Opinie o AS TAXI w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy AS TAXI. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w AS TAXI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AS TAXI w Gdańsk

Już się zaczeło

Info od klienta który zamówił asa i zamiast nas przyjechał uberiwiec na małym kogucie. Kierowca pyta się czy zamawiał itaxi !!!! A klient nie Asa. A kierowca ja robię kursy itaxi i asa !!!

Coś

Może coś w tym być. Itaxi jest obsługiwane między innymi przez wypożyczalnie samochodów współpracujących z przewoźnikami aplikacyjnym - wypożyczalnia eternis. Także teraz i As taxi może być przez nich obsługiwany. Za rękę nie złapałem ani nie widziałem.

Kierowca

Sami się dobiliscie źle wam było trzeba było zajechać na bazę a nie użalać się na forum tchórze tylko nieliczni potrafili to zrobić to teraz zobaczycie zarobki w nowych korporacjach

@Kierowca

Michał i ito jest racja źle było im w w asie to niech teraz zmieniają korporacje zobaczą tę 1000 dniowki .jak pisze city hhhaaaa powodzenia ja na szczęście już dawno to rzuciłem i pracuje na etacie a wy dalej .piszcie jak jest źle...Taxi to to teraz dla emerytów i kolegów za wschodniej granicy jeszcze raz życzę powodzenia

W city tragedia.12 godz 250zl obrotu max.,czekanie na zlecenie dwie,trzy godziny.

Były kierowca asa
@.

No tak pisz bajki że w City słabo. Kierowcy odchodzą właśnie do City i Neptuna nie trzeba było nas sprzedawać.

@Były kierowca asa

A gdzie mają iść jak nic nie potrafią

@Były kierowca asa

To powodzenia w city I Neptunie sami się sprzedaliście przecież tak źle wam było wiecznie narzekania to kursy krótkie. To stawka Mała To teraz macie i kursy i stawki dobre powodzenia

Kierowca

Klient dzwoni i chce zamówić, centrala twierdzi że nie ma kierowców i proponuje itaxi, (a w apce biało na wszystkich rejonach) , klient dziękuje i dzwoni gdzie indziej Brawo,, a czemu zlecenie nie weszło na giełdę Wyrolował nas

Kier
@Kierowca

A myśleliście ze będzie inaczej? As swoje zlecenia a itaxi swoje zlecenia ? Wszyscy do jednego „wora” !!! Na końcu prowizja od każdego zlecenia 20-30%!!! Tu nie została kupiona marka AS tylko baza klientów , numery telefonów. Myślący kierowca zmieni firmę na naszą lokalną (Neptun,Dajan,City). Duża cześć pasażerów napewno tez zacznie szukać sprawdzonych lokalnych firm (szczególnie ci starsi)

@Kier

Prawda bo mlodzi jeżdżą tylko uber .bolt itp a starsi po przychodniach

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie AS TAXI na stanowisko Kierowca Kat B As Taxi? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Anonim As

Abonament 720 zł i prowizja za kursy to za dużo.

Kier as
@Anonim As

Można wejść do itaxi bez aneksu do umowy as taxi . Płacisz tylko prowizję od kursu bez opłaty 720 pln

Elżbieta
@Kier as

Dzięki za informacje. Dobrze wiedzieć, że jest opcja by nie płacić 720 zł. A ogólnie dasz znać na jakie zarobki można tu liczyć w miesiącu?

@Kier as

No tak ściągasz na prowizję. To wyjdzie abonament 3 tysiak w sezonie.

Hary
@Elżbieta

Napewno więcej niż w tych anty korporacjach nawet po opłaceniu prowizji od kursów I tak zarobisz więcej niż w city czy Neptunie bo tu jest duzo kursów

Były kierowca asa
@Anonim As

Płacisz abonament a zlecenia są wzucane na itaxi. Wielki przekręt już widzę. Ci co zostali mówią jak już się robi.

