Opinie o AS TAXI w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy AS TAXI. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w AS TAXI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AS TAXI w Gdańsk

Kamil

Ruch dobry nie ma co podwyższać kilometrówki bo stracimy klientów city już narzekają

Ja, od czasu gdy żona przestała pracować na bazie, nie mogę zarobić pieniędzy .

Były kierowca as teraz city
@240

W City jest dużo kursów. I te kursy są normalne.

Kiero
@240

Od kiedy zona nie pracuje na bazie to nie możesz na zęby uzbierać.. ciagle szczerbaty

Kierowca
@Były kierowca as teraz city

W asie jest duzo kursów te same liście co w city po odliczeniu kosztów wychodzi to so samo cięcie w biedronce więcej zarabiają czy na budowie taka prawda

Iwona
@240

Dlaczego nie możesz zarobić pieniędzy ?

@240

Widzę, że nadal temat na czasie. Do wiadomości wszystkich nigdy nie przekazywane były zlecenia pod stołem żadnemu z kierowców. Ktoś kto pisze takie rzeczy, kompletnie nie ma pojęcia na temat, tego jak wydawane są zlecenia. Bynajmniej za czasów starej ekipy z bazy. Dziewczyny, które się zwolniły same to tylko z powodów marnych zarobków, oraz braku szacunku ze strony MO. Tak wlasnie tak szacunku nie ma do kierowców tak samo jak do dziewczyn ,nie raz byłem świadkiem krzyków które było słychać na dole

Gat
@Kierowca

Widzę bronisz swoją kobietę która pracował na dyspozytorni. Nikt ci nie uwieży że nie dodtawałeś pod stołem. Takie praktyki to tylko w Asie i Komforcie.

Gat
@Kierowca

Ale z tym podejściem MO do kierowców i dziewczy to prawda. Za traktowanie jes nielubiany.

Malo ryzu

Orzech obudz sie z letargu. Pobudka. Nie zarabiamy pieniedzy przy tych kosztach utrzymania. Kolejni odchodza do konkurencji albo zamykaja dzialnosc. Za (usunięte przez administratora) pracujemy. Nasza cierpliwosc sie konczy. Sam bedziesz sobie skladke zaraz placil.

Kiero
@Malo ryzu

Dzwońcie do tych kierowców co przeszli do neptuna. Powiedzą jak się teraz pracuje.

Powodzenia u konkurencji

@Malo ryzu

Po pierwsze żeby zarobić dobre pieniądze trzeba jeździć.... po drugie niech odchodzą powrotu nie mają po trzecie składkę trzeba płacić firma ma też koszty życzę powodzenia w tych trudnych czasach

@Kiero

Kontaktowałem się z paroma kierowcami każdy potwierdził że (usunięte przez administratora)totalny w Neptunie

Klient

Widzę że macie problem z autami drugi raz nie mogłem zamówić taxi z waszej firmy pierwszy przypadek z lotniska dzisiaj drugi z ul krzemowej niestety trzeci raz już nie będę dzwonił

@@klient
@Klient

Nie dzwon. Z naszymi stawkami na budziku i tak się nie pyli podjeżdżać.

@@@klient

Skoro macie takie podejście to ok..

Sebastian
@Klient

Zastanawiam się skąd takie podejście?

@Sebastian

Jak się zatrudniałeś w asie to wiedziałeś że as był...jest ... I będzie najtańszą firmą to nie narzekaj albo idz do Neptuna...

przemyśl to
@Klient

22.08. o godz. 12-13 w rejonie lotniska były min. 3 nasze taksówki. Czyżby baza odrzucała zlecenia od klientów z lotniska? Możę tam idzie niezły szwindel od innych korporacji?

@Klient

Drobna uwaga to nie jest forum dla opini klientów tylko forum opini o pracy w jakiejś firmie. Takie opinie można pisać np w Google opinie. Pozdrawiam.

