Gates Polska Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Gates Polska Sp. z o.o.

Mag hose

Niestety w magazynie Gates Hose same bu-raki od pługa oderwane. Szkoda gadać. Dzięki Bogu pracowałem na produkcji , którą z resztą polecam. Koledzy z Ukrainy bardzo w porządku. Sama praca również ok w zależności ja jakim stanowisku pracujesz

Czy często Gates Polska Sp. z o.o. poszukuje kogoś na stanowisko Pracownik Produkcji? Ile osób tam pracuje?

Obecnie prowadzimy dużą rekrutację na stanowiska Operator Produkcji oraz Magazynier do naszych trzech lokalizacji: - hala Belts, - hala HOSE, - Centrum Dystrybucyjne w Nowej Wsi Legnickiej. Poszukujemy zarówno Panów jak i Panie. Oferujemy system nagród i premii za brak absencji, dofinansowanie do wypoczynku wczasowego, dofinansowanie do Karty Benefit, pakiety szkoleń, kursy językowe oraz dofinansowanie do nauki, dofinansowanie posiłków w firmowej kantynie, nagrody jubileuszowe i wiele innych. Zapraszamy do przesyłania CV poprzez olx, pracuj pl. lub mailowo na praca@gates.com

Makumba

Jak widać z ogłoszeń pracodawcy prowadzą "dużą rekrutację" bo po ostatniej podwyżce jaką zaszczycili pracowników przez ponad pół roku zakład opuściło dziesiątki pracowników. Przy liczebności ponad 1000 osób rotacja przebiega w takim tempie, że dziś powiesz komuś "cześć" a za dwa dniu "dowidzenia" i tyle w tym temacie

The Best
@Gates Polska Sp. z o.o.

30 złoty na godzinę i tylko system trzy zmianowy mnie interesuję żadna 4robrygadówka oraz umowa odrazu na Gates i myślę że dołączę do waszego zespołu!!!

Aleksandra
@The Best

I co, takie negocjacje są tak właściwie skuteczne? Widzę, że wątek umarł a ciekawa byłabym rozstrzygnięcia. Te warunki, które tu opisano są możliwe?

Kołchoźnik
@Aleksandra

W Gatesie wszystko jest możliwe tu przekręty są prawdziwe!!!NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!!Starzy ludzie którzy ram pracują mają tkzw DIZYWOTKĘ!!!UK tylko ratuje ten CYRK!!

Robi
@Makumba

Teraz przyjmują ludzi do pracy za najniższą krajową 22.80 /h brutto . To już całkowicie lecą na psy jedna z najgorszych firm na strefie . Premia jest ,ale jej niema zazwyczaj , zawiłe kryteria i oszukiwanie przy jej naliczaniu. Ostatnimi czasy mój dział ma po 20 pkt to jest 120 zł brutto za miesiąc pracy bez absencji.Dla nowego pracownika polecam lepiej iść na ochronę bo stawka jest taka sama a się nie napracuje niż zasuwać na maszynach w hałasie i brudzie,

The Best
@Aleksandra

Napisałem tak bo znam swoją wartość!!Przychodzę do pracy i pracuje a nie stoję!!Za 22,80 na godzinę pracować tu nie będę napewno!!!Firma DNO!!

@The Best

Zapraszamy do złożenia CV, w przypadku jego pozytywnego rozpatrzenia skontaktujemy się w celu omówienia warunków pracy.

Bumcykcyk

Ile tam pracuje? Lepiej zapytaj ile pracowało już w tym zakładzie? S samej Legnicy przewinęło się już od 2 dekad kilkanaście tysięcy osób. A skoro jest rotacja w tysiącach osób to chyba coś jest nie halo z tym miejscem pracy. Z każdej strony tłumaczą się inflacją przy podwyżkach.. Opłaty za mieszkania wzrosły, woda, gaz, żywność średnio 20-30% tu podwyżka była w zeszłym roku jakoś w lipcu marne 4,5%. No sorry vinetu... Wynagrodzenie nie rośnie proporcjonalnie z tempem wzrostu drożejącego życia. W roku 2020 zarabiało się więcej Gatesie niż w roku 2022 bo nawet jeśli dwa lata temu ktoś ma rękę miał np 3500 zł i w 2022 też np na rękę 3500 to na logikę... Dwa lata temu litr mleka kosztował 50% taniej od obecnej ceny. To pomyślcie teraz co zakład zawojował tymi 4,5% podwyżki? No zawojował. Strzał w kolana. Po 20 latach swojej świetności na strefie doczekał się związku zawodowego. Rok temu 4,5% a teraz? Przy 4,5% to już nie trzeba wróżyć z fusów. Strajk będzie jak nic

Halina
@Makumba

Ale przecież tutaj w wątku piszą, że macie najniższą krajową godzinową, to o jakiej podwyżce piszesz? Chyba, że to przekąs tak zwany...

