Opinie o Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. w Den haag

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. w Den haag

wojtuś

Bardzo fajna atmosfera fajna praca i warunki

jj

Witam, jak wygląda praca przez to biuro w Action miejscowość Echt? Są godziny?

Patrycja

@Siwy na jakim stanowisku pracowałeś w firmie Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.? @slaw czy powiesz coś o atmosferze panującej w firmie? Takie informacje są pomocne dla nowo zatrudniających się osób do tej firmy.

Siwy
@Patrycja

Pracowałem jako orderpicker w Zwaagdijk

Siwy

Pracowałem w tamtym roku i wiadomo ze luksusów na mieszkaniu nie bylo ale ogolnie koordynator pomocny, praca tez mi sie podobała. Nie narzekam, chętnie jeszcze wyjade jak bedzie potrzeba

Order picker

atmosfera jak w barze . Jedzenie na biurkach z KFC oraz pytanie . Gdzie sa ich kontrakty ... Lol ta firma to jakis zart . Solarisy oszukane na 100euro za tydzien pracy . Uwazajcie na ta fime i bron boze zdala od Baxshop .

slaw

ogólnie wporządku, określiłem jak chce mieszkac na samym początku i prośba została spełniona. Praca póki co również wporządku, czasem idzie sie na inny dział i przynajmniej nie jest nudno. O zarobkach narazie nie mogę napisać bo jeszcze jestem przed wypłatą.

Joanna Małolepsza

Praca nie najgorsza. W razie problemów wszystko do załatwienia z koordynatorem. Wypłata w terminie.

Karolina K

Sprawna obsługa, nic dodać nic ująć. Polecam:)

Justyna

Ja bylam na cebulach i bylo ok. Warunki nie ma 5 gwiazdek, ale nie bylo zle. Nie narzekalam na brak pracy.

Hegele

Ja pracowałem w firmie van koppen w szklarni z papryką, wiadomo praca nie jest lekka le problemów z wypłatami nie było, w miarę sprawna obsługa. Zależy gdzie sie trafi

Patrycja

@Ja czy takie podejście do pracownika zdarzyło się raz czy wiele razy? Być może pracodawca miał zły dzień. Jeśli chodzi o opóźnienia z płatami to ile czasu są one opóźnione? @B.na forum nie można nikogo obrażać. Warto zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed pozostawieniem komentarza na temat firmy Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.

Zdecydowanie nie polecam, podejście firmy do pracownika to jedno nie wiem. Gdy pytamy o prace słyszymy od koordynatora nie wiem gdy pytany o zaakwaterowanie też słyszymy nie wiem. Pytając czy podejdzie pomóc gdy podpisuje się umowę mowi ze nie ma czasu ponieważ w tym momencie musiał porozmawiać przez telefon w mało ważnej sprawie.(usunięte przez administratora)Dlatego nie polecam !!!

ddd

O jakim miejscu piszesz/ przy czym praca?

slask

Witam, jak wygląda zakwaterowanie w Echt (Action)? Czy siłownia jest tam?

nieznajomy

Ja pracowałam przez tą agencje, zostałabym dłużej ale zdrowie też ważne. POLECAM dla osób chcących zarobić a nie jadących się zabawić bez granic rozsądku. Sprawy formalne: -numer sofi załatwiany przed rozpoczęciem zatrudnienia + - przepływ informacji dobry (w przypadku pomyłek w kwestii godzin wystarczy dzwonić do biura i tak samo innych niejasności lub osobiście przyjść)+ -ubezpieczenie zapewnia biuro od momentu twojej przyjazdu (dostajesz kartę)+ - wypłata przychodzi zgodnie z umową (jest wypłacana za 4 tygodnie) + - w przypadku braku pieniędzy można wziąć zaliczkę + - Panie w biurze są uprzejme służą pomocą ( np. w przypadku wizyty u lekarza, dentysty pomagają ją zorganizować) Mieszkania do wyboru są domki i Hotele pracownicze: Hotel Hoorn - opłata za mieszkanie jest pobierana z każdej godziny pracy w przypadku inych zakwaterowań jest tak samo (max mogą ci pobrać 380 euro) - opłaty za obiady (za tydzień * 36 euro, są one pobierane co miesiąc do tyłu za 4 tyg; przy płatności dostaje się fakturę) - na Hotelu Horn jest bezpiecznie porządku pilnuję osoba która zarządza Hotelem -obowiązują dyżury w kwestii sprzątania co z góry jest ustalone wg listy- - pokoje są 2 osobowe (łazienka, aneks do przyrządzenia jedzenia, telewizor, mała lodówka) - zabronione jest używanie sprzętów własnych takich jak: kuchenka, opiekacz itp. oraz palenie w pokoju (kwestia bezpieczeństwa i zapobieganie pożaru) - wiesz kiedy idziesz do pracy lista jest wywieszana dzień wcześniej - praca jest praktycznie zawsze nawet w sobotę lub niedziele dodatkowa Domki - zależy jak się trafi możesz mieć luksus lub takie o warunki +/- - nie płacisz za obiady zmęczony po pracy musisz sam organizować jedzenie +/- (możesz sam taniej coś zrobić i zgodnie ze swoimi upodobaniami+) - nie wybierasz z kim będziesz mieszkał biuro daje cie tam gdzie jest wolne +/- - z dnia na dzień dowiadujesz się gdzie idziesz do pracy poprzez SMS (brak listy) - nie zawsze masz prace chyba że zdecydujesz się być kierowcą Hotele bez obiadów -gorsze warunki niż na tym Hotelu Hoorn, w którym jesteś zobowiązany płacić za obiady -dalsza lokalizacja od biura - bywa że możesz nie chodzić do pracy tylko siedzieć na wolnym Przed wyjazdem trzeba się liczyć że każde biuro zarabia na mieszkaniach i zatrudnieniu. Oni dają ci możliwość zarobku jak nie ty to inne osoby też czekają na to żeby miejsce się zwolniło by zarobić. Trzeba czytać to co się podpisuje a nie później mieć pretensje i nie wiadomo jakie oczekiwania. Negatywne opinie wynikają z braku umiejętności rozmowy i nieumiejętności czytania ze zrozumieniem. Polecam to biuro koordynatorzy są mili i pomocni tak jak pracownicy biura. Tak jak każdy z nas nie lubią rozgadywania się i zawracania głowy sprawami bez znaczenia.

