Luxury Medical Care

Opinie o Luxury Medical Care

sem a joo

ciągle jakiś ćwierć mózg cenzor pewnie opłacany przez firme lmc usuwa moje wpisy. pracowałem w tej chorej firmie jakiś czas. powiem jedno. LMC firma DNO!!!

mark

ta jazda na sygnale to jest już przegięcie,niedawno rozerwałem oponę na krawężniku żeby debilowi zrobić przejazd.Jeżeli jedzie karetka lmc to tylko na sygnale,a za fajerą podjarany małolat myślący że jest panem ulicy bo ma błyskotki na dachu.Kiedyś w tej firmie jeżdzili naprawdę dobrzy kierowcy, pacjent był traktowany jak jajko,na koniec kursu wypełniał ankietę odnośnie poziomu obsługi itp.Widać teraz poszli na ilość a nie na jakość.Osiem zł na godzinę,masakra,za takie pieniądze fachowcy chyba stoją w kolejce za tą robotą.

Na szczęście były pracownik!!!

LUDZIE BEZ UPRAWNIEŃ!!!!!!!!!!!! TRAGEDIA!!!!!!!!!

Na szczęście były pracownik!!!

Chcą aby jeździć cały czas na sygnałach bo jak nie wyrobisz się pacjentem to kara!!!! Nie ma przerwy!!! Karetki z Państwowego Pogotowia nie jeżdzą cały czas na sygnałach a te w Luxury jeżdzą gdzie nie powinny bo to tylko zwykły transport!! W końcu ktoś narobi Sobie problemów bo sygnałów używa się do ratowania życia!!! Pracowałem miesiąc - zobaczyłem jaki syf i odszedłem!!! NIE POLECAM!!!! Sprzęt tragedia!! Pojazdy tragedia!! Wszystko na druty skręcane!!! Nosze zepsute - trzeba podkładać coś aby się nie opuszczał podgłówek!!! Wypinają się z szyn podczas jazdy!!!! SZOK!!!!!!! do pacjentów podchodzą ŹLE!!! Nie chciałbym bym aby Moja rodzian musiała korzystać i Ich usług!!!!!!!!

Kierowca b

Dobre jaja

Sidney07ck

12,50 brutto dobrze płatna

spox

Firma jedna wielka pomylka,dbaja o swoje interesy,w umowie same zastrzezenia o karaniu ,za uchybienia,cala odpowiedzialnosc zrzucana na pracownikow ,oplata za ubrania firmowe,brak podstawowych rzeczy do samochodow

Bronek.K

Pracus zmien prace,wez kredyt kup mieszkanie:)

pracuś

Pracuje obecnie w LMC zapier....m 13 godż codziennie od 6-19stej mam 7,35 na ręke i umowe zlecenie.To co piszą to Prawda.Pracuje bo mam rodzine i musze ją wyżywić

Stefek.

Nie szukajcie opinii, opinii tutaj są dwie strony. Wystarczy poczytać a jak nie rozumiecie to się zatrudnijcie w tej firmie. Powodzenia.

a sem joo

jak zobaczyłem nową stronę lmc, je...m ze śmiechu!!!

eks klient

Nie zamawiać u nich transportu, bo sprzęt maja marny i z tego co czytam, to ludzie sa wyzyskiwani. Nie dawać roboty takim szmaciarzom

dominik muchalski

- to fajnie ... a jakie znasz te co serio ratownik wiezie pacjenta? jak mozesz podaj te to zapisze sobie , czesto zamawiam dla starszej osoby to bede wiedzial , ze serio ratownik jedzie z pacjentem kierowca i 2 ratownik ze dbaja

Sidney

No wiesz strona tak jak papier wszystko przyjmie :) LMC nie jest wyjątkiem takich firm jest więcej a to wszystko przez to, że nie ma znaczących regulacji prawnych dotyczących transportu sanitarnego i są firmy w Warszawie które jeszcze miały poloneza w kolumnie pojazdów sanitarny oraz poszukują sanitariusz czyli osób które po prostu chcą pracować bo wezmą mniejszą stawkę niż ratownik medyczny. Znajdą się firmy w Warszawie gdzie transport robi kierowca ratownik medyczny + ratownik medyczny bo dbają o bezpieczeństwo pacjenta a nie o własne zyski i obniżenie kosztów.

