Cedrob

Opinie o Cedrob

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Cedrob? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

ADOLF

Zależy od Ciebie i od typu umowy, którą podpisujesz.

Joanna

@Szukam - na stronie Cedrob znajdziesz wszystkie obecnie prowadzone rekrutacje. Link - http://www.cedrob.com.pl/index.php?mnu=58 @???, możesz się wypowiedzieć na temat pracy w magazynie? Dlaczego uważasz że jest spoko? @Pracownik, tego typu uwagi powinny być zgłaszane przełożonym lub bezpośrednio do rzeczonej osoby. Wypowiadaliście się wcześniej na temat procedur BHP w Cedrob. Jak obecni pracownicy oceniają przyjęte w tym zakresie normy? Czy są prowadzone odpowiednie szkolenia?

???
@Joanna

Tak są przestrzegane dlatego nie ma wypadków.

Pablo
@Joanna

Trzeba pamiętać że przepisy BHP są tworzone dla bezpieczeństwa Nas samych i ich przestrzeganie zapobiega wypadkom a szkolenia BHP w Cedob są prowadzone na bieżąco.

Pracownica
@Pablo

Potwierdzam

Eskobar
@Pablo

Tak szkolenia są... Dostajesz pusta kartkę i podpisujesz podposujesz. A wypadki są tylko ludzie nie zgłaszają bo się boją.

Pilot

Pani G. to mściwa, arogancka i zakłamana kobieta aby się tak wysoko dostać na stanowisko to bardzo dużo musiała nakłamać w celu sprawach nawet chodźmy w sprawie pewnego zdarzenia w zakładzie. Bo ze zwykłego szaraka jakim jest do tej pory nie dostałaby się tak wysoko

Sssss....
@Pilot

He he co niektórzy murem by za nią stanęli zwłaszcza Pupilki....

Były prac.....
@Pilot

Szkoda że Laickiego nie było kiedy składałam wypowiedzenie bo bym mu tak nagadała że pani H nie byłaby już brygadzista ale spokojnie karma wraca. Ciekawe że swojemu mężowi kazała sprzedać bydło maszyny i ziemię bo ona na tyle zarabia że nie potrzebna jej gospodarka oj skończą się czasy również dla niej ona wiecznie takiej kasy zarabiać nie będzie to zwykła (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) . Za to że mną pomiatała i mną szmatowala kiedyś przyjdzie jej za to zapłacić(usunięte przez administratora)

Samolot
@Były prac.....

Po prostu cyrk To czemu nie nagadałaś, każdy mądry i dużo ma do powiedzenia, popatrzcie na siebie, taka odważna jesteś to czemu nie ujawnisz się taka skrzywdzona i co ci zrobiła że nie robiłaś na jednym stanowisku a od kiedy są przypisane stanowiska. Bo co musiałaś pracować a nie branie pieniędzy za udawanie że się pracuje. Zajmijcie się swoim życiem, a nie bydłem Pani H.

@Samolot

Wyobraź sobie że pracuje tu dopiero miesiąc i zdążyłam zauważyć że co no niektóre pupilki mają jedne i te same stanowiska i ich nawet palcem nie dotknie a drugiego by poniewierała więc jak jest ? A jak im daje kogoś do pomocy to krzywo się patrzą bo to jest Ich Stanowisko więc jak wg ciebie w porządku to jest? Zrób sobie kilka spacerów w ciągu miesiąca na białą stronę to zobaczysz kto jest ustawiony i kto ma lżej (usunięte przez administratora)

@Samolot

A jeżeli chodzi o osobę pokrzywdzona to może rzeczywiście jej coś zrobiła ? Może (usunięte przez administratora) tak jak inni i już nie miała siły ? A ty tak zaraz kogoś osadzasz a Holda wcale taka dobra nie jest wiem coś o tym. Tylko pamiętaj że zło wraca i karty się kiedyś odwrócą.

Stateczna

Czytam wpisy z 2018 roku ,czyli sprzed 3 lat i widzę,że w tym zakładzie nic się nie zmieniło.Dalej pracownicy traktowani są jak (usunięte przez administratora).Zakład w swojej głupocie sam ustala niezgodnie z obowiązującym prawem pracy własne przepisy.Nie stosuje przepisów publikowanych w Dz.Ustaw ,dotyczących prawa pracy i potrącania składek ZUS.,twierdząc,że zarząd firmy ustalił inaczej niż mówi prawo/dotyczy to składek na ubezpieczenie chorobowe od umów zlecenia/.Umowy to dosłownie świstki bez mocy prawnej,bez stawki godzinowej,numeru zlecenia i pieczątki firmowej,na dodatek doręczane w 7-10 dniu miesiąca.Praca zaczynająca się codziennie od innej godziny i nie wiadomo kiedy się skończy dzień pracy.Raz jest to 5 godzin innym razem 10,12.Przy rejestracji w urzędzie pracy miałam problemy ,ponieważ zakwestionowano mi wszystkie dokumenty z Cerdrobu.Wyjaśnianie trwało 4 dni.Brak dostatecznej ilości środków ochrony osobistej,brud w szatniach i łażniach,.Przerwa śniadaniowa odbywa się przy włączonej taśmie produkcyjnej,co powoduje zatory.Nieudolność dyrekcji i pracowników niższego szczebla zarządzającego jest porażająca,o kulturze osobistej tych osobników już nie wspomnę,bo jej po prostu nie posiadają.