Dzbanek22
@Halina

Była pseudo podwyżka żeby jeszcze przed końcem tamtego roku dobić pracownikom do najniższej krajowej która weszła w 2023. Chyba miało ładnie wyglądać. Była jeszcze jakaś inna podwyżka, też jakaś dziwna i nie zrozumiała (niektórzy pracownicy mieli mniejsza stawkę po podwyżce niż przed... Takie rzeczy tylko w Gatesie) Generalnie nie polecam, statek który idzie na dno póki co...

Irena
@Dzbanek22

To rzeczywiście szału nie ma, ale z tymi premiami i nagrodami to jaka wychodzi wypłata? Można też sobie dorobić nadgodzinami, czy nie bardzo?

Zastanów się
@Irena

Spędź czas z rodzina czy znajomymi. Szkoda czasu na nędzne nadgodziny by osiągnąć to co inne firmy daja w podstawie. Zajmij sie życiem prywatnej a nie zamerykanizowanej korporacji ktora traktuje Polaków jak chińczyków

@Irena

Dzień dobry, niedawno wprowadziliśmy nowe stawki dla pracowników godzinowych. Premie, nagrody i nadgodziny to indywidualna kwestia każdego z działów. Zachęcam do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy.

@Gates Polska Sp. z o.o.

A czy dodatek za system czterobrygadowy podnieśliście???Czy dalej ta nędzna jałmużna????

Stefan
@1898

Jałmużna czyli ile było tego dodatku do tej pory? Naprawdę kwota jest tak niewielka?

@Stefan

Czy 303.60 dodatku na rękę to dużo???Za 3 przepracowane weekendy w miesiącu i święta nie święta i tylko jeden normalny weekend wolny??Yo jest właśnie jałomużna!

pawcio

Jak tam u was w tym roku z przerwą świąteczną na magazynie na "wężach"? Macie przestój w jakich dniach?

Iwona
@pawcio

A to nie wszyscy pracownicy mają przerwę świąteczną? A jak jest na stanowisku Elektromechanik? Tutaj jest na święta normalnie wolne? Bo właśnie widziałam w internecie ogłoszenie niedawne i jestem ciekawa szczegółów.

gogol
@Iwona

dwie trzy soboty trzeba pracować; nie ma czasu na regenerację; masakra

Krystyna

rolizczenie za pracę tutaj jest godzinowe ( stała stawka za przepracowanna h) czy pracuje sie za stałą pensję ?

@Krystyna

Pracownicy z obszarów takich jak: produkcja, magazyn, kontrola jakości czy utrzymanie ruchu, rozliczani są za przepracowane godziny. Natomiast pracownicy administracyjni mają stałą pensję miesięczną.

@Gates Polska Sp. z o.o.

ile wiec wynosi stawka za przepracowaną godzinę na produkcji? rozliczane jest wg wpisu w jakis system by łatwo było to policzyc? taki pracownik produkcji to ma jedynie umowe zlecenie?

@Krystyna

W Gates Polska wszyscy pracownicy pracują w oparciu o umowę o pracę. Stawka godzinowa jest uzależniona od stanowiska, doświadczenia oraz omawiana podczas rozmowy rekrutacyjnej. Pracownicy rozliczani są wg odbić z karty zegarowej, którą odbijają się na czytnikach rejestrujących czas pracy podczas wejścia i wyjścia z pracy.

@Gates Polska Sp. z o.o.

