Opinie o TGS TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA ZBYSZKO MACHNIKOWSKI w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TGS TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA ZBYSZKO MACHNIKOWSKI. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TGS TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA ZBYSZKO MACHNIKOWSKI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TGS TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA ZBYSZKO MACHNIKOWSKI w Poznań

wkurzona Nowy wpis

Kupiłam geberit i okazało się, że brakuje śrub montażowych Pani kierownik złożyła reklamacje, która będzie rozpatrzona w ciągu dwóch tygodni. Może i poczekałabym te dwa tygodnie, ale brak śrub wyszedł przy montażu i oznacza to , że przez dwa tygodnie nie będę miała możliwości korzystania z wc. Pani kierownik życzę aby została pani pozbawiona dostępu do wc przez dwa tygodnie, może wtedy zrozumie pani o czym rozmawiałyśmy. Może zamiast składać reklamację wystarczyło zadzwonić do przedstawicieli i popytać ale po co ważne, że nastąpiła sprzedaż a że nie było śrub mało ważne .. ostrzegam wszystkich potencjalnych klientów sprawdzajcie czy macie wszystko bo brak śrub to nie problem TGS tylko klienta, że nie sprawdził zapakowanego towaru. pani kierownik przy takim podejściu do klienta to zacznie spadać sprzedaż ale pewnie to nie będzie wasza wina tylko klienta

Aro Nowy wpis

Polecam wziąć sobie do serca to co napisze TGS Bytom Ogłoszenie 3500-3700 brutto Na rozmowie która jest przeprowadzona w jakimś baraku okazuje się że na początek 2400 umowa o dzieło po stażu 3-4lat 2700 to max. Kobieta zarobi więcej pierwszy raz byłem w takiej firmie i na takiej rozmowie brakowało tylko piwa na stole. Praca w tych czasach za takie pieniądze to wstyd tacy ludzie wykorzystują sytuację osób które są zmuszone tam pracować z różnych przyczyn prywatnych. (usunięte przez administratora) i wydaje mi się że szkoda czasu na to by w ogóle iść na rozmowę a napewno proszę nie sugerować się zarobkiem z ogłoszenia.

Wito Nowy wpis
@Aro

Potwierdzam kpina co inne napisane a co inne potem się okazuje rozmowa = (usunięte przez administratora)

tony

NA zebraniu nie udało nam się dojść do porozumienia w sprawie podwyżki.Ostatnio jak pracownicy zwolnili tempo pracy to przyjechał dyrektor i powiedział żebyśmy postarali się podgonić robotę a on postara się załatwić te podwyżki a jeżeli mu się nie uda załatwić kwoty która nas interesuje to powiedział że wrócicie do tego co zrobiliście.Wiec mamy odgórne pozwolenie od dyrektora na wolniejsza prace ,wychodzi na to ze dyrektor stoi po stronie pracowników a to szef nie chce dać podwyżki .Dziękujemy DYREKTORZE

Leszek
@tony

Pisałeś kilka tygodni temu, więc ciekawi mnie, czy pracownicy dostali te obiecane podwyżki. Napisz jak obecnie wygląda wynagrodzenie. Można ubiegać się o premie lub inne dodatki podnoszące wysokość pensji?

lis Nowy wpis
@Leszek

nie

A idź pan w CH....

Koronawirus, na 40 osób 50ml żelu antybakteryjnego, 500ml płynu do dezynfekcji i 5 par rękawiczek na krzyż, załatwiali to od tygodnia, tak wygląda tgs.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TGS TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA ZBYSZKO MACHNIKOWSKI? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jak wygląda ścieżka awansu w TGS TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA?

bello

ścieżki są różne zależy kto jaki towar lubi

Igor

Nie przesadzajcie z narzekaniem. Jeśli każdy robi swoje zgodnie z oczekiwaniami firmy to nie narzeka, ja polecam!!

Witold

A może młodzi pracują dobrze i firma potrafiła to docenić?

bello
@Witold

ty się nie odzywaj bo wyjdą na jaw twoje wałki na kiermaszu

kkkk

pracownicy planują zbiorowo wziąć kilka dni na zadanie w te same dni bo nowy pracownicy maja ta sama kasę co ludzie z dużym stażem .Jak robota stanie na kilka dni to może komuś się oczy otworzą .

