DTR VMS POLAND

Częstochowa

Opinie o DTR VMS POLAND

kolega 2016-05-19 23:55:43
Następny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nikt nie jest za nic odpowiedzialny tylko więcej więcej stare lupy cieknące itd. po prostu syf a cie ala menadżerowie to dawni kierownicy co maj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na ludzi tylko bat i jazda . I śmiercią pracownika sie nawet nieprzejel jak przygniotła bo zabytkowa maszyna która od lat nie była naprawiana bo ważne są cykle sztuki człowiek zginie a wszystkie maszyny wokół idom ludzie patrzą jak ciało kolegi leży na ziemi pod czarnym workiem to jest zakład gdzie ludzi ma sie za nic i traktuje jad niewolnika . Bóg z tobą niech ci ziemia będzie lekka a tam w niebie dobrze i spokojnie Św.Pamięci Konrad
taki tam pracownik 2016-07-26 22:29:46
święta racja pną się po plecach znajomych jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zarządzany przez ojca dyrektora i szamankę
Zostaw swoją opinię o DTR VMS POLAND - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DTR VMS POLAND