Luxury Medical Care

Opinie o Luxury Medical Care

Kamila

Czy stawka dla kierowcy ambulansu z czasem wzrasta? W ogłoszeniu tu podali 22,80 zł brutto, więc mogłoby być lepiej. Ale być może to tylko stawka na początek? Zastanowił mnie ten punkt: "umowa na czas nieokreślony na umowę zlecenie", pierwsze raz coś takiego widzę. To pomyłka czy faktycznie taką umowę oferują? Nie ma w takim razie opcji umowy o pracę?

@Kamila

Oferujemy różne formy zatrudnienia. Po szczegóły zapraszamy bezpośrednio do działu rekrutacji - telefony są podane w każdym ogłoszeniu.

Puma

Dziś przyjechali do mnie po pacjentkę Pani ( młoda ) i Pan w podobnym wieku , ale takich pracowników to trzeba jednak doceniać, nastawienie do pacjentki bardzo pozytywne, uśmiech na buzi , pełen luz - nie da się przy tym zespole odczuwać stresu jadąc na Chemię. ( Kurs był z Sieradza do łodzi i powrót ) Myślę że szef jest zadowolony z takiego zespołu. Tak trzymać. Pozdrawiam w imieniu pacjentki.

@Puma

Bardzo dziękujemy za uznanie dla Zespołu. Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia.

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Luxury Medical Care na stanowisko asystent osoby niepełnosprawnej? Pojawiło się 15 maja na GoWork.pl. Planujecie na nie aplikować?

Patryk

Witam mam pytanie ile zarabia kierowca ambulansu ?

Xxx
@Patryk

Ile godzin zrobisz tyle zarobisz. Jak pracowałem w lmc to średnio od 3500 do 5 tys , a niektórzy nawet i ponad .

@Xxx

A jak to robili, że ponad wychodziło?

@Iza

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą bezpośrednio. Chętnie odpowiemy na pytania. Pozdrawiamy.

@Luxury Medical Care

Dzień dobry, jestem zainteresowany ofertą pracy kierowca ambulansu, posiadam wszystkie uprawnienia. Grze i z kim mam się kontaktować w tej kwestii? Pozdrawiam Grzegorz

@Grzegorz

Serdecznie zapraszamy do złożenia aplikacji przez stronę Gowork. Pozdrawiamy.

@Luxury Medical Care

Dziękuję za odpowiedź właśnie składam aplikacje za pośrednictwem serwisu Gowork, po jakim czasie mogę się spodziewać odpowiedzi? Pozdrawiam Grzegorz

@Luxury Medical Care

Dzień dobry, Mogę prosić jakiś adres lub telefon kontowy celem złożenia aplikacji na stanowisko kierowcy ambulansu, posiadam wszystkie uprawnienia. Pozdrawiam Grzegorz

Jarek
@Xxx

Ja pracowałem na etacie jako kierowca przez 23 lata i co miesiąc ta samą ilość godzin i ta sama wypłata i taka sama ilość urlopu w który wliczane były tylko dni robocze 26 dni urlopu co dawało w sumie miesiąc urlopu ale to były zupełnie inne czasy w skład zespołu ogólnego wchodzili ,lekarz,sanitariusz,kierowca i zaczynałem na Fiatach 125p,a potem przyszły Polonezy podwyższane i z vebasto sanitariusz w zimę zabierał torbę z lekami do pogotowia bo jak nie było dłuższy czas wyjazdu to wszystko zamarzało a karetka była wyposażona w koc torbę z lekami i butle z tlenem mała która na niezbyt długo starczała to był wypas nie znaliśmy czegoś jak krzesełko kardiologiczne czy materac do znoszenia pacjenta były tylko noszę bez podstawy i kulek

@Grzegorz

Ja poszedłem do Kolumny Transportu Sanitarnego i już nie pamiętam po tylu latach co tam składałem pewnie podanie o przyjęciu do pracy i tyle każdy potrafił jeździć fiatem 125 p combi karetka niczym nie różniła się od zwykłego fiata 125 p i tyle na poczatek jeździłem jakiś czas na bazie na zabiegowce po przychodniach z pielęgniarkami do puki nie zwolniło się miejsce na pogotowiu ratunkowym jak się zwolniło to kierowniczka przeniosła mnie na pogotowie ratunkowe na zespole jeździło nas trzech jeździłem na zespole ogólnym z lekarzem i sanitariuszem i jeździłem na zmianę na zespole transportowym z sanitariuszem i zespołach pediatrycznym z pediatra,ginekologicznym na różnych postaciach jak przeszłam na pogotowie to dostałem z magazynu wyprawkę gumowce do mycia karetki fartuch szary,rękawiczki szmaciane,berecik z antenka i najważniejsze koc do przykrycia się w nocy na tapczanie pozdrawiam było miło jakoś inaczej niż teraz

