BHP Protect System Sp. z o.o.

Opinie o BHP Protect System Sp. z o.o.

Czy BHP Protect System Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Tak firma zatrudnia studentów.

M- La

Firma mało przyjazna, szczególnie dla osób prawdziwie niepełnosprawnych (które nie mają kombinowanego orzeczenia, a rzeczywiste problemy ze zdrowiem). PFRON powinien jej się bacznie przyjrzeć. Oczywiście, są wyjątki, którym się udało i którzy sobie chwalą (firma jest duża, ma sporo obiektów, na każdym panuje inna atmosfera). Ale już sama rotacja i ciągła rekrutacja na te same stanowiska mówi sama za siebie. Ja mam bardzo złe wspomnienia z pracy w tej firmie. Zdecydowanie, nie polecam!

Klvnkv

Nie polecam tej firmy wykorzystują psychicznie i fizycznie nie dawaja wolnego młodym pracownikom jak ktoś potrzebuje zdecydowanie nie polecam i unikać tej firmy jak ognia

@Klvnkv

Nawet jak się ma umowę o pracę, która pozwala na urlop, to są nadal z nim problemy?

klvnkv
@Marta

Tak chciałam wolne bo mnie brzuch bolał to mi nie dała bo niby mało ludzi i nie będzie bo wszyscy stamtąd uciekają bo wykorzystują psychicznie i fizycznie

Klb

Pracowałem dla tej firmy jakiś czas i widać że kierownictwo niema nic do gadania w tej firmie jak wieży kierownikowi na zecz której udziela usług tak było w kluczborku

Janusz
@Klb

O czym dokładnie piszesz? Bo nie za bardzo rozumiem. Wytłumaczysz czemu nie mają nic do gadania twoim zdaniem?

Klb
@Janusz

Wiesz jak bez przerwy kierownik danej firmy wypisuje głupoty kłamstwa na temat pracownika firmy zewnętrznej który pod jego nie podlega i niema z nim umowy . Pisze kłamstwa i firma wierzy w te oszczerstwa nie siedzi nikt z firmy na danym obiekcie i nie widzi .

Bardzo polecam firmę a szczególnie rekrutorom dzięki nim mam prace i jestem bardzo wdzięczny i mega zadowolony z pracy. Pozdrawiam

Małgorzata

Firma nie przyjazna pracownikowi. Nie polecam.

Babka

Pracowałam u nich w ochronie w zakładzie w Kluczborku, nie polecam, mało co interesują się pracownikiem. Obecnie szukają tam nadal pracownika a praca tam jest fatalna, lepiej tam nie iść.

Janusz
@Babka

Czym zajmowałaś się w BHP Protect System i jak wygląda tu poziom wynagrodzenia? Mam nadzieję że powiesz coś na ten temat, pracowałaś tam więc na pewno będziesz w stanie podać mi takie informacje. :)

Bar
@Babka

Niby czemu ?

Aaa

Nie polecam firma która jest zakładam pracy chronionej , boi przyjmować osób że znacznym stopniem . To dlaczego zakładem pracy chronionej?

Miki

Nie polecam pracy w tym zakładzie wymyślają cuduja a o kordynatorce to coś tragicznego tam trzeba mieć stalowe nerwy aby kogoś nie uszkodzić a resztę sami sobie dopowiedzcie. Nie polecam zdecydowanie.

Miki

Szczerze nie polecam tej firmy pracuje i dużo widzę p. Kasia tu się wypowiada że kordynatorka to jakaś bogini to fakt straszne babsko wykończają psychicznie zdecydowanie nie polecam.

W firmie patrzą tylko na swoje portfele. Kordynatorka kombinuje i ma się za Boga. Nie polecam firmy szkoda czasu.

Interwencja Obywatelska

Doświadczenia z tego miejsca i spostrzeżenia są takie heh Rozmowa rekrutacyjna przeprowadzona była 2 etapowo i 1 etap rozmowa z rekruterką firmy bardzo miła uprzejma życzliwa osoba która ma pojęcie o tym kogo zaprasza na rozmowę i z kim rozmawia odnosząca się z szacunkiem do rozmówcy | 2 etap rozmowy jest z kimś z osób decyzyjnych i tu podejście się zmienia osoba nawet nie orientuję się odnośnie płci rozmówcy a co dopiero zawartości cv z góry z wyższością podchodzi do rozmówcy lekceważąco to co na ogłoszeniu o pracę nie zgadza się z tym co na rozmowie na dane stanowisko(usunięte przez administratora) dlatego jestem zmuszony odradzić każdemu kto szanuję samego siebie i swój czas pojawienie się w tej firmie na rozmowie rekrutacyjnej być może jak ten człowiek który ma za wysokie mniemanie o sobie upadnie z wysokiego stołka nauczy się pokory szacunku do rozmówcy będzie warto zainteresować się ofertami pracy w tej firmie w moim odczuciu to opinia z mojej perspektywy i moje odczucia ja szanuję innych opinie proszę o uszanowanie mojej opinii dziękuję.

gabi
@Interwencja Obywatelska

Zgadzam się z opinia...

