Kamikaze Sp. z o.o.

Opinie o Kamikaze Sp. z o.o.

Artur

Jestem właśnie po rekrutacji i pierwszym dniu pracy. Proces rekrutacyjny szybki i sprawny. Informacje zwrotne dostawałem praktycznie od ręki. Całość rekrutacji od wysłania CV przez rozmowę, aż do otrzymania potwierdzenia mniej więcej tydzień. Pierwszy dzień pracy również bardzo pozytywnie. Przed pracą otrzymałem agendę z godzinową rozpiską: co i gdzie się wydarzy, z kim i ile potrwa. Szybkie załatwienie sprawy niezbędnych dokumentów. Szkolenia z praktycznymi informacjami jak obsługiwać narzędzia potrzebne w pracy. Zespół również odbieram bardzo pozytywnie, mili pomocni, ale również bezpośredni. Wrażenie po pierwszym dniu, firma zrobiła wszystko co mogła, by zminimalizować stres nowego pracownika, wynikający z wejścia w nowe środowisko i obowiązki oraz przygotowanie do przyszłych zadań.

Goodie

Rozmowa kwalifikacyjna z dokładnym info po każdym etapie. Luz, chillera i brak 'przepytywanki'. Spotkanie z osobami z docelowego zespołu bardzo przyjazne, przede wszystkim nastawione na to żeby zobaczyć czy ze sobą zagramy czy nie, oraz czy umiem działać zespołowo - bo jest to kluczowe przy kompleksowym zarządzaniu każdym projektem. Bez zbędnych pytań i próśb o sprzedaż długopisu.. ;) Po podjęciu współpracy - widzę bardzo fajną energię i zrozumienie ze strony przełożonych. Dodatkowo w każdym przypadku czuje się wysłuchana, a moje zdanie jest brane pod uwagę. Na plus także duża samodzielność i wpływ na projekt. Współpracę rozpoczęłam miesiąc temu, ale mam nadzieję, że zostaniemy 'ze sobą' z Kamikaze na stałe :)

Magdalena Nowy wpis

Witam, chciałam się zapytać, czy aktualnie też się na hybrydzie pracuje? Na stanowisku Samodzielny Księgowy, na to patrzę, ale oferta jedyna jaka jest to sprzed 6 miesięcy. Tak czy siak, wtedy pisali, że jest taki model. Jak to aktualne z tym trybem pracy to ile dni w miesiącu pracujecie w biurze, że trzeba dojeżdżać?

Była kandydatka Nowy wpis

Zaaplikowałam na stanowisko Office Assistant jak tylko pojawiło się na pewnym popularnym serwisie ogłoszenie. Szybko dostałam zaproszenie na rozmowę, ucieszyłam się, ale następnego dnia napisali mi, że zatrudniają kogoś na zaawansowanym etapie rektutacji. Ogłoszenie w serwisie jeszcze wisi, nie wiem czy nie da się go usunąć do końca terminu w nim podanego czy po prostu nie dali mi szansy, by się im pokazać, czy rzeczywiście mieli już kogoś na "zaawansowanym etapie rekrutacji" czy to tylko taka wymówka. Jest mi przykro.

Ex Nowy wpis
@Była kandydatka

Prawdopodobnie znalazł się praktykant albo stażysta - typowa praktyka ;)

Nick Nowy wpis

Rozważam aplikacje na accounta. Czy możecie przybliżyć informacje o premii? Czy w ogóle taka istnieje? Jeśli tak - na jakich zasadach jest przyznawana?

Co sądzisz o atmosferze w firmie Kamikaze Sp. z o.o.? Ile można tam zarobić?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Kamikaze Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. księgowości?

Cześć, chciałabym podpytać o dostępne ścieżki rozwoju w firmie. Jest na ich stronie oferta dla Social Media Specialista, ale i dla Managera. No i w sumie zaciekawiło mnie czy ciężko jest dostać awans na wyższe stanowisko? Twierdzą na stronie, że atmosfera jest przyjazna. Jak o to dbają? Ile razy do roku są integracje, jest na to jakiś budżet w ogóle?

@zadowolona

Pracuję w Kamikaze już kilka ładnych lat. Podeszłam z pewną dozą dystansu i bardzo miło się zaskoczyłam: uwielbiam atmosferę tu panującą, luz i dystans, brak spiny jak w poprzedniej agencji. Robimy na prawdę super robotę. Bywa nerwowo, ale generalnie praca w agencji reklamowej wymaga zaangażowania, dynamiczności i pewnej odporności na stres. W zamian dostaje się pracę w super atmosferze, wśród na prawdę zaangażowanego teamu. Polecam sprawdzić na własnej skórze.

nocny marek
@@zadowolona

W kami pracowałem naprawdę długo i nie wierze, ze taka opinie napisał pracownik ???????????????? przestrzegam przed tym miejscem. Ta opinie jest wyssana z palca dla budowania pozornie dobrego miejsca pracy. Nie nie nie