Reasumując młodzi niedoświadczeni w chwili przyjęcia w wieku poniżej 26 roku życia zarabiają na starcie więcej niż 20 letni pracownik. Zakład nie stawia zatem na jakość jaką może dać wieloletni pracownik tylko na ilość rotacyjną.... Więcej nowych, więcej bubli zanim się cos nauczą a jak już trochę załapią to uciekają i na ich miejsce przychodzą nowi do szkolenia. Karuzela się kręci

Grunt że się KRĘCI

@Africa Simone

No ale oni zarabiają więcej bo mają ulgi podatkowe... Wy tak wszyscy sobie w paski płacowe zaglądacie tutaj? Widzisz jakieś dobre wyjście z tej sytuacji?

Baleron
@Monika

Kogo to obchodzi. Skoro oni zarabiają wiecej bo nie maja 26 lat od pracownika ktory ma 45 lat i 20 lat strażu w zakładzie to chyba wypadałoby zrobić mały rachunek sumienia i nowelizację wynagrodzeń. Niech sobie młodzi mają te 3500 na rękę bez doświadczenia ale zeby z 20 letnim stażem tyle mieć to już kpina. Chcą szacunku to niech wyregulują wynagrodzenia tak aby ten podatek co zostaje młodym w kieszeni dodać pracownikom by była ta różnica. Nie 25, 30 zl dla pracownika z dlugim stażem pracy i mówię tu o najwyższej możliwej stawce godzinowej dla pracownika produkcji. Dać najmniej 30 zł bo 25 to wyzysk. Tak więc wszędzie na starcie dają co najmniej 25 zl brutto a Gates na starcie 22,80 to już mowi samo za siebie. Powodzenia ludki w podejmowaniu życiowych decyzji. Ja mówię NIE I wypowiadam umowę z tego cyrku

Klekle
@Baleron

Ja też , spadam z gatesa . Brak konkretnej podwyżki i szefostwo same będzie na maszynach pracować ,tzn szkolić nowych pracowników a doświadczeni operatorzy nie będą nikogo szkolić nie mają tego w umowach ,Gates za szkolenia nikogo nie premiuje

@Klekle

Masz rację

Jaworzanin

Odradzam tę Firmę!!!Pracownik z 13letnim stażem 20 przepracowanych dni w miesiącu 60 punkt premii +dodatek 4 brygadowy = na rękę nie całe 3500 zł!!!

Legniczanin
@Jaworzanin

To faktycznie cieńko , trzy pracujące weekendy tylko jeden weekend wolny i niecałe 3500 !!! Firma spada na jedno z ostatnich miejsc na strefie pod względem zarobków .

Czesio
@Jaworzanin

Od sierpnia jakoś nie widać tej premii mianowicie 80 punktów cykają tylko po 20

Pytająca
@Czesio

Przerażacie… idę tam z ciekawości ? Czy praca na produkcji jest ciężka ? Fizycznie,,, ?z tego co widzę to zarobki kiepskie. Wszystkim chodzi o zarobki. Bardziej mnie interesuje atmosfera na produkcji jak ludzie… (cięcie tych wężyków) ktoś tam jest ? Bynajmniej weekendy wolne.

Artur
@Czesio

Premie dostaje każdy pracownik, czy trzeba jakiś próg osiągnąć, aby się załapać? Daj znać. Dzięki.

Aleksandra

jakaś praca chyba musi się jednak odbywać skoro im płacą? ile osób uważasz za "bezczynne" i z jakiego konkretnie powodu? w czym mieliby pomóc? co robią na Twoje oko a czego nie powinny?

@Aleksandra

Jeśli tam pracujesz to przyjżyj się dokładnie

Zastanawiam się nad złożeniem CV na stanowisko kontrolera jakości. Jak oceniacie pracę tam? Jakieś rady, wskazówki, czy warto?

Wskazówka
@Monika

Rada jedna. Szukaj gdzie indziej a zarobisz wiecej juz na wejsciu

@Wskazówka

Popieram tenże wpis!!!Jak najdalej od Gitesa!!!!

Obecnie firma Gates Polska Sp. z o.o. poszukuje na stanowisko Elektromechanik. Czy ktoś składa CV?

