Kamikaze Sp. z o.o.

Opinie o Kamikaze Sp. z o.o.

Wiecie może, czy w Kamikaze Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

HC Manager

Aktualne oferty pracy są dostępne na stronie: https://kamikaze.digital/jobs, jeśli nie ma stanowiska, które Cię interesuje zapraszamy do kontaktu na join@kamikaze.digital. Kontaktujemy się z kandydatami, którzy wpisują się w profil poszukiwanej osoby. Nigdy nie przechodzimy obojętnie obok dobrego portfolio! :)

Dominika
@HC Manager

Dobrego tzn jakiego portfolio? To chyba dosyć subiektywne :P chętnie się dowiem

HC Manager
@Dominika

Takie, które wpisuje się w potrzeby naszych klientów i jest zgodne z obowiązującymi trendami.

NIE Porządna firma

Jakiś czas temu przesłałam aplikację, pierwszy etap rekrutacji - szybka i przyjemna rozmowa, następnie zadanie domowe i drugi etap rekrutacji... "damy odpowiedź na przestrzeni tygodnia, bo osoba od HR jest na urlopie"... Minęły już ok. 3 tygodnie... I tu cisza, jak kamień w wodę. Przyznam szczerze, przeczytawszy wpisy byłych pracowników nawet się cieszę, że jednak nie trafiłam do tej agencji... Poświęciłam swój czas, zaangażowałam się w robienie zadań domowych, więc oczekiwałabym podziękowania za uczestnictwo w rekrutacji... Ale widocznie to zbyt wiele. Jak jest takie podejście do kandydata, to boję się jakie jest do pracownika czy klienta.

Justyna Szumińska
@NIE Porządna firma

Zgodnie z regulaminem rekrutacje w ramach programu Młodzi w Łodzi trwają do 10 czerwca. Jesteśmy na finiszu tego procesu. Po zakończeniu procesu rekrutacyjnego zawsze każda osoba dostaje informację zwrotną telefonicznie lub mailowo, zdaję sobie sprawę jak ważna i oczekiwana jest taka wiadomość. Każdego kandydata zachęcam do kontaktu mailowego lub telefonicznego, jeśli w międzyczasie pojawią się pytania lub wątpliwości, również na temat timingu samego procesu. Bardzo dziękuję za Twoje zaangażowanie. Jest mi bardzo przykro, że nie wpisaliśmy się czasowo z informacją zwrotną w Twoje oczekiwania.

POTWIERDZAM

Niestety, muszę potwierdzić powyższą opinię. Od dłuższego czasu to co dzieje się w Kamikaze można określić chyba tylko jako "pogubienie" się w zarządzaniu firmą. Zatrudnianie nowych osób, nie na podstawie umiejętności, a na podstawie tego czy są to osoby znane w "branży". Fejm i otoczka muszą się zgadzać - Kami fami :D Ignorowane jest nawet to, że takie osoby nie tylko niewiele wnoszą do pracy swoim nazwiskiem, ale nawet to, że "starsi" pracownicy (i dużo mniej opłacani) często muszą świecić oczami za działania tych "wybitnych" specjalistów (i to nawet przed klientami...). Coś poszło ewidentnie nie tak... Co do zwolnień z dnia na dzień to była to już kropka nad i.

Michał Ryszkiewicz

Tak. Zwolniliśmy w tym roku kilka osób. To bardzo trudne decyzje biznesowe. Nie. Nie z dnia na dzień, a z zachowaniem okresów wypowiedzeń, z wypłatą odpraw i wsparciem w poszukiwaniu pracy dla chętnych. W najlepszy możliwy sposób. Oczywiście nie bez emocji i rozczarowań. Nie. Nie brakuje nam pieniędzy na wynagrodzenia. Wypłacamy je zawsze w terminie, niezależnie od okoliczności. Tak. Awansujemy pracowników. A nawet zatrudniamy nowych w zespołach, które mają dużo pracy. Nie. Nie jestem idealnym szefem i na pewno wiele rzeczy moglibyśmy robić lepiej. Ale ekipę w Kamikaze mamy najlepszą i ta ekipa robi na co dzień fantastyczną robotę (nie tylko w socialu ;). Więc jeśli lubicie zmiany i wyzwania, dobrze pracujecie w teamie i samodzielnie rozwiązujecie problemy - zapraszamy do zespołu! Na etapie rekrutacji (i później) będę osobiście do Waszej dyspozycji.

Jak długo trwa proces awansu w Kamikaze Sp. z o.o.?

Zibi

W Kamikaze pracujemy w płaskiej strukturze federacyjnej

Urszula
@Zibi

Zibi a jak oceniasz generalnie pracę w Kamikaze? Co można by było zaliczyć do pozytywów według Ciebie? Jak wynagrodzenie?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Kamikaze Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. księgowości?
Robert

@barcelona a jakie pytania były na rozmowie?

barcelona

W Kamikaze byłam na dwóch rozmowach kwalifikacyjnych w tym roku. Po kolejnym etapie czyli wykonaniu zadań rekrutacyjnych dostałam informację, że wszystko super, jest to to, czego oczekiwali i chętnie nawiążą ze mną współpracę. Niemniej jednak nadszedł okres lockdownu i jak wiele firm przeszli wtedy na tryb pracy zdalnej, co jest naturalne, także poinformowano mnie, że na chwilę obecną zamrożono rekrutacje i nie mogą mnie zatrudnić. Zostałam jednak dwukrotnie zapewniona (także w późniejszym czasie) że jak sytuacja z rekrutacjami wróci do normy mogę spodziewać się dalszego kontaktu w tej sprawie. Niestety żadnego kontaktu się nie doczekałam, za to wielokrotnie miałam okazje zobaczyć, że w firmie zatrudniane są coraz to nowe osoby, ponieważ informowali o tym na swoich social mediach. Nie chodzi o to, że finalnie do współpracy nie doszło, ponieważ takie rzeczy się dzieją i jest to normalna kolej rzeczy. Chodzi o brak JAKIEGOKOLWIEK, feedbacku, który nie ukrywam- zaoszczędziłby mi straconego czasu, zwłaszcza w obliczu tego co usłyszałam wcześniej odnośnie mojej kandydatury. I chodź zrobili na mnie-jako miejsce pracy- bardzo dobre pierwsze wrażenie, to niestety zachowanie względem drugiego człowieka trochę lekceważące.

