Opinie o Crown Uitzendgroep B.V. w Veghel

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Crown Uitzendgroep B.V.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Crown Uitzendgroep B.V. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Crown Uitzendgroep B.V. w Veghel

Herman

Za 5 dni 180 euro. Zakwaterowanie bubgale w oss tragedia. Praca na produkcji masakra jest wiele lepszych miejsc gdzie zarobi sie wiecej .

Tytus

Podpowiedzcie czy agencja stawia warunek znajomości języka obcego ?

Alex

Za pracę 5 dni w tyg po 8 godz bez wiekowki zarobki 130 euro 170 za 54 godziny przy 12 stkach 312 euro idziesz do biura upomnieć się o swoje pieniądze bądź z solarisem bo jest za dużo osiągnięć nie wiadomo za co to w zamian masz 48 godz na opuszczenie lokacji w biurze na początku złote góry a potem mają Cię za nic bo w niedzielę przyjadą nowi posiedza do 1 wypłaty bo są tak super że każdy ucieka nie polecam ludzie więcej zarobicie w Polsce

Brown

Masakra najgorsza agencja w Holandii nie polecam 5 dni pracy 210e (usunięte przez administratora)

Maria

Beznadziejna firma ! Odradzam ! Zarobki lepsze w Polsce niż u nich...

Aśka

nie Polecam ! Ludzie z biura tragedia

zniesmaczony

myślę że nazwa firmy Crown to w dosłownym tłumaczeniu powinien być Wieniec. Im dłużej tam pracujesz tym jest gorzej a zarobki przyprawiają o ból głowy.

Kazik

Praca ciężka jeśli chodzi o vetipak innych firm ta agencja chyba nie ma . Nie polecam

sdf

Jeśli nie jesteście przymierającymi głodem bezdomnymi cyganami to odradzam a jeśli jesteście to też odradzam. Zarobki głodowe przy 40 godzinach niewiele ponad 200 euro. Atmosfera koszmarna, praca ciężka, kobiety pracują na stanowiskach odpowiednich dla silnych mężczyzn. Zakwaterowania obskurne bungale z wadliwym ogrzewaniem, nawet za pranie trzeba płacić 4 euro. Niech was nie zmylą oferty jeszcze w Polsce (pośrednik cosmoworker) na miejscu bez mrugnięcia okiem dowiadujesz się o niższej stawce. Kontakt z koordynatorami , beznadziejny jeśli jest w ogóle.

Tonik

Firma ma dobrą opinię pracodawcy, może ktoś źle wybrał nie dla siebie pracę?

sdf
@Tonik

oni mają tylko 1 ofertę pracy w różnych oddziałach

Brawo Crown

Nigdy więcej. Wytrzymałam tam 2 tygodnie i zaarabialam po 70 euro. Hahahaha śmiech na sali

Jaka

Extra firma, indywidualne podejscie do pracownika Lubię atmosferę w CROWN GROUP za: Szybkie zalatwianie spraw

aldonanowak78@gmail.com
@Jaka

Witam .Szlyszalam same superlatywy o państwa agenci .szukam pracy czekam na odp

Crowm

Ta firma to porażka , zostałem zwolniony bez podania przyczyny po 2 tygodniach , Co chodzi o lokacje w Bredzie na Baronelooan stratt 63 to jest dramat to mieszkanie nie nadaje się do użytku , dziury w ścianach , insekty , oblesne prysznice ????, ponadto problemy z ogrzewaniem . Moje sugestie dla CROWN GROUP: Przestancie wykorzystywać ludzi Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wynajmowac lepsze lokacje

Lok

Szabo jakich malo

mw

To był mój pierwszy wyjazd za granicę do pracy, i na pewno nie ostatni z tą agencją :) Przed wyjazdem do pracy byłam trochę wystraszona z powodu opinii na temat tej agencji, ale na szczęście wszystko było w porządku. Zakwaterowanie w domu jednorodzinnym, bez luksusów, ale normalny standard. Praca jako order picker w DB Schenker w Bredzie. W pracy bardzo miła atmosfera, praca dosyć lekka. Wypłaty zawsze na czas, kwota wypłat również się zgadzała. Koordynator oraz Panie z biura też spoko. Ja bardzo polecam ;)

Roman
@mw

Piszesz o koordynatorkach projektu. Czy miałaś z nimi dobry kontakt i pomagały Ci w załatwianiu spraw na miejscu? Jak długo trwał kontrakt i czy miałaś dni wolne w tygodniu? Ubezpieczenie musiałaś opłacić sama, czy leżało to gestii pracodawcy? Każda nowa informacja przyda się osobom, które też chcą podjąć takie zatrudnienie.

