Gates Polska Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Gates Polska Sp. z o.o.

A

Zrezygnowałem i nie z powodu ciężkiej pracy, ale z powodu głupiego, bezużytecznego mistrza, bezużytecznych ludzi. Hose????

Wlad
@A

Na mixerze też mistrz tragedia, nie nadaje się do tej pracy. Wysługuje się ludźmi, wyżywa się na nich itd. Moze to dlatego że czegoś mu w domu brakuje

Sasza
@A

Kto taki "uzyteczny", zebym wiedziec gdzie nie chodzić na dzial

Sasza
@Wlad

Tam wogole jest misz?

Wojciech
@Wlad

Niby jak się wyżywa na was? Opowiesz co się tam dzieje? Brzmi niepokojąco...

Czy wie ktoś co z podwyzka? Inne firmy dostały już dużo wcześniej i to nie małe kwoty

Wet
@123

No u nas standardowo lecą w kulki, 4,5% inflacyjnej. Podobno najmniej na strefie, są firmy co mają po 11-12%

Qwerty

Jak to jest w tej firmie że na marcowa wypłate że Polscy pracownicy pracujący po parę ładnych lat, mający duże doświadczenie, z różnych działów dostają po 20-40 punktów do premii a pracownicy ukraińscy pracujący po pare miesięcy dostają 140 punktów premii? To jest jakieś 600-700 zł różnicy. Ludzie obudźcie się i trzeba coś z tym zrobić.

Alya
@Qwerty

na którym geitse są takie nagrody? mój chłopak przez 2 lata dostał tylko 60 punktów 1 raz, ostatnio 20 lub 0, a ya od 1,5 roku nigdy więcej nie widziałem 20 lub 40 punktów. I tak, jesteśmy z Ukrainy. a za 150 punktów jestem w szoku. Czy to zwykły operator?

Agronom
@Qwerty

Polak słynie z tego że Polakowi robi bod górkę, czy to w kraju czy to za granicą! Niestety

Renata
@Qwerty

Przykro, że tak wyszło :( ale możesz opowiedzieć coś więcej o tym systemie punktowym? Jak to wygląda?

Władysław

Sił nie ma. Będę szukał inną pracę. Kierownictwo HOSE nic nie interesuje oprócz ilości produkcji. Za ludzi nikt nie trzyma.

Sarka Farka

Dostałyście Łogry Bon Żywnościowy łod Dyrektora Produkcji w kwocie 50 Reali Gatesowskich??Brak poszanowania dla Konia Piciagowego z Produkcji,brak szacunku...

Wet

Chciał bym się zapytac czy w całym zakładzie jest tak że jak osoba była na chorobowym to nie ma szans na jakąkolwiek podwyżkę? A jak już podwyżki są dawane to jakie są kryteria do jej otrzymania

ciężka praca i małe wynagrodzenie. pracuję w innym miejscu

byly pracownik

Najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałam , brak szacunku do pracownika , tragiczne warunki pracy , zasady bhp nie istanieją

XXX

kiedy będzie aneks? czy ktoś o tym słyszał?Gates jak zawsze 0

@XXX

A to ktoś w ogóle wspominał o aneksie czy to Tobie tak do głowy przyszło tylko?

Ma
@XXX

moja żona podpisała aneks jeszcze w marcu (adler) i teraz nawet z 200%, 100% dostaję mniej niż ona

Sarka Farka

Buuuuuuu,Panie Wojda nie wychyliłes się Pan w tym roku na Wielkanoc!!W tamtym 200 złotych a w tym NIC!!!

Prawie zatrudniona

Cześć, czy możecie napisać coś więcej na temat pracy w SSC we Wrocławiu ? Dział księgi głównej jakieś konkretne oponie ? Zastanawiam się nad przyjęciem oferty.

Airmax
@Prawie zatrudniona

Nie przyjmuj, rozwalone wszystkie procesy, tragiczne funkcjonowanie na programach księgowych. Nadgodziny i wyciskanie zadań ponad wszystkie normy. Zostaniesz że wszystkim sama.

@Airmax

Jak nadgodziny czy dużo ich się robi i czy są płatne czy do odbioru ? Mówisz konkretni o dziale księgi głównej ?

