Utal sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Utal sp. z o.o.

Kobieta Nowy wpis

Czy w firmie obchodzi się dzień kobiet, czy przeszło bez echa

NIEKOBIETA Nowy wpis
@Kobieta

Może nie jakoś hucznie ale tak

klient

polecam firmę dobry kontakt z opiekunem i towar niezłej jakości

Stan
@klient

Też polecam, ciężko o lepszy towar na rynku

NIEcierpliwy
@Stan

Widziałem asortyment na targach w Wawie w zeszłym tygodniu, chyba kupię partię próbną

Pewnie
@NIEcierpliwy

Tak potwierdzam kupujemy od lat i nie ma powodów do marzekan

Ramka Nowy wpis
@Stan

Porządne ramki a nie jakieś chińskie badziewie

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Utal sp. z o.o.?

Ario Nowy wpis

Czasem proszą o referencje i dzwonią później sprawdzając czy nie ściemniałeś

K

w sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko specjalistki ds. eksportu . chcę tu aplikować . firma wymaga otwartości na zagraniczne podróże służbowe . jak często mają one miejsca ? ile dni jest się wtedy poza granicami kraju ? czy da się więcej zarobić na delegacji , niż pracując stacjonarnie w biurze ? Widzę , że firma dofinansowuje zajęcia sportowe . czy chodzi tutaj konkretnie o kartę MultiSport ?

NICK
@K

karta mulptisport ale to już ktoś pisał, podróże tak, różnie była z częstotliwością wyjazdów ale nie jakoś często i na pewni nie co tydzień a nawet miesiąc, są tacy którzy częściej wyjeżdżają i tacy którzy rzadko lub w ogóle.

Możeja
@NICK

Zaciekawiło mnie to ogłoszenie, może ktoś z pracowników uchylić rąbka tajemnicy ile można dostać na rękę i czy są jakieś premie itd?

@Możeja

Koło pieciu paczek było by ok?

TY
@Marta

Mam rozumieć jest 5k na rękę? Jeśli tak to całkiem spoko, ale czy chodzi o samą podstawę z umowy? Czy podwyżki są realne do osiągnięcia potem? No i jak przedstawiają się dodatki typu premie, nagrody, funkcjonuje coś takiego? Bo fajnie zawsze jakąś dodatkową motywację mieć.

Hmm
@Możeja

Na premie pracuje cała sekcja, podwyżki są, pensję sam musisz sobie wynegocjować.

Ciekawy
@Hmm

A te podwyżki to jak często?

On
@Ciekawy

Co roku jakiś mały procent i inflacyjny dojdzie inaczej ludzie by odeszli tak to działa motywacja finansowa musi być

GS
@On

To ile jest to w skali roku? A jakieś inne motywacje poza kasą stosują? Ciekawi mnie czy benefity są interesujące.

@Ciekawy

W 2023 była jedna w połowie roku, druga ma być teraz jakoś

Czyli nawet raz na pół roku podwyżka jest możliwa? Przy czym pytanie - czy jest ona obligatoryjna dla każdego, czy jednak uzależniona od wyników. Bo jeżeli dla każdego, to tylko pogratulować solidnej firmy.