@Luxury Medical Care

No i zaraz dowiesz się wszystkiego u źródła ja pracowałem 23 lata na etacie jako kierowca najpierw w kolumnie transportu medycznego potem przejęło nas pogotowie bo kiedyś kierowcy pracowali w kolumnie i karetki były z kolumny transportu medycznego a sanitariusze w pogotowiu sanitariuszem mógł być każdy i tak było

@Grzegorz

Ja też posiadałem wszystkie uprawnienia jak na tamte czasy czyli prawo jazdy kat.B,złożyłem podanie o przyjęcie do pracy w kolumnie transportu sanitarnego i tyle kierownik transportu przyjal mnie do pracy

Jaroslaw
@Xxx

Ja pracowałem przeważnie 12 dyżurów po 12 godzin tyle wynosi godzin etat na miesiąc i tyle

Kierowca b

Przewuz osub pacjentów

Mugbym spróbować uwas pracować

Dixo

Nie wiem czemu część narzeka, właśnie transport zabrał Mamę na Chemię, i panowie którzy przyjechali byli tak sympatyczni że Mama powiedziała że nie wyobraża sobie by inni z nią jeździli , bardzo profesjonalnie podchodzą do pacjenta, potrafią tak rozmawiać że pacjent zapomina o chorobie. Ja również liczę na to że ten sam zespół przyjedzie następnym razem .FAJNIE BYŁOBY Jak by każdy zespół lekarzy czy ratowników medycznych jeździli w tych karetkach państwowych czy prywatnych z tak wielkim poczuciem humoru i uśmiechem na buzi. Pozdrawiam.

Alicja

Dużo chociaż godzin wyrabiasz? Ile jesteś w stanie wyciągnąć miesięcznie?

Iza

stawki przypadkiem na nowy rok i tak nie podniosą, wiecie jak u was już z tym będzie ostatecznie? i widzę, że jeździsz a opowiesz na jakich trasach? jest sporo ogłoszeń to ilu w sumie wam kierowców w firmie potrzeba, żeby pakiet był zapełniony?

Niko

Zgadzam się z tym co pisze Pan Jakub. Dodam tylko tyle, że jeżeli sami się nie będziemy szanowali to nikt nas nie uszanuje. Z opcja wyjazdu za granice tez sue zgadzam. Sam zreszta bylem na zarobku w Anglii, w Niemczech i we Wloszech. I wiedzcie ze najmniej szanuja pracownikow w naszym kraju.

@Alicja

Ja całe 23 lata pracowalem na etacie nominalna ilość godzin jak ci wcisnieli jeden dyżur więcej to w następnym ci go zabrali było dwu miesięczne rozliczenie

Opinia pozytywna

Zespół kretki w osobie P.Grzegorz i P.Przemek to wyjątkowo profesjonalni fachowcy. Mają wiedzę, oraz szacunek do cierpiącego pacjenta, a przy tym humor i dystans do życia. Bardzo jestem wdzięczna za sprawnie udzieloną pomoc i opiekę, oraz za empatię.Ta usługa w poròwnaniu z usługą z pod nr.112 z dn 20.11.2021 to jedno z najlepszych doświadczeñ jakie mnie ostatnio spotkało.

Jaroslaw
@Opinia pozytywna

Witam ja pracowałem jako kierowca karetki pogotowia ratunkowego 23 lata w Lublinie pozdrawiam serdecznie wszystkich ratowników medycznych ja zaczynałem na Fiatach 125p jako karetka pogotowia ratunkowego potem przyszły Polonezy były już podwyższane i z vebasto

Piter

Do ilu lat przyjmujecie kierowców bo aplikuje aplikuje zero odpowiedzi

@Piter

chodzi o lata doświadczenia czy wiek kandydata? jeśli to drugie to uważasz to za powód z brakiem odzewu? można nieśmiało spytać o jaki średni wiek teraz chodzi?

krzysiek

Praca fajna bo pacjenci których sie wozi są fantastyczni. Ale firma sama w sobie to dno szefostwo z Wrocławia to totalna beznadzieja ,trzeba kontrolować godziny bo wypłata często się nie zgadza i najlepiej wszysto co się dzieje z autem zgłaszac na piśmie nie słownie,bo jak coś się stanie to jet twoja wina nie ważne że wcześniej to zgłaszałeś i dostajesz kare finansową. Ne polecam pracy w tej firmie kiepska płaca a odpowiedzialność potęzna,zarobić można tylko wtedy gdy nawalisz mnóstwo nadgodzin, i nie ma żadnych premi to co piszą to kpina firma nie płaci premi przez ponad rok który tam pracvowałem ani razu nie było premi, tłumaczenie było takie że firma warszawska nie płaci premi.

