TEAM-PLAST SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o TEAM-PLAST SP. Z O.O.

spartanina 2014-01-29 11:03:21
Praca ciekawa i wciągająca, sporo ciekawych ludzi (zarówno klientów (Ci zagraniczni przede wszystkim) jak i innych pracowników).
Warunki pracy w porządku - ładne i wygodne biura (biurka), parking dla wszystkich.
ciekawy ph 2015-07-16 13:43:23
witam, jak traktują przedstawicieli handlowych? dadzą uczciwie zarobić czy gnoją do oporu i stąd ta ciągła rotacja ph u nich i nowe ogłoszenia na www.oknonet.pl?
Dzięki za wszelkie sugestie!
ciekawy ph 2015-07-28 19:18:37
dominiś u ciebie chłopie w domu wszyscy zdrowi na umyśle aa?
robmen 2016-04-03 16:18:23
witam moze ktos powiedziec jak tam jest jako pracownik fizyczny ,jaka praca atmosfera ,i jak tam zarobkowo ,jedni mowia ze isc ,drudzy ze nie bo slabe zarobki ,pracował tam ktos kto moglby cos doradzic,bo sie waham tam z praca
realista 2016-05-17 14:53:45
jak uja płacicie to co się dziwicie, że długo szukacie haha
Kuźnia 2016-05-31 11:08:52
Socjalu tam nie zobaczysz ;)
radek 2016-07-08 22:40:42
Skoro atmosfera w firmie dopisuje @pkia, to wcale się nie dziwię, ze zatrudnienie u nich jest tak opłacalne. Pewnie i tak dorzucają jakieś socjale do podstawy zarobków, czyż nie?
Zostaw swoją opinię o TEAM-PLAST SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TEAM-PLAST SP. Z O.O.