JAKMET Sp. J.

Opinie o JAKMET Sp. J.

Pet

Słyszałam o firmie dużo dobrego. Podobno trudno się dostać, ale warto się starać.

Gr8 Beyond

Ile godzin trwają poszczególne zmiany?

Wick
@Gr8 Beyond

8 godzin

Lo
@Wick

a ile jest zmian?

Wick
@Lo

Większość ludzi ma dwie zmiany, niektórzy robią na trzy też.

Manimal

A ja sądzę, że ludzie nie są obiektywni - najlepiej jest narzekać i marudzić. Oceniam pracę pozytywnie

Roh
@Manimal

no niestety, ale zazwyczaj ludziom łatwiej dostrzec minusy niż plusy, przykre...

Bogdan
@Manimal

I co uważasz za największy plus tej firmy? Atmosfera, zarobki, czy coś innego? Bo skoro piszesz że jest tak dobrze, to chyba możesz wspomnieć nieco więcej na ten temat? ;d

Manimal
@Bogdan

Dla mnie ważne jest to że zarabiam swoje, już znam swoje stanowisko i lubię kolegów z pracy. Dobrze mi się codziennie chodzi do pracy gdzie wiem, że nie będzie jakichś dymów. Wiadomo zdarzają się problemy no ale to chyba wszędzie.

Bogini

Siedziba od zawsze była w tym miejscu, czy kiedyś się przenosiliście?

mark
@Bogini

nic mi o tym nie wiadomo. odkąd tu pracuje to nic się w tej kwestii nie zmieniało i podejrzewam, że w przeszłości również.

Czy kandydat na stanowisko Konstruktor/ka CAD w firmie JAKMET Sp. J. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Goddess

Bardzo maglują na rekrutacji?

pat
@Goddess

Niee. Konkrety raczej.

Wit
@Goddess

u mnie też było raczej szybko i na temat bez zbędnego tracenia czasu

Little Guy

Ile trwa cała rekrutacja?

Lil’ Heart Breaker

To dobry pracodawca w gruncie rzeczy. Są wzloty i upadki, ale w ogólnym rozrachunku jest dobrze

Ero
@Lil’ Heart Breaker

grunt, żeby nie być czepialskim i dostrzegać raczej plusy niż minusy w swojej pracy

Lary
@Lil’ Heart Breaker

i o to właśnie chodzi, nigdzie nie jest idealnie

dejv

Ale współpracy w sense na płaszczyźnie pracownik - pracodawca, czy firma - kontrahent/klient?

Kin

jest ustalone jakieś jedno wynagrodzenie czy są różne w zależności od stanowisk, jak to jest?

Soldat
@Kin

Ehm, to nie pewien ustrój polityczny, żeby każdy miał "po równo" nie zależnie od okoliczności... wiadomo, że stawki się różnią w zależności od różnych czynników, nie ma tak, że każdy w firmie zarabia tyle samo...

Roz
@Kin

Wynagrodzenie zazwyczaj sie rózni w zależności od stanowiska i oczywiście doświadczenia, pracodawca zawsze spojrzy inaczej na osobe, która ma w danej branzy na przykład wieloletnie doswiadczenie niż na osobe, która powiedzmy podjęła swoją pierwszą pracę.

Kin
@Roz

Ok, dziękuję za odpowiedzi

Soul Mate

To pewnie zależy od tego w jakim dziale się pracuje, ale u mnie wszystko jest elegancko. Wszystkie procesy chodzą jak w zegarku i mamy fajną atmosferę w dziale.

Egg Tease

W ogólnym rozrachunku uważam że firma zasługuje na chwilę uwagi z perspektywy kandydata gdyż przede wszystkim szanuje swoich ludzi.