Rekrutacja wieloetapowa: Na początku umówienie mnie na spotkanie w siedziby firmy przez asystentkę, pierwsza rozmowa w firmie z bardzo miłą Panią z HR (około 30 minut), zaraz po tym kolejna rozmowa z Dyrektorem Handlowym (około 1,5h), Zostałem też uprzedzony o rozważaniu jeszcze innych kandydatur oraz że do 2 tygodni dostanę informację zwrotną odnośnie następnego etapu lub info o wykluczeniu mnie z dalszego etapu rekrutacji. Po upływie około tygodnia zostałem zaproszony na kolejne spotkanie z Prezesem i znów około 1,5h rozmowa, bardzo rzeczowa i merytoryczna, z resztą jak wszystkie wcześniejsze rozmowy. Już za pierwszym razem oprowadzono mnie po firmie i przedstawiono w skrócie profil działalności. Na ostatniej rozmowie zostałem poinformowany że mam duże szanse na to stanowisko i że decyzja zapadnie w ciągu paru dni. Poproszono mnie też o przesłanie w międzyczasie kontaktu w sprawie sprawdzenia moich referencji w poprzednich firmach co zrobiłem niezwłocznie. Po kilku dniach otrzymałem telefon bezpośrednio od Prezesa z informacją o zatrudnieniu mojej osoby. Jako że w swojej karierze uczestniczyłem w wielu rozmowach kwalifikacyjnych proces rekrutacyjny w UTAL odbieram jako bardzo profesjonalny i pełny. Cieszę się że zostałem zatrudniony w tej firmie i polecam ją wszystkim którzy chcieliby się rozwijać i pracować w poukładanej strukturze. Z perspektywy czasu oceniam swoją decyzję o przyjęciu propozycji pracy za bardzo trafną. Pracę w firmie Utal wybrałem spośród paru propozycji które miałem z innych firm na stanowiska o bardzo zbliżonej charakterystyce i z porównywalnymi warunkami finansowymi.

Pytania na początku ogólne, później specjalistyczne, długa ciekawa rozmowa z HR, następnie z Dyrektorem Handlowym na końcu z Prezesem. Pytania celne i rzeczowe w miłej i przyjaznej atmosferze. Rozmowy powiedziałbym partnerskie i prowadzone bardzo profesjonalnie.

Ciekawski

Na pracahandlowiec wisi ogłoszenie na KAMa. Powie ktoś coś więcej niż to co można wyczytać?

@Ciekawski

A co to jest KAM??

KAM
@Andrzej

Key Account Manager????

@KAM

Tak

Darek

Hej jestem zainteresowany pracą gdzie mogę zobaczyć firmę poza stroną, można sobie przyjść i pozwiedzać, wejść na produkcję itd??

Hmm
@Darek

Nie mozesz

Xenon
@Hmm

Chyba że cię zaproszą na rozmowę

Ktosiu
@Xenon

Albo możesz pojechać na targi najbliższe w stolicy w połowie lutego

Multi

A ta kart multisportu to jaka jest? klasyczna, plus czy jakas inna?

Pracek

Ja mam plus

@Pracek

To ile dopłacają do tej karty

KS

A nie pokrywają całości kosztów karty? I kto wyjaśni, czy jest też prywatna opieka medyczna w takiej wersji, by bez problemu skorzystać z okulisty, czy dentysty?

Heyka
@KS

Nie znam firmy która by pokrywała całość, inaczej wszyscy by chcieli karty a 3/4 by ich nie używała

Xyz

Nie wiem ile dopłacają, odbijają mi 60 zł i mam nielimitowane wejścia

Karta Multi
@Multi

Z Plusem ale trzeba dopłacić połowę chyba ale zawsze coś.

Karta Multi

Z Plusem

EF
@Karta Multi

Czytałem na stronie firmy, że są jeszcze inne benefity w postaci dofinansowania kursów, szkoleń i nauki języków. Jestem ciekawy jak to wygląda, pracodawca dopłaca połowę? Czy jest to zależne od stanowiska? Jeszcze zapytam - co wchodzi w skład dodatkowych świadczeń socjalnych?

Targi w Düsseldorfie robiły wrażenie

Stefan

Jeżdżąc do pracy do Poznania mijam codziennie tą firmę. Czy poza rekrutacją na ich stronie są prowadzone jeszcze jakieś inne rekrutacje? Miałbym blisko i nie traciłbym czasu na dojazdy.

KAPITAN
@Stefan

Znajdziesz poza stroną www na portalach dotyczących poszukiwania pracy

Prac
@KAPITAN

Jak jesteś faktycznie zainteresowany to nie czekaj na ogłoszenia tylko wysyłaj cv na adres firmy

Były
@Stefan

A jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany?

