Cedrob

Opinie o Cedrob

Ponury

Niestety wielkość konta nie przekłada się w tym przypadku na " kulturę " Można nawet powiedzieć że ma się to proporcjonalnie odwrotnie Ludzie których los czasem tak hojnie obdarowuje są po prostu okaleczeni

om

wróciła pani gożdzikowska."pełna kultura",bogini piękna kóra pracownikowi nawet dzień dobry nie odpowie.Każdego kto na nią pracuje ma za nic.Pewnie znowu głowy polecą,zwłaszcza po tym wpisie.

///

A pani Jadzia jeszcze pracuje bo podobno ją zresetowali

Ponury

Potrafisz czytać Janku ? bo mi się wydaje że przeczytałeś ostatni post i zgrywasz mądrale Gdybyś zechciał nieco poczytać to byś nie pieprzył o " pół historiach" Tobie ktoś płaci czy robisz to społecznie? bo powiem Ci , że takich jak Ty cedrob wynagradza dosyć sowicie i to są fakty , tak jak i usuwanie komentarzy Proponuje jeszcze zorganizowanie jakiejś sesji zdjęciowej na placu , tylko uważajcie żeby wam fotograf nie spadł z tego profesjonalnego wysięgnika i się nie zabił Chociaż pewnie dali byście radę to jakoś załatwić Nabieracie doświadczenia w takich " historiach"

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cedrob padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Mechanik/Elektryk/Elektromechanik w Zespole Utrzymania Ruchu.

Oskubana co znowu się działo ? !

oskubana

A co dzisiaj się działo w zakładzie

Durny

Cedrob to złodzieje, okradają nasze ciężko zarobione pieniądze takie uboje za takie śmieszne pieniądze 2000 zł w takich warunkach , za takie poniewieranie człowiekiem , LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ NAMÓWIĆ BO ŁADNIE MÓWIĄ NA ZEBRANIACH A rzeczywistość jest PRZERAŻAJĄCA I TA BABA CO BZDURY OPOWIADA TEZ

oskubana

Gabryśka jak cyganka prawdę ci powie

Ponury

Naganiacze czy naciągacze ? W zasadzie oba te terminy są adekwatne do działań które podejmują , czyli obiecywanie przysłowiowych gruszek na wierzbie byle tylko sprowadzić do cedrobu nową siłę roboczą Sęk w tym , że coraz mniej desperatów łapie się na te sztuczki

wnerwiona

ponury co miałeś na myśli naganiacze czy nciągacze

ładne

Zero szacunku do pracownika praca w weekendy dla 3 zmiany ponad 12 godzin pracy kiedyś to się skończy bo ludziom to zbrzydnie i nie będzie nikogo chętnego do pacy

Ponury

Na zebraniu organizowanym przez " naganiaczy" możesz usłyszeć nawet o 20 zł na godz , gdy jednak trafisz już do cedrobu pełen zapału zderzysz się z brutalną rzeczywistością . Wszelkie Twoje kalkulacje diabli wezmą i gdy w końcu zaczniesz szukać ratunku u kierownika , prezesa itd. to dowiesz się , ze albo za małe uboje , za mało godzin albo najlepiej tak jak ostatnio , że za kurę to się w sumie nie płaci , pomimo tego że szło jej po 20 tys dziennie Tobie już zsiniały paznokcie . Kurczaka w sumie też im się nie opłaca bić usłyszysz ,ale bija tylko dlatego żeby ludzie mieli prace tacy są cudowni i kochani!!!

AS

A ILE DAJĄ ZA GODZINĘ W TEJ FIRMIE

????

Gabryska NAGANIACZ CEDROB jeżeli już jeździsz z lalusiem po okolicznych wsiach i robisz zebrania żeby ludzi "nalapać" to uświadom ludziom , jakie są faktyczne warunki ze ludzie odnoszą poważne wypadki i zostają sami z chorobą , że można w worku z tamtąd wyjechać źe lalus będzie "mordę darł" z przydupasami na czele , Że zarobią tyle co Kioskarka za niebezpieczną i ciężka prace . Mówisz tak ? Czy kłamiesz bo tylko to potrafisz ,

1967

Ludzie zacznijcie mówić o tym co tam się dzieje można iść do prokuratury która zajmuje się tym wypadkiem i każdy z nas może cokolwiek powiedzieć To nam naprawdę pomoże niech oni z Witusiem na czele poniosą konsekwencje za śmierć Krzysztofa

1967

Czemu moje komentarze znikają ? Ledwo coś dodam i juz tego nie ma . Cedrob stać na usuwanie komentarzy a nie stać go na zapewnienie bezpieczeństwa TYLKO LUDZI W WORKACH SIĘ WYWOZI Z ZAKŁADU BARBARZYŃCY usuncie szybko ten komentarz bo po co ludzie maja prawdę znać o zakładzie !!! Chyba po to jest GOWORK żeby ludzie wiedzieli o zakładach do których chcą iść pracować wiec nie rozumiem czemu usuwane są komentarze

Ponury

" nic nie zrobicie" , " bzdury ,wypociny" ciekawe czemu wiele z tych "bzdur i wypocin" nie doczekały rana? W końcu to bogata firma i stać ją na usuwanie komentarzy..., ale głupich na kolejny sezon jakoś nie widać he he . Cedrob jest znany coraz bardziej...

om

niczego ni zrobiliście,nic nie robicie i niczego nie zrobicie!!!W cedrobie zachorujesz,to po powrocie zostajesz ukarany(na),np.:pracą na innym stanowisku.Nie chorujesz,to i tak (usunięte przez administratora) za marną pensję "kioskarki".Powodzenia w dalszej karierze cedrobowskiej.Może po latach pracy dorobicie się garba jeśli go jeszcze nie macie.

Ciekawe ile jeszcze osób w workach wywiozą z cedrobu żeby wreszcie ktoś z tym porządek zrobił. Musi ktoś w łapę brać skoro tyle wypadków jest i nikt za to odpowiedzialności nie poniósł. Cedrob to jest trzeci świat . Nikt nic nie widzi Wszyscy udają ze jest ok . Mam nadzieje że zrobimy coś z tym , Możemy składać zeznania piszemy pozew zbiorowy wszystkie osoby które chcą coś powiedzieć na temat tego co jest w zakładzie i co się wydarzyło proszę o kontakt.

cycu

Tak. Ale jak by Bhpowiec był na etacie i pilnował porządku to przecież napewno było by bezpiecznie. W sumie dużo firm tak funkcjonuje. Powinien brać odpowiedzialność za bezpieczeństwo a nie wpaść na 1 godz wziąć 5 tys zł wypłaty i wszystko po najmniejszej linii oporu ...

Zostaw merytoryczną opinię o Cedrob - Ciechanów

• Jak się pracuje w Cedrob?

Zobacz opinie na temat firmy Cedrob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cedrob?

Cedrob