Aga

Witam, właśnie ukończyłam opiekuna medycznego, ale prowadziłam swój transport (jeździłam busem głowie Niemcy i po Pl) chciałam zapytać, czy macie do pracy? Jakie zarobki?

@Aga

Dzień dobry. Prosimy o aplikowanie przez ogłoszenie. Chętnie odpowiemy wówczas na wszystkie pytania. Pozdrawiamy.

jaśka

Hej, Chciałabym zaczerpnąć informacji nt tego jak Wam się pracuje w tej firmie. Jakie są stawki netto, dlugosc dyzurów, jak wyglada dzień pracy. Te ogłoszenia olx to ta firma (ciezko się coś dowiedzieć od osoby rekrutującej)? Interesowałaby mnie praca w Łodzi choć rozważam też Warszawę.

@jaśka

Szanowna Pani, zachęcamy do kontaktu telefonicznego - we wspomnianym ogłoszeniu jest podany numer telefonu a koordynator chętnie odpowiada na wszelkie pytania. Pozdrawiamy.

Jaśka
@Luxury Medical Care

Myślę, że zanim skontaktuję się z przedstawicielem firmy, najbardziej miarodajną opinią będzie opinia pracownika ☺️

@Jaśka

W takim razie po co pisać, że ciężko się czegoś dowiedzieć od osoby rekrutującej skoro nie kontaktowała się Pani z przedstawicielem firmy - bo taka jest konkluzja Pani wpisów. Pozdrawiamy.

Jaśka
@Luxury Medical Care

Kontaktowałam się i nie dowiedziałam się nic ponadto co już wiem. Tak trudno czytać ze zrozumieniem, że chce poznać opinię pracowników? Jak jest naprawdę? Opinia rekrutera zawsze będzie pozytywna! Jak i kolorowe zapewnienia o warunkach pracy.

zainteresowany

Czy podana stawka to netto czy brutto i co z nadgodzinami?

@zainteresowany

Prosimy o kontakt telefoniczny wskazany w ogłoszeniu. Chętnie udzielimy wszelkich informacji. Ogłoszenia są dość szczegółowe i zawierają odpowiedzi na tego typu pytania. Pozdrawiamy.

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Kierowca Kat. B w Luxury Medical Care? Napiszcie, jak według Was przebiegła rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

Beton

Nie musisz mieć nawet prawka a cię przyjmą

@Beton

Szanowny Panie , kwalifikacje pracowników są przez nas szczegółowo weryfikowane. Prawdą jest, że można otrzymać zatrudnienie nie posiadając prawa jazdy - na stanowisko sanitariusza. Sanitariusz nie prowadzi pojazdów. Pozdrawiamy.

Beton
@Luxury Medical Care

To chyba nie wiecie co się dzieje w waszej firmie we Wrocławiu.

@Beton

Panie "Beton" , jeśli chce Pan uzyskać jakieś informacje lub je nam przekazać - prosimy kontaktować się bezpośrednio z firmą, telefonicznie lub mejlowo. Nie będziemy prowadzić korespondencji na temat zarządzania z anonimową osobą na tego typu portalu. Pozdrawiamy.

Poszukuję pracy w Warszawa na stanowisku Kierowca Karetki. Czy możecie polecić mi coś ciekawego?

Zachęcamy do aplikowania na stanowisko kierowcy karetki w naszej firmie za posrednictwem strony Gowork - ogloszenia.

Opinia pozytywna

Miałam okazję skorzystać z usługi transportu do Otwocka na konsultację lekarską. Jestem pełna podziwu za okazaną empatię i wyrozumiałość.