Sweet Heart

mówcie co chcecie mnie w tej firmie sie podobało moze nie wszystko jest tam ok ale poznałam fajnych ludzi ktorych mi teraz brakuje ale jak tylko bedzie okazja isc tam ponownie to nawet sie nie zawacham

Piazzo
@Sweet Heart

czyli rozumiem że chcesz wrócić do jakmetu?? jak jest oferta to czemu po prostu nie aplikujesz? chyba nic nie stoi na przeszkodzie, jedynie co by mogło to to że rozstanie było w kiepskiej atmosferze ale zakładam że nie

@Piazzo

gdyby była to bym to zrobiła nie szukają teraz nikogo na miejsce, które swego czasu zwolniłam.

Piazzo
@Sweet Heart

no to może spróbuj tym razem na jakies inne

@Piazzo

to nie jest tak, że można sobie żonglować, że raz tu raz tu, przecież to zależy od umiejętności, doświadczenia. nie ma tak łatwo. ale dzięki za rady ;)

Cuteness

Podobno oferują dobre warunki. Sporo dobrego można usłyszeć o firmie w najbliższej okolicy.

Tom

Jeśli już to są to jakieś pojedyncze stanowiska czy jest więcej wolnych wakatów?

@Tom

Czemu nie sprawdzisz ofert?

Kajko

I tam są aktualizowane na bieżąco? bo wiesz różnie to bywa czasem z tymi ofertami na stronach

@Kajko

Na portalu o którym pisałem (nazwa zniknęła, ale jako ktoś chce to napiszę ponownie) są daty dodania, więc można wywnioskować dość łatwo.

Kastor

Mam pytanie. W wymaganiach w ofercie nie widnieje nic o oczekiwanym doświadczeniu - to tak na serio, poważnie nie trzeba do tego rodzaju pracy?

hades
@Kastor

Niby nie, ale nie zawadzi...

Ares
@Kastor

nie napisałeś o jakie stanowisko konkretnie ci chodzi. ciezko jakby z fusów wróżyć czy cos w tym stylu

@Ares

Poprawiłem się w osobnym komentarzu (bo nie dało się dodać poniżej bo po odświeżeniu zniknął). Napisałem - "Mowa oczywiście o operatorze pras hydraulicznych"

Ares
@Kastor

a faktycznie jest, nie zjeżdżałem w dół i nie widziałem go to sory

Goliat

Nie jest wymagane.

@Kastor

osobiście wolałbym, żebys miał, bo to też nie takie proste

anubis

jakie warunki dla spawacz? godziwe?

mrT
@anubis

Zależy czego oczekujesz. Normalne. Nie ma szału, ale stawki nie są głodowe, da się wyżyć no i nie pracujesz ponad siły ludzkie

@anubis

a co to dla ciebie znaczy godziwe tak właściwie???

@anubis

no bo tak na poważnie... to nie jakaś era średniowiecza i zamierzchłych czasów

@mrT

uczciwie pracujesz to uczciwie zarabiasz. warunki każdy ma takie same. skoro ludzie pracują i sie roboty trzymaja to juz chyba mówi coś samo za siebie. przynajmniej wedlug mnie

@Majlo

No nie zgodzę się, bo ktoś kto pracuje dłużej i ma większe doswiadczenei to raczej może liczyć na inne stawki

@Majlo

doświadczenie*

Tom

Macie teraz parcie na znalezienie ludzi na jakieś konkretne stanowiska?

Jakiegoś wybitnego nie

@Tom

Nie kojarzę, żeby szukali gdziekolwiek "na gwałt"

Kastor

Umknęła mi najistotniejsza kwestia ;)

Kastor

Mowa oczywiście o operatorze pras hydraulicznych

Rebel

Każdy może się zarejestrować do Strefy Projektanta, czy trzeba najpierw załatwić jakieś upoważnienie?

lipton
@Rebel

masz przecież na stronie dostęp do formularza rejestracyjnego. nic nie musisz załatwiać.

@Rebel

Niektórzy to są tak niesamodzielni, że witki opadają.

Zostaw merytoryczną opinię o JAKMET Sp. J. - Osieck

• Jak się pracuje w JAKMET Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy JAKMET Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 136.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JAKMET Sp. J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 17 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JAKMET Sp. J.