7R Solution Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza

Opinie o 7R Solution Sp. z o.o.

xhshs 2013-10-09 22:01
[usunięte przez moderatora]z grzybnią :)
ghost 2014-11-14 00:09
Kto pracował ten wie że pieniądze płacą lipne i czasami grubo po terminie ale ogólnie nie można narzekać, po za jednym gościem z biura nie wymienię go nawet z ksywy bo jest lekko śmieszna kto w temacie to wie....... XD
broda 2015-02-16 08:03
pracujac w firmie 7 r przygotuj sie na male pieniadze obietnice bez pokrycia niekompetencje firma oszukuje ciebie na kazdym kroku
Xozozozo 2016-03-06 17:27
Kiedys u nich pracowalam i powiem, ze szefostwo jest calkiem spoko. Mozna porozmawiac, czasem sie posmiac. Pracownicy rowniez przyjaznie nastawieni jednak najwieksza wada tego zakladu jest brak jakichkolwiek persperktyw. Duzo potrafia obiecac, a w rezultacie po miesiacach pracy nic z tych obietnic sobie nie robia. Smialo mozna isc i nabrac doswiadczenia zeby potem nas przyjeli do poważnej firmy. Sorry za brak polskich znakow:)
manipulacja 2016-03-17 22:46
Widać że dla pieniędzy ludzie są w stanie zrobić wszystko. Nawet podszyć się pod inne osoby. Powodzenia.
ddddd 2016-06-04 06:42
A co kierownicy się pokończyli?
aaa 2017-07-25 21:04
Jak wygląda obecnie sytuacja w firmie? Jak zarobki i premie?
Zostaw swoją opinię o 7R Solution Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 7R Solution Sp. z o.o.