JAKMET Sp. J.

Opinie o JAKMET Sp. J.

Jacek Nowy wpis

Natknąłem się na ofertę pracy dla operatora krawedziarki. Oprócz znajomości maszyn cnc wymagany jest tez wysoki zasób umiejętności interpersonalnych. Czy to oznacza częsty kontakt z klientem? Czy może chodzi bardziej o umiejętność pracy zespołowej?

Maciej

Tak jak wyszło w toku prowadzonej tu rozmowy praca montera odbywa się na dwie zmiany 6:00-14:00; 14:00-22:00. Co wynika również z tego nowego ogłoszenia. Czyli co, każdy weekend byłby wolny?

Fraus
@Maciej

To nie ma pracujacych weekendow? Nawet dla chetnych nic?

Rey

Czemu? Może chcą sobie jakoś dorobić dodatkowo do pensji.

Kapar

Czasem niestety nie ma takiej możliwości, odpoczynek to luksus na który nie stać każdego

@Maciej

Tez sie zastanawiam i na to po cichu licze

Ale, że co się stało? Zwolnili go za tę kurtkę, czy jak? Czy sam się zwolnił? Nie wiem, w regulaminie pracy jest jakaś kara za złe powieszenie kurtki? Ja nie rozumiem, w czym problem. Może ktoś wyjaśni?? Takimi sprawami zajmuje się dział HR, czy przełożony takiej osoby??

nasa

ja też nie widzę tutaj tragedii, nie wiem po co w ogóle tutaj spamować takimi historiami skoro ludzie tu głównie chcą się dowiedzieć czegoś o pracy - czy warto czy nie warto aplikować

wizzair

nie ma co sie też sugerować takimi historiami, zazwyczaj jest tak, że w danym miejscu pracuje 100 osób, 98 osobom się super podoba ale znajdą się 2 osoby chcące ponarzekać i szukają takich stron jak gowork

@wizzair

moim zdaniem w firmie robi się dobrze. pewnie że mogłoby byc lepiej ale jak dla mnie naprawde nie ma co narzekać

Pytaniee
@bardon

Wsrod pracownikow atmosfera tez jest nawet okey?

diuna
@Pytaniee

ja myśle że atmosfera u nas w porządku, nawet bym ją wymienił jako jeden z większych plusów tej firmy

Airy
@diuna

Inne plusy jakie sa wedlug ciebie?

Eben
@Airy

Dołączam się jeśli chodzi o atmosferę, a poza tym moim zdaniem sam system pracy jest jeszcze bardzo wygodny.

luszka
@Eben

Czy w takim razie mógłbyś coś więcej o tym systemie powiedzieć? Jak pracujecie skoro mówisz że jest wygodny?

Kobo
@luszka

No organizacja pracy się polepsza, masz taką wyrobioną rutynę i równowagę pracowniczą

vANI

Jaki system dokladnie? Mozna troche konkretniej?

system
@vANI

większość pracuje się na dwie zmiany, część firmy robi na trzy

kordian
@system

w takim razie od czego to zależy? od stanowiska ?

@system

Tyczy sie to rowniez weekendow?

@system

Nie ukrywam ze wolalbym prace od pon do pt

Jak wygląda sprawa wynagrodzenia dla elektromontera (widełki płacowe) ? Jaka atmosfera panuje w firmie mam na myśli przy uczenie do zawodu?

@Zainteresowany

Też jestem ciekawy. Szczególnie tej pensji. A ja mam też pytanie, elektromonterzy z doświadczeniem pracują tu w stałych godzinach, czy są one elastyczne, zależne od projektu czy zlecenia?

monsterek
@Zainteresowany

rzadko kiedy ludzie na gowork pisza realne zarobki, ja bym pytala odrazu pracodawcy

tivin
@Zainteresowany

oni czekają do końca rekrutacji żeby się do kandydatów odezwać czy nie? trohcę już czekam i się zastanawiam czy już sobie nie odpuścić

Batman
@tivin

trochę to znaczy jak długo? nie wiem na co się nastawić a szukam pracy aktualnie

Batman
@tivin

gdzie w ogóle szukałes aktualnych ogłoszeń? przez oficjalną stronę czy przez takie standardowe portale jak pracuj?

dawaj
@Batman

chyba najszybciej i najpewniej przez ich oficjalną stronę szukać ofert pracy ale na pracuj też mieli profil jeśli dobrze pamiętam

dawaj
@Batman

ciężko teraz powiedzieć ile będziesz czekał tak na tydzień dwa bym się nastawił

Bikol
@dawaj

ostatnio przeszedłem proces rekrutacyjny i potwierdzam ja czekałem jako tydzień

Kolejny
@Bikol

Szybko bardzo, miałeś online czy stacjonarnie rozmowę?

