Opinie o AS TAXI w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy AS TAXI. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w AS TAXI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AS TAXI w Gdańsk

Kamil

Neptun szuka (usunięte przez administratora) 5 tys... wpisowe ..I zero zleceń wolę asa czy city przynajmniej da się coś zarobić

Elżbieta
@Kamil

Czego szuka Neptun? Możesz rozwinąć? Części Twojego wpisu nawet nie widać? Jakiego asa wolą? Prawie nic nie rozumiem z Twojego wpisu.

Wypad do Neptuna stać 5 h I czekać na strzała

Na hasło ,, jezdziłem w Asie,,, w pierwszej kolejności przyjmują do Neptuna Taxi

Bodzio
@Piotr

Tam przyjmują na każde hasło a ciebie pewnie przyjęli na hasło i..diota w pierwszej kolejności

@Bodzio

Selekcja nowe auta wpisowe 5 tysięcy zakaz wjazdu na lotnisko itd. A potem czekanie na mieście 5 godziń na kurs:))))))))). To ja wole już Asa .

Klientka

As to najlepsza firma pod każdym względem

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie AS TAXI na stanowisko Kierowca Kat B As Taxi? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Tragedia dojazdy po 10 kilometrów i kurs za 10 zł.

Kierowca

Kto w temacie to wie że neptun taxi to porażka. Czekanie po 4 godziny na kurs to codzienność.

Kierowca

Jak my mamy zarobić jak telefonistki nie odbierają telefonów od klientów. Notorycznie to się powtarza.

@Kierowca

Jest potężny ruch dziewczyny się po prostu nie wyrabiają

Kamil

Ruch jak za dawnych czasów as znowu stal się najlepszą firmą

@Kamil

Niedziela od 9.00 do 15.30 jeden kurs . Kursów mało i najniższa stawka za kilometr. Ja odchodzę do konkurencji.

Pou

Szerokości

As
@Kamil

W tej chwili 90 % kierowców jest bez zlecenia wolnymi. Taki stan rzeczy.

Julia
@As

to firma się nie boi, że ich utraci? To nie jest kwestią czasy gdy nie przejdą do konkurencji? Chyba, że już część to zrobiła?

@As

Skoro nie umieją się przestawić gdzie są zlecenia na rejonach to już ich sprawa

No tak na godzinę dwa liście po 15 zł

@Kamil

To jak ma się do teraz wszyscy wolni jeden zajety. Bajki pisane i tyle. Słabo jest zleceniami.

@Były kierowca

Przecież tak chwalicie Neptuna a tu piszesz że 2 liście po 15 zł bo w asie byś miał zrobione w tym czasie 3 kursy po 30 i gdzie tu logika wasza

Kierowca

Prawda jest taka że jak ktoś chce I wyjeżdża o dobrych godzinach to zarobek to od 60 ..zł do ..80 zł na h wychodzi zawsze i w żadnej firmie nie zarobi się tyle co w asie

Anonim były kierowca
@Kierowca

Średnia za kurs 15 zł . Nie da się zrobić 4 kursów w ciągu godziny żeby mieć te 60 zł. Następna kłamliwe opinia.

@Anonim były kierowca

Nie ze tylko 80 zł a kursy po 15 zł to masz chyba w Neptunie

Kierowca

Czy ktoś wie w jakim celu podajemy czas przejazdu? Przecież i tak na to nikt nie zwraca uwagi na bazie.

Halk
@Kierowca

Przecież to jasne każdy przejazd jest rejestrowany bo od q 1 ..12 będą sprawdzane podjazdy i czas podjazdu ..oraz trwającego kursu w celu weryfikacji systemu kontroli każdego kierowcy co ma obniżyć czas oczekiwania podjazdu po klienta co ma usprawnić funkcjonowanie firmy

Kiero
@Halk

Wymień bazowe to może firma zacznie działać. A nie ordynarne babska które jedyne co potrafią powiedzieć to " typuje " .