OsobaPracujaca

Bardzo słaba organizacja pracy. Czas pracy jest rozpisany co do minuty i nie ma, kiedy pójść do toalety. Praca w ciągłym stresie. (usunięte przez administratora)Projekty mało rozwijające. Wymyślanie grafik na social media. Czuć podejście, że jak się komuś nie podoba to drogą wolna. Sprzęt komputerowy również niskiej jakości. Laptopy i monitory używane, bardzo często uszkodzone. W tej firmie oszczędza się na wszystkim. Nierówne traktowanie pracowników. Ludzie z Warszawy są lepiej traktowani niż ludzie z Łodzi. (usunięte przez administratora) Na co dzień jest zupełnie inaczej. Nie polecam, nawet jako przystanek. Kandydaci uważajcie!

Michał Ryszkiewicz
@OsobaPracujaca

Tak, social media to ważny element w komunikacji naszych klientów, bardzo ważny element oferty agencji, a wymyślanie grafik to ważne zadanie w projektach. Tak, tam gdzie to możliwe korzystamy ze sprzętu poleasingowego. To jeden ze sposobów zmniejszania naszego śladu węglowego.

Heyhi
@OsobaPracujaca

Pracowałam w tym miejscu chwile i uważam, ze nic z tego miejsca nie wyniosłam oprócz stresu, leku i obaw o własna samoocenę

Hanna

Hej, wyczaiłam na ich stronie ofertę na Junior Graphic Designer i zastanawiam się nad aplikacją, ktoś napisze czy warto i czy oferta na stronie jest aktualna? ;> Napisali, że zatrudniają w oparciu na umowę o pracę, ale tak hmm...nic nie wspomnieli o zarobkach, orientuje się ktoś tutaj ile na tym stanowisku oferują wynagrodzenia? Co do pracy hybrydowej, to ile razy w ciągu tygodnia trzeba być w biurze?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Kamikaze Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Expracownik

Zwykle sami rezygnują. Panuje dość duża rotacja pracowników.

Irena
@Expracownik

No a ja właśnie CV chce wysłać, a tu proszę. Z jakich to powodów rezygnują? Słabe wynagrodzenie czy chodzi o coś więcej? A chociaż na przeczekanie, ze tak to ujmę, praca spoko?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Kamikaze Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Nie

słabo

W rekrutacji zostałem odrzucony z uwagi na angielski. Szkoda, że nikt nie zadał sobie trudu, by chociaż 5 minut naszej rozmowy odbywała się po angielsku.... śmiech, nie rekrutacja. szkoda czasu.

Pracowałam w Kamikaze

Pracowałam tam dosyć długo i nie polecam. Praca w ciągłbym stresie przy bardzo krótkich deadlinach. Szkoda zdrowią na tą firmę.Nie przyjemna atmosfera i warunki pracy. Załuje że spędziłam tam tyle lat.

Zgadzamsieztaopinia
@Pracowałam w Kamikaze

Stracony czas na rekrutacje,(usunięte przez administratora)

Hanna
@Pracowałam w Kamikaze

mnie to też staż pracy właśnie zaczął zastanawiać.. skoro kilka lat to coś konkretnego musiało Cię trzymać, kasa tak dobra wychodziła? określisz widełki?

Employee

Kamikaze to juz nie to samo co kiedyś. (usunięte przez administratora) Natłok pracy niesamowity, nie wiadomo w co ręce włożyć. Częste kłótnie z grafikami i napięte terminy. (usunięte przez administratora)Jedyny plus to bardzo mili właściciele agencji. Czas pomyśleć nad zmianą pracy...

@Employee

Duża ilość obowiązków może faktycznie być męcząca. Chociaż dobrze płacą, czy pensje nie powalają przy tej ilości roboty?

Edward
@Employee

Mówisz że jest spory natłok pracy, czy firma w takim razie wynagradza jakoś pracownikom ten fakt? Bo skoro pracy jest więcej, to rozumiem że jakieś premie też wpadają?

Zapomnij o premii

Awanse w Kamikaze były tylko po to, żeby klienci nie widzieli w stopkach juniorów, (usunięte przez administratora) Ciekawe jak przy takim obłożeniu stażystów i juniorów wygląda to teraz. (usunięte przez administratora)

Justyna Szumińska, hc manager
@Zapomnij o premii

Promujemy różnorodność, również pod względem doświadczenia zawodowego, dlatego są wśród nas osoby z ciekawym, długim bagażem doświadczeń, projektów oraz portfolio (zdobytym również w innych agencjach) oraz na początku swojej drogi (obecnie mamy 2 praktykantki). Jesteśmy otwarci na każdego, kto ma odpowiednie kompetencje, portfolio, a które wpisze się w potrzeby naszych klientów. Od wielu lat uczestniczymy w programie stażowym „Młodzi w Łodzi”, który przyciąga najlepsze talenty na łódzkim rynku pracy. Bardzo cieszymy się, że osoby, które odbywały praktyki oraz staże w czasie wakacji zostają z nami i dalej się rozwijają. Wszystkie osoby, które chcą dołączyć do naszego zespołu zapraszam do przesyłania swojego CV oraz portfolio na join@kamikaze.digital.

