Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o PPUH "Abar" w Nowej Wsi

Pracowałeś w firmie PPUH "Abar" w Nowej Wsi i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
nikos - 2015-05-14 09:45:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ta firma to jedna banda oszustów...Porzyebuja znów operatora wózków widłowych piszą że umowa o pracę na czas określony i zarobek od 2000 tys,do 4,500 to kłamstwo ...mój mąż pracował tam dwa lata i nie otrzymał ani umowy na czas określony tylko zwykłą umowę śmieciową do tego pracował za 6zł na godz inni za soboty mieli premie a wózkowy nic i jeszcze ganiali jak psa wynies ,przynieś itp...,a majster to zwykły Tołdi podnużek Panów czyli pracodawców...
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH "Abar" w Nowej Wsi

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy PPUH "Abar" w Nowej Wsi?
Zadaj pytanie
alert