@Airmax

Hey Airmax, mówisz konkretnie o księdze głównej? Co z nadgodzinami ? Jak często występują i czy płaca czy do odbioru? Pozdrawiam

Airmax
@Prawie zatrudniona

Księga główna i reszta działow też. Nadgodzin dużo w zamknięcia ale wypłacane jak chcesz

Xxx
@Airmax

@airmax A czy masz porównanie do innych firm ssc? Procesy chyba jeszcze nie ustabilizowane ze względu na to ze to młoda korporacja.

ex kandydat
@Xxx

czy to jest typowa amerykańska korpo tania wydmuszka nic mająca do zaoferowania pracownikom poza pensją na dłuższą metę, brak rozwoju, praca na pustych klepaninach? a potem to już tylko cięcie kosztów???

Sarka Farka

Kiedy się wreszcie ktoś weźmie za (usunięte przez administratora) temu NIEROBOWI że Strzegomia????

Xyz

Cześć, jakieś opinie o dziale księgi głównej? Czego się spodziewać?

prawdziwyy.

Witam, jestem pracownikiem magazynu HOSE, jeszcze do nie dawna była dobra atmosfera i praca szła przyzwoicie. Odkąd zatrudnili dziewczyne na magazyn , nie że by to był problem dla mnie ale wiem, że to osoba która ma duże układy w firmie i ma duże znajomości, do wszystkich złe odzywki, ubliżanie, teraz jeszcze Ukraińca zatrudniają, bo nikt nie chce na 4-brygadówce pracować z nią pracować.

Vvfcyg
@prawdziwyy.

Prawda

Mistrz Hose Armando
@prawdziwyy.

Kolego "Prawdziwy"...Zwany Marcinkiem. Miałeś duże kompleksy i widać że nadal je masz. Radzę odwiedzić dobrego psychologa. Pozdrawiam

Mistrz Hose

abc

czesc jak sie pracuje w SSC we Wroclawiu??

w
@abc

źle

ex kandydat
@abc

czy to jest typowy szared service gdzie sie klepie dane, firma inwestuje w szkolenia, warto w ogóle wysyłać tam civi? czy przełożeni są inteligentni i mają wiedzą teoretyczną i praktyczną, czy to typowa amerykańska firma wydmuszka?

@ex kandydat

Myślę, że niestety odpowiedzi udzielone na zadane pytania będą zależały jedynie od osoby, która na nie odpowie, będą więc niejednoznaczne. Z pewnością o takich sprawach trzeba niestety przekonać się na własnej skórze... Ale tak właściwie to co rozumiesz przez pojęcie typowej amerykańskiej firmie wydmuszce?

Karl
@w

Jakie działy są w firmie i ile można zarobić z j.niemieckim w ksiegowosci?

kandydat
@Aleksandra

czasami nie warto się przekonywać lub gdziekolwiek wchodzić indziej. podejrzewam że ściągają procesy z różnym skutkiem i że to jest typowe ssc nastawione na rotację pracowników aby ciąć koszty żeby dyrektor i managment tej firmy dostawał bonusy.