Pyszny

Ktoś może się z aktualnych rekrutów wypowie??

jeremiasz
@Bikol

ale tydzien czekales po wyslaniu cv, czy po rozmowie ?

@jeremiasz

ja czekalem i tydzien po wyslaniu cv i tydzien po rozmowie, wiec mysle ze te kilka dni roboczych sa u nich standardowe w kazdej sprawie

cent
@Bikol

Przeszedłeś i ci się udało czy nadal czekasz?

hors

duzo teraz przyjec macie u siebie?

trax

gdzie najlepiej cv wyslac?

@trax

nie ma różnicy, ważne żebys wysłał na coś jeszcze aktualnego więc bym nie zwlekał

dyptam

myslicie ze na kazde cv odpowiadaja?

bambus

a odpowiadają chociaż każdemu kandydatowi po rozmowie ?

jutor
@bambus

ja słyszałem że dzwonią do kazdego po rozmowie niezależnie od decyzji ale idk na 100%

Czy kandydat na stanowisko Konstruktor/ka CAD w firmie JAKMET Sp. J. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Wszedłem na ich stronie i tam jest rekrutacja dla elektromontera. Dają tam zarobki adekwatne do umiejętności. Ale czy jak ktoś spełnia wymagania z ogłoszenia, np. ma doświadczenie 2 lata w takiej (usunięte przez administratora) to dostanie minimum 6500 zł netto, czy to raczej nierealne?

gracz

Czy są w firmie pracujące soboty?

@gracz

też chciałbym się o to dopytać i czy ogólnie można robić nadgodziny jakby chciało się dorobić?

tauryn
@hej

ogólnei jako tako nadogdzin nie ma ale czasami mozna pracowac w sobote jak sa chetni tzn sie zbiora chetni i wtedy jedna sobota jest pracujaca np

bon
@tauryn

ktos gdzies indziej pytal tez o niedziele czy sa mozliwe, ale podejrzewam ze w takim razie nie sa i jedynie soboty wchodza w gre?

Scout
@bon

tak, tylko soboty wchodzą w grę

Scout
@bon

chyba, że kiedyś były niedziele natomiast ja się nie spotkałem z pomysłem na niedzielę

placek
@Scout

i to jest faktycznie tylko dla chetnych? taka zmiana w sb

placek
@tauryn

za takie nadgodziny wtedy jest placone do pensji czy odbierasz dzien wolny za to?

Iswok
@placek

tak, te zmiany są dla chętnych i też nie są zawsze, tylko w szczególnych wypadkach

gott

czyli w sumie glownie praca pon-pt?

gott
@Iswok

no a jak tam z atmosfera, co bys powiedzial o tym? to dla mnie dosc wazne zeby nie bylo na kazdym kroku bezsensownych zgrzytow..

Bamper
@gott

Raczej tak, ale jak chcesz to soboty też możesz robić

AIX
@gott

według mnie atmosfera ujdzie, pracowałem w firmach gdzie było bardzo źle, tutaj ludzie są do dogadania

AIX

tak, poniedziałek do piątku standardowo po 8 godzin dziennie

long
@Bamper

jak chcesz to znaczy ze macie nadgodziny dla chetnych?

long
@AIX

to ile to zmian jest 2 czy 3?

Gitar
@AIX

jak wygląda to przeszkolenie o którym piszą w ogłoszeniu?

Gitar
@AIX

Mam doświadczenie więc mnie to też obowiązuje?