dominik muchalski

jak to nie -? musi chyba miec uprawnienie kursy ratownika medycznego dyplom - na stronie LMC pisze - ze chory sa przewozeni przez wykwalifikowanych ratownikow medycznych - wiezie kierowca + ratownik medyczny tak pisze na stronie LMC ... to chyba obowiazkowo musi byc serio ratownik po kursie z uprawnieniami - taki sam jak np. ratownicy z pogotowia ? kto wie ? co jak padnie podczas transportu chory >? to obowiazek aby to byli wykwalifikowani ratownicy medyczni jak wioza chorego transport

Zalamany
@dominik muchalski

Nie ma czegos takiego jak kurs ratownika medycznego! Poczytajcie troche najpierw! Trzeba skonczyc studia medyczne zeby byc ratownikiem wiec zastanowcie sie i przestancie mylic szofera furmanki od ludzi ktorzy ratuja zycie.

Oburzony pracownik
@dominik muchalski

Chopie, ja jestem po studiach z zakresu ratownictwa medycznego ale żeby tam pracować to nawet kursu nie trzeba mieć, tak czytam te wasze wypociny i co niektórzy nie mają o LMC zielonego pojęcia! Jedziesz na transport i coś się dzieje z pacjentem to jesteś tylko ty i kierowca który rozkłada ręce i mówi "ja się na tym nie znam, pan kończył ratownictwo", na większość wyjazdów nawet nie masz wglądu w torbę medyczną bo jest tylko jedna na 3 karetki i nie wiesz na której karetce akurat będziesz, z wypłatą trochę PIS teraz podniósł stawkę minimalną to i zarobki się dźwignęły ale nie płacą terminowo, jak chcesz możesz jeździć z opcją lepszej stawki ale wtedy nie płacą za oczekiwanie na wyjazd i to są grosze w skali miesiąca. Czasami czekasz 3-4 miesiące by ci te grosze wypłacili... żenada!

Byly pracownik Wrocław
@Oburzony pracownik

Popieram ostatni wpis. Jest tak dokladnie. Ludzie sza oszukiwani. Zasuwaja po 16 godzin a maja liczone 11h. Obcinane wyplaty . zapierdzielaja za 11,30 na h. Moze ktos zajał by sie ta firma i tym co sie wyprawia. Pani kierownik E mysli ze ludzie sa po to by byc traktowani jak podwladni.

Sidney

W transporcie pracuje kto chce nie są wymagane żadne uprawnienia prócz prawo jazdy jeżeli masz pracować jako kierowca i tyle. Większość firm zajmujących się transportem sanitarnym zatrudnia po najmniejszej linii oporu a ciuszki każdy może nosić i sprawiać wrażenie... niestety nie ma żadnych regulacji prawnych a firmy oszczędzają zatrudniając byle kogo lub robiąc to jak LMC czyli niska stawka, bardzo dużo godzin jeżeli chcesz zarobić i ludzie bez uprawnień.

TurboPtys

Niczego nie wymagają. Bylebyś zapierdalal za 7zl/h na reke

tomek

CO ? kazdy chyba zatrudniony w takiej firmie musi miec kurs 1 pomocy , uprawnienia ratownika medycznego dyplom - prawda? chyba ludzie bez niczego z ulicy tam nie pracuja ? kazdy taki sanitariusz musi miec - uprawnienia ratownika powinien ? kto wie?

TurboPtys

Mysle, ze od poprzedniego roku nic sie nie zmienilo, bo ciągle ludzie piszą o syfie. Miejmy nadzieje, ze takim firmom jak ta, inspekcja pracy dorwie sie do (usunięte przez administratora) i skończy sie niewolnictwo i kołchoz.

Stefek
@TurboPtys

Ja też tak myślę.Znam takich co siedzieli w robocie ponad 500 godzin w miesiącu.

Zostaw merytoryczną opinię o Luxury Medical Care - Warszawa

• Jak się pracuje w Luxury Medical Care?

Zobacz opinie na temat firmy Luxury Medical Care tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Luxury Medical Care?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Luxury Medical Care?

Kandydaci do pracy w Luxury Medical Care napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Luxury Medical Care