Kierowca

Panowie bo nie jestem w temacie...wiadomo co dalej z Asem czy warto zostać czy lepiej zwijać żagle

Handik
@Kierowca

Z tego wiem to wszystko zostaje po staremu ktoś tu wypisuje głupoty o asie

@Kierowca

Zawijajcie się stamtąd szukajcie miejsca w Neptunie, City lub Dajan. Aplikacyjne firmy może i są przyszłością ale ta prowizja od kursów jest nie do zaakceptowania. Na początku pewnie jakieś ulgi w prowizjach będą ale na końcu to firma musi zarobic a nie kierowca

Jazzo

Tylko ze za jakiś czas nie będzie żadnej korporacji bo teraz wszyscy już zamawiają ubiera...bolta ..czy tam inne wynalazki sam zacząłem korzystać bo jadąc w niedzielę z ujesciska pod galerię baltycka wyszło 22 zł..na 2 taryfie to chyba różnica...

Greg

No raczej wątpię z tego co widzę będzie zupełnie odwrotnie i to Neptun będzie miał bardzo duże problemy. Ale jak kto chce ja na robotę nie narzekam

@Greg

Wszystko do czasu. Powodzenia. Na końcu i tak musi zarobic firma aplikacyjna nie kierowca !!!

Janek

No prawda tak właśnie jest w Neptunie firma ściąga dużą składkę a kierowcy zarabiają grosze 4 h czekanie na zlecenie żeby tam jeździć to trzeba być naprawdę ......

Kierowca

Sami do tego doprowadziliście wiecznie albo krótkie kursy albo stawka za mała to teraz w Neptunie sobie odbijecie ..powodzenia

Były kierowca
@Kierowca

I z tym się zgodzę teraz macie za swoje jak było źle to trzeba było podziękować i iść tam gdzie lepiej a tak teraz płaczecie..zobaczycie jakie kokosy są w Neptunie czy city .

Czarny

Ha ha ha. I w końcu As padł.O czym wy teraz będziecie pisać? Zamiast iść na etat to tyle lat się żaliliście na forum, a dalej byliście w Asie. I teraz co? Firma sprzedana. Trzeba było szybciej zrezygnować, to teraz MO nie miał by co sprzedać. A tak znowu Was zrobił w jajo. Kiedyś przeglądy samochodów co roku, ważni funkcyjni, egzaminy z topografii, a później , kto się zgłosił, to jeżdził w Asie. Co teraz będzie z pupilkami? Jak sobie poradzą? Powodzenia chłopaki. Dalej się zadłużajcie pracując na taxi.

@Czarny

Pupilki w 3 Trójmieście w żadnej korporacji się nie zachacza mają teraz za swoje ....

Już były kierowca as

Wszyscy do Neptuna lub City tam lepiej. To co teraz robią z Asa to nie przejdzie.

Kier
@Już były kierowca as

As sie właśnie skończył!!! W city sporo kierowców neptun wysokie wpisowe i wymagania spore co do auta pozostają się jeszcze Hallo i Dajan.

@Kier

No ale w Hallo i Dajanie nikt nie chce jezdzić bo mało zleceń. Więc pozostaje albo City Taxi albo Neptun Taxi.

@Adam

W city przejeździłem ostatnie 5 mc.klapa totalna za dużo kierowców teraz zlecenie średnio co 1..1.5..godziny i też przeważnie same śmietniki

Bzdura
@Janek

Odpal aplikacje City 50 kierowców zalogowanych . Tylko 2 wolnych wszyscy w kursie

@Bzdura

Pogoda brzydka szkoda że w tygodniu od 9 do 15 nie ma takiego ruchu

Wpgule mi nie szkoda tego Asa zniszczył on rynek taxi w Gdańsku. Z stawka 1.80 zł To był taki właśnie uber. I teraz ponownie niszczy rynek umacniajac polskiego ubera czyli itaxi. Szkodnik ten As czyli Michał O .

@Anonim

Mi tez wogole nie szkoda Asa !!! Ale trochę się mylisz ponieważ stawka 1,80 była przed powstaniem Asa tylko ze po wszechobecnym rabacie na telefon lub z postoju (komfort i Dajan )

Kierowca

Po raz kolejny Michał wszystkich wyru..ał aż (usunięte przez administratora) boli... Teraz czas zostawić asa czy tam teraz (usunięte przez administratora) I iść jeździć w Dajanie albo City... Tam nikt ie narzeka. Marudzą Ci co im się jeździć nie chce... Pokażmy tym fają że mamy jaja odejść...I niech sobie chłopaków że wschodu wezmą... Padną wtedy szybciej niż muchy w kiblu Michała

Kierowca as
@Kierowca

Oni tylko pisać potrafią a za Michałem by w ogień wskoczyli..kozacy

Kierowca C
@Kierowca

Macie mylne wrażenie o innych korpo. Zasuwam jak motorek po 12h dziennie a czasami wievej i jest wielkie G. Mowa o korporacji na C… oczywiście nie licząc sezonu.