Werter
@Gitar

gdzie masz to ogłoszenie to może bede w stanie więcej powiedzieć

Werter
@Gitar

I tak musisz zobaczyc i się nauczyć jak u nas to wyglada w praktyce nie?

pottek
@Werter

to jesli chodzi o umowy to jakie daja u was?

Torren
@pottek

umowa o pracę

Vincent
@Torren

na ile się dostaje najpierw tego uopa? po jakim czasie można przejść na czas nieokreslony?

@Vincent

pewnie najpierw masz jakiś okres próbny jak wszędzie w firmach które muszą zobaczyć co umiesz..

perks
@Bambam

ile to tutaj trwa? 3 miesiące?

werson

chyba teraz nigdzie żadnych ogłoszeń typowo na produkcje nie widziałem

werson

ja przeglądam po prostu na ich stronie głównej w zakładce praca

solpo
@werson

na produkcje moze nie ma ale jest na mlodszego konstruktora

Staro

ktoś coś powie o tym przyuczeniu i jak to wygląda? długo to zajmuje?

Staro

właśnie to jest dobre rozwiązanie dla mnie bo z chęcią się nauczę czegoś nowego ale chcę się też dowiedzieć ile to zajmuje, kto cię uczy i kiedy już sam mniej więcej ogarniasz jak się co robi

Gerebo

nieee no ktoś by się tam znalazł xd aż tak kolorowo to nie ma, ale ogólnie odbiór pracowników jest na plus

Gerebo
@Staro

raczej zawsze będzie ktoś żeby ci pomóc jak będziesz bardzo zagubiony, ale też raczej nie ma tak że cały czas ktoś wokół ciebie skacze i ci pomaga

dziki lemur
@Scout

spoko sprawa że można sobie popracować nadprogramowo jak się chce dorobić mnie by to np interesowało wiesz może czy takie soboty często się zdarzają?

hurke
@dziki lemur

czasem dla chetnych takie pracujące soboty są organizowane, natomiast to jest raczej praca od poniedziałku do piątku

@hurke

pracuje się systemem 3-zmianowym? czy może są jedne, stałe godziny pracy? Poza tym, skoro mowa na dorabianiu do pensji... Można tutaj liczyć, na jakieś dodatki do pensji? Jakieś premie?

zgoda buduje
@gott

jeśli jesteś osoba która nie generuje konfliktów i się nie obraża o wszystko to myslę że tutaj ci się spodoba :)

cholipka

po 8 godzin dziennie pon-pt na 2 lub 3 zmiany w zaleznosci od stanowiska

cholipka

wieksza czesc firmy pracuje na 2 zmiany

Maryśka
@cholipka

A jakie stanowiska pracują na 3 zmiany? Bo mężowi akurat bardziej by odpowiadała praca na 2 zmiany. Zdarza się, że czasem robota jest po 12h? O której zaczyna się pierwsza, poranna zmiana?

blebleble
@Maryśka

a o jakie stanowisko pytasz?

Spajk
@blebleble

no mnie by np. typowo magazyn interesował?

Duch
@Spajk

widziałeś teraz jakieś aktualne oferty na magazyn?

Wielebny wiewiór
@Duch

wiesz może coś o warunkach pracy na magazynie? wiem że to różnie bywa stąd szukam jakichś potwierdzonych informacji

I wypowiadasz się o magazynie właśnie? Powiesz jakie stawki teraz proponują i czy rzeczywiście nadgodzin dużo nie ma? I jaką macie atmosferę pod względem relacji z kierownictwem, nie ma jakichś dziwnych sytuacji?

Flaminngo

Chyba że jakieś nadgodziny dla chętnych się zdarzają to inna sprawa, czasem niektórzy chcą se jeszcze dodatkowo dorobić jak jest opcja.

hors

czyli raczej nie ma takiej opcji i wedlug grafiku sie pracuje?

Ergo
@pottek

Tak dają na spokojnie od początku umowy o pracę to podstawa moim zdaniem żeby się w ogóle gdziekolwiek zatrudnić

trax
@Ergo

a są jakieś inne umowy możliwe?

@trax

nie, zawsze dają uopy

@bardon

No to w sumie dobrze. Nie widziałem, żeby ktoś pytał a mi osobiście zależy na stabilności. Po jakim czasie można liczyć na UOP na stałe? Jeżeli ta kwestia ma znaczenie to chce aplikować na operatora krawędziarki.

