Altvater Piła Sp. z o.o. w Pile

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Altvater Piła Sp. z o.o. w Pile

Chciałbym się zorientować czy obecnie jest szansa na pracę dla kierowcy. A pytam dlatego, że na pracuj.pl wyświetliła mi się oferta, ale dodana dwa lata temu i sam nie wiem...Wtedy proponowali umowę o pracę, teraz też jest ona możliwa? Jeśli tak, to dajcie znać na jaki czas. Ja akurat szukam pracy na stałe.

Jacek Nowy wpis

Witam serdecznie wszystkich piszę opinie ponieważ nie rozumiem etapu rekrutacji w tym zakładzie aplikowałem tam już ponad 10x jak nie lepiej na sortownie na ładowacza i zero odezwu ja rozumiem że to jak by było jednorazowe ale już 2 rok idze i nic nie wiem co za ludzie pracują w tym biurze ci przyjmują E-mail o rekrutacji ale widoczne mają wylane w ludzi szkoda że tak jest

Inez Nowy wpis

Opowiecie o świadczeniach socjalnych? Bo jak widziałam ogłoszenie dla Specjalisty ds. logistyki, to tam była o tym wzmianka. A konkrety? To jakaś kasa? Dofinansowania? Paczki na święta czy coś takiego?

XXX

Pani z kadr bardzo chamska i nie miła z brakiem kultury dzwoniac w sprwie pracy odpowiada że nie przyjmują nikogo A ogłoszenie jest ciągle wystawiane ile razy dzwoniłem za każdym razem Pani z kadr była nie miła albo wg przestała odbierać telefon .

Baranek Nowy wpis
@XXX

Miałem tak samo za każdym razem jak tam szedłem, żeby złożyć CV to Pani z kadry mi mówiła że nie potrzebują i nie przyjmują osób

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Altvater Piła Sp. z o.o. w Pile? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Kiepskie zarobki, praca w zimnie, (usunięte przez administratora) , trzeba wstawać o świcie w szatni smród i zaduch.

Toni

Na jakie zarobki mozns liczyć Jako kierowca C i czy warto?

Tom
@Toni

Słabo płacą nie warto.Lepiej znaleść pracę gdzieś indziej. Jest dużo ogłoszen na kierowce.

Jarek

Banda (usunięte przez administratora) praca dla upośledzonych umysłowo normalny człowiek nie będzie tam pracował

Katarzyna
@Jarek

Czemu tak uważasz? Rozwniesz?

Klient

Dlaczego nie można się dodzwonić do tej firmy. Na śmieciarkach i Wszędzie podają numery,reklamują usługi a jak dzwonisz to nikt nie odbiera.

Młody

Jakie jest wynagrodzenie i czy przedłużają umowę po 3mies.

Jakie są warunki zatrudnienia w Altvater Piła Sp. z o.o. W Pile?

Nkiero

To zależy od stanowiska. Ja pracowałem jako kierowca, zle nie było, nadgodziny płatne i wyplata zawsze na czas.

Korzystne

Ok,ja polecam.

FckSsmen

Najważniejszy i najistotniejszy warunek jest taki że musisz chodzić codziennie się spowiadać na czerwony dywanik bo jak masz honor i zasady to ani kolegów tam nie będzie ani pracy ???????? ale jak jesteś normalny to pierwsza i podstawowa zasada to uważaj na to co mówisz bo tam nawet przeciwpancerne ściany mają uszy ????

Nikkierowca
@FckSsmen

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Logistyka tam istnieje chyba tylko z nazwy. Jesteś kierowca ale nikt nie powie gdzie masz jechać...zastanawiają się nad trasa. Szatni dla pracownikow to porażka. Przebieralnia w piwnicy byla bez prysznica zaduch.

Agnieszka
@Nikkierowca

Coś w tym musi być że straszna Firma bo widać po ofertach pracy bardzo dużo potrzebują ludzi ,to też o czym świadczy. Jakby była Porządna Firma to by ludzie się tak nie zmieniali.