@Zapomnij o premii

No dobrze, ale jak był awans to i powinna być też podwyżka, a nie tylko zmiana w stopce z juniora na seniora. Ile więcej można dostać przy takim wewnętrznym awansie?

@Zbigniew

Pojęcia takie jak awans czy kariera są dla nas trochę oldskulowe. Nie lubimy hierarchicznych wieloszczeblowych struktur, których nikt nie rozumie, a ścieżka kariery jest obliczona na 10 lat. Awanse oczywiście są, ale nie jest to coś wokół czego kręci się nasze agencyjne życie. Każdy awans czy podwyżka są zawsze indywidualnie ustalane z członkiem zespołu. Na co dzień zajmują nas klienci, projekty i decyzje projektowe, na które realny wpływ mają wszyscy w teamie projektowym.

Bogdan
@Kamikaze Sp. z o.o.

Przecież sami tworzycie strukturę zatrudniając na stanowiska „junior, mid” itd. Zapomnieliście chyba, że ludzie przychodzą do pracy zarabiać pieniądze a nie tylko „żyć klientami i projektami”.

Piter

Wedle uznania.

@Bogdan

Wiadomo, ze pieniądze są najważniejsze, bo nikt projektem nie zapłaci rachunków i nie pracuje się dla idei tylko zarobków. Nikt nie dodał jakie są widełki wynagrodzenia. Bo może wcale nie płacą tak źle jak inni piszą?

oświecenie
@Zbigniew

Kasujecie komentarze, zatem napisze jeszcze raz. Zdecydowanie mniej, niż konkurencja, na gorszych klientach, w mieście Łódź. Finalnie żałuję zmiany pracy na Kamikaze, bo w poprzedniej była szansa zdecydowanie lepiej zarobić i mieć więcej spokoju. Miałbym tam po 2 latach o wiele więcej, niż u was. Kolejne podwyżki to być, albo nie być 10%, więc można sobie wyobrazić ile przy najniższych stawkach.

janiepolecam
@Bogdan

tak - to kwintesencja tego miejsca - zyj zyciem teamu projektowego, dodamy ci roboty na 3 dni do przodu (usunięte przez administratora) a potem dostaniesz klasyczna zjebke na forum super teamu ze nie pilnujesz czegos, czego nie wiedziałes, ze masz pilnowac - DOMYSL SIE - jak ktos pyta sie mnie jak mi się pracowalo w tym miejscu to mowie pomidor ;););)

expracownik
@Employee

nie nie nie(usunięte przez administratora)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Kamikaze Sp. z o.o.?

Standardowo nawiązujemy współpracę: - umowa na okres próbny 3 miesiące - umowa na rok - umowa na czas nieokreślony

Artur

Jaka umowa obowiązuje w Kamikaze Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

To zależy od stanowiska i preferencji, są umowy o pracę, B2B lub umowy zlecenie. Każdy zaczyna od umowy na 3 miesiące.

@pracownik

A to spoko w sumie, że jest wybór. A ogólnie są jakieś premie? Jak tak, to jak wygląda system premiowy?

TypoweKORPO

(usunięte przez administratora)Polecam zapytać byłych pracowników czy polecają pracę. Każdy z nich ma złą opinie o tej firmie. Pracowałam z nimi około pół roku i żałuję. W Łodzi jest kilka lepszych agencji w których można szybciej się rozwinąć. (usunięte przez administratora)

Goodie

Prownik

Nie polecam. Wynagrodzenie niskie i brak możliwości awansu. Osoby doświadczone uciekają z tej firmy bo tam nie ma przyszłości. Zdecydowanie nie warto

@Prownik

Brak możliwości rozwoju może być faktycznie problemem dla co ambitniejszych pracowników. Jak jest z tym niskim wynagrodzeniem? Napisałbyś ile konkretnie, bo dla ciebie może być mało a innemu kasa będzie pasować. Rozumiesz?

@Zbigniew

(usunięte przez administratora)nawet jak ci ktoś napisze tu kwotę to wywalą komentarz, tak jak wywalają większość niepochlebnych.

tom

czy w Kamikaze można liczyć na umowę o pracę?

Justyna, HC manager
@tom

The choice is yours. Większość osób z zespołu jest zatrudniona w oparciu o umowę o pracę (80%). Jeśli zależy Ci na współpracy B2B jest też taka możliwość.

Zostaw merytoryczną opinię o Kamikaze Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Kamikaze Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kamikaze Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kamikaze Sp. z o.o.?

Kamikaze Sp. z o.o.