Patka

Ej widziałam widełki płacowe 4700 - 7500 zł, a jak bym chciała dostać te górną kasę, to co zrobić? Co umieć? Czy jak spełnia wymagania z ogłoszenia na stanowisko Konstruktor/ka CAD to dostanę taką pensję? Czy coś dodatkowe trzeba umieć?

Mamny
@Patka

Gdzie jest tak oferta? Bo może też bym zerknął

Gummy

Czym w ogóle zajmuje się konstruktor CAD? ktoś coś powie o tym stanowisku? jak to wygląda z wymaganiami?

Ormar

one na pewno aktualne są na tej stronie?

xd
@Gummy

no raczej odradzam ci aplikoac na stanowisko, którego nazwa nawet nic ci nie mówi xd

franek
@Gummy

gdzie mozna takie ogłoszenia znaleźć?

maslo
@franek

teraz chyba w miare nowe sa te ogloszenia to sie tak spieszyc z aplikacja niby nie trzeba, ale nie radze tez czekac do ostatniej chwili skoro jest mozliwosc zglosic sie od razu

Xd

Tam sa te same ogłoszenia od roku strona nieaktualizowana

keton

zgłaszałeś się na coś dopiero czy czekasz już na rozmowę?

keton
@Xd

tam to nie zaglądałem, ale na pracujpl jest ogłoszenie z wczoraj więc na pewno musi być aktualne

płaczek

ogólnie poleciłbyś firmę jako miejsce żeby się zatrzymać na dłużej?

płaczek

wypłaty są na czas? nie ma jakiegoś niepotrzebnego krętactwa?

Bigos
@płaczek

Gdzie wy wszyscy pracowaliście wcześniej że tak tych wypłat pilnujecie? Dla waszego spokoju ducha, nie ma tutaj krętactwa a wypłaty są na czas nikt was tutaj w maliny nie wpuści

Byly pracownik
@Bigos

Czeste pomylki przy wyplacie na kozysc firmy to juz sie skonczyly?

Karola
@Byly pracownik

A jak duże te pomyłki? Były takie sytuacje, że pracownik się nie skapnął, ze wypłacili mniej kasy? Jak już ktoś się upomniał to wtedy tą różnicę wypłacali?

hej

Szybkie pytanie, czy ktoś może mi powiedzieć w jakich godzinach pracują lakiernicy? I czy firma zapewnia odpowiednie ubrania i sprzęt ochronny?

Kama
@hej

Dokładnie, mnie tez to interesuje, zwłaszcza ze oferta dla technologa lakierni właśnie wisi i o tych ubraniach niczego nie piszą. Odnośnie ochrony jest niby ubezpieczenie. A co z tymi szkoleniami? Jak często są organizowane?

habit
@Kama

O jakich szkoleniach mówisz?

aloes
@hej

pobijam pytanie wcześniej pracowałem jako lakiernik i no nie było fajnie, warunki były naprawdę bardzo słabe, teraz szukam czegoś nowego i powiem szczerze że to wygląda dobrze tylko no właśnie fajnie by było z pierwszej ręki usłyszeć w. jakich warunkach trzeba pracować?

aloes
@aloes

i jeszcze jedna sprawa jak wygląda ubezpieczenie np w tej firmie? wie ktoś coś?

Byly lakiernik
@aloes

Pracowalem w pozadnej lakierni proszkowej ale i tak jestem klientem pulmonologa, nie polecam tej pracy.

edward
@Byly lakiernik

wiadomo ze ten zawód wiąże się z ryzykiem, ale każdy wie w co się pakuje raczej

edward

jakieś ubezpiecznie grupowe?

