Dekorglass

Opinie o Dekorglass

Te stawki dla operatorów i pracowników śmiech na sali widocznie komuś zależy żeby firma upadła tak właśnie to widzę ,czy tak trudno docenić pracowników którzy pracują od kilku do kilkunastu lat w firmie. Na malarniach w komornikach obcinane są nagminnie stawki za butelki im więcej pomalowanych butelek tym mniejsza stawka za butelkę. Normy ciągle w górę i ciągle mało ,niech kierownictwo stanie przy taśmie i pokaże co potrafi. Panie Prezesie proszę o interwencję w tej sprawie .

Grzesiek

Młodzi dostają na umowach tyle na godzinę co inni pracownicy na aneksach może czas najwyższy zatrzymać park maszyn i dać szansę się wykazać tym młodym i kierownictwu skoro tak umiejętnie zarządzają tym zakładem

Decor
@Grzesiek

To że dostali podwyżki na godzinę demotywuje młodych pracowników do pracy, jak wiedzą że nie zrobią normy bo kiepski asortyment więc wolą nie robić akordu bo i tak (usunięte przez administratora), a jak będzie robił (usunięte przez administratora) dlatego wolą się pokręcić, udawać, że niby ustawić nie można, i tak im pasuje. Brygadzista powinien odpowiadać za swoich pracowników i przypilnować żeby robili a nie siedzieć w biurze, a jak trzeba to pomagać ustawić i ciągnąć produkcję żeby ruszyła, ale nie oszukujmy się, brygadzista tego albo nie potrafi, albo nie ma chęci, a powinien,bo ma też z tego nie małe pieniądze dodane za start produkcji. Tylko do starego pracownika potrafią przyjść z pretensjami, że jak to ruszyć nie może bo kłopoty z odpornością, kolorem albo osprzęt nie taki, nie stój tak, zrób coś żeby było dobrze. I to jest właśnie motywacja, oby tak dalej. Pozdrawiam starych dobrych pracowników którzy wiedzą o co chodzi.

Decor
@Grzesiek

To że dostali podwyżki na godzinę demotywuje młodych pracowników do pracy, jak wiedzą że nie zrobią normy bo kiepski asortyment więc wolą nie robić akordu (usunięte przez administratora) dlatego wolą się pokręcić, udawać, że niby ustawić nie można, i tak im pasuje. Brygadzista powinien odpowiadać za swoich pracowników i przypilnować żeby robili a nie siedzieć w biurze, a jak trzeba to pomagać ustawić i ciągnąć produkcję żeby ruszyła, ale nie oszukujmy się, brygadzista tego albo nie potrafi, albo nie ma chęci, a powinien,bo ma też z tego nie małe pieniądze dodane za start produkcji. Tylko do starego pracownika potrafią przyjść z pretensjami, że jak to ruszyć nie może bo kłopoty z odpornością, kolorem albo osprzęt nie taki, nie stój tak, zrób coś żeby było dobrze. I to jest właśnie motywacja, oby tak dalej. Pozdrawiam starych dobrych pracowników którzy wiedzą o co chodzi.

staż na danym stanowisku pracy
@Grzesiek

Stawki jak najbardziej sprawiedliwe ktoś to ustala na podstawie jakiś wytycznych, staż pracy do 5 lat, powyżej itd. ile sit na maszynie nie jakaś lakieróweczka i jeden ekranik i stawka ta sama, wtedy byłoby trochę na logikę nie tak. Co najmniej małe maszynki o 10 zł różnicy powinno być w stawce takie zdanie ma nie jeden drukarz z dużych maszyn . To samo w innych działach, krótko pracujesz stawka dużo niższa na logikę powinna być. Czy tak jest do końca ?

Przemek
@staż na danym stanowisku pracy

Nie wiem czy to dobry pomysł przykładem jest isimat Komorniki często robią proste nadruki a siedzą we dwóch zastawią się żeby kamera nie łapała i się głaszczą po kolanach a na wkładaniu jeden zagina aż mu pot leci po ..... I drukarz ma dostac więcej za to że doleje farby i to jeszcze podczas pracy maszyny gdzie przepisy BHP? Przy kosmetyce pomocnik powinien pomagać władającemu a drukarz ogląda!