Ja!!Ja złożyłem wypowiedzenie z Spółdzielni

Oprócz stanowiska Elektromechanika o którym wspomniano, zapraszamy również do aplikowania na stanowiska takie jak: - Operator Produkcji - Magazynier - Kontroler Jakości - Technik Laboratoryjny - Planista Produkcji - Analityk Finansowy - Inżynier Jakości - Starszy Inżynier Jakości - Inżynier Automatyk - Inżynier Utrzymania Ruchu - Inżynier Rozwoju Produktu Zapraszamy do składania CV poprzez olx, pracuj.pl lub wysyłając je mailowo na praca@gates.com :)

Mara

Obecnie firma poszukuje na wszystkie stanowiska bo więcej ludzi złożyło wypowiedzenie w ciagu 6 miesięcy niz przez ostatnie 20 lat. Sama statystyka mowi za siebie. Podwyżki w tym roku powaliły na kolana. 4 razy mniej niz obecnie panująca inflacja czyli zarobki na poziomie roku 2018 z ta różnica, że życie poszlo w górę. Powodzenia dla zatrudniających się

Dorota
@Gates Polska Sp. z o.o.

obowiązuje praca zmianowa? jeśli tak to w jakich godzinach? czy organizują Państwo szkolenia przed zatrudnieniem?

@Dorota

Praca zmianowa obowiązuje na stanowiskach Produkcyjnych, są to 2 lub 3 zmiany w godzinach: 6:00-14:00 14:00-22:00 22:00-6:00 W niektórych obszarach występuje praca w systemie 4-brygadowym. Pierwszy dzień pracy jest zawsze dniem Onboardingowym, podczas którego Nasi przyszli pracownicy zostają zapoznani z najważniejszymi zasadami obowiązującymi w firmie. Biorą udział w szkoleniu jakościowym, BHP, zapoznają się z regulaminami firmy oraz innymi informacjami niezbędnymi przy podjęciu pracy. W kolejnych dniach przechodzą szkolenie stanowiskowe na miejscu pracy.

Poszukujący pracy

Dzień dobry, jaką umowę się dostaje na stanowisku magazyniera? Kiedy można liczyć na umowę o pracę na czas nieokreślony ?

Mario
@Poszukujący pracy

Daj sobie spokój. Marne pieniądze. Kiedy inflacja osiągała pułap 12% dali śmieszne 4,5% podwyżki.... Teraz jest ponad 16% inflacji i ta podwyżkę mogą wsadzić sobie. Co z tego ze podatwk został obniżony do 12% jak proporcjonalnie do ubiegłego roku przykladowo 3500 brutto teraz a rok temu jest mniej warte niz zeszłoroczne po obniżce podatku + inflacja + 4,5% daniny gatesa. Rok 2021 bazujac na kwocie 3500 brutto 2555 netto. Rok 2022 to 2700 netto.... Otwórzcie oczy 2700 przy inflacji 16,1% jest warte śmieszne 2265 zł.... Zapomnijcie o tym miejscu. Wyzysk za małe pieniądze.

Beata
@Mario

A nie ma szans na jakies indywidualne podwyzki albo premie?

@Mario

Podwyżka inflacyjna rodem z USA!!!I jeszcze jedno!To prywatny (usunięte przez administratora)!

Mario
@Beata

Pewnie że jest. Egzamin jak w szkole u kierownika... Tyle że najwyższa indywidualna podwyżka to 25 zl brutto... Wiecej samej podstawy na start dają inne zakłady pracy.

@Poszukujący pracy

Dzień dobry, Pierwsza umowa jaką dostaje osoba na stanowisku magazyniera to umowa na okres próbny - 3 miesiące. Kolejna umowa podpisywana jest na rok. Umowę na czas nieokreślony, pracownik może otrzymać po 3 latach pracy w Gates. Oczywiście istnieją wyjątki, kiedy przełożony może zadecydować o wcześniejszym przyznaniu umowy na czas nieokreślony (np. wykazywanie szczególnej inicjatywy w pracy).

Niezrozumiały świat
@Gates Polska Sp. z o.o.