janek
@nieznajomy

Polecam prace w action agencja vkve co by tu pisac wiele osob ma problemy z wyplatami mi na szczescie sie zgadzaja kordynatorzy totqlnie olewaja ludzi warunki mieszkalne srednie. Jedynie praca spoko jest luz i mila atmosfera bez nadmiaru patologii :p

lubelak

hej. jade z dziewczyną 8.08.2017 do pracy w Action Service & Distribute B.V. w Zwaagdijk-Oost, Perenmarkt 15. przez biuro beestma a wiec holenderskie vkve. Moje pytanie brzmi czy pracował tam ktoś? jacy sa koordynatorzy w tej okolicy?

@lubelak

Action.. Sentyment.. Moja pierwsza praca w NL . Wprawdzie przez inne biuro które już chyba nie obsługuje Action. Dobre 4 lata temu i nie bardzo wiem co dzieje się w tamtej okolicy. Ogólnie pracodawca jest uznawany jako dobry. VKVE czyli Beetsma podobno w miarę możliwości dba tam o pracowników. Nawet Action serwuje obiadki na 2 zmianie (serwowali bynajmniej) Jak parą to pewnikiem jedziecie jako Order pick. Zbieranie zamówień przez voice picking , system słuchawkowy z mikrofonem czyli gadasz ze słuchawką, ona gada gdzie masz jechać i po co a ty jej odpowiadasz co wrzuciłeś na wózek i zatwierdzasz. Itd. Ona Ci wydaje komendę a Ty ja realizujesz. Nudno trochę ale dość na luziku. Action ogólnie jest OK. Okolica troszkę? same łąki i pola do okoła, zagłębie pietruszkowo tulipanowe. Polecam pojechać własnym autkiem ;) Więcej info na : smoki9@op.pl

lubelak
@Gregory

dzieki za info. podbudowałeś moje morale. no własnie jedziemy swoim autem. mam nadzieje ze to biuro bardzo w ch** nie wali. bylem juz w holi przez AB w limburgii i bylo spoko.

@lubelak

Jak lubelak do lubelaka. W Action też pracowałem przez AB. Były drobne niedociągnięcia, ale jak się człowiek upomni o swoje ;) Teraz w Action jest Van Koopen i Marvel (AB chyba wysiudali). O oddziale VKVE w Rooosendaal wolę się nie wypowiadać. Cisną się na usta słowa nie cenzuralne, podchodzące pod grożby karalne ;) Jednak to tylko moja opinia wystawiona dla określonego zleceniodawcy po ok 20 latach mojej obecności na rynku pracy w kilku krajach UE. (expirience, doświadczenie) Marvela nie znam i nie chcę poznać;) Ogólnie Action jako firma stara się nie psuć sobie dobrej opinii na rynku. Action jest dobrym klientem dla VKVE. Wiec i VKVE stara się przyzwoicie traktować pracowników. Żyjcie w zgodzie z kierownictwem Action, piszcie godziny na wszelki wypadek i powodzonka. Autko może się przydać również w przypadku chęci zmiany pracodawcy bez potrzeby zjazdu do Pl.

Patrycja

@Nick jak się to skończyło czy wypłacili Ci się w końcu? @VAN to chyba dobrze, że dają służbowy samochód to jakiś plus, na jakim stanowisku pracowałeś?

Gregory

Witam. Mam 40 wiosenek i pracowałem już w kilku firmach w kilku krajach. W VKVE / Beetsma pracowałem na szczęście krótko z własnego wyboru ;) Mieszkałem na prywatnym mieszkaniu, jeżdziłem do pracy prywatnym autem. Mam do przekazania dla zainteresowanych profesjonalizmem i uczciwością pseudo firmy kopie z e-mail . Upomniałem się o kilometry zrobione prywatnym samochodem na dojazdy do pracy ;) W odpowiedzi od P. Tomasza z oddziału w Roosendaal otrzymałem. Witam co do kilometrowek to informuje ze moja szefowa nie wyrazila zgody na wyplacenie kilometrowek co do panskich godzin to nie wiem bo nie zajmuje sie godzinami

Młody123

Firma wyplacalna, ja nie miałem problemów. Pracowac trzeba jak wszedzie

Misiek Rysiek

Jak oceniacie Ta firmę na dnich jade z paroma osobami tam. Warto czy nie? Wyplacaja? domki jak ? Jadę z Kobietą wszystko wporzadku w takich kwestjach? Czy lepiej siedziec w domu na pupeczce ;) Pozdr

tk23
@Misiek Rysiek

witam jak widzisz opine sa rozne ,zalezy gdzie sie trafi roznie z godzinami bywa.ja pracowalam ponad 6 lat i nie mialam wiekszych problemow ale i firma gdzie pracowalam byla ok i szef dbal zeby wyplaty byly na czas i godziny sie zgadzaly.moja siastra z mezem tez przez to biuro pracuja i nie nazekaja .

Nie jedź tam

pracowałem, wiem, byłem, nie polecam nawet wrogowi, (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. - Den haag

• Jak się pracuje w Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.?

Kandydaci do pracy w Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.