Dorota

Widzę, że masz zastrzeżenia co do niektórych pracowników, możesz wyjaśnić, dlaczego według Ciebie tej osoby nie powinno być? Rozumiem, że ogólne warunki Ci odpowiadają, a na jakim stanowisku pracujesz? Wcześniej na forum pisano o niskiej temperaturze w magazynie, czy teraz jest już lepiej?

Dorota

Kto może jeszcze wypowiedzieć się o firmie? @Zmarznięta, a napisz proszę jaka panuje atmosfera w firmie pomiędzy pracownikami? @Beton, firma aktualnie rekrutuje, jak przebiega sam proces rekrutacji? Jakie wymagania stawiają nowemu pracownikowi? W jakich godzinach odbywa się praca? Podzielcie się proszę opinią.

Premia pomniejszana za dni kalendarzowe Zwolnienia chorobowe Od1 do 5 dni-100,00 zł Od 6 do 10 dni-200,00zł Od 11 do 15 dni-300,00zł Od 16 do 20 dni-400,00zł Od 21 do 25 dni-500,00zł Od 26 do 31 dni-cała premia Zasiłek ojcowski 1 tydzień potrącenia 200,00zł 2 tygodnie potrącenia 400,00zł Zapraszamy do współpracy;) ps co na to Pip, i co na premie pod stołem US.

TGS z perspektywy klienta: Nie polecam tego sklepu. Mimo zrobienia na mnie dobrego pierwszego wrażenia i zachęcenia mnie zniżkami okazało się, że dostarczono mi uszkodzony sprzęt i mimo czasu na zgłoszenie uszkodzenia to potraktowano je jako reklamację przez serwis. Strata sporego okresu czasu i nerwów. Wina była zrzucana to na dostawcę to na Cersanit producenta a ja jako klient pomiędzy z uszkodzonym sprzętem. Finalnie po kilku groźbach i prośbach sprawa została przyspieszona i rozwiązana na moją korzyść, bez jakiejkolwiek rekompensaty za straty. Finalnie rozwiązanie sytuacji przeciągnęło się o ok 3 tyg. W sytuacji dostarczenia sprzętu z uszkodzoną ceramikom, sprzęt powinien zostać wymieniony od ręki w trybie natychmiastowym, zwłaszcza iż koszt poniesiony za niego był nie mały. Także szukanie winnego między pracownikami firmy, transportem oraz producentem jest bardzo "przyjemnym" doświadczeniem.

@anonymous

Mowa o TGS Bielsko-Biała, Cyniarska.

Michal

Jestem właściciele firmy transportowej. W dniu dzisiejszym tj. 21.12.2017r miałem "okazję" dostarczać towar do TGS Bytom Obsługa i chamstwo magazynierów to jakiś skandal ! Już nie wspomnę o tym jak Panowie schludnie wyglądają.... Miałem wcześniej okazję robić zakupy w tgs i jako klient byłem potraktowany aż zbyt uprzejmie.... Ale to co mnie spotkało dziś to jakiś skandal.... Magazynierzy wyżej srają niż (usunięte przez administratora) mają....

sół

jeśli atmosfera jest wporządku @Hohla to juz jestem uspokojona. Bo dla mnie to naprawdę mega ważny aspekt

Hohla

Atmosfera w firmie jest w porządku, ale na wyższych szczeblach a zwłaszcza w kadrach nikt nigdy nie słyszał o czymś takim jak kodeks pracy. Poza tym na każdym kroku widać skąpstwo właściciela firmy.

emilio

Dziedobry pracowałem w firmie TGS.Pracowalo mi się dobrze.Kierownicy byli wporzadku a przedewszystkim kierownik Ryszka Krzysztof.Zarobki były może niezbyt ale oglnie praca okey,pozdrawiam chopcow z PLC

raz 2 trzy

szkoda słów:(

Zostaw merytoryczną opinię o TGS TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA ZBYSZKO MACHNIKOWSKI - Poznań

• Jak się pracuje w TGS TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA ZBYSZKO MACHNIKOWSKI?

Zobacz opinie na temat firmy TGS TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA ZBYSZKO MACHNIKOWSKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

TGS TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA ZBYSZKO MACHNIKOWSKI
1.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • ul. Kowalewicka 19 /1
    60-002 Poznań