Jest wiele innych lepiej płatnych miejsc pracy. Tu na wejsciu dostaniesz śmieszne 22 zl z hakiem brutto gdzie w innych korporacjach nawet 26 brutto za godzinę. I nie daj sie zawieść jakimś dodatkami typu premia (to śmieszne pieniądze srednio od 120-360 brutto i zawsze cos znajdą bys dostal mniej). Socjal? Tu nie ma socjalu. Jak nie chorujesz cały rok to jakies 600 zl na rękę na koniec roku. Bony świąteczne? Nie istnieją takie tutaj. Dotatek 4 brygadowy jak na niego trafisz co najbardziej prawdopodobne bo magazyn to w 80% 4 brygady nie wart jest tych wszystkich weekendów które tu spędzisz. Nie ma tu medicover ani innych podobnych. Dofinansowanie za obiad? Niby 8 zl ale jak ktos lubi wodne ziemniaki i wszystko chłodne to polecam ????. Owocowa środa? Tym też sie chwalą. Pare bananów kto pierwszy to zgarnie wszystkie potem jabłka, kiwi czy gruszka... Nie ma określonej godziny wydawania więc kto pierwszy ten lepszy. Podwyżki? Owszem są. Np w tym roku była na poziomie 4,5% kiedy inflacja osiagala ponad 12% w maju. Bo wtedy przyznawane sa podwyzki inflacyjne. No nie dla każdego bo produkcja to ten gorszy sort. Produkcja dostaje w maju czyli pól roku po biurowych stanowiskach bo ono dostaja w styczniu. Czyli juz przeanalizuj ile jestes w plecy. Bazujac na obecnej sytuacji kiedy inflacja we wrzesniu przekroczyła 17,2% to czym jest ta śmieszna podwyżka 4,5%? Wynik mówi sam za siebie. 12,7% różnicy wiec ile będziesz tak naprawdę zarabiał? Np przy 22 zl brutto przy srednio 168 h miesięcznie to jakieś 3696 zl brutto dolicza ci jakis nedzny dodatel za nocki i premie to moze wyciągniesz 4000 brutto czyli jakies 3022 zl na rękę. Tyle zarabiali ludzie srednio nawet 3 lata temu gdzie życie było tańsze. Idz do sklepu i zobacz ile więcej kosztują paski rozrządu czy wielorowkowe gatesa? Tam cene podniesli ale wynagrodzenia pogrążają w długach. Jesli twoja domena jest haslo "pieniadze to nie wszystko" to polecam. Jesli jednak sie szanujesz to idz byle gdzie, gdzie nawet nie ma nocnych zmian a zarobisz to samo. Podsumowując: to co tu zarobisz, pochlonie inflacja. Idz do sklepu, kup podstawowe rzeczy do lodowki i porownaj jaka jest roznica sprzed dwoch lat. Porównywalnie dzis np kg ziemniaków masz po 2,5 i nie mowie o tych z dyskntow tylko zjadliwe 2-3 lata temu 1-1,5 zl. Bulka kajzerka 0,33-0,35 wcześniej 0,21-0,25 olej kukawski 7,99 litr a teraz? 12,99. Gaz woda prad wszystko poszło w gore. Zrob rachunsk sumienia, przeanalizuj, ocen i zdecyduj. Potem zal i pretensje będziesz mieć tylko do siebie

Mariusz

Pracowałem w Gates. Prace zmieniłem bo zmieniłem miejsce zamieszkania. Firme wspominam dobrze. Robią szkolenia na wózki. Mieli trochę słabe stawki, ale teraz poszły w górę i w sumie to poleciłem już kilku kolegom.

Dr.Alban

Firma Gates początkiem listopada organizuje BADANIA UROLOGICZNE wszystkich Panów pracujących w Gates związanych z przerostem GRUCZOŁU KROKOWEGO jest to związane z nagminnym ODDAWANIEM MOCZU nie DO muszli klozetowej lecz OBOK niej!!Panowie u których stwierdzi się przerost będą podani do wiadomości publicznej wraz ze zdjęciem!Z wyrazami szacunku Bill Gates.

@Dr.Alban

Szanowny Panie Dr. Alban, Bardzo dziękujemy za Pana poczucie humoru :) Chcielibyśmy jednak zdementować informacje. Nie przeprowadzamy na ten moment badań urologicznych dla naszych pracowników, ale dziękujemy za pomysł ;) W ostatnim czasie Pracownicy Gates Polska mogli zaszczepić się przeciwko grypie. Jeśli pojawią się nowe akcje prozdrowotne/profilaktyczne, będziemy o tym szczegółowo informować.