@staż na danym stanowisku pracy

Za co te 10zł ? Jak ty leniu nic nie robisz wszystko za ciebie wykonuje "młodszy operator" to on powinien dostać więcej a nie ty ! Twoją pracę widać na kamerach jak (usunięte przez administratora) rośnie od siedzenia

majster
@Decor

(usunięte przez administratora) zł to mało dniówki ? Nie przesadzaj i zejdź na ziemię. Młody drukarzy to niech się uczy kilka lat i jaka demotywaca, co ty opowiadasz, niech może lepiej się wykaże na dużej maszynie z kilkoma sitami, wtedy okaże się jaki fachowiec. Najlepiej tylko złotówki liczyć i gadać (usunięte przez administratora) to za mało, no ręce opadają. (usunięte przez administratora)

Jak to jest, że na aneksach nie zagwarantowali minimalnej stawki godzinowej? Bo jest zapis + ptace akordowe. Dlaczego Nowe osoby mają zagwarantowana stawkę minimalna a my pracownicy na starych umowach mamy 1.30 w dół?

Zmianowy mechanik

Wszystko zgodnie z przepisami kodeksu pracy, co nie znaczy że musisz podpisać ten aneks, zawsze można rozmawiać chodź wątpię by ktoś Cię wysłuchał, sam nic nie ugrasz

Jak to jest że na Komornikach ludzie z biur i na godzinowkach w czasie pracy są w domach albo chodzą sobie po sklepach i nie jest to zarejestrowane na kartach? Może czas najwyższy żeby się odbijali kartami na szlabanach albo zamontować kamerę przy czytniku

Drukarka
@Paweł

magazyn butelek w komornikach robi tak od lat i nic nikt z tym nie robi

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dekorglass odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Szwagier

Iza przestań pisać głupoty i weź podnieś ciało i weź się za robotę.A nie leżysz bebechem do góry i nie wiem na co liczysz.jak nie skończysz z tym to ja ciebie opiszę na tym forum jaki z ciebie skarnbek.przemyśl to .dopiero będzie wstyd

Rozsądna

Ewa, Iza, czy kimkolwiek jesteś. To prawda karma wraca i pewnie wróci również do ciebie za to, że wtykasz nos w nie swoje sprawy. Lepiej zajrzyj do swojego ogródka ?wszystko tam w porządku? Nie sądzę, bo takie wścibskie osoby zazwyczaj mają większe problemy, ale lubią zajmować się życiem innych, żeby nie myśleć o swoich słabostkach. Poza tym Ewunia wiesz co to jest sprawa karna za zniesławienie, pomówienie?nie sądzę, bo gdybys wiedziala, to nie zajmowałabys sie cudzym życiem. Ciekawe czy będziesz taka aktywna w sądzie, jak te 2 osoby zdecydują się na zgloszenie sprawy. Spokoju ci życzę, bo pewnie niedługo ci się przyda.osobiscie porozmawiam z tymi dwiema osobami, żeby zainteresowały twoim wscibstwem kogo trzeba. Jesteś twoim zdaniem inteligentna, więc wiesz kogo mam na myśli. Podpowiem: prawnik.To, że przedstawiasz się jako Ewa nie znaczy, że nie uda się ciebie zlokalizować. Tak więc zastanów się czy warto komuś wchodzić z butami w życie nie wiedząc dokładnie o co chodzi. Pozdrawiam. Trzymaj się cieplutko

Rozsądna

(usunięte przez administratora) Po co została stworzona ta stronka? Po to, żeby udostępniać plotki?(usunięte przez administratora)W ogóle jacy ludzie tam pracują? Żałosne to wszystko

Stanek

Zaniepokojony

Ktoś coś wie na temat (usunięte przez administratora)? Od początku roku (usunięte przez administratora) większości nie... Ktoś coś?

