Utal sp. z o.o.

Opinie o Utal sp. z o.o.

Anka

Bardzo słabo, kto chce niech próbuje ale w mojej opinii warto poszukać coś lepszego

@Anka

Masz na myśli produkcję czy biuro, bo mogą to być dwa różne światy? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Rez

Słaba firma nie polecam pracy w niej. To było wielkie rozczarowanie. Na rozmowie kwalifikacyjnej co chwila podkreślano jaka to firma nowoczesna. Metody zarządzania z poprzedniej epoki. Cóż polskie prywaciarstwo potrzebuje 100 lat aby stać sie nowoczesna organizacja

rezrez
@Rez

Chyba coś naciągasz, bo pachnie to wcześniejszymi wpisami. Na jakie stanowisko się ubiegałeś? Nasz moderator wrócił.

Śródmieście

Pracuję już 6 lat (praca w biurze), jest ok, polecam.

Kolarz

Ja też myślę, że trzeba raczej samemu sobie opinę wyrobić. A zresztą historia, to historia - tak sądzę.

Rekrutacja wieloetapowa: Na początku umówienie mnie na spotkanie w siedziby firmy przez asystentkę, pierwsza rozmowa w firmie z bardzo miłą Panią z HR (około 30 minut), zaraz po tym kolejna rozmowa z Dyrektorem Handlowym (około 1,5h), Zostałem też uprzedzony o rozważaniu jeszcze innych kandydatur oraz że do 2 tygodni dostanę informację zwrotną odnośnie następnego etapu lub info o wykluczeniu mnie z dalszego etapu rekrutacji. Po upływie około tygodnia zostałem zaproszony na kolejne spotkanie z Prezesem i znów około 1,5h rozmowa, bardzo rzeczowa i merytoryczna, z resztą jak wszystkie wcześniejsze rozmowy. Już za pierwszym razem oprowadzono mnie po firmie i przedstawiono w skrócie profil działalności. Na ostatniej rozmowie zostałem poinformowany że mam duże szanse na to stanowisko i że decyzja zapadnie w ciągu paru dni. Poproszono mnie też o przesłanie w międzyczasie kontaktu w sprawie sprawdzenia moich referencji w poprzednich firmach co zrobiłem niezwłocznie. Po kilku dniach otrzymałem telefon bezpośrednio od Prezesa z informacją o zatrudnieniu mojej osoby. Jako że w swojej karierze uczestniczyłem w wielu rozmowach kwalifikacyjnych proces rekrutacyjny w UTAL odbieram jako bardzo profesjonalny i pełny. Cieszę się że zostałem zatrudniony w tej firmie i polecam ją wszystkim którzy chcieliby się rozwijać i pracować w poukładanej strukturze. Z perspektywy czasu oceniam swoją decyzję o przyjęciu propozycji pracy za bardzo trafną. Pracę w firmie Utal wybrałem spośród paru propozycji które miałem z innych firm na stanowiska o bardzo zbliżonej charakterystyce i z porównywalnymi warunkami finansowymi.

Pytania na początku ogólne, później specjalistyczne, długa ciekawa rozmowa z HR, następnie z Dyrektorem Handlowym na końcu z Prezesem. Pytania celne i rzeczowe w miłej i przyjaznej atmosferze. Rozmowy powiedziałbym partnerskie i prowadzone bardzo profesjonalnie.

noto

A coś więcej i konkretnej? ...bo oczucia jedenej osoby mnie nie interesują.

Rychu

Nic ciekawego, nie polecam..

Loko

Pewnie były niezgodne z regulaminem, bo wtedy gowork je usuwa.

posejdon

Mój znajomy też sobie chwali pracę w Utalu, chyba robi w logistyce.

Jak tu się dzisiaj pracuje? Bo po analizie historycznej nie najlepiej jak sądzę - dajcie znać!

kumpel

Z tego co słyszałem od kumpla to na produkcji całkiem spoko. Reszta chyba też jest ok, bo nic nie mówił.

rob

Wiele wypowiedzi jest skasowanych - jeszcze miesiąc temu było ok 1700 opinii i większość negatywnych!!!!

