Opinie o Szkoła Muzyczna Yamaha Mariusz Kolinko w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Szkoła Muzyczna Yamaha Mariusz Kolinko. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Szkoła Muzyczna Yamaha Mariusz Kolinko o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkoła Muzyczna Yamaha Mariusz Kolinko w Łódź

Ewa Nowy wpis

hej, wiadomo coś na temat aktualnych stawek tutaj? wdziałam na stronie, że szukają na różne instrumenty i zastanawiam się czy wysokość wypłaty zależy od nich. płaciliby więcej za saksofon?

nick nick Nowy wpis
@Ewa

cześć, nie prowadzą zajęc na saksofonie

Krzysztof Nowy wpis
@nick nick

A jak ze stawkami na inne instrumenty? Na tle konkurencji wypadają dobrze? Szukam konkretnych informacji. Może podasz widełki?

nick nick Nowy wpis
@Krzysztof

Stawki jak dla mnie są bardzo dobre, jak masz nieodpartą potrzebę poznania szczegółów, to dopytaj u źródła, a nie na szerszym forum.

Julia M.

Właśnie zostałam przyjęta kilka dni temu do pracy w tej szkole. Na początek- wynagrodzenie ok, fajna atmosfera, oczywiście nie obyło się bez sprawdzenia moich umiejętności muzycznych, wszystko przebiega sprawnie, przeprowadziłam kilka zajęć- dzieciaki zainteresowane nauką gry, ich rodzice- w porządku.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Szkoła Muzyczna Yamaha Mariusz Kolinko?

Szym

na dzień dzisiejszy nie wiem jak może być. Ja bym zadzwonił żeby się spytać.

Czy Szkoła Muzyczna Yamaha Mariusz Kolinko organizuje staże dla studentów?

mirun

a skąd ja mogę wiedzieć ? nie można zadzwonić i spytać się ?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Szkoła Muzyczna Yamaha Mariusz Kolinko na stanowisko praca dla GITARZYSTY? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

Jak długo czekaliście na odzew z Szkoła Muzyczna Yamaha Mariusz Kolinko? Oddzwaniają zawsze?

Margot

Tak.a jak nie zadzwonia to przeciez mozesz zadzwonic do nich i spytac sie .w czym problem?

Maja
@Margot

Szukam pracy z saksofonem. Czy przyjmują w Yamaha na niepełny wymiar godzin? I czy w ogóle są jakieś rekrutacje?

zulu
@Maja

o ile wiem ich nr telefonu jest stale na ich www, więc cóż za problem zadzwonić i spytać się ???

@Margot może po prostu nie wypada, wyjdzie się na natrętnego po rozmowie.

Ulka

Bardzo dobry pracodawca więc nie ma chętnych do korzystania z forum!!

Agata

Czy brak opinii pracowników na temat Szkoły Muzycznej Yamaha świadczy ze pracuje się tam bardzo dobrze ? Te pozytywne na pewno zachęciłyby przyszłych kandydatów.

paula

Polecam naukę gry na perkusji,mój syn ma ADHD i granie na tym instrumencie wpływa korzystnie na niego.Pan, który prowadzi zajęcia w tej szkole gra w jakimś zespole, czyli uczy gry praktycznej a nie tylko nut.

Sabina
@paula

Witam. dlaczego moderator nie usunie tych wpisów. To jest forum o pracodawcach a nie kawiarniane pogaduszki o poziomie nauki.

ninka

Z tego co wiem, to aktualnie poszukują pani która prowadziłaby zajęcia keyboardowe z małymi dziećmi.

Konrad

Dzwoniłem i pytałem, nie szukają nauczyciela. Kumpel pracuje u nich 4 lata i on też nic nie wie, żeby były jakieś przyjęcia do pracy. Te ogłoszenia muszą być stare.

jajsa

do mamki, ja byłam tylko na zajęciach pokazowych dla szkrabów, żałuję, że zajęcia tylko w soboty, bo fajne,ale niestety termin mi nieodpowiada, co 2 tygodnie mam zjazdy w W wie, może od przyszłego roku uruchomią i inne dni...

druga mamuska
@jajsa

to dowiedz się czy możesz chodzic co 2 tygodnie kiedy nie masz zjazdów i wtedy płaciłabyś połowę, bo ja też jestem w tej samej sytuacji, studiuję zaocznie w Łodzi, i się dogadałam i w co 2 sobotę jesteśmy na zajęciach, nam też się podobają.

mamka

Mój synek i ja chodzimy na zajęcia szkrabowe dla maluszków. Przez cały tydzień czeka na nie z utęsknieniem. Fajny program,kupiłam książkę wraz z płytą CD i mały utrwala sobie piosenki, które były na zajęciach. Polecam rodzicom, którym chodzi nie tylko o zabawę na zajęciach, ale również na kształceniu muzycznym swojego dziecka.

Karol

Moja córka ośmiolatka chodzi na keyboard na Milionową do szkoły Yamaha.Świetnie sobie radzi, zajęcia są prowadzone w sposób przystępny dla dzieci. W szerszym gronie zawsze popisuje się swoimi umiejętnościami, ale trzeba zainwestować w instrument do ćwiczenia w domu.Polecam tę szkołę bo widzę efekty.

Karol

Moja córka chodzi do Yamahy na Milionowej w Łodzi na keyboard. Ma 8 lat i świetnie sobie radzi. Zajęcia są prowadzone ciekawie i w sposób przystępny dla niej- szybko opanowuje materiał, ale trzeba kupić instrument do ćwiczenia w domu. Jak spotykamy się w szerszym rodzinnym gronie to ma okazję się popisać.

Sebek

Polecam wszystkim początkującym klawiszowcom kurs na keyboardy chętnym na nabycie wiedzy z teorii jak i wyrobienia własnego warsztatu technicznego. Uczęszczam na zajęcia u Michała Zarycha i bardzo sobie cenię zarówno ich przebieg jak i znakomitą umiejętność przekazywania wiedzy. Każdy ma możliwość darmowej lekcji próbnej celem zapoznania się z przebiegiem kursu i wyrobieniem sobie na ten temat własnej opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoła Muzyczna Yamaha Mariusz Kolinko - Łódź

• Jak się pracuje w Szkoła Muzyczna Yamaha Mariusz Kolinko?

Zobacz opinie na temat firmy Szkoła Muzyczna Yamaha Mariusz Kolinko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szkoła Muzyczna Yamaha Mariusz Kolinko?

Szkoła Muzyczna Yamaha Mariusz Kolinko
4.4/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Podwiejska 39
    05-822 Łódź