Krystyna

dwa lata temu pisaliscie ze nowy ma niewiele wiecej niz minimalna na reke czyli 20,35, jak jest w 2022 roku ? ile ona wynosi ?

card

Witam, Czy ktoś wie może jakie są stawki w Gates Polska na Centrum Dystrybucji? Stanowisko Magazynier? Chodzi mi bardziej czy osoby przyjmowane na to stanowisko bez uprawnień mają taką samą stawkę jak osoby przyjmowane już z UDT. Kiedyś widziałem jedno ogłoszenie i wydaje mi się że z UDT mieli więcej ale nie jestem pewny a chciałbym to wiedzieć. Dzięki

DC
@card

Stawki dla naszych pracowników ze względu na różnice w posiadaniu uprawnień lub ich braku różnią się od siebie. Od 20,35 zł do 21,08 zł brutto za godzinę.

Rympał
@DC

Jesteście dziwną firmą,skoro pracownik z 10cioletnim starzem ma stawke 20.35 i nowoprzyjęty tyle samo to dyskryminacja!Sami z siebie powinniscie temu staremu pracownikowi podniesc stawkę aby nie czuł się dyskryminowany!Tak mi się bynajmniej wydaje

Zorro
@Rympał

Prawda

Mar

Agencja wysłała SMS, że trwa rekrutacja. ludzie, praca tam to piekło.

Wojciech
@Mar

Piekło? Mocne słowa ;d napisz coś więcej, jestem ciekaw o co chodzi

Alf
@Wojciech

Kiedys Gates był ceniony. Wszyscy o nim mówili na strefie jakie to wysokie i dobre zarobki. Wszyscy zazdrościli tym co tam pracują. Teraz.... Już tylko mówią i sie śmieją. Podwyżka inflacyjna w połowie roku na poziomie 4,5% kiedy to inflacja krajowa sięgnęła ponad 13%. Podział w zakładzie. Biurowcy... Tzw tęgie umysły co nie wiedzą co sie dzieje na produkcji i jak ona działa podwyżkę inflacyjną dostaja juz w styczniu a produkcja czyli paroby co na nich robią pól roku później... Ale oszczędności są. Wszędzie wokół podwyżka 7-8%... Gates polowa z tego... Ale zapraszamy serdecznie.. Pełno ogłoszeń l rekrutacji na olx. Pracownik produkcji stawka początkowa 20-22 zł brutto... Nie wiem skąd taka cyfra skoro stawka początkowa dla nowo przyjetej osoby jest okolo 20,60 brutto to jest podstawa... Wiec skad ten przedział 20-22? Tzw premia ktora jest znikoma i dodatek za prace w godzinach nocnych? Atmosfera jak w obozie... Kary za palenie papierosów, spisywania, zabierana premia, potem dniówka bo premii juz nie ma ale co najlepsze kary tylko dla produkcyjnych pracowników. Tzw tęgie umysły biurowe kazdy kto nie pracuje fizycznie lata na chmurkę kiedy chce i... I nikt mu nic nie powie gdyż panuje tu tylko jeden podział lepsi i gorsi. Nadszedł czas recesji pracowników za nieskie wynagrodzenia.

PiotrusPan
@Mar

Piekło to UR, tam jest inny świat, począwszy od samego diabła co siedzi w biurze, dłubie w nosie i myśli kogo dziś pod pierniczyć, najlepiej tego kogo dziś nie ma. Nikt nic nie potrafi, awarie zwalają na operatorow. Tam trzeba robić testy ale nie alkomatem.

DAWID
@Mar

A mnie się tam podoba na HOSE, może mistrz jest bezużyteczny, ale on nie rozumie dobrze polskiego, więc ja mu się nie dziwie, że się nie interesuje , praca jest super, chłodno na całej hali, nie wiem czego się czepiacie.

Johnny
@Alf

Za palarnie ostatnio są kary ,bo operatorzy stali w naście osób przed 8 i akurat przyjechał dyrektor . Pracuje tam ponad 5 lat i nigdy nie straciłem dniówki za palarnie ...... Jeżeli latasz co 30 minut ,to sorry Winnetou

Paranoja
@Johnny

Ciekawe czy osoby z biur tez maja potrącane dniówki za latanie na palarnie średnio co godzinę. A nie.... Przepraszam.... Kolega kolegi nie podp..... Dwa swiaty... Produkcja gdzie tam można z czystym sumieniem potrącać wynagrodzenie i bogowie gdzie maja w d.... Produkcję i im wszystko wolno bez wyciagania konsekwencji

Renata
@Alf

Za co zabierane są premie, a potem dniówki? Za to palenie czy coś jeszcze?

Czy jest dojazd z Lubina do Gates?