Basia

Czytając opinie o mojej firmie postawiłam, że też napisze jak ja to widzę. Pracuje w firmie 7 lat i jestem bardzo zadowolona. Przychodząc na rozmowę kwalifikacyjną byłam bardzo zestresowana, bo zależało mi bardzo by dostać prace( ze stresu spociły mi się dłonie:( ) jednak stres miną w chwili gdy przywitał mnie uśmiech pani, która przeprowadzała rekrutacje, jak się później okazało była to Kadrowa. Widać było jej profesjonalizm, uważnie mnie wysłuchana i w trakcie tej rozmowy zobaczyłam, że jej tak samo jak i mnie zależało bym dostała prace, bym była częścią tego zespołu. Szefa który ostatecznie decydował o moim zatrudnieniu odebrałam także pozytywnie. Zapamiętałam też co wtedy powiedział, że zależy mu, żeby w firmie panowała rodzinna i serdeczna atmosfera. I wszyscy starają się by tak było, chociaż nie jest to łatwe. Jak to w pracy czasem zdarzają się nerwowe sytuacje, problemy to i tak czuje się życzliwą atmosferę. Jak się przychodzi do biura, Kadrowa wita nas z uśmiechem. Można zawsze do niej przyjść nie tylko z dokumentami do wypisania, ale i z problemami ona zawsze szuka rozwiązania, powie dobre słowo. Jeśli musi zwróć uwagę, że popełniło się błąd, to robi to tak, że obie strony są zadowolone, bo przecież nikt nie jest idealny. Trzeba uczyć się na błędach! Zresztą do Szefa też można przyjść i porozmawiać. Tak było ze mną kiedy złamałam nogę i musiałam iść na dłuższe l4, bałam się, że zostanę zwolniona (wysoka absencja). Dostałam od Szefa zapewnienie że jak wyzdrowieje wrócę dalej na swój rejon. I tak też było. Wysłano mnie także na turnus rehabilitacyjny, który pozwolił mi wróć szybciej do sprawności. Pracuje w zakładzie pracy chronionej, jestem osobą niepełnosprawną mam problemy ze wzrokiem i chodzeniem. Jednak firma stara się bym w pracy mimo tych ograniczeń była efektywna, bym jak najmniej odczuwała swoją niepełnosprawność, miejsce pracy jest dostosowane. Mam możliwość refundowania kosztów lekarstw, zakupu okularów .Jestem z tego pokolenia, które identyfikuje się z firmą. Osób które myślą podobne jest więcej. Staramy się żeby praca którą wykonujemy była należycie wykonana. Bo wtedy wszyscy są zadowoleni. Biura dobrze posprzątane to osoby w nich pracujące zadowolone. O tym że tam pracuje decyduje także fakt, że wypłaty są zawsze na czas i jest możliwość otrzymania premii. Podziękowania należą się Księgowemu, który o to dba, jeśli poprosi się go o pomoc nie odmawia, jest profesjonalny w tym co robi. Zaczynając prace przeszłam profesjonalne szkolenie z zakresu sprzątania i używania środków czystości. Szkolenia są cykliczne i cały czas udoskonalamy się w tym co robimy, po to by ułatwić sobie prace i żeby jakość sprzątania była na wysokim poziomie. Pracodawca zapewnił mi elegancki uniform do pracy, wygodne buty. Na samo powitanie mogłam skorzystać z usług fryzjera albo kosmetyczki (pierwszy raz się z tym spotkałam, chociaż pracowałam też w innych zakładach!). To było bardzo miłe, bo przecież sprzątaczka nie przestaje być kobietą! Zawsze musi być czysta i zadbana w końcu jest wizytówką firmy. Tak mówi Szef:) Moje brygadzistki znają się na sprzątaniu i dzięki nim też się bardzo dużo nauczyłam i wciąż uczę. Pracują z nami na równi, wiem jak duża na nich spoczywa odpowiedzialność, są tej pracy całkowicie oddane. Koleżanki z pracy też są bardzo miłe z niektórymi się przyjaźnie i wiem że zawsze mogę na nich polegać. Zapraszam wszystkie osoby, które chcą pracować, niech przyjdą i spróbują, by się przekonać czy mówiłam prawdę. Kończąc powiem tylko jedno : Dobro powraca:)

Eliza
@Basia

Widać pracownicy w kadrach się bardzo nudzą i piszą identyczne komentarze. Aż szok, że każdy tam 7 lat pracuje

@Eliza

Pani Elizo, jak już pisaliśmy, stawiamy na długofalową współpracę z naszym personelem. Nikogo, więc nie powinien dziwić fakt, że mamy długoletnich pracowników.