Zastanów się jeszcze raz
@hej

3zmianowa (6-14;14-22;22-6) a sprzęt ochronnych to tylko rękawiczki i maseczki 1-razowe a tak poza tym to nic specjalnego

Kontrahent

Pewien czas temu zakupiliśmy w szafę w firmie Jakmet. Nie dość, że przyjechała po terminie, do tego pokrzywiona, a po otwarciu drzwi rozleciał się jeden boczek szafy, bo okazało się, że go po prostu na spawalni "złapali", ale nie zespawali. Wymiana szafy nie wchodziła w grę z uwagi na krótki termin wykonania instalacji, więc w uzgodnieniu z ich Inżynierem sprzedaży naprawiliśmy szafę na własny koszt i wystawiliśmy fakturę,(usunięte przez administratora) Minęło już pół roku, a nie chodziło o dużą kwotę! Z powyższej historii sądzę, że firma nie przędzie zbyt dobrze(usunięte przez administratora) Ja bym się tam do pracy nie udał.

santiago

UoP na wszystkich stanowiskach pracy, czy to jakoś zróżnicowane?

budda
@santiago

wszyscy pracują na uop nie znam nawet nikogo kto chciał inna formę

fenix

cześć co jest wymagane do pracy jaki operator cnc, jakieś szczególne uprawnienia, cyz osoba bez dośw w temacie też ogarnie?

fenix
@fenix

w sensie nie że w ogole nie mam doświadczenia technicznego, bo to ogarniam jak chodzi o jakies rysunki techniczne itd i smykalke mam, ale nigdy nie pracowałem konkretnie na krawędziarkach

Pac
@fenix

jak patrzylem na ogloszenie to mile widziane to doświadczenie ale chyba nie wymagaja, a ktoś kojarzy jak wyglada takie przeszkolenie tam? i czy od poczatku jest uop i jak wyglada okres próbny?

Nazny
@Pac

zawsze uop i tylko uop i nic poza uopem nie maja bez doswiadczenia tez prace daja więc bez obaw slij

@Nazny

a wymagają jakiegoś doświadczenia technicznego czy po prostu mogę im podesłać bez niczego jak myślisz?

vanak
@Nazny

to jak uop to pewnie tylko caly etat, a po ile zmian pracujecie?

ufolud
@vanak

a o jakie stanowisko pytasz ?

ufolud
@vanak

jak coś to ja pracowałem na dwie zmiany ale były osoby które pracowały na trzy, natomiast jak jest teraz to musi ktoś potwierdzić

@ufolud

To które działy pracują na dwie zmiany? To jest ranna i popołudniowa czy nocki też są? Zastanawiam się też czy bez tak dużego doświadczenia jak wpisane w ogłoszeniu mam po co aplikować? Są jakieś szanse na zatrudnienie, dużo takich osób pracuje czy raczej większość już coś ogarnia?

jakim

to ja jeszcze dopytam czy można pracować w sobotę czy raczej nie? pracujecie poniedziałek piątek z tego co się orientuje tak?

kapsol
@jakim

z sobotami tutaj to akurat jest tak ze czasami sie zdarzy ale to raczej jak sie chetni na to zbiora

pijel
@kapsol

a dodatkowo płatne są czy jakoś odbierane jako nadgodziny?

taz
@kapsol

a w niedziele też się zbieracie czy to tylko dotyczy sobót??

Magdalena
@fenix

Ej, a operator tutaj ma jakieś przeszkolenie bhp na start podczas onboarding? Czy jest szkolenie firmowe czy przez kogoś z zewnątrz i czy czas na tym szkoleniu płacą jak za pracę?

Lanek
@Magdalena

onboarding to jakieś wdrożenie czy co bo nie znam specjalistycznych słówek ?

billar
@Magdalena

Powiesz gdzie ci sie wyswietlilo takie ogloszenie? Jednak bym sobie zerknal

@billar

Na ich stronie masz ogłoszenia przecież

@billar

mają tam coś napisane o przeszkoleniu wiec może to jest w związku z tym bhp

@kapsol

czyli robicie tylko od poniedziałku do piątku? jaki system pracy?

ixem
@Bambam

tak pracuje się od poniedziałku do piątku, przeważająca większośc firmy pracuje w systemie dwuzmianowym

@ixem

O, to dobrze, że tylko od poniedziałku do piątku. W jakich godzinach są te dwie zmiany? 6-14 i 14-22? Czy jakoś inaczej? No i jakie stanowiska pracują w innym trybie? Myślę o pracy w tej firmie poważnie

Akshan

Zdarzają się czasem weekendy pracujące czy jest to faktycznie ograniczone do poniedziałek piątek?