@1234

Na ten moment tylko własnym, miejskim środkiem lokomocji.

Obierzysawiat
@Gates Polska Sp. z o.o.

I po kolejnym roku jaki spadl z kalendarza wciąż jazdy na własny koszt. Żadnych dofinansowań... Zwodzenie tylko ludzi jak to są prowadzone negocjacje z szefem wszystkich szefów. No to będzie jakieś 3-4 lata.... Albo dzieli ich bariera językowa albo żadna negocjacja nigdy nie miała miejsca... Wszystko byle uciszyć ludzi. A temat systematycznie wraca jak bumerang i odpowiedzi też te sam. Więc przestańcie liczyć na dofinansowanie za dojazd do pracy. "Pracujesz to zarabiasz. A jak zarabiasz to stać cie na dojazd. Nie pasuje to zmien pracę gdzie dojdziesz piechota".... To jest myślenie tęgich umysłów w biurze.

Stefan
@Obierzysawiat

Mówisz tak bo był pomysł dofinansowania dojazdu czy po prostu szefostwo to obiecywało ale nic z tego nie wyszło? Nie dojeżdża do firmy żadna komunikacja miejska, że aż tak trudno się dostać?

Obierzysawiat
@Stefan

Nie, no dojeżdża mpk legnickie. Reszta tylko prywatny transport. Jednak przy obecnym wzroście inflacji same dojazdy zjadają wypłatę więc lepiej szukać coś koło siebie na miejscu niż pchać się do (usunięte przez administratora) gdzie podwyżka byla 4,5% gdzie samej inflacji jest juz prawie 16

@Obierzysawiat

Też właśnie szukam czegoś bliżej a pracuję w tym Kołchozie 13lat

nbyły
@Stefan

Trudno się dostać i sporo to kosztuje.

Matrioszka

Nie długo zostaną wam tylko STEPANY

Stepan
@Matrioszka

Polecam słownik mistrzu

SzalonyJohny

Firma ogólnie dobra . Zależy na jaki dział się trafi - jak wszędzie . Bogaty socjal nie istnieje ,są tylko wczasy pod grusza,Multisport,wycieczki raz w roku i ostatnio wprowadzili OWOCOWE ŚRODY ! . Firma raczej na plus . Pilnują BHP (szczególnie Janusz :P) ,wypłaty na czas,mistrzowie ok