Witam, dołączam do opinii poprzednika opisującego sytuację, która ma miejsce w Nowej Wsi Legnickiej i chcę potwierdzić jego słowa oraz dodać nieco od siebie. Otóż od kilku tygodni w zakładzie tym zaczyna się tworzyć niesmaczna atmosfera. Nietrudno zauważyć, że na stanowisku kontroli i pakowania tworzą się grupki (chyba na każdej zmianie), które wprowadzają zbędny chaos i zamęt pomiędzy pracownikami. Te osoby uważają się za „królowe” dla których najważniejszą sprawą jest wytknąć błąd magazyniera, wydzierając się na cały głos w celu przywołania winowajcy oraz poczucia się osobą ważną i spostrzegawczą. Jeśli już ten magazynier zjawi się w miejscu kontroli (często z pomocą brygadzisty) to następuje wytknięcie mu błędu często w bardzo wulgarnej oprawie, który być może popełnił. Tworzą się przez to niepotrzebne konflikty. W związku z naszymi „królewnami”, pragnę zauważyć, że mizdrzą się one do brygadzisty który jest nimi w niebo wzięty i spędzają mnóstwo długich i wesołych chwil w fotelu mistrza i koordynatora we wspaniałym humorze, który słychać na całą halę podczas kiedy inni pracownicy wykonują swoją pracę. Tutaj każdy wie o której zmianie jest mowa. Taka sytuacja ma też często miejsce w godzinach nadliczbowych czyli od 18:00 – 22:00 oraz od 22:00 – 02:00. Kolejna sprawa dotyczy właśnie godzin nadliczbowych. Czy naprawdę na nadgodziny są potrzebni dodatkowi brygadziści w godzinach od 18:00 do 22:00 oraz 22:00 do 02:00 ? Jeśli Pan Dyrektor uważa, że są potrzebni w gronie 4 osób zarządzających jedną zmianą to zapraszam Pana bądź Mistrza na godzinę 18:00 do 02:00 na przyglądnięcie się ich pracy. To jest magiczne 8 godzin kiedy ta wspaniała czwórka świetnie się bawi przy biurku w gronie naszych „gwiazd”. Na pewno jest to ich wielkie i bezgraniczne wsparcie, kiedy to wespół w 4 osoby nam bardzo pomagają. Bardzo często też z błahego powodu pracownik jest proszony przez brygadzistę o napisanie tak zwanego wyjaśnienia, w którym musi wytłumaczyć dlaczego doszło do błędu. Często są to wręcz śmieszne zwykłe sytuacje. Zostaje mi poruszyć sprawę naszego Mistrza, który jest momentami nieco gburowaty i chamski swoimi odzywkami w stosunku do pracowników, które nie przystoją jak na Mistrza. Wiele osób było tego świadkiem. Myślę, że 90% magazynu potwierdzi tę krótką wypowiedź, tylko każdy boi się o tym mówić i mam nadzieję, że ta sytuacja się zmieni co będzie potęgowało na atmosferę i wydajność pracy.

Hkemkhem
@pracownik

Jeśli chodzi o ostatnią wypowiedź Pana lub Pani, to z tymi wypowiedziami to raczej bym wskazał na nie które osoby które się wywyższają. Raczej bym Ci tu napisał jaka sytuacja miała miejsce lub w jakich okolicznościach. Co po niektórym, przydało by się mocniej (usunięte przez administratora) przy wszystkich, bo inni też widzą nieróbstwo pewnych osób. Więc zastanów się nad tym co napisałeś.

Rasowy Andrzej
@pracownik

Nie zauważyłem tego każdy rozmawia ze sobą z kulturą i należytym szacunkiem. Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

@pracownik

A macie możliwość, żeby w jakiś sposób pokazać tego typu komentarz komuś wpływowemu w firmie? Bo jeśli opisana sytuacja faktycznie ma miejsce i nie jest subiektywnie przez Ciebie koloryzowana to faktycznie warto coś z tym zrobić. Rozumiem też, że strach jest się ujawnić i tak po prostu podłożyć. Zastanawia mnie czy nie macie w firmie jakiegoś rzecznika, który zajmowałby się tego typu sytuacjami? Jeśli nie to może warto w jakiś sposób zasugerować tego rodzaju stanowisko?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Gates Polska Sp. z o.o.?

s

nie

Kazik Gazik

Czy zrobi ktoś w tym zakładzie belts porządek z pewnym mistrzem kierownicy.

Wojciech
@Kazik Gazik

To może przekaż swoje uwagi komuś wyżej w firmie? Pewnie to przyniesie więcej korzyści niż żalenie się tutaj. No chyba że nie masz odwagi, to rozumiem :)

Teddy
@Wojciech

Tu jest prościej pisać, ot co. :)

Czy ktoś może powiedzieć co się dzieje w tej firmie? nie rozumiem dlaczego nie ma tej fajnej dziewczyny co była w kadrach i załatwiała nasze sprawy tzn sprawy pracowników z Ukrainy. Myśleliśmy że w końcu firma posłuchała tego co się mówi, że dobrze jest mieć kogoś kto będzie sie nami zajmował ,kto wysłucha wyjaśni, i przede wszystkim szybko zareaguje a tu proszę....... nie ma jej. Kto teraz sie tym zajmie ?? te obrażone na wszystko dziewczyny które ciągle maja pretensje , że zadaje się pytania? czy może te co na każde zadane pytanie odpowiadają nie wiem. To jest dziwne, że pozbywają się kogoś dobrego a na jego miejsce zatrudniają nowych.

Zostaw merytoryczną opinię o Gates Polska Sp. z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w Gates Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gates Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gates Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 8 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gates Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gates Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gates Polska Sp. z o.o.