Podwacek ?

Kiler jeszcze robi ?

Rychu ze Szwarzyndza

Jak tam wyniki ? Ta rentownosc nadal tak leci na dol ? A rotacja ciagle taka duza ?

niki

Oooo.... i kolega moderator wrócił. Już po wakacjach?

pex

Czy warto w tej firmie podjąć pracę? Bo po analizie wielu wpisów mam wrażenie, że nie za bardzo!?

ost
@pex

Nie wiem bo nie pracowałem ale nawet marketingowo muszą być słabi! bo na ich stronie jest slogan "License plate solutions" a w innych materiałach "License plates solutions"

Robilem w eksporcie
@ost

Jaki slogan taka firma. O jakim marketingu my mowimy ? O kalendarzach w formie notesu ? Czy moze o darmowej wyzerce z niektorymi klientami ? Tam nie ma nikogo kto sie choc troche w marketingu orientuje. Jest celnik, biolog i pare jeszcze innych egzotycznych specjalnosci. To wszystko jest robione jesli prezio skinie glowa. Robota tam to typowa robota u polskiego prywaciarza, be jeszcze nie do konca na swoim.

SP
@Robilem w eksporcie

Niestey smutna prawda...

@pex

Zdecydowanie poszukałabym innej pracy..

Dyktator mody z przedmiescia

Po dlugim weekendzie czas na sandaly do garnituru i koszule z krotkim rekawem , koniecznie krawat czyli na "polskie wesele" - to ladnie wyglada na "naradce"

prosiaczek

To zależy ile byków jest zrobionych. Jak jest do 3, tak jak powyżej, to zostawiają.

Opinion

If You have any opinion, sugestion about company You can write directly to: Anders Eriksson                                                                                     anders.eriksson@scandector.se or Ian George                                                                                        igeorge@plateimpressions.com

point
@Opinion

Jak to jest że raz taki wpis jest usuwany a tym razem jest w komentarzach aż 12 dni!?

Grupa Mocarta

Chłopaki z Orkiestry dziekują dziadkowi za 5000 zł napiwku za dodatkowe granie, na jubileuszu firmy 20- stego maja w Operze.

Rysiu

A ktos wie ile bylo obrotu w 2016? Moze ile rentownosci ?

@Rysiu

Nikt nie wie ;P

nmscc
@Rysiu

Chyba się boją powiedzieć..

zagubiony w czasie

Nasz komentator zatrzymał się trochę w czasie ...ciekawe czy do odmierzania czasu nadal używa zegara słonecznego?

Lekki podmuch wolności
@zagubiony w czasie

Który komentator ? Jest wielu

czas
@zagubiony w czasie

a co to jest czas?

Iwona

@nbvjeśli znikają komentarze, oznacza to że zostały zarchiwizowane przez administratora ze względu na łamanie zasad regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.

@Iwona

Ale rownież Pani komentarz zniknął. A Pani chyba zna regulamin...

Regulamin jest tak szeroki, ze mozna kazda wypowiedz skasowac. Zawsze mozna podciagnac pod nieetyczne, nie na temat itd. Bo coz to znaczy nieetyczne ? Wedlug jakiego kodeksu etycznego sa oceniane wypowiedzi ? Pewnie to moje pytanie zostanie i tak bez odpowiedzi , jak poprzednie gdy zapytalem pania Iwone w jaki sposob posrod tylu firm trafila na ta wlasnie, aby wspomoc ja swoim moderowaniem ? Przypadek zapewne. Z ciekawosci przjerzalem inne watki tego forum i nie kazdy ma swoja Pania Iwone. Szybko czytajcie bo usuna !

Zostaw merytoryczną opinię o Utal sp. z o.o. - Gruszczyn

• Jak się pracuje w Utal sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Utal sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Utal sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Utal sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Utal sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Utal sp. z o.o.