Zadowolony pracownik

Cześć! Chciałbym dodać coś od siebie do wypowiedzi „pracownika”, który w jakże poetycki sposób próbuje swoją opinią wprowadzić czytelników i osoby możliwe ze zainteresowane w niedalekiej przyszłości współpraca z firma Gates w ogromny BŁĄD spowodowany niczym innym jak złą obserwacja, może jakaś frustracją bądź po prostu kłamstwem który ma na celu zaszkodzenie osobom zarządzającym w tej firmie. Ewidentnie można zauważyć ze zawarte w treści przykłady nie maja żadnej logicznej spójności a mianowicie : temat atmosfery - atmosferę tworzą ludzie - każdy z pracowników jest inny od siebie, każdy ma swoje zdanie, swoje problemy, poglądy itd itd a wiec jeżeli na jednej zmianie jest minimum 30 osób i wówczas nie będą między sobą chcieli dobrze żyć to dobra atmosferę ciężko uzyskać dlatego cały czas o atmosferę dbają brygadziści którzy nie maja lekko , ponieważ pracownicy bardzo często i w dużej mierze nie są w stanie zrozumieć i uszanować decyzji swojego przełożonego. Błędną interpretacja jest również opisywanie ze kobiety kokietują brygadzistów - są stanowiska jak „drukowanie dokumentów” do zleceń i praca np takiej Pani która wykonuje tam swoje obowiązki jest powiązana z rozmowa z Brygadzista i to nie podlega dyskusji, ponieważ jest wiele problemów które tylko on potrafi rozwiązać ( a widzę ze autor widząc rozmowę „pracownik - przełożony” zauważa coś w tym złego) tutaj również zostały błędnie wyciągnięte wnioski i dodanie od siebie nieprawdy. Zastanawia mnie co poeta miał na myśli pisząc „wytykanie błędów” - jeżeli ktoś z pracowników bądź przełożony zauważy iż został popełniony błąd to naszym obowiązkiem jest zwrócenie uwagi, ewentualnie zweryfikowanie dlaczego do tego doszło. Pracownicy żyją często w dużej niewiedzy, przykładem są np prace na nadgodzinach - czyli wsparcie zmiany przed bądź po w danej czynności i tu temat się kończy, brygadzista ma za zadanie wyznaczyć osoby do wsparcia np operatorami wózków ( wszystko zależy od tego gdzie jest potrzebne wsparcie ) , ale z opinii „pracownika” mogę wywnioskować ze obwinia on firmę o brak możliwości zostania na nadgodziny nie wiedząc ze to są godziny NADliczbowe czyli to pracodawca oczekuje od pracownika wsparcia a nie na odwrót tu trzeba to wyraźnie podkreślić. Poruszono temat brygadzistów - którzy swoim doświadczeniem mogą wesprzeć w każdej płaszczyźnie dana zmianę nie tylko skupiając się na pracach fizycznych aczkolwiek widzę ze autor jest osoba negatywnie nastawiona do świata i podziwia osoby które maja uśmiech na twarzy (gdyż poruszył w swojej opinii zbyt duża aktywność pozytywnych endorfin) - mogę tylko doradzić ze uśmiech nie boli, a ponadto nigdy nie zauważyłem sytuacji w której osoby przychodzące na nadgodziny nie maja pracy. Temat „błahych” wyjaśnień pisemnych tez bierze się z braku wiedzy- osoba która łamie przepisy BHP czy powoduje zagrożenie reklamacji ( i powtarza się to dosyć często) nie uważam ze jest czymś na co możemy pozwalać , tu trzeba reagować i wzbudzić u pracownika poczucie ze zrobił coś wbrew ustaleń na jakie się zgadzał podczas rozpoczęcia pracy w naszej firmie. Oczywiście zgodzę się z tym ze nie każda decyzja podjęta przez pracodawcę zadowoli pracownika ale co ma na celu podawanie procentowych obliczeń ludzi którzy rzekomo potwierdzili by coś nie mając mocy prawnej w tym , nie mając argumentów na to ze nasz Mistrz nie wywiązuje się ze swoich obowiązków ? Przecież to jest nakłanianie do powielania kłamstwa i propagowania nieprawdy - taka podpowiedz ode mnie, jeżeli są osoby które maja jakieś zastrzeżenia to mamy odpowiednie narzędzia do wysłuchania danego pracownika ( przełożony bądź odpowiedni program na komputerze tzw SYREP a tu widzę ze strona gowork stała się takim miejscem… ). Podsumowując… nie musiałem udzielać się do tej opinii aczkolwiek tak niedorzecznych i nieprawdziwych oskarżeń dawno nie widziałem i zmusiło mnie to do zareagowania, zauważyłem również ze pracownicy często starają się wychodzić poza zakres swoich obowiązków co w poniższej „opinii” można to zauważyć. Uważam ze osoba pisząca to wcale nie przyczyniła się do poprawy atmosfery ( jak zaznaczyła kończąc swoj wpis ) wręcz przeciwnie.

haha
@Zadowolony pracownik

Typ podaje się za "zadowolonego pracownika" a ewidentnie widać, że jest jednym z brygadzistów (ew. kierownikiem bo też pisać nie potrafi) co widać po słowach np. "naszym obowiązkiem jest zwrócenie uwagi...". Jeszcze styl pisania i udawanie elokwencji. Beka, co za patol xD

Jakie są mocne strony pracodawcy Gates Polska Sp. z o.o.?

Dużo zarobić a mało zapłacić ????????

Cześć! Ubiegam się o stanowisko technika procesu, proszę o opinię tego stanowiska oraz jakie widełki jeżeli chodzi o zarobki są na danym stanowisku?

Maltenty
@Andrzej

To szukaj gdzie indziej. Zarobki wszędzie indziej są lepsze niż tu

Ma

Wszyscy, którzy przybyli z Faurecii 1, teraz wracają. Praca nie jest już możliwa na HOSE. Nawet po 2 latach pracy stało się to dla mnie moralnie trudne. Wszyscy bardzo mądrzy tylko podnoszą normy. I nikt nie chce dać przyzwoitej wypłaty.

Zostaw merytoryczną opinię o Gates Polska Sp. z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w Gates Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gates Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gates Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 8 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gates Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gates Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gates Polska Sp. z o.o.