@Kierowca C

Jeżeli masz na myśli city to potwierdzam 3 mc.tam jeżdżę i jak pisałeś jest wielkie g.. zarobić 300 zł to jest dobra dniowka niewiem po co te wpisy o dniowkach 1000 zł przecież to jest fizyczne nie możliwe nawet

Kierowca C
@Janek

Dokładnie… jeżdżę już trochę i poza sezonem jest tragedia a jak czytam te wpisy, ze oni 10h i 1000zl to aż mną telepie. Kwitne w tym samochodzie i już powinnienem być milionerem a jakoś nie jestem.. dobre czasy taksówek się skonczyly, coraz bardziej to widać.. niestety

To już jest koniec Asa w tradycyjnej formie. Kierowcy zostali wyrolowani kolejny raz (pocieszeniem jest to ze napewno przez Michała ostatni raz ). Za chwile powstaną nowe warunki pracy podobne do firm aplikacyjnych a wtedy kierowcy będą szukali możliwości przyłączenia się do tradycyjnych korporacji. Szukajcie już teraz sobie miejsc pracy!!!

Kamil

Zawsze macie możliwość iść do Neptuna czy dajana podobne zarobki

1000 pln za itaxi

Za wprowadzenie kierowcy do itaxi placi firma 1000 pln .podpisaliśćie już umowy koledzy kierowcy a.s. taxi ? Itaxi.pl

@1000 pln za itaxi

Tak bo to strzał w dziesiątkę lepiej być nie może

El zorro
@1000 pln za itaxi

Płaci po 5000zl, wprowadziłem dziś 5szt

Anonim As

Jak będą kursy bo jak na razie to słabo wygląda.

Kierowca

II gdzie wy będziecie wypisywać te bzdury teraz jak firma sprzedana może sami założycie firmę idealną ze stawkami za 5 zł I dalekimi kursami...życzę powodzenia

Taxi
@Kierowca

Panie Krzysztofie z konkurencyjnej firmy…prosze zająć się swoją..

Już były kierowca od dziś

Witamy w i taxi Kapitan aprzedał firmę Kto (usunięte przez administratora) podpisuje umowe w sensie aneks .(usunięte przez administratora)

Która to już „zmiana” kierowców przekonała się jak Michał traktuje kierowców z którymi współpracuje? Co jakiś czas wylewa się nowa fala krytyki na Michała i jego firmę. Te opinie zawsze się powtarzają - od wielu lat!!! Nic się nie zmienia!!! Mocno się dziwie tym kierowcą którzy jeszcze pracują pod szyldem Asa. W dzisiejszych czasach można pracować w innych korporacjach za inne stawki (chociażby Gdynia z taryfą powrotną) i zarabiać conajmniej to samo.

Anonim As

Jak juz cos to Nie sprzedalismy się itaxi tylko Michał sprzedał.

Były

Masakra wy dalej narzekacie i siedzicie w tym Asię jeździć za darmo dawno odszedłem z taxi normalna praca a nie opowieści że super jest kłamstwa Michał to jeden wielki ściemniacz liczy się składka teraz ponoć 720 a wy dalej kleczycie tam powodzenia zrozumcie taxi die skończyło kątem tylko można coś było podziałać i tyle dopieprza auta opłaty itp zero kursów latać po 15zl żenada pozdro dalej kleczcie i podniecajcie się As i całym tym szefem

Zostaw merytoryczną opinię o AS TAXI - Gdańsk

• Jak się pracuje w AS TAXI?

Zobacz opinie na temat firmy AS TAXI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 479.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AS TAXI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 469, z czego 121 to opinie pozytywne, 164 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AS TAXI
1.8/5 Na podstawie 265 ocen.
  • ul. Tęczowa 10 lok. 13
    56-120 Gdańsk