DARTRANS

Opinie o DARTRANS

Czy jest możliwość pracy w DARTRANS na część etatu?

Powiem tak jeżdżę już sporo czasu i narzekać nie można ale swoją robotę trzeba zrobić bo za darmo nic nie ma. Robota poukładana zjazdy do domu elastyczne po prostu trzeba się dogadać. A tak po za tym to nowy tabor auto jednego kierowcy a nie co chwile inne własna spedycja i dobra kasa. Jeśli komuś się nie chce pracować nie umie jeździć lub jeździ z przymusu to takiemu nigdy nikt nie dogodzi ale jak ktoś lubi to co robi to powodów do narzekania nie będzie miał. Moje sugestie dla DARTRANS: Powiem tak jeżdżę już sporo czasu i narzekać nie można ale swoją robotę trzeba zrobić bo za darmo nic nie ma. Robota poukładana zjazdy do domu elastyczne po prostu trzeba się dogadać. A tak po za tym to nowy tabor auto jednego kierowcy a nie co chwile inne własna spedycja i dobra kasa. Jeśli komuś się nie chce pracować nie umie jeździć lub jeździ z przymusu to takiemu nigdy nikt nie dogodzi ale jak ktoś lubi to co robi to powodów do narzekania nie będzie miał. Lubię atmosferę w DARTRANS za: Poukładana robota i zaangażowanie

Robert
@Tomek

A jeśli chodzi o wynagrodzenie to kiedy są płacone i czyn na czas

Kiero

Firma konkretna,zarobki dobre dla tych co chcą pracować i lubią t o co robią.Są tacy ,którym nikt ani nic nie dogodzi- lecą i kłapią językiem na prawo i lewo i użalają się nad sobą w każdej robocie, .Uwaga dla tych co lubią kraść paliwo,taki ostatnio po dwóch latach z hukiem poleciał.Ogólnie praca ciężka- jak to za kierownicą, ale to trzeba robić z wyboru,nie z przymusu.Ja lubię jeździć i dobrze mi tu gdzie jestem.Polecam prawdziwym driverom:)

Były kierowca

Witam. Jestem byłym kierowca firmy Dartrans pracowałem prawie rok. Nie polecam firmy. System dwa tygodnie najlepiej na weekend o kolejne dni trzeba się wyklucac. Francję najlepiej landami w Pl też. Sama praca nie jest zła ale atmosfera(usunięte przez administratora) Tak jak ktoś napisał liczą się tylko kilometry a kierowca nie.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DARTRANS? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Hanna

@Tomek dziękuję za Twoją wypowiedź. Bardzo ważnym czynnikiem, wpływającym na zadowolenie z pracy są warunki zatrudnienia. W związku z tym mam pytanie, jaki rodzaj umowy podpisuje DARTRANS ze swoimi pracownikami? Stabilność jest dla wielu osób jednym z największych atutów i użytkownicy chętnie zapoznają się z tą informacją.

Eryk

Dodam , że co do pracowników i ich zaangażowania w pracy to mam wiele uwag i wątpliwości czy chcą tu w ogóle pracować.

Dobrydriver

Witam. Co do zarobków to jest średniawka, spokojnie można znaleźć lepsze oferty. Co do atmosfery w pracy zdecydowanie NIE polecam. (usunięte przez administratora)i kilometr, kilometry (jaknajwięcej kilometrów).(usunięte przez administratora) Przepracawołem tam 2 bardzo trudne lata więc wiem co pisze. Stanowczo odradzam tą firmę! (usunięte przez administratora)

Hanna

@Bartek a skąd masz wiedzę na temat pracy w DARTRANS? Jesteś tam zatrudniony? Jeśli tak, to rozwiń proszę swoją opinię i napisz jakie są warunki zatrudnienia w tym miejscu. Każda konkretne, merytoryczna wypowiedź osoby zorientowanej w realiach jest na wagę złota dla osób zastanawiających się czy wysłać tam swoją aplikację.

Bartek

Są różne zdania na temat firmy. Ja wiem, że to dobry pracodawca. Pewnie opinia zależy od tego jak się pracuje!

Tomasz

DARTRANS ma opinię dobrego pracodawcy, dziwi mnie takie narzekanie?

Janis

Witam. Panowie a jak z zjazdami do domu ile dni i jak np święta??? Jak przypada jakieś święta na mojej zmianie to siedzę w kabinie czy zjeżdżam wcześniej czy też wyjeżdżam później??

Hanna

Czy ktoś pracował jako KIEROWCA C,E TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY? Jakie trzeba mieć doświadczenie, aby dostać się na takie stanowisko? Taka informacja będzie pomocna dla tych co szukają zatrudnienia na takim stanowisku.

Hanna

@666 dziękuję za opinię. A co cenisz sobie w pracy najbardziej?

qia

hej no tak tak nie tylko niemieckiego bo tak samo sa oferty dla ososb które znaja dobrze jeżyk angielski ale to w sumie chyba na dzień dzisiejszy nie jest nic wielkiego taki wymog w sensie mam racje?:)

Obecnie pracuję w tej firmie .. Szefostwo bardzo miłe,spedytorzy normalni , mamy nowe autka dobre zarobki ...ja jestem zadowolony a pracować trzeba wszędzie .Jak wykonujesz swoją pracę rzetelnie ,dbasz o auto to z niczym nie ma problemu .A te negatywne komenty to wystawiają tacy co sobie nie dali rady z prostym dowozem z punktu A do B ... polecam tą firmę :)

Dupobb

a co cię tak to interesuje?Jak chcesz pracę to idź do firmy i sam zapytaj.Posty piszesz dla kasy czy jak?Chyba tak,bo przy innych firmach podobne teksty.Naprawdę nietrudno się zorientować.

MAS

Firma ok.Kasa na czas,a robić trzeba jak wszędzie.

Root

Widać, że wszyscy pracownicy chętni do pomocy jak nigdy ;) Mam tylko nadzieję, że ilość obowiązków nie jest na tyle duża, że nie można napisać paru zdań o firmie. Oczywiście jeżeli tutaj nikt się nie wypowiada, zawsze można zobaczyć co u konkurencji słychać. Stawki podejrzewam, że oferują podobne jak w całej branży.

Root,disco,drań
@Root

A pisanie postów to dobrze płatna praca???Chyba tak:)Zmiana Nik-u jednak nie pomogła-fakt.

Do Bobas

Widać już masz pracę-pisanie postów:)To po co pytasz jak na każdym forum o to samo-jak Ci dobrze płaci G-W.Dobra rada zmień Nick.

beny

Firma jest faktycznie fest , oczywiście nie do jakiś tam byle kierowców tylko do solidnych pracowników , idzie zarobić , jest spokój i nie ma sytuacji bez wyjścia , sam osobiście polecam ta firmę tyle ze do takich co kochają ten zawód i dbają o to co robią nie dla byle kogo co wsiądzie cwaniakuje , a co do Darka to jest jego kompania wiec nie może sobie pozwolić na zbyt delikatne podejście iż wszystko pewnie by sie posypało i w sumie bardzo dobrze iż trzyma rygor ;) pozdrawiam dartransiakow ;)

Zostaw merytoryczną opinię o DARTRANS - Biskupice

• Jak się pracuje w DARTRANS?

Zobacz opinie na temat firmy DARTRANS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DARTRANS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DARTRANS