Pozdrawiam!

Również odradzam. Nie warto tu przyjeżdżać! Zarobki małe, a w pracy musisz (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora) Palce pociete od kartonów. Nie ma czasu nawet plastra założyć, bo taśma nie może stanąć. Ludzie, którzy tu pracują dłużej są okropni. Strasznia atmosfera w pracy. Większosc pracowników to liniowi, którzy są najlepszymi pracownikami :) bardzo serdecznie gratuluję :) Pograniaja i chociaż jesteś pierwszy raz na danej lini musisz robić wszystko szybko i dokładnie, bez błędów :) szybko szybko szybko :) tempo, tempo, tempo. Norma, norma, norma.. To najważniejsze!

@Pozdrawiam!

norma norma tak jest na wetipaku haa haa sipko sipko haa itd

NIGDY WIĘCEJ

Niestety

Jestem na oss bungalach od tygodnia. Jest w miarę Ok, bungale po remontach, tylko rankami zimno. Stado pająków. Codziennie. Wszędzie. Praca akurat w miarę, pakowanie iPhonów. Natomiast do dziś nie dostałam umowy, przez tydzień nie miałam ubezpieczenia bo koordynatorowi nie chce sie załatwić formalności ;) oczywiście, za ubezpiecznie odciągnięte bede miała z pensji chociaż go nie miałam Prawda jest taka, ze więcej tu cpunow i pojeb...ów niż normalnych ludzi ????

Roman

@Patka, jaka jest Twoja opinia o firmie? Czy zgadzasz się z @B.W, czy masz zupełnie inne zdanie o pracodawcy? Uważasz, że praca na godziny jest lepsza niż na akord? Pracując w akordzie można uzyskać lepsze wynagrodzenie. Czy masz dobre relacje ze współpracownikami i jesteś z nich zadowolony? Pracodawca przewiduje premie lub pakiet socjalny? Podziel się swoim doświadczeniem, pomożesz innym użytkownikom forum poszukującym pracy.

B.W.

Ja pracuje prawie 3 lata w Vetikau w Oss. Fakt na początku nie było lekko i tez sie niewyrabiałam ale to kwestia tygodnia max dwóch. wystarczy chcieć. Co do liniowych to mają prawo sie wkurzać ze ktoś sie niewyrabia bo to oni się pozniej tłumaczą dlaczego nie ma normy, dlaczego jest (usunięte przez administratora) na linii. Jesli niebieski czepek widzi ze sie starasz i chcesz dobrze pracować mimo że na początku Ci to niewychodzi, przyjdzie i Ci pomoże. Ale jeśli jesteś leserem juz zanim wejdziesz jeszcze na linie no to sorry. A fececi?? Dramat. Nie jedna dziewczyna lepiej pracuje niz wiekszość facetów, i tekst " nie bede zapier....za taką stawke" to Przychodząc do pracy nie wiesz ile bedziesz zarabiać? nosz kur.. i dziwicie się ze do domu Was wysyłają. Niestety produkcja musi iść. Jak ktoś sie niewyrabia to normalne ze idziesz. Jak nie ogarniasz składania małych kartoników to proponuje prace dla IBN na starym Vetipaku.

Patka.
@B.W.

Bo jesteś polaczkiem który zapierdziela za grosze w tym (usunięte przez administratora) Co do liniowy to nie powiem są w porządku, ale po co cisniecie tak ludzi ? Nic tylko wieczne narzekanie na nowych ludzi. Zapomniał wół jak cieleciem był? Płacą wam na godzinę A robicie na akord. Biale murzyny.

Zostaw merytoryczną opinię o Crown Uitzendgroep B.V. - Veghel

• Jak się pracuje w Crown Uitzendgroep B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Crown Uitzendgroep B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Crown Uitzendgroep B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Crown Uitzendgroep B.V.?

Kandydaci do pracy w Crown Uitzendgroep B.V. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Crown Uitzendgroep B.V.