Opinie o Present For You w Steenbergen

firma z Holandii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Present For You w Steenbergen

dardar9

Chciałem wyjechać, ale kto posredniczy w załatwieniu formalnosci i jakie są koszty.

milka

Hej czy ta firma jest oki .Czy jest pewna boje się zrezygnować z pracy w Polsce obawa jest taka że tam nie wyjdzie a mam rodzinę .Dziękuje za odpowiedz dlugo się czeka od wyslania papierow?

tobismicz

pozdrówcie Omara :) jak ktoś u Henia pracował lub pracuje to wie o co chodzi :)

enigma

Czy present for you istnieje teraz pod jakąś inną nazwą?? jak mozna sie z nimi skontaktować i jaką pracę załatwiają i w jakich miejscowościach? proszę o opinie w tym temacie. cieżko co kolwiek znaleźć o nich na necie,a słyszałam że to dobra firma.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Present For You? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
pracownica BOEKESTIJN

Niestety ale Pani Jolanta S. nie wybiera Pracowników którzy zostaną zatrudnieni - przesyła wszystkie dokumenty do Pracodawcy Holenderskiego i to Pracodawca podejmuje decyzje kogo zatrudnia.I na tym właśnie polega POŚREDNICTWO. Dlatego czasami tak długo czeka się na odpowiedź gdyż niestety nie jest to zależne od Pani Jolanty - ona sama musi czekać na decyzje kogo ma wysłać do Pracy. Jesli ktoś nie wierzy to prosze spytać jednego z Pracodawców - [usunięte przez moderatora] czy da sobie narzucic zatrudnienie kogokolwiek czy sam dokonuje wyboru...

anonim - 2011-03-20 12:52:20 Firma ok... A że pani Jolanta nie podejmuje decyzji o tym kto i kiedy wyjedzie to inna sprawa dlatego jest to POŚREDNICTWO natomiast szefostwo znajduje się w Holandii i oni podejmują wszystkie decyzje i ponosza za nie odpowiedzialność. Zdarzają się opóźnienia jak w kazdych firmach tego typu. Firma PRESENT! FOr YOU jest uczciwa i to jest najwazniejsze :) POLECAM!!!Firma jest w porządku.Właśnie Pani J. podejmuje decyzje kto pojedzie a kto nie.Jeżeli człowieku nie wiesz co to jest POŚREDNICTWO to się nie wypowiadaj.Pani ta wybiera sobie pracowników z przesłanych zgłoszeń i przesyła holenderskiemu pracodawcy tylko do zatwierdzenia.Szefostwo w Holandii po to ma w Polsce biuro pośrednictwa pracy aby to dostarczało im odpowiednich pracowników. Pani ta z góry narzuca pracodawcy kto ma być przyjęty do pracy i ona ponosi za to odpowiedzialność czy przysłała właściwego pracownika a nie holenderski pracodawca,który tym się nie zajmuje.Po prostu kto się podoba Pani J to jedzie do pracy a kto nie to czeka sobie.Jest takie powiedzenie [usunięte przez moderatora]

Present for you!!! Firma która z ludzi robi [usunięte przez moderatora]. Czekaliśmy z żoną na wyjazd do fabryki rowerów od tamtego roku od września i [usunięte przez moderatora]. Ciągle zapewniali że na 100% dla nas jest praca tylko są jakieś opóźnienia i się przeciągnie. Był już termin niby ustalony zwolniłem się z pracy a okazało się że znów termin przesunięty. Co chwile nowe wymówki z tygodnia na tydzień. Ludzie jak chcecie jechać do pracy to szukajcie gdzieś indziej bo z tej firmy nigdzie nie pojedziecie. Nam z żoną udało się pojechać ale z innej firmy. Mam nadzieje że to komuś pomoże co napisałem. Pozdrawiam i powodzenia ze znalezieniem pracy

WIOTAM CZY KTOS BYŁA TAM OSTATNIO?

mnmnm

[usunięte przez moderatora]!!!!!! obiecuja wszystko!!! a jak czlowiek chce sie czegos dowiedziec to nawet telefonow nie odbieraja!!!!

Radek

no bylem z Tej firmy i jest calkiem ok teraz biuro przeniesli do poznania ale sa wyplacalnie a kotaktowac sie mozna przez e-maila

MARGOLA

Ja tez przyjechalam tu do pracy przez presenta z kasa sa wyplacalni co tydzien jest ok. Stawki wiekowe,mieszkania od stawek wiekowych.Pozdrowienia dla biura w Steenbergen

Rafał

Firma Present for you jest bardzo dobrą firmą jeden minus to taki ze tylko szukają pracy w szklarniach i na brokułach ale miejsza z tym firma jest wypłacalna co tydzień są pieniądze od 23 lat tyg pęsja to 220 euro domek 60 euro niema zadnych problemów jeśli jest coś potrzebne od kierownictwa ja od nich już 4 razy byłem w Holandii i sobie chwalę nadgodziny są wypłacane i wakacyjne co do grosza pozdrawiam kierownictwo

Zostaw merytoryczną opinię o Present For You - Steenbergen

Present For You