Może tak być. Czytałem, że robi się w zakładzie jedynie na UoP, ale kiedy bym dostał taką na czas nieokreślony? I jakie są pieniądze dla operatora CNC?

Danio

Na cnc to pewnie jakieś doświadczenie mieć trzeba?

Danio

Bo właśnie chcę się nauczyć tej roboty, do przyuczenia może szukają?

destylant

ta, uop jest zawsze i to zresztą jedyna chyba forma umowy jaka dają

rst

to i tak nadal nie wyklucza tego czy sie pracuje w weekendy bo moze sa jakies weekendy dla chetnych, wystarczy uzyc wyobrazni lub dac odpowiedziec komus kto to faktycznie wie

rst
@ixem

nadgodziny sie trafiaja czy tak srednio?

solpo
@destylant

w ogloszeniach tez widze ze tylko o uopach pisza

niszek
@rst

ogólnie pracujesz od poniedziałku do piątku na dwie zmiany, ale czasem dla chętnych organizowana jest sobota pracująca - to tak w ramach nadgodzin

qoper

była wzmianka że cześć firmy na 3 zmiany jednak robi, jakie to stanowiska?

Już były
@tiger

Pracowałem na krawędziarkach jako nowicjusz w tej firmie. Na początku dostajesz nie wiele i po ogarnięciu tematu ciężko jest dojść do takiego wynagrodzenia. Najlepiej gdy od razu zaczniesz od większej stawki dlatego zmieniłem na inną firmę $$$$ Firma rozwija się i rośnie ale niestety nie kasa dobra opcja na zdobycie dośw i dalej

No cześć, spawacz też tam robi na dwie zmiany, tak jak tu ktoś niżej pisał? Jak coś to podajcie godziny jeszcze, bo ja tu przyszedłem z ogłoszenia z ich strony, a tam aż takich szczegółów to nie napisali. Nadgodziny jakieś macie? Ciekawe, czy płatne jakby co.

Vit

te oferty są nadal aktualne?

tauryn
@Vit

zalezy ktore pewnie srpawdz sobie na stronach ale slyszalem ostatnio od chlopakow ze szukaja napewno elektromontera

Guru
@tauryn

a słyszałeś jakie są warunki pracy na tym stanowisku?? bo sam chce wyslac cv ale zastanawiam sie

Polak
@Guru

Z tego co kojarzę to w ogłoszeniu były godziny pracy 6-14 i 14-22

Nazny
@Polak

tez tak robilem chociaz wiem ze gdzies tam ludzie na 3 zmiany robia wiec jak sie zatrudniasz to upewnij sie ze dwie chyba ze trzy ci pasuja

@Nazny

a w sensie trzecia zmiana to nocka czy jakaś środkowa pomocnicza?

@Nazny

a powiesz gdzie tutaj jest na 3 zmiany w sensie na jakim stanowisku?

Pickme
@tiger

nocka w przypadku trzech zmian

mąka
@Pickme

no ale na jakim stanowisku xd

Samanta

Panie tam pracują jako operatorki maszyn? Wyszukałam ofertę ale nie ma informacji na taki temat. To przeszkolenie robią od podstaw czy raczej trzeba wszystko ogarniać dobrze? Szukam jakiejś lepszej pracy, gdzie więcej płacą niż na „kobiecych” magazynach przy ciuchach itp

Biggie
@Samanta

Z tego co kojarzę, a przynajmniej tak było jak odchodziłem to przyjmowali coraz więcej babek ale jak to wygląda teraz i czy coś się zmieniło to nie wiem :P

Nano

Ja długo nie czekałem na odpowiedź bo może z dwa tygodnie także miałem luz na głowie ze wszystkim

Kultyst
@Biggie

Na które stanowisko?

Kinia
@Nano

Dawno to było? Rozumiem, że też chodzi o operatora maszyn, bo o tym jest wątek. Popraw mnie, jeśli się mylę. No a o co pytali generalnie, co ich interesuje? Będę wiedzieć, na co się przygotować.