Klient

Biorę ramki od lat, jakość lepsza niż gdzie indziej

Dziki dzik P (kmwtw)

Pracowałem w UTAL-u, w dziale IT, jako programista. Firma bardzo fajna, prężnie działająca. To co na zrobiło na mnie wrażenie to rozmaitość rzeczy, które firma produkuje, bo zarówno tablice rejestracyjne, jak i maszyny do ich produkcji. Roboty dużo, w dobrym sensie. Można robić 'w swoim tempie', nikt nad głową nie stoi, co uważam za ogromy plus. No i też jest czas na rozwój. Firma inwestuje w pracownika (szkolenia itp), dba o pracownika, w kadrach bardzo sympatyczna pani ;) . Ludzie bardzo fajni, szczególnie w dziale technicznym, którego częścią jest dział IT. Kierownicy też bardzo sympatyczni. Z punktu widzenia programisty: akcent jest na jakość pracy, a nie na szybkość i byle było. Dużo się nauczyłem dzięki moim kolegom. Zespół nie za duży, ale bardzo prężny, tęgie głowy ale baardzo sympatyczne. Gdyby nie perypetie życiowe to z pewnością bym został. Pozdro, chopoki z IT! No i oczywiście pozdrowionka dla przyjaciół automatyków też! No i dla szefa szefów w dziale technicznym! Dziki dzik P. P.S. Zanućcie czasami "myszojelenia" ;)

Widzę że pojawiło się ogłoszenie na Export Managera na pracuj.pl, czy ktoś z pracujących w dziale sprzedaży może się podzielić informacją czy to stanowisko jest warte zachodu i jak wygląda faktycznie praca na tym etacie?

TAKTAK
@Kandydat

Jak najbardziej aplikuj, praca ciekawa, z tego co się orientuję dobrze płatna. Atmosfera też dobra. Podstawa to dobra znajomość angielskiego i najlepiej jeszcze innego europejskiego języka. Jest grono osób które pracuje na tym stanowisku już dobrych parę lat.

@TAKTAK

Dziękuję Ci za odpowiedź, możesz jeszcze wyjaśnić czy to dofinansowanie do zajęć sportowych to jest karta Multisport czy mowa o jakimś innym dofinansowaniu sportu?

TAKTAK
@Kandydat

Tak multisport

Szukający pracy

Cześć, Czy wiecie czy firma rekrutuje na produkcję?

@Szukający pracy

Poszukiwany jest operator CNC oraz mechanik/monter w Dzisle Pridukcji maszyn. Na stronie firmowej w zakładce kariera więcej szczegółów

Roxi
@Utal sp. z o.o.

Widziałem tę ofertę właśnie, napisane o dwóch zmianach, a można wiedzieć, jakie godziny konkretnie są pracy? Głównie chodzi mi o to, czy można jakoś dorobić po godzinach, osiem godzin to trochę mało dla mnie. Zdarzają się nadgodziny płatne?

@Roxi

Wszelkich informacji dotyczących rekrutacji udzieli nasz Dział Personalny, proszę o kontakt mailowy: personel@utal.pl

Norbi
@Roxi

Zmiany 6-14, 14-22 nadgodzin nie ma

Anka
@Norbi

Nie zdarza się, że jest więcej pracy? Trzeba wyrobić się z obowiązkami w tym systemie 8 godzinnym? Można w jednym miesiącu przychodzić na jedną zmianę ?

Czy pracodawca Utal sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Cześć, czy może ktoś napisać jak wygląda praca na stanowisku Specjalisty ds. Eksportu? Jakie zarobki, czy praca fajna, jaki zespół? Może ktoś z obecnych pracowników podpowie ?

Jeśli chodzi o zarobki to adekwatne do kompetencji, raczej w porządku), zespoły są aż cztery to zależy na który trafisz, generalnie atmosfera spoko wielu z nich pracuje tu od zarania dziejów ;)

Iwona
@Utal sp. z o.o.