KJ
@Zaniepokojony

Tak zgadza się były premier noworoczne od 2 do 10 tysiaków, ale tylko dla najbliższych

Młody

Daj jakiś namiar

Rozsądna

Myślisz, że to jest miejsce na takie teksty zalosna kobieto? Chciałeś, czy raczej chciałaś? Czy adminustrator czyta te teksty? To nie jest portal plotkarski

tancerz

a bal to w tym roku będzie czy nie stać zaklad?

Gabrel
@tancerz

NIE

Hanna
@Gabrel

faktycznie nie było? A co to za bal, w tamtym roku jak był zorganizowany i czemu teraz miałoby go nie być?

były

a kto to?

GCH

co to jest ,,laso"?

Mike
@GCH

Też się zastanawiam. Chyba jakiś pusty łeb próbował zabłysnąć

pracownik produkcji
@GCH

chodzi o chłopaka pseudonimem płonące lasso, który latał z płonącą (usunięte przez administratora) po magazynie w komornikach, niestety komentarz został usunięty ;P

@pracownik produkcji

nikt nic nie wie o nim?? serio?? :/

do bhp

Pani z Zakładu medycyny pracy mogłaby określić oficjalnie, jakie są zagrożenia w Firmie jakie skutki uboczne dla zdrowia powoduje związek cieczy Nitro, i ile czasu można z nim bezpiecznie pracować I kto jakie są szkodliwe substancje szkodliwe każdego dnia I możliwość ich sprawdzenia przez każdego pracownika każdego dnia. Pokazanie jak wdychane substancje oddziałują na organizm człowieka po pomiarach kilkudniowych w Firmie DG. Czy nie jestbto branża pracowników chronionych przepisami prawa ?

Może bez jakiejkolwiek komenta

Za to nierówne traktowanie bez konsultacji z pracownikami góra otrzyma swoje. Tylko czy zasadzie i wszyscy, miłe i fałszywe słowo to nie klucz do premii, naprawdę przed takimi decyzjami każdy pracownik z osobna powinien wyrazić szczerą i Anonimowa wypowiedź jak jest w jego komórce, czy przełożony jest pomocny każdemu, czy komuś utrudnia itp. Taka ocena na koniec roku powinna być wystawiana kierownikom i brygadzistom sprawującym nadzór nad procesami produkcyjnymi i i ich słusznymi decyzjami. Obecnością na halach pomocy pracownikom w każdej materii itp. Czy tak jest ?

S3

Jest pewna zmiana, która się nie zmieniła pomimo zmian, jest jeszcze gorzej niż było. Jest dokukanie jak na żadnej innej między innymi kierowcom, pracownikom działu ekranownii, magazynu farb drukarskich, malarskich i wiele skarg dociera od pracowników linii produkcyjnych i nie tylko. To jest szczególna grupa osób na pozór niwinna. Kto zorientowany to wie gdzie problem i w kim. CHEMIA to nie zarządzanie ludźmi I właściwie i równo. Nie ma miejsca na poniżanie brak szczerej nie fałszywej rozmowy z wszystkimi pracownikami nie wyjątkami.

Podpinam sie. Przy tej wyplacie, to niestety bieda jak...

jude

a po co ci 50 zł do 10?

Walker

A ten syfiasz z Działdowa co z przedstawicielami testuje farby na malarnie w Komornikach nie potrafi po jedzeniu sprzątnąć i wyrzucić do kosza po jedzeniu (usunięte przez administratora) Tylko zostawia na stoliku na stołówce jak nie powiem kto... (bez poszanowania Pań z działu dbania o czystość) TO JUŻ NIE PIERWSZY RAZ! W domu też tak robisz?

!!!

Ten niewinny (usunięte przez administratora)czas skończyć! Koniec z nienawiścią do pracowników nizszego szczebla, jak zawsze (usunięte przez administratora)wynika z nienawiści do podwładnych i jest zazwyczaj bywa stosowany przez organy nadzoru, (usunięte przez administratora)

Wuja

Talony były i uważam, że całkiem nie źle cieszcie się z małych rzeczy w wielu zakładach nie było nic a tu szef jak zawsze niezawodny. Dziękuję i pozdrawiam wszystkich. Ps. Ktoś wie czy wigilia będzie wolna czy może pracujemy?

