GISPRO Sp. z o.o.

Opinie o GISPRO Sp. z o.o.

marta

fajni ludzie, atmosfera. pracownicy zawsze chetni do pomocy :) na zasadzie "nie ma glupich pytan" :D. grafik elastyczny. Polecam!!! :)

Tomasz

Można by dużo dobrego o firmie pisać. Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Emilia

Gispro to najlepsza firma, w której pracowałam. Atmosfera jest naprawdę przyjemna, ludzie życzliwi, a praca pochłaniająca. Wypłaty zawsze o czasie. Pracuje w firmie już od marca i praca w tej firmie bez problemu pozwala mi połączyć studia i zarabianie.

Joanna

@tak, po Twoim komentarzu wnoszę, że pracujesz w GISPRO Sp. z o.o. - czy mógłbyś nieco go rozwinąć? W tym momencie nie jest za bardzo przydatny osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu, a poparty przykładami może mieć naprawdę duże znaczenie :) Czy możesz powiedzieć, jakie warunki oferuje ten pracodawca, jaka jest atmosfera w firmie?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GISPRO Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Konrad

Czy ta cisza na forum to znak, że bardzo dobrze się pracuje?

tak
@Konrad

odpowiedz brzmi: tak

Joanna

@QQ - pracowałeś/pracowałaś w GISPRO Sp. z o.o.? Czy każdy pracownik tej firmy ma jasno określoną możliwość zawodowego? W dzisiejszych czasach chęć podnoszenia swoich kwalifikacji jest często spotykana wśród osób szukających zatrudnienia. Pracodawca umożliwiający rozwój zawodowy swoich pracowników jest pożądany na obecnym rynku pracy.

QQ

Polecam z czystym sercem, firma posiada duży potencjał, i dużo można się nauczyć. Nie wiecie czy kogoś potrzebują?

Geodeta

Sorry ale też słyszałem, że Gispro będzie sprzedawane i to nie jako plotka ale info od jednego z pracowników. Podobno ma zostać kilku geodetów aby na S6 robili ale mają zejść z obsługi S5 bo tam się Gispro wyłożyło.

LIKWIDACJA GISPRO

Najlepszy news ostatnich dni - GISPRO w trakcie LIKWIDACJI! Zeszli z budów, sprzedają akcje! Więc resztę dopiszcie sobie sami ;)

oj
@LIKWIDACJA GISPRO

co za bzdury.. weź ty lepiej do pracy a nie takie bzdury tu wypisujesz. nie jest prawda, że zeszli z placów budowy, pracują na kazdym odcinku..

likwidator likwidacji ;)
@LIKWIDACJA GISPRO

@LIKWIDACJA GISPRO Haha brawo! Akcje sprzedaje firma, która nawet nie jest na giełdzie...Weź się za coś pożytecznego, a nie głupoty wypisujesz.

Joanna

Pracujesz w GISPRO? Chętnie dowiemy się więcej na temat możliwości rozwoju oferowanych przez firmę.

Misiak

Ogólnie to wydaje mi się, że GISPRO Sp. z o.o. to bardzo dobra firma, faktycznie sporo jest do zrobienia tutaj, roboty jest naprawdę dużo, ale chyba nie można na wszystko bez przerwy narzekać tak sądzę

ddd

tak jak wyzej napisane :)

nobody

duzo sie ostatnio mowi że Gispro bierze obslugi budowy dróg, a potem zastanawiają sie czy podołają projektowi, pewnie chodzi tylko o wynegocjowane fudusze za obslugę, co przekłada sie poźniej na pensje dla pracowników, bo nagle szukaja oszczedności... glos z S5.. ponoc zabrano tez część projektu z s3, a co z s6 ? pewnie w ogole ich tam nie wpuszcza..

Praca jest taka jak u prywaciarza. Zarobki nieciekawe. Niedobiegają od zarobków szczecinskich. Tyle dobrego że studenci mogą sobie dorobić, nie siedząc w empiku czy rozkładając towar w hipermarkecie.

asdf
@1234321

Z perspektywy studenta który chce zdobyć doświadczenie w zawodzie Gispro wydaje się pracodawcą całkiem atrakcyjnym.

barka

Z moich obserwacji wnioskuję że umowę o pracę dostają osoby najbardziej aktywne i samodzielne, potrafiące udźwignąć ciężar prowadzenia projektu. Poza tym Gispro to idealne miejsce dla osob studiujących do zebrania pierwszego doświadczenia.

Jaskrawa

Pracuje w Gispro i moge juz co nieco powiedziec, jak wyglada sytuacja w tej firmie. Umowa: Wiadomo, umowa o dzielo i to przez dlugi czas Czy praca przejsciowa czy jest szansa na stale zatrudnienie - to jest troche jak "kolo fortuny" - mozesz robic ladnych parenascie miesiecy i nie dostaniesz zatrudnienia albo popracujesz kilka miesiecy i masz umowe o prace ;). "Kolo fortuny". A jesli chodzi o ogol to wszystko zalezy, czy firma wygra przetarg na projekt i tutaj troche ciezko sprecyzowac - mozesz sie utrzymac prawie rok albo juz po 2och miesiach Ci podziekuja wiec roznie bywa. Zarobki: to zalezy gdzie co jak - nie wiem jak praca moblina (czyt. w domu) ale max chyba 600 zl mozna wyciagnac miesiecznie (sam nie jestem tego pewien bo tego nie robilem, glownie pytalam sie ludzi), skanowanie operatow - 8gr za A4 i 25gr za A3 (oczywiscie brutto) i mimo tego, da sie zarobic nawet nawet. Jesli chodzi o godzinowki to 8,5zl netto/h

Ida

Ale prawo zabrania zastępowania umowy o pracę umowami cywilno-prawnymi, innymi słowy: oni łamią prawo i okradają ludzi z przyszłej emerytury. Ludzie są strasznie głupi że się na to godzą.

Ida

Ta firma to kpina, zaproponowali mi umowę o dzieło. Co to w ogóle jest? Bez składek, bez ubezpieczenia, bez urlopu. I te stawki, jakieś takie wątpliwe. Tam wiele osób niezbyt było zadowolonych.

blablabla

Ezop szkoda że nie napisałeś w jaki sposób firma płaci nam siano tzn. umawiasz się na pensje powiedzmy 1800 zl na rękę, (na umowie oczywiści najniższa krajowa + premia) ale w którymś momencie firma ma problemy finansowe i zamiast wypłacić Ci pensji na jaką się umówiłeś wypłaca Ci 20% mniej, mówiąc kiedyś Wam oddamy...

były geodeta

2500-3000 netto dostaje kierowca ciężarówki który wozi materiały na budowie autostrady. jak pada śnieg włącza ogrzewanie, w lecie ma do dyspozycji klime. pracując delektuje sie muzuką z radia. teraz porównajcie to do zarobków geodety

słaba branża
@były geodeta

Podobny kierowca ale zagraniczny dostaje w porządnej firmie 6 k na rękę. Minusem jest rozłąka z domem, ale po 3-4 latach można samemu ten dom zbudować bez kredytu ;)

Zostaw merytoryczną opinię o GISPRO Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w GISPRO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GISPRO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GISPRO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 6 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GISPRO Sp. z o.o.