Co to znaczy „adekwatne do kompetencji” w praktyce, można wiedzieć? Chociaż czy bliżej im do minimalnej czy średniej na przykład. A może jeszcze więcej można zarobić?

Sonia
@Utal sp. z o.o.

A ile dokładnie proponujecie na stanowisku specjalista ds. eksportu? Ile trzeba mieć doświadczenia żeby nieźle zarobić na tym etacie? Premie też się zdarzają?

Czy w Utal sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Tak, otrzymujemy paczki z okazji Świąt Bożego Narodzenia

To super ! A pochwalisz się co się w takich paczkach znajduje i czy każdy pracownik ma to samo? Każdego roku dostajecie coś innego? A na Wielkanoc wlatuje jakaś kasa, czy te swięta nie są premiowane?

@Marta

Paczki żywnościowe ze słodyczami, kawą, z akcentem na produkty typowo świątecznych (miód, bakalie itp) Każdy pracownik otrzymuje ten sam zestaw, który różni się nieco co roku. Zarówno na Święta Bożego Narodzenia jak i Wielkanoc dostajemy pieniądze.

Jolanta

Takie paczki to zawsze jakiś plus, a coś z innych dodatków się znajdzie? Dofinansowanie do karty Multisport? Dodatkowe ubezpieczenia dla pracowników? Jest jakiś system premiowania?

Jesse rodriguez

Witam, Poszukują Specjalista ds. sprzedaży, czy ktoś może się wypowiedzieć jak wygląda praca w tym dziale. jakie mniej więcej zarobki itd?

Iwona

A to są jakieś pododdziały czy jak? Powiedz coś więcej o strukturze firmy, bo nawet nie miałam gdzie o tym poczytać. To w ogóle jakieś duże przedsiębiorstwo, ile zespołów?

Operator

Witam, firma szuka pracownika na stanowisko operatora cnc, jak wygląda sytuacja na tym dziale? Pozdrawiam.

Mini
@Operator

Ogólnie praca jak to na maszynach cnc różne detale duża dokładność 2 zmiany 6-22

MD

Bo nowy CEO lub MD lub Dyrektor Zarządzający nie ma kompletnie nic do powiedzenia nawet jeśli ma pomysły! Właściciel nikomu nie wierzy i nie ufa i to jest powód - stanowisko tylko papierowe! a pozostali managerowie nie potrafią sami podjąć decyzji ponieważ właściciel zawsze ma rację i ostatnie zdanie!

xxx
@MD

A dyrektorzy nadal sprzątają biura i myją okna?

Mandy
@MD

To prawda firma jest szefa i on podejmuje decyzje opinie i zdania innych są jedynie dla niego propozycjami .

Barbara
@Mandy

Takie prawo szefa. A czy ci maganerowie chociaż dostają dobrą kasę za to że są tu tylko by proponować a szef i tak sam zadecyduje?

Dmuchany

To co już ten ostatni out ? Pewnie ktoś z rodziny by się utrzymał tylko.

Katarzyna

A czemu tak ciągle szukają? Dlaczego ludzie nie chcą zostać tu na dłużej?

Marcin Biel
@Katarzyna

Bo tylko najlepsi z najlepszych tutaj przetrwają

Dorota
@Marcin Biel

Napisz proszę coś więcej o tym przetrwaniu. Chodzi o warunki pracy? Czy wymagania są tak duże, że ciężko podołać? Najlepsi zostają jakoś docenieni premiami? Z góry dziękuję za odpowiedź

Weronika

Może ktoś mi podpowiedziec na jakie zarobki mogę liczyć na stanowisku Programista python? Na stronie firmy znalazłam taką ofertę ale muszę sobie sprawdzić czy opłaca mi się prace zmieniać. Będę wdzięczna za pomoc

Zostaw merytoryczną opinię o Utal sp. z o.o. - Gruszczyn

• Jak się pracuje w Utal sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Utal sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Utal sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Utal sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Utal sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Utal sp. z o.o.