Jadzia
@Wuja

Nocka 23 konczy

...
@Wuja

Tak przecież nam się nie należą nasze pieniądze z socjalu weź chłopie xD

Wuja
@Jadzia

Dzięki

smutny

talony takie sobie. nawet w biedronce mieli wieksze

Drukarka

biedronka to nadal lepsza alternatywa niż siedzenie w brudzie i w smrodzie rozpuchu w dekorglassie

Janek

Była wypłata? Czy jak dali talony to juz po wypłacie

KTośia
@Janek

Talony były. A kiedy będą paczki? Ktoś coś?

Xxx
@KTośia

13-14 grudzien od 12 do 14.30 w starym biurowcu beda wydawne

XyZ

Czy odczyty wejściówek będą w końcu brane pod uwagę przy wypłacie czy to kolejna świetna inwestycja a karty uzupełniają brygadziści jak chcą

Produkcja
@XyZ

Talonów może nie być, najważniejsze aby nowa inwestycja zaowocowała np. (usunięte przez administratora)która da nowe miejsca pracy, pracownicy to zapewne zrozumieją nie są konieczne w tym roku talony, bale, teatry, wakacje pod gruszą, kolonie itd. itp.

socjal
@Produkcja

Bo fundusz socjalny każdy pracownik powinien mieć swój, jedni korzystają z wielu dofinansowań w każdym roku o których inni nawet nie wiedzą, że mogliby skorzystać! (usunięte przez administratora)

Ktoś
@XyZ

Przecież jest git :) jak dobrze zagadasz to jesteś a cie nie ma

A chodzi o to,że na Pakowaniu jest sprzątany cały bubel z produkcji. Wszystkie asortymenty do Premi muszą być przesortowane bo Produkcja pakuje w kartony wszystko co popadnie. !!!!! A później to reklamacje.

jasne

Tu nie chodzi o Premi tylko o całokształt i nadgodziny, wszędzie jest dużo pracy to niczego nie tłumaczy. Chodzi o to, że jedno nie jest skończone a zaczyna się kilka kolejnych. I jest co jest , czy to wymaga nadgodzin ?

Produkcja

Zapraszamy na piec. Prosimy pokazać nam jak w ciągu SEKUND wyłapać malarnię, druk, hutę - mikropęknięcia! - chemię przy pełnym piekarniku buteleczek, słoiczków itp momentami woreczkowanymi czy też przy niestandardowych schemacie pakowania. Zapraszamy :)

Ha ha ha

Nie bądź śmieszna. Tak dokładnie sortujecie, że już są reklamację niby "przesortowanych" butelek. Taki cudowny dział. Też mogę przyjść na nadgodziny na setki, żeby posiedzieć i poprzekładać buteleczki

Piter

Nikt nie sprawdza i nawet jak coniektorych nie ma to mają wpisany akord.100% frekwencję i inne ... układziki ;)

Kiero

A skąd mają wiedzieć jak to sam PGR

@Produkcja

to ktoś tu wogóle wczasy pod grusza dostaje?? bo u nas nikt jeszcze nigdy nie dostał

jare are
@Kiero

taka prawda. dekorglass to same pegieerusy

KJ

Jak najbardziej ok

Olo
@Produkcja

Talony były i to nie małe! ... Więc chwała Panu (usunięte przez administratora) za to że ta firma jest i dba o nasze dobro(usunięte przez administratora)

Szefo.

Wiem, że już jest 7 grudnia, ale w tym roku talonów nie będzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Dekorglass - Polska

• Jak się pracuje w Dekorglass?

Zobacz opinie na temat firmy Dekorglass tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 872.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dekorglass?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 845, z czego 200 to opinie pozytywne, 163 to opinie negatywne, a 482 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dekorglass