Cedrob....
@Stateczna

O ile się nie mylę to pracowałaś w tym zakładzie ale jest jeszcze gorzej. W tej chwili fatalne zarobki jeśli teraz zarobi się 2500 to jest cud. Sezonu na gęsi wogule nie ma. Są sporadycznie 2 lub 3 razy w tyg ale i tak to nic nie zmienia bo teraz nie ma nawet ogólnych przerw tylko podmiankowe ( na sezonie gęsi zawsze były przerwy ogólne!) I do tego musisz wyciągać przepustkę i odbijać się kiedy idziesz do kibla lub na przerwę bo w każdym kącie są kamery. Teraz to dopiero (usunięte przez administratora)...

Wolna od zakladu
@Cedrob....

Nareszcie uwolniłam się od tego zakładu. Wcale nie żałuję że się zwolniłam. A reszcie ( co po niektórym bo są wyjątki) to z całego serca współczuję że muszą tam dalej tyrać.....

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cedrob padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Mechanik/Elektryk/Elektromechanik w Zespole Utrzymania Ruchu.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Cedrob?

C.....

Nie....

Nana

Co tam w cedrobie nikt już nie pisze pewnie wam zabronili albo siły wam brakuje bt

iii
@Nana

a po co pisać?Firma ma wyrobiońą opinię.Jest co poczytać.

Były prac.....
@Nana

Byłem/am przepracowałam/łem i szczerze? Nie wiem czy ludzie którzy stawiali piramidy nie mieli lżej niż w Cedrobie.....

luna

Witam jestem zadowolona z pracy w CEDROBIE

BP
@luna

Zadowolona??? Niby z czego..

Ktoś tam

Na zakładzie korona panuje a ludzie dalej pracują niby nic nie wiedząc

A tam

W cedrobie korona panuje a dalej pracuja i niby NIK nic nie wie

Echosonda

Jak toczy się współpraca z brygadzistami

XXX
@Echosonda

Chcesz wiedzieć to przyjdź i popracuj

Pracowałem( łam )w tej firmie i żaluje ze w moim cv jest rubryka cedrob do żeczy dYREKTOR laluś (laicki) żeby być dyrektorem to trzeba mieć jakiś poziom kultury a tY nie wiesz co to znaczy KULTURA jesteś zwykłym (usunięte przez administratora) szczeniakiem który już bez wazeliny wchodzisz do (usunięte przez administratora) I dlatego masz taką pozycję w firmie PAN KULPA NIGDY nie przeklinał na pracowników i przedewszystkim miał klasę i wysoki poziom inteligencji którego ty nigdy nie będziesz miał może ktoś się zainteresuje twoim zachowaniem bo z tego co wiem to tylko w Niepołomicach na stanowisko dyrektora zatrudnili prostataka bez szacunku dla pracownika

lola

Znam firmę gdzie Prezes wołając pracownika gwiżdże i ludzie i tak tam pracują.

kurka

większość raczej podpisała bo się boją taka załoga

smakosz
@kurka

Podpisali bo chcą pracować.

om

Na temat Cedrobu pracownicy nie chcą już nawet pisać,gyż pracodawca ich opinii nie traktuje poważnie.Opinie i kłótnie pracowników na forum stanowią dla niego niezłą zabawę.Głupki samych siebie opisują,kłócą się a on się śmieje i jeszcze napuszcza jednych na drugich mając z tego niezły ubaw.Ostatnio w Cedrobie wiele się dzieje,ale pisać o tym nie mam zamiaru.Chcesz wiedzieć jak jest w Cedrobie?Przyjdż i popracuj a sam/a zobaczysz.

lola
@om

Dorośli ludzie a zachowują się jak dzieci.

linda

Czytam sporo opinii o Firmie Cedrob czy jest tam naprawdę aż tak źle?

Tonik

Stabilna i dobra firma choć może nie wszystko jest idealne. Wiem, że warto pracować co najwyżej poprawić

smakosz
@Tonik

Zgadzam się z Tonikiem a prawda jest taka że Polak to taki naród że ciągle mu coś nie pasuje.

Avon
@Tonik

Nie ma idealnych Firm.

lala

Polecam pracę w Cedrobie.Wypłata na czas i kontakt z Firmą pozytywny.

Robert
@lala

Potwierdzam wypłata jest zawsze na czas.

xxx

W Cedrobie nie można liczyć na pomoc brygadzisty.

Dazaca do celu

Pracowałam w Cedrobie kilka lat odeszlam przez innych pracowników bo niektóre osoby tak (usunięte przez administratora) potrafią obrobić czy to prawda czy nie ale pani Gabrysi współczuję bo ja jak ja bym była na jej miejscu to zrobilabym taki porządek bo są tacy tam pracownicy że ja by ich (usunięte przez administratora) bo niema ludzi niezastąpionych ja znam tam wszystkich praktycznie

luzak
@Dazaca do celu

Ludzie są sami sobie winni.

Robert
@Dazaca do celu

Sami sobie stwarzacie niesmaczną atmosferę.

bella

Praca w tej Firmie jest dość ciężka.I nie zawsze możesz liczyć na pomoc.

Adiq

śmierdzi z tego zakładu tak, że głowa boli, mieli do końca 2018 roku zamontować filtry i chyba nadal tego nie zrobili, zróbcie coś z tym!!!

Avon
@Adiq

Nie tylko śmierdzi z tego zakładu.

Zostaw merytoryczną opinię o Cedrob - Ciechanów

• Jak się pracuje w Cedrob?

Zobacz opinie na temat firmy Cedrob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cedrob?

Cedrob