Halik
@Kiero

Akurat to nie ma żadnego wpływu o 1 ..12 to system będzie weryfikował kierowców w celu udoskolenia bazy a kobietki nie taki zle ale teraz to się zmieni bo każdy kierowca będzie kontrolowany przez system i weryfikowany na koniec m.c i tak będzie sprawiedliwie będzie zależało od czasu do dojazdu i i przeprowadzonego kursu

@Halk

A mnie się wydawało że chodzi skrócenie czasu dojazdu do klienta i aby kierowcy nie jeździli na krzyż z pustymi przebiegami. Płacimy na bazę ciężkie pieniądze. Po co? Wyjdzie taniej jak posadzimy wytresowanego szympansa, ktory też może wklepać zamówienie do komputera i wcisnąć enter.

@Kierowca

Opłata za bazę nie jest duża przy naszych zarobkach 8 h pracy a koszty firmy rosną z dnia na dzień a zleceń jest bardzo dużo że nie da się obrobić

@Kierowca

ha ha no takie opinie może pisać tylko szef. Twoja firma jest słaba same liście po 12 zł. Długie kursy dostają pupile Ja u Ciebie przez miesiąc jeżdżenia nie byłem na Lotnisku. To wszystko tłumaczy. Bzdury wypisujesz że jest dobrze.

@Kierowca

As to profesjonalna firma z najmiejszymi dojazdami niema czegoś takiego jak jeżdżenie na krzysz baza profesjonalnie współpracuje z kierowcami i bacznie obserwuje każdy ruch kierowcy a system sam dostosowuje dojazd żeby był jak najzsybszsy i najkrótszy i tylko w danym rejonie ..jeżeli nie ma taxi w innym rejonie po to jest giełda i proś e nie pisać oglupot o dalekich dojazdach

Anonim były kierowca
@Kierowca

Jest wręcz przeciwnie. Zakłamania firma odradzam.

800 zł dniowki to teraz norma tylko jeździć

Jazzo

Potwierdzam jest dobrze

@Jazzo

Bzdury jezdziłem w Asie 2 miesiące temu. Słabo z zarobiłem. A i do tego szef asa agresywny i wulgarny wyzywa kierowców od najgorszych.

Prawie 6 godzin w niedzielę jeden kurs 20 zl

Daro
@Kierowca

To slabiutko ja od 6...do 17.. 980 zł I tak jest zawsze jak się chce I nie pisz o układach z bazą

@Daro

Przestań wąsaty naganiać nikt już się na twoje kłamstwa nie nabiera. Gadasz jak potłuczony kto i jak przez 8 h zarobi 900 zł przecież tego nie da się zrobić przy tych stawkach. Jesteś żenujacym kłamczuchem. Pała ci od tego nie urośnie. Zasłużyłeś sobie na to. Sam to zgotowałeś to twoja wina. Opowiadanie bajek kłamstwa i (usunięte przez administratora) których typuje.

@Was

Czytam i widzę że psychiatra się kłania u kolegi tyle się zarabia jak ktoś chce

@Kierowca

Śmiech na sali a nie zarobki- obroty rzędu 11 tys. To 900 zł dniówka ?? Kłamczuszku. Chyba ze Twoje (usunięte przez administratora) tyle zarabiają. Pokaz te raporty miesięczne. Nikogo do tej umieralni nie ściągniesz. (usunięte przez administratora)

@Kierowca

No tak ale nie w Asie. Dniówka to same liście po kilkanaście zloty.

@Anonim

Terminy po 12 złotych. Pkp 25min czekania i na rajska ?? Umiesz liczyć wasaty. Czy tylko liczysz swoją składkę.

@Kierowca

Ja średnio 300 zł. Pewnie z tych pupili od szefa albo masz kogoś na dyspozytorni

Kierowca

As to dalej najlepsza firma

@Kierowca

Śmieszny jesteś daleko do Neptuna i City jesteście na poziomie Free Now

Haaaaaa człowieku w Neptunie zarobić dniowke 300 zł graniczy z cudem

@Były kierowca

Dobrze że takie (usunięte przez administratora)przechodzą do Neptuna by tam zarabiać grosze każdy wie jak tam wygląda sytuacja z zarobkiem....ale stawka wyższa hhhhhhaaaaaaaaaaaaaa

@Kierowca

Ale na lepszych warunkach się w neptunie jeździ.

