TEAM-PLAST SP. Z O.O. SYCÓW

Stradomia Wierzchnia

Opinie o TEAM-PLAST SP. Z O.O. SYCÓW

spartanin 2014-01-29 11:13
Praca ciekawa i wciągająca, sporo ciekawych ludzi (zarówno klientów (Ci zagraniczni przede wszystkim) jak i innych pracowników).
Warunki pracy w porządku - ładne i wygodne biura (biurka), parking dla wszystkich.
Na rozmowie fakt, dużo jest obiecywane... Jednak samemu trzeba przypilnować, żeby obiecanki znalazły się na umowie - tak jak wszędzie.
A tak, to klasyczny przykład prywatnej firmy (usunięte przez administratora)brak systemu nagradzania i motywacji (to przede wszystkim), przez co ja szybko straciłem energię do pracy. Moim zdaniem, gdyby firma bardziej postawiła na motywacje i rozwój pracowników i nie zapominała o tym, że ludzie to najcenniejsze co mają (bo Ci ludzie nie lubią miejsca pracy, ale pracą żyją) dużo szybciej i sprawniej by się rozwijała..
Wszystko rozbija się o traktowanie ludzi.
mmmmmm 2014-05-29 21:45
Nie polecam!!!
zygzak mcqueen 2014-06-03 01:56
Firma stawia konkretne wymagania zatrudniającym się i je po prostu egzekwuje.
Jako producent okien staje w szranki z potentatami na rynkach w Polsce i na zachodzie Europy i... daje radę. Przede wszystkim dzięki niespotykanej ofercie. W związku z tym w dziale handlowym zakładu jest mocno angażująca, ciekawa i rozwijająca praca dla osób, które z jednej strony radzą sobie ze stresem [faktycznie na poczcie lub na składzie węgla nie ma takich klimatów] a z drugiej strony potrafią efektywnie pracować.
Firma nie żałuje na szkoleniach [języki, obowiązkowe podnoszenie kwalifikacji].
Owszem, bezwzględnie tępi niechlujstwo, lenistwo, głupotę.
Piszę to z perspektywy 6 letniej współpracy z firmą.
Nick Nick 2014-08-29 14:45
Pewnie pewna Pani. Tylko ona ma takie zdanie o firmie ;)
ward 2016-05-18 18:44
Witam serdecznie. To co urzekło mnie w firmie i zrobiło największe pierwsze wrażenie to na pewno atmosfera. Wiem , ze nie każdy potrafi się w niej odnaleźć , jednak ja trafiłem moim zdaniem idealnie ;) Co do tego czy praca tu jest wdzięczna sam sobie odpowiedz patrząc na kasę
Zostaw swoją opinię o TEAM-PLAST SP. Z O.O. SYCÓW - Stradomia Wierzchnia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TEAM-PLAST SP. Z O.O. SYCÓW