Justyna
@barcelona

Cześć @barcelona bardzo dziękujemy raz jeszcze za poświęcony czas i wysiłek włożony w proces rekrutacyjny. W związku z dynamiczną sytuacją na rynku musieliśmy elastycznie podejść do procesów rekrutacyjnych, które były prowadzone przed pandemią, niektóre wciąż mają status "on hold". Są takie obszary naszej działalności, które w tym czasie bardzo dynamicznie się rozwinęły, stąd nowe osoby do wsparcia, a inne obszary niestety zostały zamrożone. Kładziemy duży nacisk na udzielanie informacji zwrotnej, bardzo mi przykro, że w Twoim odczuciu nie była ona wyczerpująca. Pozdrawiam, Justyna Szumińska HC Manager

Staszek

Generalnie firma wypracowała dobrą opinię pracodawcy a to, że sytuacja zewnętrzna bardzo pokrzyżowała plany firm to mówi się trudno

barcelona
@Staszek

I jak najbardziej jest to zrozumiałe, wierzę również, że jest to fajne miejsce :) Tak jak wspomniałam, takie rzeczy się dzieją i nie ma w tym nic złego. Niemniej jednak warto dać odpowiedź zwrotną jeśli wcześniej o takowej zapewniono i tyle :)

Pytanko

Jaka jest forma zatrudnienia w firmie Kamikaze ? Czy ktos moze opisac warunki pracy ?

Zbigniew
@Pytanko

Firma oferuje nowym pracownikom pracę w godz. 8-16 w ramach umowy o pracę, stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy. Niedawno szukali osób na stanowisko grafik Web designer, account manager i project manager. Skontaktuj się bezpośrednio z firmą, wtedy dowiesz się, czy te etaty są nadal aktualne i napisz czego się dowiedziałeś.

Zbigniew

Od ostatniej relacji w tym wątku minęło kilka miesięcy. Dotyczyła ona opisu niezbyt wysokiego wynagrodzenia, "przerzucania" obowiązków na innych pracowników oraz "układów". Czy naprawdę tak to wyglądało? Może na ten moment sytuacja w Kamikaze Sp. z o.o. uległa poprawie? Podzielcie się proszę swoimi spostrzeżeniami.

Hey

Zgadzam się z Gohą, pracowałem tak jakiś czas temu, nie wiem, czy coś się zmieniło. Jeszcze dwa - trzy lata temu, pieniądze były marne, przerzucanie się obowiązkami, kolesiostwo, układy, układziki. Dobrze jeśli teraz się coś zmieniło pod tym względem.

Goha

Wspominam bardzo źle współpracę z agencją Kamikaze. Pracy jest sporo, ale to, jak działają accounci pod względem drobnych błędów jest przerażajace. Działania podchodzące pod mobbing, dodatkowo „kolesiostwo”, nieprzyjemna atmosfera z resztą współpracowników oraz absurdalnie śmieszne wynagrodzenie, w wysokości max. 1 300 zł. Skandal. Odradzam.

Stella

Jakiś jest powód, że od dłuższego czasu nikt tu nie korzysta z forum?

Ryszard

Czy teraz prowadzą rekrutacje? Jakie maja wymagania od kandydata na początek?

pracujący

Dobra i solidna firma, nie traci się tu czasu ???? polecam

on

Dobra i solidna firma, nie traci się tu czasu ???? polecam

W Kamikaze pracował kiedyś mój kolega, zawsze chwalił, potem znalazł coś innego i się przeprowadził, ale ja zawsze gdy słyszałem o tej firmie pamiętałem ile dobrego o niej powiedział. Gdy nadszedł ten moment, że postanowiłem zrobić w życiu coś nowego wysłałem moje CV właśnie tu, żałuję tylko, że nie zrobiłem tego wcześniej.

young

Zarobki szczególnie na początku nie są imponujące, ale jak się pokaże, że się coś umie i chce to doceniają i szybko można coś więcej zyskać, trzeba tylko wytrwale dążyć do celu, mi się udało więc to dowód, że się da ???? pozdrawiam!

W branży była to moja pierwsza praca, doceniam to ile się tu nauczyłam, Otworzyło mi to drogę do dalszej kariery i rozwoju!

burgerku

Dużo się dzieje i czasem trzeba działać bardzo szybko, spontanicznie, ale to jest to co lubię w tej pracy! Wszystkim energicznym i pełnym zapału osobom, szczerze polecam!

takita

Zespół składa się z profesjonalistów, dobrze się pracuje z tak zgranymi ludźmi, warunki do pracy są w porządku, pracodawca docenia nasze osiągnięcia, nie ma też co narzekać na wynagrodzenie bo jest bardzo atrakcyjne

Zostaw merytoryczną opinię o Kamikaze Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Kamikaze Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kamikaze Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kamikaze Sp. z o.o.?

Kamikaze Sp. z o.o.