@Basia

Pani Basiu, bardzo się cieszymy, że ma Pani o Nas tak dobre zdanie. Jesteśmy pracodawcą przyjaznym pracownikowi. W relacjach z personelem stawiamy na uprzejmość, życzliwość i miłą atmosferę. Nasi pracownicy są bardzo sumienni, swoje obowiązki wykonują z należytą starannością. Regularnie przeprowadzamy szkolenia, które podnoszą kompetencje naszego zespołu. Pozdrawiamy!

Kamila
@Basia

weź napisz książeke o tej firmie bo mnie się niedobrze zrobiło od tych (usunięte przez administratora). piszesz pod pracodawce a nie fakty/

Pracujący
@Basia

Ty jesteś zwykłą sprzątaczką w firmie i robisz co Ci każą a twoja firma byłaby gdybyś ją kupiła i została prezeską. Więc lepiej zajmij się swoją robotą a nie zachwalaniem i czarowaniem rzeczywistości jaka jest. A takie zachwalanie jest bardzo szkodliwe dla samej ciebie i drugiej strony bo wtedy zapominają o rzeczywistości i bujają w obłokach. Halo tu ziemia!! Pozdrawiam.

@Pracujący

a co ty masz do sprzątaczek ? iwgl.jak ktoś ma grupe to niby gdzie ma szukać ? ;P

HANYS
@Basia

ty nie bujej w obłokach bo jo tam robia ! Pisz prowda nie to co ci kozali !

@Basia

Basiuniu chciałbym cię poznać bo mam takie same spostrzeżenia i wrażenia i doznania ! A tak jak byśmy razem coś ten tego w pracy to by było super ! Wspólna praca wspólne sprzątanko wspólne romowy do północy i ten tego ! Daj znać ! Czekam ! Pierwszy mop firmy !

Jack
@HANYS

Ale hanysy robią u Niemca bo tu daleko od pracy

Też nie polecam tej firmy.

Franz

Pracowałem w tej firmie na ochronie w Kluczborku w zakładzie (usunięte przez administratora), firma jak to firma, ale do tego zakładu (usunięte przez administratora)do ochrony(bo obecnie tam szukają) nie polecam iść nikomu.,warunki tragiczne, wymagania z kosmosu(usunięte przez administratora)Nie polecam i przestrzegam.

Czy w BHP Protect System Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Szybki Lopez

Tak występują ! Idziesz do marketu kupujesz sobie co chcesz pakujesz i wyobrażasz że dostałaś ! A z bonami jest tak że bierzesz od znajomego drukujesz na drukarce laserowej i idziesz do marketu zrealizować licząc na to że się nie zorientują !

Kazik

Ja jestem zadowolony, bede nadal pracował i nie zrażają mnie negatywne komentarze.

@Kazik

Firma jak firma, ale ludzie różni tam pracują

Ola

ja tez nie polecam

Kalina
@Ola

Czy w tej.. firmie w ogóle można coś powiedzieć? Wyglądasz na to że nie

@Kalina

ale oni sobie i tak z tego,tych opini nic nie robią ;D

LOLITA

Wypisujecie tutaj bzdury ! Pracuję 3 miesiące i jest wspaniale. Kierownictwo super, ludzie przecudni a Pan Prezes wspaniały. Firma godna polecenia i pracy w niej. Wystarczy ludziska tylko robić swoje i jest przecudnie !!!!

przecudne

...

nie ma sie wpływu na to kto pali papierosy ,to raczej osobista sprawa

...

PLUSY KASA wypłacana na czas MINUSY Nie każdy człowiek przypadnie do gustu ,jednego polubisz drugiego nie ;D i z tego powodu zmieniać prace ?

Polak
@...

ma się wpływ ! może ty nie chcesz mieć i tak twierdzisz ! bo kurzysz !

Aneta

prawda zawsze w oczy kole :)

@Aneta

o czym ty mówisz? what ? do you speak ?

Zostaw merytoryczną opinię o BHP Protect System Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w BHP Protect System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BHP Protect System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BHP Protect System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BHP Protect System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BHP Protect System Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BHP Protect System Sp. z o.o.