Zygi
@Agnieszka

Może firma się po prostu rozwija? Z tego co wiem, to niełatwo się tam dostać i pracuje się dobrze i nikt nie odchodzi .

Ble
@Zygi

Ciekawe w jakim kierunku rozwija chyba w upuszczaniu paliwa na podwórku za garażami i braku wywozu bo lepiej "zapomniec" a później nadgodziny trzaskać. Byłem młody i glupi ale szybko mnie nauczyli jak "pracować "

Wojtek

Warto próbować dostać się do was ?

@Wojtek

Zawsze warto próbować. Zachęcamy do złożenia aplikacji.

Renata

Jeśli chodzi o Piłę, to widziałam sporo ogłoszeń o pracę. Poszukiwani są między innymi sortowacz, kierowca kat. C, mechanik czy ładowacz (https://www.eneris.pl/kariera/aktualne-rekrutacje/ ). Czy wszystkie z nich są aktualne? Wiesz może coś na ten temat? :)

@Renata

Za takie grosze, napiszcie lepiej ile płacicie...praca w (usunięte przez administratora) za najniższa krajowa i zero szacunku.

Zibi

TRAGEDIA Po co im telefony jak nie odbierają.

Mezal

Co jest z tą firmą dzwonisz do nich aby zamówić kontener to tak jakbyś w czarną dziurę dzwonił. Po co wam te telefony tam wywalcie je. Ten gruz co mam to mam wywalić do lasu czy co chcę uczciwie zapłacić za wywóz. Ogarnijcie się. Co to za prezes takiej firmy jak nie potrafi uporządkować firmy. Do wymiany na innego mądrzejszego i ambitniejszego.

Recista.

Opinia o alvaterze pila 0 biurze sobie kpiny robią z klientów. Dos że są. Arogacy do osób niedoalyszacych to kierownik brzydko się zachowuje do niepełnosprawnego klienta oraz informuja klientów niedostatecznie chciałem rozmawiać z prezes to nie skierowali do gościa który posiadał wszystkie rozumy

Kristopher1

Szkło wystawione w zielonym koszu. Ale Veolia Piła widać ma to gdzieś. Moje gratulacje. Tylko tak dalej...

@Kristopher1

@Kristopher1 Jak często w miesiącu Altvater zabiera śmieci? Odpowiesz?

rrrr

długo się wahałem czy warto coś o tej firmie pisać - przepracowałem w niej ponad 13 lat z takim chamstwem nigdzie się nie spodkałem ,odchodząc na emeryturę nikt z kierownictwa firmy nie pofatygował się żeby powiedzieć słowo dziękuję dotyczy to też innych pracowników, duża rotacja pracowników organizacja pracy i brak motywacji jest wynikiem wykonywania usług przez tą firmę wirtualny psełdo kierownik pozbawia za byle co premię nigdy nikomu nie polecę pracę w tej firmie chyba że zmieni się kierownictwo jedna osoba . Na tą chwile totalne (usunięte przez administratora) firma chyli się ku upadkowi.

Renata

Powiedzcie coś o tym, jak się pracuje w Altvater. Zależy mi na dobrej atmosferze, jak to wygląda w tej firmie? Z góry dzięki.

Zadowolony z siebie

W PILE TYLKO POTRAFIĄ PIEKNIE OBIECYWAC!!! PEWNIE SZKOLENIA MAJĄ!!! PLOTKI SĄ ZE POJAWIL SIE NOWY PRACOWNIK!!!!!! BOBING!!!! ALE TO PLOTKI!!!

Filipek

@Kolo Może trzeba zadzwonić a nie czekać na informacje na forum pracowniczym? Firma ok , polecam pracę!

Kolo

Zero kontaktu,

Zostaw merytoryczną opinię o Altvater Piła Sp. z o.o. w Pile - Piła

• Jak się pracuje w Altvater Piła Sp. z o.o. w Pile?

Zobacz opinie na temat firmy Altvater Piła Sp. z o.o. w Pile tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Altvater Piła Sp. z o.o. w Pile?

Altvater Piła Sp. z o.o. w Pile