Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o PPUH "Abar" w Nowej Wsi

Pracowałeś w firmie PPUH "Abar" w Nowej Wsi i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
nikos - 2015-05-14 09:45:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Ta firma to jedna banda oszustów...Porzyebuja znów operatora wózków widłowych piszą że umowa o pracę na czas określony i zarobek od 2000 tys,do 4,500 to kłamstwo ...mój mąż pracował tam dwa lata i nie otrzymał ani umowy na czas określony tylko zwykłą umowę śmieciową do tego pracował za 6zł na godz inni za soboty mieli premie a wózkowy nic i jeszcze ganiali jak psa wynies ,przynieś itp...,a majster to zwykły Tołdi podnużek Panów czyli pracodawców...
zdjecie uzytkownika
ona - 2016-04-15 15:48:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ta firma to jedna banda oszustów...Potrzebuja znów osła operatora wózków widłowych piszą że umowa o pracę na czas określony i zarobek 13zł/godz bzdura dadzą 8 brutto i nic pozatym operator wózka nic poza stawką nie dostanie oszuści umowa śmieciowa a nie jak piszą na czas określony

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie PPUH "Abar" w Nowej Wsi!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH "Abar" w Nowej Wsi

Twoj email:
Wiadomość: