Opinie o Animex S.A. w Morliny

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Animex S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Animex S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex S.A. w Morliny

EWA

Pracy w Animex Morliny nie polecam. Przepłacisz to utratą zdrowia, którego nikt Ci już nie wróci. Tam rządzi sam Lucyfer a większość pracowników to żywe wcielenia diabła. Większość z nich nie ma nawet pożądanego wykształcenia, ale mają za to opracowane do perfekcji metody najbardziej wyrafinowanej manipulacji, szantażu emocjonalnego, znęcania, zaniżania samooceny a w konsekwencji do wyeliminowania Cię z zespołu i z pracy.. Poziom ignorancji. (usunięte przez administratora) kłamstwa i obłudy sięgnął tam już zenitu. To nie jest zakład pracy tylko (usunięte przez administratora). Liczą się układy i znajomości jak za czasów PRL-u. Pamiętaj, jeśli Jesteś ogólnie dobrym człowiekiem, osobą wykształconą, uczciwą, kulturalną, inteligentną, dbasz o wygląd zewnętrzny i prezencję, reprezentujesz sobą wysoki poziom, nie zniżasz się do prostactwa, krytyki wszystkich i wszystkiego, plotkarstwa, znecania się nad innymi pracownikami, , lizydupstwa i donosicielstwa to wcześniej czy później wykopią Cię koleżanki na zbity pysk z chorej zazdrości i nienawiści. Prostactwo, (usunięte przez administratora) znieczulica spoleczna. Mobbing na porządku dziennym zarówno ze strony współpracowników jak i szefostwa. Władze tu trzyma klika, układy.

Mis
@EWA

To co napisała Ewa to święta prawda. Należy jeszcze dodać, że włodarze firmy zaczynają zmuszać ludzi do pracy w większym wymiarze godzin nie pytając o zgodę. Jeżeli ktoś chcę pracować dłużej Ok, ale napewno nie mają prawa zmuszać. To wszystko jest przez przybyszy ze wschodu Polsko - ukraińskie bandy zwożą ten badziew masowo do firmy a oni pracują po 16-18 godzin, co niektórzy jadą na wizach turystycznych. Przez to Polacy mają przerypane w swoim kraju!!!

JimKarrey
@EWA

Ewa gdzie pracowałaś ? Bo ja na Chaubińskiego w dziale miesa czerwonego i o ile faceci ktorzy tam pracowali byli spoko o tyle kobiety na czele z dyrekcją idealnie wpisują się w twój opis.

NICK
@EWA

Zgadzam się z Panią Ewą w 100%. To wszsytko prawda, jeśli krzyczycz, wyzywasz, przeklinasz, obrażasz innych, donosisz to wtedy jestes tam kimś, wtedy jesteś zauważony i doceniony. Natomiast jeśli jesteś dobrym człowiekiem to nie jest miejsce dla Ciebie.

@EWA

Nawet najgorszemu wrogowi nie polecam pracy w tym zakładzie...zniszczą cię fizycznie i psychicznie

Detektyw

Prawda brawa

xyz

wykorzystuje sie pracownikow w tym miejscu i kobiety

Co wchodzi w socjal Animex S.A.?

Juz nic a kasę biorą

xyx

K4 Kutno masakra. Balagan (usunięte przez administratora) Na kazdym dziale. Duzo kierownikow i brygadzistow a fizycznych jak na lekarstwo.. Na poczatku ladne obiecanki a (usunięte przez administratora) radosc.

Magazynier

Kierownik (usunięte przez administratora) brak słów!

Chęci do pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
XXX

Hej, Widziałem, że poszukują osoby na stanowisko Kontrolera Jakości, czy ktoś może wypowiedzieć sie na temat zmian i atmosfery w tym dziale? :)

Yyy
@XXX

Też zapytam, ile nadgodzin trzeba tam wytrzaskać w miesiącu i czy mają równo pod sufitem?

mati
@XXX

kobieto co tam kontrolować jak tam padlina i trucizny

Don Pedro
@mati

Gdzie jest napisane, że to kobieta pyta? A właśnie, jaki jest podział m/k w tym dziale?

Bucher

Zmienńcie proszę nazwę " Berlinki" na coś po POLSKI, a nie po niemiecku np MorlinkiParlinki itd. Jak można w POLSCE nadawac rzeczom nazwy niemieckie.

Jedna wielka patologia,ciężko w spokoju pracować,a paruwki tylko z nazwy inne a tak wszystko na jedno kopyto

rozgoryczona

Animez koryta ka 3 rzadzi obecnie ukrainka Hanna zwana Ania gania polki do pracy a ukrainki stoja i dlubia udajac ze pracuja nikt im nie zwraca uwagi tylko polki sa ganiane i opieprzane za wszystko jakim prawem ona sie rzdzi w naszym kraju na ukraine

Mucha
@rozgoryczona

Tak jest wszędzie Ukry mają swoje Saksy a my dalej w lesie i jeszcze dadza im podwyżki bo Polakom wystarczy ręce opadają na tą antypolską nienawiść we własnym kraju, siostra i szwagier żyją w UK i tam żaden Polak nie dostanie lepszej pracy od Angola a już nie mówiąc o zarobkach bo przeważnie mają minimalne pensje na emeryturę też w UK też muszą przerobić minimum 5 lat a w Polsce nie potrzeba wystarczy że przyjedzie z Ukrainy z papierami i już ma w Polsce emeryturę...... a Polakowi co do dnia wyliczają i jak brakuje to kopa dostaje...ahhahhaa

Zzzzzz
@rozgoryczona

Widać pozwoliliście sobie na to

Piotrek

Kiedyś Berlinki to były dobre parówki teraz są niesmaczne bardzo tłuste, więcej nie kupię. Ta firma zaora się sama, produkują towar trzeciej kategorii, bardzo bardzo słaby.

Raczek

Powinni rozwiać problem z ćpaniem i paleniem zioła w magazynie centralnym w Tyrowie, ten człowiek jeżdżący zjarany i naćpany do pracy swoim Audi nie dość że naraża ludzi na drodze to jeszcze w pracy. Poddaj się testowi na obecność THC i innych środków odurzających dzieciaku, bo kogoś albo na drodze albo w pracy zabijesz. Jeszcze ma aspiracje na naćpanego Brygadziste. Pozdrowienia dla kumatych.

Młodaaaa
@Raczek

Nie wywala go, bo podpierdziela Tomasz, a brygadzistą nie został

papla

no wreszcie sie posypalo na temat uboju. teraz to tylko pisemka brakuje do prezesa jaka ma kadre .

@papla

Trują ludzi chemicznym mięsem. Oby spotkała ich za to sroga kara.

Jaka jest kultura pracy w Animex S.A.?

jużbyły

Jak lubisz buraki to to dobrze trafisz. Buraków i buractwa jest tam dostatek, a nawet nadmiar. Opinia dotyczy głównie brygadzistów, mistrzów i kierowników, przynajmniej w Ełku

bibi

nie polecam tego zakladu jako pracy ,w tym zakladzie istnieje (usunięte przez administratora)

MichalK4

Masakra. Ludzie jak można czekać na załadunek 10 godz. Renatka dzwoni że już jest towar a tu po 10 godz.racza cię załadować.Nic nie wiedzą jeden wielki burdel.myla papiery .trasy.towar. Nie ma tam kto zarządzać..

sja

Jakie zarobki na produkcji?

kolos

takie firmy powinne zniknac z rynku,wyroby naszpikowane chemią azotany,azotyny rakotworcze

Kris kros

Podobno strasznie trują żywność konserwantami

Nevermore

Nigdy więcej!

Leny

Co powiecie o mistrzach w Animexie w Korytach?

rozgoryczona
@Leny

na pakowni mistrz Damian tylko on jest tam jeszcze normalny bo z rozbioru misrtrzynie (usunięte przez administratora)

Dar
@rozgoryczona

A jeżeli chodzi o specjalistę do spraw sprzedaży to orientujesz się jak jest, jestem ciekawy czy aplikować do tej firmy. Znajomy opowiadał, że dają zakwaterowanie, bardzo wysokie zarobki, obiady i kolacje z klientami na koszt firmy. Nie wiem czy za bardzo nie fantazjuje, bo czytając inne opinie jest zupełnie inaczej.

Xyz
@rozgoryczona

To prawda Damian jest bardzo dobrym mistrzem, a mistrzyni M.G Dalej mobinguje pracowników?

Edyta

Bardzo chciałabym dowiedzieć się jakichś szczegółów na temat zatrudnienia w firmie Animex. Czy mógłby mi ktoś napisać, jakie warunki oferują na umowie (wynagrodzenie, dodatki, system premiowy) i czy pokrywają się one z rzeczywistością pracy w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Animex S.A. - Morliny

• Jak się pracuje w Animex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Animex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Animex S.A.?

Kandydaci do pracy w Animex S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Animex S.A.