NŚOL Ozorków

Osoba przyjmująca ode mnie dzisiaj zgłoszenie na przewóz dwukrotnie odkładała słuchawkę w trakcie rozmowy ( po tekście "mam ochotę rzucić słuchawką"). . Nie przyjęła mojego zgłoszenia na przewóz pacjenta. To jest skandal. Pracuję wiele lat w Ochronie Zdrowia i pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło. Wcześniej kilkakrotnie dzwoniłam i nikt nie odbierał telefonu. Domyślam się że firma wygrywa przetargi ponieważ najważniejszą jej zaletą ( albo jedyną) jest to że jest najtańsza

@NŚOL Ozorków

Szanowna Pani, uprzejmie dziękujemy za zgłoszenie dotyczące opisanego w poście incydentu. Niestety najczęściej bywa tak, że dopiero gdy ktoś zada sobie trud i zwróci nam uwagę na zdarzające się niedociągnięcia i niestosowne zachowanie naszego personelu, mamy możliwość, aby zainteresować się bliżej tym problemem i natychmiast go rozwiązać w imię lepszej współpracy z naszymi klientami. Nasz dział personalny prowadzi rozpoznanie i zapewniamy Panią, że osoby odpowiedzialne za taki stan rzeczy poniosą odpowiednie sankcje dyscyplinarne. Ponadto zwrócimy szczególną uwagę, aby podobne incydenty w przyszłości nie miały miejsca. Jednocześnie uprzejmie prosimy o kierowanie korespondencji drogą mejlowa na adres naszej firmy. Prosimy także przyjąć nasze przeprosimy za wszelkie niedogodności powstałe w związku z zaistniałą sytuacją.

Keraj2

Witam przeczytalem większość opinii i uwazam ,ze firma ktora chce zatrudnić pracownikow przy obsludze ludzi chorych ,ich przewozenie dbanie o ich bezpieczenstwo nie powinna tak malo płacić.Stawka 18.30 brutto to jest stawka zdecydowanie za niska. Nie dorobicie sie na takich stawkach. Pomyslcie czy nie lepiej dać ludziom zarobic miec pewnych i sprawdzonych ratownikow kpp z doswiadczeniem czy dalej bedziecie tak mieli tych ludzi bo nikt za te pieniadze to u was dlugo nie popracuje. Ja jestem ratownikiem jezdze na karetce od 4 lat mam wszelkie uprawnienia i uwazam ze po to teraz ratownicy walcza o wyzsze stawki zeby nie bylo takich pracodawcow zanizajacych wynagrodzenia jak wy. Stawka 20 zl netto to jest minimum jakie powiniscie oferowac nowemu pracownikowi i z roku na rok zwiekszac bardziej doswiadczonym. Mielibyscie staly i mocny sklad a tak to bania non stop poszukiwanie pracownikow. Wasz wybor i nasz tez.

@Keraj2

Dziękujemy za opinię. Wspomniana stawka nie dotyczy zatrudnianych przez nas ratowników medycznych. Zgadzamy się, że ratownik medyczny powinien zarabiać powyżej płacy minimalnej i taką tez politykę stosuje nasza firma. Ratownik KPP nie posiada takich samych uprawnień jak ratownik medyczny i nie może w związku z tym mieć takiego samego wynagrodzenia. Niestety, jako firma prywatna nie możemy konkurować z państwowym pogotowiem i wynagrodzeniami przez nie proponowanymi - nie dostajemy na wynagrodzenia żadnych dotacji ani od ministerstwa zdrowia, ani od rządu ani od żadnych innych instytucji. Warto jednak podkreślić, że nie będąc w systemie, nasze karetki nie wyjeżdżają do wypadków ani na ratunek życia. Dlatego praca jest mniej obciążająca niż w pogotowiu. A wybór jak słusznie wspomniano w opinii zależy od obu stron.

Xddddd
@Luxury Medical Care

25 zł brutto płacicie ratownikom medycznym Tyle się dostaje po kpp XDDD Ci ratownicy to chyba z Ukrainy którzy się godzą na te pieniądze i warunki

@Xddddd

Stawki ratowników medycznych są uzgadniane w naszej firmie indywidualnie i są uzależnione zarówno od doświadczenia jak i dyspozycyjności. Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania drogą mejlową lub telefonicznie.

Dzień dobry. Miałam zaszczyt pracować w tej firmie we Wrocławiu. Mija 7 dni a ja w dalszym ciągu nie otrzymałam świadectwa pracy nie mówiąc o zaległej umowie która podpisałam 1 października. Czekam do końca dnia, . Widzę że bez inspekcji pracy się nie obejdzie.. pracownik traktowany jak zło konieczne . Niedotrzymywanie warunków umowy. Mówią co innego robią co innego a szczególnie pan Marek. Życzę powodzenia odważnym

@Marta

Szanowna Pani, strona Gowork nie służy w naszej firmie do korespondencji z pracownikami. Zachęcamy do kontaktu na nasz adres mejlowy - chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i postaramy się rozwiać Pani wątpliwości. Warunki umowy są przez nas ściśle przestrzegane a każdy pracownik jest traktowany z szacunkiem. Raz jeszcze zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami na adres mejlowy podany w umowie.

