stanowisk.

Czy rekrutacja na stanowisko Mechanik - Konserwator podestów ruchomych w firmie Lifters Łukasz Rakoczy odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
K

Na początku jest trudniej, ale wiadomo jak wszędzie. Auto 5os, tel i laptop ok. Praca bardziej samodzielna w terenie. Generalnie można dobrze zarobić jak jest się ogarniętym.

G

Dzień dobry, Firma rekrutuje na stanowisko doradcy techniczno-handlowego, czy mogłoby ktoś powiedzieć coś więcej o warunkach pracy oraz widełkach finansowych?

@G

Dzień dobry, handlowiec otrzymuje niezbędne narzędzia do wykonywania swoich obowiązków tj. auto służbowe (5os.), telefon oraz laptop. Jest to praca samodzielna w terenie (budowy, siedziby firm). Odnośnie wynagrodzenia skuteczni handlowcy osiągają wynagrodzenie znacznie wyższe od przeciętnego, także w odniesieniu do konkurencji w branży.

Czy w Lifters Łukasz Rakoczy możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Wynagrodzenie płatne jest dziesiątego każdego miesiąca, często bywa wcześniej.

Bartosz

Bardzo dobry pracodawca co nie znaczy, że wszystko musi być idealne i nikt nie popełnia błędów. Kto nic nie robi to i błędów nie ma!

brak kompetencji przy rekrutacji osób pryw, na jakis kurs.firmy bu yć może ok. a prywaciazy ? (usunięte przez administratora) zostałem potraktowany gorzej od bezdomnego.bezdomny miałby jeszcze dofinansowanie z biura pracy(usunięte przez administratora) wpłać pieniadze idz na szkolenie wszystko będzie ok.

Lifters Biuro

Dzień dobry. Czytając Pana wpis można omyłkowo odnieść wrażenie, iż brał Pan udział w rekrutacji na pracownika firmy. Otóż wyjaśniam, że Pan opisuje chęć uczestnictwa w kursie i zdobycia uprawnień UDT do czego nie doszło z Pana winy. Pan zrezygnował z kursu przed jego rozpoczęciem wybierając inną firmę szkolącą. Bardzo żałujemy bo od 18.12.2019 miał by Pan już wymarzone uprawnienia - zdawalność na egzaminie 100%.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Lifters Łukasz Rakoczy. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Jan

Pracownicy mają możliwość odbywania dodatkowych kursów i uprawnień dzięki temu podnoszą swoje kompetencje. Doceniamy pracowitość, rzetelność i uczciwość.

Rocky

Pracuje w firmie ponad 2 lata, zrobiłem uprawnienia podniosłem swoje kwalifikacje.Jak ktoś chce rzetelnie pracować można dobrze zarobić jak na warunki lubelskie

Marco
@Rocky

Ile dostałeś za taki wpis? A może sam właściciel umieszcza taki wpis? Znam kilka osób byłych pracowników firmy Lifters i nikt dosłownie nikt nie miał pozytywnej opinii o Lifters.

Monn

Uczulam na rekrutację na stanowisko pracownika biurowego-parę godzin przerzucania papierów w ramach dnia próbnego, oczywiście bez zapłaty, pół godziny spóźnienia ze strony Pracodawcy na umówione spotkanie w dniu próbnym. Brak wywiązania się z zapewnienia o poinformowaniu o wynikach rekrutacji, tygodnie mijają a Firma ciągle "jeszcze nie wyłoniła pracownika", przesuwa się terminy o całe tygodnie. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydatowi zadaje się pytania z obszaru życia prywatnego, a na informację o mieszkaniu w domu rodzinnym, prowadzący rozmowę dopuszcza się komentarza typu "a to skoro mieszka się z rodzicami, nie trzeba dużo zarabiać, rodzice zawsze coś dorzucą he he".

Olek

Jeśli firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca to nie dziwi mnie, że na wątku tak sporadycznie zostawiacie opinie!

Tt

Witam jak wygląda aktualna sytuacja w firmie bo znalazłem ogłoszenie na piaskarke i pomocnika mechanika. Proszę o szczegółową odpowiedź

Jasiek

Czy firma funkcjonuje bez zmian? Czy jest powód, że nikt nie pisze na forum?

@Jasiek

Tak firma funkcjonuje, rozwija się i planuje otworzenie nowych oddziałów

Zostaw merytoryczną opinię o Lifters Łukasz Rakoczy - Lublin

• Jak się pracuje w Lifters Łukasz Rakoczy?

Zobacz opinie na temat firmy Lifters Łukasz Rakoczy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lifters Łukasz Rakoczy?

Lifters Łukasz Rakoczy