Relay recruitment

Leeds

Opinie o Relay recruitment

kliminek001 2011-01-20 00:28:00
Agencja [b]Relay recruitment[/b] z Leeds, główna siedzibą w Bradford- szczerze nie polecam, podobnież jeszcze parę miesięcy temu wszystko było inaczej, ale obecnie ta właśnie agencja to jeden wielki przekręt!!! Co tydzień są problemy z wypłatą kasy, zawsze komuś coś się nie zgadza (zaginione godziny, nie wypłacane Over Timy). Mają taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w biurze, że potrafią zagubić dokumenty takie jak paszport. Trzeba się prosić i przypominać o pay slipy i pieniądze. Obiecują sprostowania, wyrównania, ale zazwyczaj mają nas gdzieś.
Przestrzegam też przed Polką ([usunięte przez moderatora]), która tam pracuje. Jest dwulicowa, nierzetelna, roztrzepana. Na początku słodziutka, sympatyczna, czaruje, nazywa swoich nowych rekrutów "bąbelkami" :) itp.. Kiedy zaczyna się z nią pracować, a przecież ona dostaje pieniądze za to. że my harujemy w dzień i w nocy, traktuje ludzi jak śmieci. Trudno się z nią skontaktować, nie odbiera telefonów, olewa nasze sprawy, zgłoszenia o nieprawidłowościach.
magda 2013-02-05 13:36:53
a ja mialam wlasnie jutro jechac sie tam rejestracje i sie zastanawiam po ty co przeczytałam):
fifarafa 2016-05-20 19:25:22
no i trzeba dodać ze przy podpisywaniu umowy nie kręca, nie mają nic do ukrycia, warto tam popracować chociaz rok
Zostaw swoją opinię o Relay recruitment - Leeds
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Relay recruitment