As

Miałem pracować a nie dojeżdżać po 4 rejony bo samochodów nie ma

@przemyśl to

Zostałem poinformowany ze nie macie żadnego auta w pobliżu lotniska

@As

Bo u nas jest ruch

Poprostu.... jesteśmy najlepszą firmą w 3 mieście

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie AS TAXI na stanowisko Kierowca Kat B As Taxi? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

As to najlepsza firma zarobki mega 100 % wyższe niż w neptunie

Potwierdzam od 6 do 17.30 970 zł I tak przez cały tydzień

Daro

Zart ? Dilera to ty zmień może się odmulisz i zaczniesz pracować bo jest co robic

Czyli 29000 miesiecznie ?!!!!!! HHahahahaha

@Kierowca

Nie bo nie oram jak ty codziennie hhhhhaaaaaaa

Bobo
@Daro

Ale ci ten upał zaszkodził.

Dorota

Oj czemu się wyzywacie, serio taka stawka nie jest możliwa? Odliczacie coś z dniówki?

Kierowca neptuna

Panowie prawda jest taka że teraz w sezonie da się coś ukręcić w Neptunie ale od września 10 h max 5 . 6 zleceń I są to kursy też po przychodniach szpitalach po 20 zł lepiej iść do roboty i rzucić to bo kasy z taxi nie ma i nie będzie

@Kierowca neptuna

Piszesz tak bo nie chcesz aby flota aut się powiększała - mniej aut więcej zleceń do zrobienia. Teraz przerabiam to w Asie tylko w Asie stawka tragiczna!!! Pytanie czy lepiej zrobić w Asie 12 zleceń czy w Neptunie 6

Kierowca neptun

Zapraszamy to się przekonasz

Daro

Szczerze lepiej zostać ...asie ale decyzją zaleze od ciebie

A w sumie to dlaczego?

Neptun taxi przyjmuje kierowco

Neptun taxi są wolne miejsca. Tam.lepiej.

@Neptun taxi przyjmuje kierowco

Wszędzie jest lepiej!!! Oby z daleka od As Taxi!!! Nawet bym się pokusił o stwierdzenie ze w przewozach jest lepiej mimo tak ogromnej prowizji którą trzeba tam płacić bo niema takich dojazdów po pasażera jak w Asie!!!! Ja już od dawna w innej korporacji jestem i nie żałuje przejścia !!! Wręcz dziwie sie czemu jeszcze w Asie są wogole kierowcy . Ja teraz już wiem ze w innych korporacjach jest lepiej a inni dopiero muszą sie o tym przekonać .

@Neptun taxi przyjmuje kierowco

To idz i zarabiaj 3 lata tam zmarnowałem po sezonie średnio 3..4 .h czekasz na zlecenie

@Neptun taxi przyjmuje kierowco

W Neptunie zawsze są wolne miejsca bo wszyscy z Neptuna uciekają

@Kierowca

To as jest skończonym. Najniższe stawki wstyd.

@Anonim

Ale najwięcej kursów i klientów

Gruby

As - kwas

Byk
@Gruby

Trafne te As- kwas . Dziadostwo ten as

8 tys obrotu przez miesiąc z czego 3 tys na paliwo!!! A gdzie inne opłaty ? Nawet mam wolne jakieś dni w międzyczasie ale taka stawka przy tych dojazdach do klienta i drobnych kursach to się nic nie opłaca !!!

8 tys obrotu to się obijasz

Bede 6 w tym mc z rozwiazaniem umowy. Chlopaki w neptunie sobie chwala. Was - gon sie!

Maly

9 godzin 300 zlotych.

@Maly

To dlatego jesteś mały

@Maly

7 h 690 zł można można

Julia

Czyli tutaj zdecydowanie warunki lepsze?

@Julia

Tak najlepsze pod każdym względem

Kierowca

A ty do komfortu komfortu tam się nadajesz baranie

Były kierowca

Wystarczy powiedzieć że jeżdziłeś w Asie i przyjmują do Neptuna

@Były kierowca

A czy mówią ile czeka się na zlecenie bo z tego co wiem to ok 3 h i nie pisz głupot o neptunie bo każdy wie jak tam się jezdzi

@Janek

Ja w sumie to nie wiem, ale po Twojej odp mam wnioskować, że 100 razy gorzej niż tu?