Witam, to chyba żenada? Stawka 18,30zl za godzinę pracy. Dziś byłem na rozmowie w sprawie pracy. Miejsce pracy to (usunięte przez administratora) baza umieszczona w magazynach, biuro z całą centrala usytuowane w baraku. Rozmowa odbywała się w pomieszczeniu gdzie mieści się centrala telefoniczna a na podłodze leżą części samochodowe oleje, filtry itp. Dwóch dyspozytirow siedzących przy biurkach i przyjmujacych zlecenia na transport, a trzeci człowiek to chyba mechanik.Człowiek prowadzacy rekrutacje rozmawiał ze mną i odbierał telefony od szpitali. Poinformował mnie ze jest na zastępstwie za dyspozytora ale to naprawdę irytujące jak rozmawiasz z kimś na temat Swojej przyszłości a tu co chwilę cie przeprasza bo telefon z kolejnym zgłoszeniem. Szukają kierowcy który jeździ na karetce po 12 godz przez 7 dni w tygodniu, lub mogę nawet pracować 48godz beż przerwy. Pytam się co jeśli będę zmęczony i miał wypadek, usłyszałem że kara za kolizję to 1000zl,a za drugą 2000zl. Czekając jeszcze na rozmowę zobaczyłem w jakich warunkach ludzie się przebierają, masakra szafki takie ze nawet butów się nie da schować to jeszcze przebierasz się tam gdzie inni piją kawę. Wszędzie części do aut się walaja. Kierownik krzyczy na ludzi i każe im wyjeżdżać jak najszybciej i straszy karami finansowymi. Brak szacunku do ludzi. Ja dziękuję za taką pracę, wolę dalej pracować w pizzeria chociaż mam 24 zł do ręki a nie ochłapy 18,30 zł brutto.

@Kandydat

Szanowny Panie, stawka była i jest podawana w ogłoszeniu, na które Pan odpowiedział. W okresie urlopowym, a taki teraz mamy, zdarza się, że jeden pracownik zastepuje drugiego. Podobna praktyka ma miejsce w wielu firmach. Nie szukamy kierowców na 7 dni w tygodniu, jak równiez na pełnienie 48 godzinnych dyzurow. Musiał Pan źle zrozumieć naszego pracownika, Przyjmujemy Pana uwagi do wiadomosci.

Pershing
@Luxury Medical Care

Witam,,,, jakie 18.30 ja ją za 12 h pracy dostałem 137.77...to wychodzi 11,, 40 za h,,

Michu

Witam. Czy jakiś pracownik może opisać jak wygląda dyżur,dzień pracy?

wywrot
@Michu

wsiadasz o 8 w karoce i znikasz z pola razenia :) jak nie ma roboty to koczujesz na stacji benzynowej bo w karocach gps,jak duzo roboty to zalezy albo palisz franka (wymowek 1001 jak u lekarza kazdy pacjent to indywidualne podejscie:) a jak lubisz zasuwac a to sie czasami oplaca (pacjenci daja tipy i to czasami bardzo motywujace:) ) to sobie zasuwasz.Generalnie praca z ludzmi wiec ciezka psychicznie ludzie chorzy wiec pomaga dobry humor i podejscie,trzeba tez byc sprawnym fizycznie (noszenie,przekladanie wnoszenie na pietra pacjentow) sprawny umyslowo byc nie musisz zawsze jezdzi sie we dwoch :) no chyba ze kolega z zespolu tez ma mniejsze iq no to wtedy........:D i tak jezdzisz sobie to szpital to przychodnia,dom,dps bywa ze altana lub namiot tez sie trafia:) Poligon doswiadczalny to slabe okreslenie tego co moze cie spotkac ....jesli wydawalo ci sie ze juz wiele widziales.....Zapomnij tu dopiero zobaczysz :p Dopust Bozy gratis :D

Michu
@wywrot

I dużo jest pracy w ciągu dnia? (usunięte przez administratora)? Jak z wypłatą?

Jakub
@wywrot

Jak w karatece jest gps to jak możesz przesiadywać na stacji benzynowej. Przecież od razu cię sprawdzą, bo ile można tankować co? A tak na serio to ile godzin dziennie jeździsz? Dużo masz wezwań?

Zostaw merytoryczną opinię o Luxury Medical Care - Warszawa

• Jak się pracuje w Luxury Medical Care?

Zobacz opinie na temat firmy Luxury Medical Care tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Luxury Medical Care?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Luxury Medical Care?

Kandydaci do pracy w Luxury Medical Care napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Luxury Medical Care