Sylwia

Można się jeszcze zgłaszać na ogłoszenie ze strony firmy na spawacza? Jakie w ogóle stawki są możliwe na tym stanowisku? Bo napisali że adekwatne do umiejętności, ale chyba jakies widelki są? Jak w ogóle z atmosferą na zakładzie jest ok? Warto chłopakowi ofertę podsyłać żeby aplikował?

Tony
@Sylwia

Jak jest oferta na stronie to zgłaszać się można. w firmie warto się zakrecic więc podsyłaj mu i powodzenia

Torfu
@Sylwia

Warto, warto podsyłać . Ja atmosferę oceniam na 5, bo 6 nie dam ze względu na to że zdarzają się każdemu gorsze dni ale to chyba jak wszędzie :d Naprawdę jest spoko .

@Torfu

Aż tak fajnie z ta atmosferą?? A skąd ona taka fajna? Czy ludzie się po prostu lubią, czy firma dba o budowanie dobrych relacji w firmie?

ooup

Aktualna rekrutacja na ph, ktoś coś powie więcej ? Jakieś benefity, jaka flota, jak wygląda aspekt rozliczeń za km prywatne ?

peh
@ooup

a dasz znać skąd to ogłoszenie jest? aktualnie nadal?

@peh

Ogłoszenia są na ich firmowej stronie i z tego co patrzyłem nie było już na ph

gg

Jaką umowę się dostaje na początek i czy jest normalnie czy przez agencje np zatrudnienie?

Ramis
@gg

tylko umowa o pracę

nowy8
@Ramis

a na czas nieokreślony dają? czy tylko określony?

Wiktoria
@nowy8

Ja też bym chciała wiedzieć, chociaż po jakim czasie można dostać umowę na stałe, czy da radę żeby to była już druga umowa? Widziałam, że ludzie chwalą tutaj firmę za spokojną pracę, a co to znaczy dokładnie, nie ma problemów z innymi ludźmi?

fazan
@Wiktoria

A nie ma kwestii umowy w ogłoszeniu o pracę wyjaśnionej?

fazan
@gg

na ich głównej stronie są ogłoszenia jakbyś szukał, więc nie musisz przez agencje

@nowy8

Ja też chciałbym się dopytać czy jest okres próbny? Czy od razu uop w pełnej formie?

spawacz

Myślicie, że jak mam mniejsze doświadczenie niż 3 lata na spawarce ale wiem co i jak to warto wysłać CV?

@spawacz

Wiesz co tak szczerze, to wątpie czy jest różnica między kimś kto ma 2 lata doświadczenia na spawarce, a kimś kto robił tam trzy. Ja bym wysyłał.

@spawacz

Ja od razu też podpytam, może ktoś pracuje na magazynie i mógłby mi co nieco opowiedzieć o warunkach pracy? Jakie godziny, jaka atmosfera, czy praca ciężka?

Firmę oceniam na dobrą, pasuje mi moje stanowisko tutaj

pegaz

a na jakim jesteś?

analityk

a jak długo już tu pracujesz?

Katarzyna

Stanowisko pasuje - to super. Możesz napisać czy kasa też pasuje? Pytam, bo kilka komentarzy pisze że słabo płacą. Może ktoś podać konkretną kwotę?

Plovv
@Katarzyna

Milionów się nie dorobisz, ale praca spokojna

czaba
@Plovv

to się odnosi też do atmosfery? ludzie do pogadania?

Worker
@Katarzyna

Płacą ok 15zł - 16zł na rękę chyba że jesteś elektromonterem oni mają więcej

G

Na ile zmian pracuje zakład? widze oferty na jedna na dwie, na nocki nic nie ma

pepe
@G

no pewnie patrz na stanowisko, które cię konkretnie interesuje,bo podają zazwyczaj też godziny pracy

Ramis
@G

dwie albo trzy zmiany po 8 godzin

@Ramis

I w tych 8 godzinach jest wliczona jakaś przerwa, tak? I jeszcze napiszcie, jakie są godziny tych zmian. Rotacja zmian jest tygodniowa czy jakaś inna?

Zostaw merytoryczną opinię o JAKMET Sp. J. - Osieck

• Jak się pracuje w JAKMET Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy JAKMET Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 136.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JAKMET Sp. J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 17 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JAKMET Sp. J.