@Anonim

Tak składka wyższa ruch praktycznie zerowy i to są te lepsze warunki

Kierowca

Teraz to można jeździć zarobki Ok dojazdy tylko w rejonie chyba że z giełdy coś się weźmie jest naprawdę dobrze

Wczoraj ogień 8 h 750 zł dzisiaj to samo jest dobrze a nawet bardzo dobrze

Były kierowca

As to przekret jeżdżą tylko pupile szefa i dyspozytorek. Inni odwalają czarną robotę. Zero dobrych kursów od 2 tygodni nie miałem kursu na lotnisko. Kursy po 12 zł 15 zł to 80 % . Dziwne. Co?

Gruby
@Były kierowca

Zastanów się teraz dlaczego w systemie są wyłączone funkcje podglądu zleceń (wszystkich które były) i kto dostał jakie zlecenie. I gdzie stał jak je dostał. W innych firmach wszystko jest widoczne dla kierowcy.

@Gruby

Bo as to firma profesjonalna wszystko do wglądu na bazie

Kierowca City Taxi

Idiotyzm z Waszej strony jezdzic za 2.80 i podjazd zanizony i czasowka My mamy 3 zl podjazd 9 zl i czasowka 50 zł i mamy duzo kursow. Ale to Wasz interes i Waszego Szefa

@Kierowca City Taxi

No widzisz przynajmniej mamy 50% więcej zleceń niż wy czytając wasze wpisy na waszej stronie o zarobkach w 8 h 1000 zł to śmiech na sali widać szef naganiacz hhhhaaaa

@Kierowca City Taxi

A stawki macie o parę groszy większe

Was

NBP wprowadza dla kierowców Asa nowa walutę kursy będą liczone w kilometro wąsach. Dojazd 10 km - kurs 2 wąsy za 12 złotych ( płatność kartą)

@Was

Widać zazdrość zżera a powrociku nie ma do Asa I wydaje mi się że lepiej mieć wąsa niż rogi

@Was

Jak coś piszesz to pisz ze zrozumieniem i logikom bo się ośmieszasz

Kierowca

Lepiej mieć poroze niż rogi i robić za Rogacza

Kierowca

A dla twojej wiadomosci każdy renifer (samiec) na zimę gubi poroze blaznie widać coś próbujesz ale niestety blazen to blazen i tylko się ośmieszasz tymi wpisami Rogaczu

Daro

Człowieku piszesz same bzdury że czytać się tego nie chce jak masz jakiś problem do wąsa to podjedź na warszawską i powiedz mu to osobiście a nie się tu blaznisz

@Was

Dziwne ? Nie po prostu odwoływanych jest duzo lotów z czym wiąże się mniej kursów na lotnisko ale w tym czasie giełda szaleje na mieście gdzie można trafić dobre kursy

Jest dobrze to wszystkie marudy się uciszyły nareszcie i tak trzymajcie

@Tomek

Jest lepiej jak było a tak powinno być conajmniej od 3miesiecy (zmiana stawek) ale z tym dobrze to nie przesadzaj - w skali do 5 3+!!!

80 % kierowców jest zadowolona

@Kierowca

80 % odchodzi do innych korporacji . Chwalą dobie tylko pupile szefa. Od lat bez zmian.

Odchodzą już od 5 lat takie pisanie ..pewnie do Neptuna...hhhhhhaaaa

Roman

Baza od grudnia do góry o 150- 200 złotych. Zwariował orzech.

Me
@Roman

Oderwany od rzeczywistości. Was czy ty zwariowałeś? My mamy ponosić twoje koszta.

@Roman

Nie ma ci się dziwić koszty utrzymania firmy I bazy rosną a 150 zł to nie pieniądze

Roman
@Kierowca

Składka będzie jak w Neptunie a stawka najniższa. Zarobki nam nie rosną ruch jest coraz słabszy.

Kiero
@Roman

W As taxi nie ma podglądu i masz dojazdy po 10 kilometrów byle by klienta za 12 złotych zawieźć. Jak to się opłaca?

Orzech

Akcja szlachetna paczka. Do odbioru na bazie. W paczce cieple skarpety i maszynka do golenia wasa.

Zostaw merytoryczną opinię o AS TAXI - Gdańsk

• Jak się pracuje w AS TAXI?

Zobacz opinie na temat firmy AS TAXI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 479.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AS TAXI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 469, z czego 121 to opinie pozytywne, 164 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AS TAXI
1.8/5 Na podstawie 265 ocen.
  • ul. Tęczowa 10 lok. 13
    56-120 Gdańsk