@Julia

Wnioskuj sobie co chcesz nie wiem czy 100 razy gorzej niż tu ale możesz spróbować to się przekonasz

Wszyscy do Neptun Taxi tam lepiej.

W city dniowka 900 zł to u nas lepiej bo 1200 zł zapraszamy

Handik

Ilu kierowców? Numery proszę! Będzie miało w porze letniej urlop min dwa tygodnie?

@Handik

Wszyscy. W pracy zostaje się Michał ze swoimi pupilkami.

Leszek

Oki, a jak się weźmie urlop na dwa tygodnie to przysługuje ci dofinansowanie do wczasów pod gruszą z socjala? Czy tu takich dodatków nie dają?

@Leszek

Do zusu zadzwoń p alancie

Kierowca

Panowie wszyscy do city to co oni piszą przepraszam pisze jedna osoba to paranoja jeździłem w city 4 lata i kibel tak jak u was czy dajanie

Jazzono
@Kierowca

No niewiem przecież gdzie zarobisz 900 dniowki czyli jakieś 25 tys mc hhhhhaaaaaa

Asior
@Kierowca

Nawet za dobrych czasów takich utarow się nie robiło oderwani od rzeczywistości niedługo skarbówka zacznie ich ścigać z tych ich pisania to zarabiają 30 tys na czysto pokażcie paragony czyeksmy hhhhhhhaaaaaaaa i co łyso

Nikomu nie polecam tej firmy. Praca w Asie to tragedia!!!

Kierowca

Najlepiej zacznijcie pisać takie bzdury jak kierowcy city a raczej ich szef naganiacz przynajmniej jest się z czego pośmiać

Baza

Baza do góry o 60 złotych

Kierowca AS
@Baza

Niedługo dojdziemy do 1000 zł za bazę. Co chwila podwyżki A kursów ubywa.

Jazzo
@Kierowca AS

Jaka podwyżka od kiedy ?

Dorota
@Kierowca AS

To pewnie na to samo wychodzi jak kursów mniej, co nie?

Dojazdy

Każdy kurs spoza rejonu. Wszędzie trzeba dojechać. Kręcenie się jak mucha w smole. Korki dzisiaj stałem na wrzeszczu dojazd do szpitala Jana Pawła 15 minut i kurs na jelitkowski dwor za 9,30. Terminal. Następne zlecenie z 16 rejonu. Nie polecam.

Orzech
@Dojazdy

Najlepsze są dojazdy na termin po trzy rejony bo paniusie nie maja taksówki. Pretensje o spóźnienie i kurs za 14 zł. Chce się pracować.

@Orzech

Zrobisz dwadzieścia (usunięte przez administratora) po 20 złotych i pincet masz. Hihi taniej niż w ztm.

@Dojazdy

City zaprasza dowidzenia tam zrobisz ewentualne polecam Ci neptuna

Jeździłem w Asie

Nie polecam!!! Długo by pisać, najważniejsze - bardzo zła atmosfera stwarzana przez właściciela (Michała), zbyt niska stawka kilometrowa. Niby obroty robisz tylko koszty prawie wszystko zjadają!!!

Negatywne opinie to nierobów co jeżdżą 4 godziny dziennie.

Były kierowca Asa
@Anonim

Kłamstwa piszesz!!! Prawdą niezaprzeczalną jest ze właściciel Asa kierowców ma za nic!!! Niejednemu naubliżał, wyzywał itp. I nie chodzi tu o to ile kto jeździ tylko jakie kto ma układy i przywileje. Buntujesz się za dalekie dojazdy, krytykujesz typowania do zleceń , krytykujesz cennik i wiele innych spraw-nie masz prawa-jesteś (usunięte przez administratora) Ogólna atmosfera stwarzana przez Michała jest tragiczna !!!

@Były kierowca Asa

Wypad na budowę. To doceniasz.

Zostaw merytoryczną opinię o AS TAXI - Gdańsk

• Jak się pracuje w AS TAXI?

Zobacz opinie na temat firmy AS TAXI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 479.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AS TAXI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 469, z czego 121 to opinie pozytywne, 164 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AS TAXI
1.8/5 Na podstawie 265 ocen.
  • ul. Tęczowa 10 lok. 13
    56-120 Gdańsk